تعمیر اسپرسوساز نوا همراه قیمت و هزینه های تعمیرات

تعمیر اسپرسوساز نوا

باعرض پوزش در حال حاضر هیچ متخصصی برای این سرویس در دسترس نیست یا مشغول به کار هستند.

این جایگاه برای شماست

امتیاز 3.7 از 34

برای جذب مشتری بیشتر و افزایش درآمد تضمینی، به متخصصین استاده بپیوندید

این روزها در منازل بسیاری از ما در کنار چای که نوشیدنی سنتی کشورمان محسوب شده، قهوه و ترکیبات آن و البته دستگاه‌های سازنده هر کدام با برندهای مختلف نیز پیدا می‌شوند. اما یک نکته حائز اهمیت بوده و آن نگهداری درست از این دستگاه‌ها است. خراب شدن و تعمیر این دستگاه‌ها اغلب زمان‌بر بوده و هزینه‌های زیادی روی دستمان خواهد گذاشت. حال در این صفحه از خدمات آنلاین استاده درباره نقص‌ها و البته تعمیر اسپرسوساز نوا بیشتر صحبت کنیم، پس اگر اسپرسوساز شما از این برند است تا پایان این صفحه همراه ما بمانید.

هزینه تعمیرات دستگاه اسپرسوساز نوا

هزینه تعمیر دستگاه اسپرسوساز نوا به طور کلی به صورت زیر خلاصه می‌شوند:

نوع خدمتقیمت به تومان
هزینه کارشناسی و سرویس کلی دستگاه100.000 تا 200.000
هزینه تعمیرات یا تعویض موتور100.000 تا 380.000
هزینه تعمیرات یا تعویض المنت100.000 تا 150.000
تعویض سیم و کابل یا دکمه50.000

اگر قصد خرید این برند را دارید، بخوانید!

بدون شک شما نیز مانند تمام کسانی که شیفته و وابسته اسپرسو هستند به دنبال خرید یک دستگاه خوب با برندی کارآمد هستید. در این بین برند نوا از پرطرفدارترین دستگاه‌های اسپرسوساز بوده؛ چراکه از طرفی کیفیت قهوه به دست آمده از آن مورد پسند عموم مردم بوده و از طرفی از رنج قیمتی نسبتا مناسبی برخوردار هستند.

اسپرسوسازهای نوا معمولا به 2 مدل تمام و نیمه اتومات به بازار عرضه می‌شوند. قطعات زیادی با وظایف جداگانه در ساخت این دستگاه به کار می‌روند. از طرفی تعمیرات این دستگاه اغلب زمان بر و پر دردسر است. در صورت کار نکردن هر کدام از این قطعات باید خیلی زود به فکر تعمیر یا تعویض آن‌ها باشید. به همین دلیل نگهداری و مراقبت همه جانبه از این دستگاه واجب و ضروری است.

تعمیر اسپرسوسازهای این برند را به دلیل پیشرفت تکنولوژی و استفاده از قطعات حرفه‌ای و مکانیکی زیاد از سخت‌ترین تعمیرات در میان سایر برندهای اسپرسوساز می‌دانند. بنابراین پیشنهاد می‌شود در صورت دیدن هر گونه نقص در برند این دستگاه از فردی حرفه‌ای که تخصص لازم در تعمیر اسپرسوساز نوا را دارد کمک بگیرید. اما نقص در دستگاه به اشکال مختلف ایجاد می‌شود که بهتر است با برخی از آن‌ها آشنا ‌شوید:

  • روشن نشدن اسپرسوساز ساز نوا: اگر دستگاه روشن نشد و با بررسی پریز و کابل برق نیز متوجه دلیل مشکل نشدید، به احتمال زیاد مشکل از برد اصلی و سوکت‌های دستگاه است و باید با تعمیرکاری حرفه‌ای تماس بگیرید.
  • ظاهر شدن پیام Fill tank: این پیام زمانی روی صفحه نمایشگر اسپرسوساز نوا ظاهر می‌شود که مخزن آب دستگاه خالی باشد. اگر مخزن را از آب پر کرده ولی همچنان با این پیام روبه رو شدید این اقدامات را انجام دهید: قطعه‌ای در ته مخزن قرار دارد که شناور گفته شده و وظیفه اطلاع دادن به برد دستگاه مبنی بر پر شدن مخزن را دارد. بعد از خالی کردن مخزن، شناور را بالا کشیده تا در صورت قفل شدن فعال گردد. اگر این کار را انجام داده و همچنان با هشدار مذکور روبه رو شدید، پس حتما باید از فردی حرفه‌ای کمک بگیرید.
  • ظاهر شدن پیام Ground too find adjust mill: در صورت دیدن این هشدار نشان دهنده عدم توانایی اسپرسوساز برای به بیرون هدایت کردن آب دستگاه است. در این شرایط معمولا اسپرسوساز نمی‌تواند قهوه بسازد. بعد از این ارور جهت از بین بردن مشکل باید کلیدی که هشدار می‌دهد را چند بار فشار داده تا به مرور آب به جریان درآمده و هوا از سیستم خارج شود.
  • هشدار Insert milk container: این هشدار به معنای عدم جاگیر شدن درست مخزن شیر است. جهت حل این مشکل نیز بهترین کار کمک گرفتن از فردی حرفه‌ای است.
  • هشدار Descale: با دیدن این هشدار در اسپرسوساز نوا جای نگرانی نیست. کافیست با جرمگیری و رسوب‌زدایی مشکل دستگاه را حل کرده و حتی نیازی به تعمیرکار نداشته باشید. برای این کار باید از قرص جرمگیر اسپرسوساز استفاده کرد تا دستگاه را مثل روز اولش تمیز کند.
  • هشدار Empty grounds container: این هشدار نشان‌دهنده پر شدن بیش از حد مخزن دستگاه بوده به نحویکه چند روز قهوه در دستگاه مانده است. در این شرایط بهترین کار خالی نمودن مخزن و تمیز کردن آن است.

نتیجه‌گیری

دستگاه‌های اسپرسوساز با برندهای متنوعی در بازار یافت می‌شوند. حتی اگر دستگاهی که تهیه کرده‌اید از بهترین برند بازار نیز باشد، خرابی و نقص در اجزاء آن محتمل بوده و نمی‌توان این مساله را نادیده گرفت. به همین دلیل باید نگهداری درست و منطقی از این دستگاه را در اولویت قرار داد و امکان خراب شدن آن را پایین آورد.

یکی از این دستگاه‌ها که از اجزاء نسبتا پیچیده‌ای تهیه شده و از کار افتادن آن به تعمیرات اساسی نیاز دارد برند نوا بوده که اتفاقا فروش خوبی نیز دارد. در صورتیکه اسپرسوساز شما از این برند است، پیشنهاد می‌کنیم تا با ایجاد نقص در هر کدام از اجزاء آن حتما راهکارهای گفته شده را انجام دهید و در نهایت از یک تعمیرکار ماهر برای تعمیر اسپرسوساز نوا کمک بگیرید.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام: مجید صالح آبادی

خدمات: تعمیرات انواع پکیج و آبگرمکن دیواری

مزایا: ۶ ماه ضمانت قطعات و ۱ ماه ضمانت تعمیرات پکیج

مناطق تحت پوشش: تمام مناطق تهران

مشاهده پروفایل | نظرات کاربران | ثبت شکایت

نام: رامین پیله رود

خدمات: تعمیرات انواع پکیج و آبگرمکن دیواری

مزایا: فاکتور رسمی، 1 ماه ضمانت قطعات، تضمین قطعات اورجینال

مناطق تحت پوشش: تمام مناطق تهران

مشاهده پروفایل | نظرات کاربران | ثبت شکایت

نام: پیام صداقت

خدمات: تعمیرات و تعویض روکش صندلی، تعمیر و فروش قطعات صندلی

مزایا: استفاده از قطعات اورجینال، تضمین بازگشت وجه، فاکتور رسمی، تضمین کتبی قطعات

مشاهده پروفایل | نظرات کاربران | ثبت شکایت

نام: شرکت تهران بوران (تعمیر خونه)

خدمات: تعمیرات جاروبرقی، ماکروفر، لباسشویی، ظرفشویی

مزایا: بازدید رایگان، ایاب و ذهاب رایگان، ضمانت 30 تا 365 روز، استفاده از قطعات اورجینال

مشاهده پروفایل | نظرات کاربران | ثبت شکایت

نام: شرکت تهران بوران (تعمیر خونه)

خدمات: تعمیرات جاروبرقی، ماکروفر، لباسشویی، ظرفشویی

مزایا: بازدید رایگان، ایاب و ذهاب رایگان، ضمانت 30 تا 365 روز، استفاده از قطعات اورجینال

مشاهده پروفایل | نظرات کاربران | ثبت شکایت