طرح های بلکا امروزه بسیار متنوع می باشد تا جایی که با هر رنگ و سلیقه ای قابل درسترس می باشد و می تواند نیاز ما را برآورده سازد.

توجه داشته باشید که رنگ بلکا برای سقف نیز کاربرد دارد و به راحتی می توانید از آن ها برای دیوار و سقف ها استفاده کنید. در ادامه طرح های بلکا را در مدل های مختلف خواهید دید:

لیست نقاشان ساختمانی و نصاب کاغذ دیواری در تهران

طرح های بلکا در انواع مختلف

انواع رنگ ساختمانی بلکا

  • بلکا ابریشمی
  • بلکا سلولزی

دقت کنید که برای انتخاب رنگ بلکا می بایست به نکات مهمی توجه کنید که عبارتند از:

  1. رنگ سایر وسایل دکوراتیو خانه
  2. اندازه و ابعاد خانه که اگر خانه کوچکی دارید بهتر است از رنگ های روشن تر استفاده کنید
  3. طرحی متناسب با سلیقه فرد

انواع رنگ بلکا ابریشمی: باید گفت بلکا ابریشمی همانطور که از نام آن پیداست از تارهای ابریشم می باشد که جلوه متفاوتی را به دکوراسیون داخلی خانه می بخشد و تنها تفاوت آن تارهای ابریشم موجود در آن است.

پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید اتاق کار و یا قسمتی از سالن پذیرایی خود را به جای کاغذ دیواری با رنگ بلکا بپوشانید حتما از رنگ بلکا ابریشمی استفاده کنید.

ضمنا برای تمیز کردن بلکا از دیوار نگران نباشید زیرا با ترفندهای موجود در این صفحه و نکات مهم به راحتی می‌توانید سطح آن را تمیز کنید.

در ادامه مدل هایی از انواع رنگ بلکا ابریشمی را خواهید دید:

طرح های رنگ بلکا برای سقف

شاید شما از دسته افرادی باشید که دوست دارید اگر دیوارهای خانه خود را با بلکا دیوار پوشانده اید؛ سقف ها را نیز با بلکا بپوشانید و از نقاشی ساختمان استفاده نکنید!

برای این کار پیشنهاد می کنیم اگر برای دیوارهااز ترکیب رنگ و بلکا استفاده کرده اید برای سقف ها نیز از ترکیب رنگ و بلکا استفاده کنید و به صورت یکدست از آن استفاده نکنید.

اما در صورتی که برای همه خانه از طرح های بلکا استفاده کرده اید می توانید سقف ها را با بلکایی روشن تر از دیوار، بپوشانید.

طبقه بندی شده در