متخصصین تعمیرات مبل در استاده

اگر این روزها به فکر تغییر اساسی در دکوراسیون اتاق خود هستید، رنگ کاری سرویس خواب از بهترین تصمیم‌ها است. فضای زیادی از اتاق خواب توسط تخت، کمد، میز آرایش و میزهای کوچک کنار تخت اشغال شده است. به همین خاطر با تغییر رنگ سرویس خواب، تفاوت و تنوع بسیاری را به فضای اتاق خواب خود خواهید بخشید.

از طرف دیگر، اتاق خواب محل استراحت و آرامش است. رنگ کاری مجدد سرویس خواب و انتخاب صحیح رنگ، باعث تغییر روحیه و احساس بهتری در شما خواهد شد. در صورتی که به فکر تغییر رنگ سرویس خواب و هزینه رنگ کاری مجدد آن هستید، در این مطلب از استاده با ما همراه باشید.

نمونه کار رنگ کاری سرویس خواب در استاده

مشاهده بیشتر نمونه کار

قیمت رنگ کاری سرویس خواب

برای دریافت قیمت دقیقرنگ کاری سرویس خواب و ارسال عکس مبل با شماره‌های موجود در صفحه تماس بگیرید.

عوامل مؤثر بر هزینه تغییر رنگ سرویس خواب

تغییر رنگ سرویس خواب

قیمت رنگ کاری سرویس خواب متأثر از عوامل گوناگونی است. در ادامه به توضیح هر کدام از آن‌ها خواهیم پرداخت؛ اما به‌طور کلی برای دریافت هزینه تغییر رنگ سرویس خواب در استاده می‌توانید با شماره‌های موجود در همین صفحه تماس بگیرید و پس از مشاوره‌های لازم ثبت سفارش کنید. برخی از موارد تعیین‌کننده هزینه رنگ کاری مجدد سرویس خواب عبارت هستند از:

دقت و مهارت به‌کار گرفته شده در رنگ کاری

در مراکز حرفه‌ای رنگ کاری چوب، در چندین مرحله کار تغییر رنگ وسایل چوبی انجام می‌شود. ابتدا به تمیز کردن سطح وسایل چوبی از هر گونه آلودگی‌ها اقدام می‌شود. سپس در صورت لزوم با سنباده سطح چوب را صاف کرده و مراحل زیرسازی انجام می‌گردد.

این کار به صورت تخصصی و با توجه به نوع سطح موردنظر در چند مرحله و چند لایه صورت می‌گیرد. در حین رنگ کاری به پر نشدن لولاها، مفاصل و جای پیچ‌ها از رنگ دقت کرده و در نهایت پس از خشک شدن چسب، به واکس زدن و براق کردن چوب اقدام می‌شود. قیمت رویه کوبی مبل همراه نمونه کار رویه کوبی مبل را اینجا مشاهده کنید و برای ثبت سفارش خود در استاده اقدام نمایید.

نوع و جنس رنگ

مسلما نوع رنگی که برای رنگ کاری چوب به کار می‌رود با رنگ‌های معمولی و رایج در بازار متفاوت است. نسبت ترکیباتی که برای ساخت رنگ‌ها، میزان درخشندگی یا مات بودن و استحکام آن‌ها به کار برده می‌شود، امری تخصصی و نیازمند تجربه و دانش است.

محل انجام رنگ کاری سرویس خواب

رنگ کاری سرویس خواب هم می‌تواند در محل انجام شود و هم در کارگاه انجام شود. در مواردی که کار جزئی بوده و ابعاد کوچکی دارد، می‌توانید از این خدمات در خانه خود استفاده کنید. رنگ کاری کلی بهتر است در کارگاه انجام شود. در این صورت هزینه جا‌به‌جایی سرویس خواب به کارگاه نیز به هزینه تغییر رنگ اضافه خواهد شد.

دستمزد رنگ کار و کارگران

دستمزد کسانی که کار رنگ کردن سرویس خواب و سایر وسایل چوبی را انجام می‌دهند بستگی میزان تجربه و مهارت آن‌ها دارد. دستمزد و تعداد کارگران برای حمل و نقل وسایل نیز به تعداد اقلام سرویس خواب و حجم آن‌ها بستگی دارد.

روش رنگ کاری سرویس خواب

رنگ کردن سرویس خواب اغلب با دستگاه‌های به خصوصی انجام می‌شود تا کار سریع‌تر و به طور یک‌دست انجام شود. اما در مواردی که کار ظریف بوده یا کنده‌کاری به خصوصی روی وسایل وجود داشته باشد، رنگ کاری دستی به وسیله قلم‌مو انجام می‌گردد که نسبت به دستگاه گران‌تر خواهد بود.

تعداد و حجم اقلام سرویس خواب

این که سرویس خواب شما شامل کدام یک از موارد تخت تک‌نفره یا دونفره، میز آرایشی، کمد، میزهای کوچک کنار تخت یا دراور لباس باشد، در میزان رنگ به کار رفته، زمان و انرژی رنگ کار و کارگران و جا‌به‌جایی آن‌ها به کارگاه و در نهایت تعیین هزینه تغییر رنگ مؤثر است.

حجم آسیب وارده به سرویس خواب

در مواردی ممکن است که سرویس خواب شما دارای ترک، شکستگی یا دیگر آسیب‌هایی از این قبیل باشد که لازم است قبل رنگ کاری مجدد سرویس خواب به تعمیر آن‌ها اقدام نمود.

در برخی موارد دیگر نیز نیاز به تراشیدن رنگ قبلی چوب با ابزار و محلول‌های مخصوص و سنباده‌کشی است. در این صورت باید مراحل زیرسازی رنگ و آمادگی سطح چوب به دقت انجام شود تا رنگ روی سرویس خواب مقاوم بوده و ظاهری زیبا داشته باشد که هزینه آن بر هزینه‌ی تغییر رنگ چوب افزوده خواهد شد.

چرا رنگ کاری مجدد سرویس خواب انتخابی به‌صرفه است؟

رنگ کاری مجدد سرویس خواب

بعد از گذشت مدتی استفاده از سرویس خواب، رنگ چوب آن ممکن است درخشندگی و جلای سابق خود را از دست دهد. همچنین ممکن است بخش‌هایی از آن رنگ‌پریده شود. در این موارد اگر از مدل قبلی و جنس چوب سرویس خواب خود راضی بوده و تمایل ندارید که هزینه گزافی را برای تعویض سرویس خواب متحمل شوید، سرویس خواب خودتان را رنگ کنید.

رنگ کاری سرویس خواب علاوه بر تفاوت و جلوه‌ای که در محیط اتاق به وجود می‌آورد، باعث افزایش مقاومت چوب در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت، حشرات یا تابش مستقیم نور می‌شود.

رنگ کاری مجدد سرویس خواب نسبت به رنگ کردن چوب خام دشوارتر است. در صورتی که این کار را به مراکز و افراد حرفه‌ای نسپارید، ممکن است که سرویس خواب شما ظاهری حتی بدتر از قبل به خود بگیرد.

طبقه بندی شده در

با برچسب در