قیمت تعمیر اسپرسوساز خانگی و دستگاه اسپرسوساز کافی شاپ

قیمت تعمیر اسپرسوساز

کاربرد طولانی مدت این وسیله می‌تواند باعث ایجاد صدماتی در آن شده و در گذر زمان نیاز به تعمیر پیدا کند تا بتواند دوباره مثل روز اول کار کند. در نتیجه شاید برای شما به عنوان دارنده‌ی کافی شاپ و یا خریدار دستگاه اسپرسو خانگی سوال باشد که قیمت تعمیر اسپرسوساز خانگی و کافی شاپ چقدر است. ما در این صفحه می‌خواهیم درباره این موضوع اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.

باعرض پوزش در حال حاضر هیچ متخصصی برای این سرویس در دسترس نیست یا مشغول به کار هستند.

این جایگاه برای شماست

امتیاز 3.7 از 34

برای جذب مشتری بیشتر و افزایش درآمد تضمینی، به متخصصین استاده بپیوندید

بعد از یک روز سخت کاری با رسیدن به منزل، خوردن یک استکان چای داغ و یا یک فنجان قهوه و اسپرسو می‌تواند خستگی تمام روز را حتی برای چند لحظه از تن شما خارج کند. درست است که ما ایرانی‌ها علاقه زیادی به نوشیدن چای داریم اما به معنای بی‌علاقگی ما به قهوه و اسپرسو نیست. بلکه این روزها این نوشیدنی‌ مطبوع و داغ نیز مورد علاقه بسیاری از ما می‌باشد و به همین جهت برای آماده کردن آن از دستگاه‌های اسپرسو ساز خانگی کمک می‌گیریم.

همچنین کافی شاپ نیز با توجه به استقبال بالای مردم در نوشیدن قهوه و اسپرسو همیشه این نوشیدنی مطبوع را در لیست پذیرایی خود آماده دارند. در این بین برای تهیه بهترین قهوه و اسپرسو باید از دستگاه اسپرسو خانگی استفاده کرد و کافی‌شاپ‌ها نیز از دستگاه مخصوص کافی شاپ استفاده می‌کنند.

قیمت تعمیر اسپرسوساز خانگی و کافی شاپ

نوع خدمتقیمت به تومان
بازدید و کارشناسی50.000
تعمیر و تعویض موتور80.000 تا 280.000
تعمیر و تعویض المنت100.000 تا 140.000
تعمیر برد70.000 تا 185.000
تعویض سیم، کابل و دکمه50.000
رفع اتصالی دستگاه50.000 تا 90.000

برای تعمیر این دستگاه‌ها هزینه‌های مختلفی از جمله هزینه کارشناسی، هزینه تعمیرات موتور، هزینه تعمیر برد، تعمیر المنت، تعویض المنت، هزینه تعویض هرگونه سیم و کابل اسپرسو، هزینه تعویض دکمه و یا رفع اتصالی آن قابل تصور است که البته نرخ و قیمت تعمیر و تعویض نیز با توجه به محل و شهرهای مختلف متفاوت است. البته متوسط هزینه اولیه برای کارشناسی عیب دستگاه از حدود 50 هزار تومان آغاز می‌شود. بقیه هزینه‌ها نیز از حداقل 50 هزار تومان شروع شده و به بالای 280 هزار تومان نیز می‌رسد. به طور مثال هزینه تعمیرات موتور دستگاه بین 100 تا 280 هزار تومان ارزیابی می‌شود.

همچنین موضوع موثر دیگر در قیمت تعمیر دستگاه اسپرسو نوسانات قیمتی و هزینه قطعات مورد نیاز برای استفاده در روند تعمیر و تعویض قطعات اسپرسوساز می‌باشد و به همین جهت نمی‌توان قیمت دقیق و ثابت برای آن ارائه داد. از سوی دیگر اگر شما صاحب یک کافی شاپ باشید و دستگاه اسپرسوساز کافی‌شاپ شما نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات داشته باشد، هزینه تعمیر اسپرسوساز کافی شاپ در روندهای مختلفی برای شما ایجاد خواهد شد.

به طور کلی هزینه و قیمت تعمیر اسپرسوساز خانگی و کافی شاپ با توجه به شرایط اقتصادی روز جامعه و همچنین نوع برند دستگاه اسپرسو ساز تفاوت‌هایی با هم دارند و البته قیمت تعمیر دستگاه اسپروساز کافی شاپ نسبت به نوع خانگی آن با توجه به تفاوت نوع قطعات و تعمیر و همچنین بقیه مسائل متفاوت بوده و کمی بیشتر است.

جمع بندی

این که با توجه به استفاده زیاد دستگاه اسپرسوساز در میان مردم و استقبال به آن و تبدیل شدن آن به یک وسیله کاربردی و مورد علاقه مردم در اکثر خانه‌ها می‌توان این دستگاه را دید. همچنین کافی‌شاپ‌های زیادی تاسیس می‌شود که علت آن هم توجه به علاقه مردم به مصرف قهوه و اسپرسو است. با توجه به این استفاده روزافزون از دستگاه‌های خانگی و کافی شاپی تعمیر و تعویض قطعات اسپرسوساز نیز وجود خواهد داشت.

همچنین قیمت تعمیر دستگاه اسپرسوساز خانگی و کافی شاپ با توجه به شرایط روز اقتصادی، نوع برندهای موجود از این دستگاه در سایزهای متفاوت و قیمت نوسانی قطعات آن، متفاوت و متنوع خواهد بود.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام: مجید صالح آبادی

خدمات: تعمیرات انواع پکیج و آبگرمکن دیواری

مزایا: ۶ ماه ضمانت قطعات و ۱ ماه ضمانت تعمیرات پکیج

مناطق تحت پوشش: تمام مناطق تهران

مشاهده پروفایل | نظرات کاربران | ثبت شکایت

نام: رامین پیله رود

خدمات: تعمیرات انواع پکیج و آبگرمکن دیواری

مزایا: فاکتور رسمی، 1 ماه ضمانت قطعات، تضمین قطعات اورجینال

مناطق تحت پوشش: تمام مناطق تهران

مشاهده پروفایل | نظرات کاربران | ثبت شکایت

نام: پیام صداقت

خدمات: تعمیرات و تعویض روکش صندلی، تعمیر و فروش قطعات صندلی

مزایا: استفاده از قطعات اورجینال، تضمین بازگشت وجه، فاکتور رسمی، تضمین کتبی قطعات

مشاهده پروفایل | نظرات کاربران | ثبت شکایت

نام: شرکت تهران بوران (تعمیر خونه)

خدمات: تعمیرات جاروبرقی، ماکروفر، لباسشویی، ظرفشویی

مزایا: بازدید رایگان، ایاب و ذهاب رایگان، ضمانت 30 تا 365 روز، استفاده از قطعات اورجینال

مشاهده پروفایل | نظرات کاربران | ثبت شکایت

نام: شرکت تهران بوران (تعمیر خونه)

خدمات: تعمیرات جاروبرقی، ماکروفر، لباسشویی، ظرفشویی

مزایا: بازدید رایگان، ایاب و ذهاب رایگان، ضمانت 30 تا 365 روز، استفاده از قطعات اورجینال

مشاهده پروفایل | نظرات کاربران | ثبت شکایت