لیست افراد کلید ساز در تهران

ساخت سوئیچ بنز به راحتی و سادگی ساختن سوئیچ ماشین‌هایی مثل 206 و غیره نیست و علاوه بر تجهیزات پیشرفته‌ای که نیاز دارد، هزینه‌ی زیادی نیز دارد و حتی ممکن است در برخی از مدل‌های بنز، امکان ساختن ریموت مرسدس بنز و سوئیچ نباشد. در این صفحه از تعمیر خودرو در استاده به معرفی افراد متخصص در ساخت انواع مدل سوئیچ‌های بنز خواهیم پرداخت و لیست قیمت را مشاهده خواهید نمود.

همانطور که گفته شد، در برخی از مدل‌ها، ساخت سوئیچ بنز در صورتی که همه سوئیچ‌ها گم شده باشند، امکان ناپذیر است. در این صورت باید به کشوری که شرکت بنز در آن قرار دارد، سفارش داده شود و باتوجه به شرایط کنونی، هم زمان زیادی خواهد برد و هم هزینه‌ها بسیار زیاد خواهد شد.

بهترین کاری که شما می‌توانید برای جلوگیری از هدر رفتن زمان و هزینه بکنید، این است که قبل از گم شدن و مفقودی سوئیچ مرسدس بنز، به فکر ریموت و سوئیچ یدک باشید تا در زمان کوتاه‌تر و بدون دردسر در زمان گم شدن سوئیچ مشکل شما برطرف شود.

استاده با معرفی افراد متخصص در این زمینه، به شما در ساخت ریموت بنز و سوئیچ کمک می‌کند. ساخت سوئیچ مرسدس بنز توسط مراکز محدودی انجام می‌شود و به تجهیزات پیشرفته‌ای نیاز دارد، بنابراین ساخت آن را به دست هرکسی نسپارید.

تودوزی ماشین: قیمت تودوزی صندلی، داشبورد، سقف خودرو را اینجا مشاهده کنید.

سوئیچ مرسدس بنز برای هر خودرو متمایز است و ریموت به‌حالت کیلس است، یعنی دیگر کلید مکانیکی وجود ندارد، بنابراین ساختن آن دشوارتر است و به تجهیزات مدرن نیاز دارد.

معمولا خود کارخانه چند ریموت به فردی که خودرو را خریداری می‌کند، می‌دهد تا در صورت گم شدن یا رخداد اتفاقات دیگر، مشکلی به وجود نیاید؛ اما پیشنهاد می‌شود که از روی آن‌ها یدک ساخته شود تا اگر همه ریموت‌ها مفقود شدند، دغدغه‌ای وجود نداشته باشد.

ساخت ریموت بنز پس از تحویل مدارک ماشین از صاحب آن، در محل پارک خودرو انجام می‌شود.

ساخت سوئیچ یدک بنز حدودا به 30 دقیقه زمان نیاز دارد، اما اگر سوئیچ گم شود، باید یونیت ایموبلایزر خودرو باز شود و از روی آن ساخت صورت بگیرد. البته این روش همیشه پاسخگو نیست و گاهی امکان ناپذیر است.

قیمت ساخت سوئیچ بنز

قیمت ساخت سوئیچ بنز، به مدل بنز و کلاس آن بستگی دارد و هزینه کلاس E در مدل‌های 2014 به بالا بیشتر است. بنابراین نمی‌توان برای آن قیمت واحد در نظر گرفت. همچنین در برخی از مدل‌ها در صورت گم شدن سوئیچ آن‌ها، امکان ساختن سوئیچ مرسدس بنز وجود ندارد؛ چرا که تجهیزات کم و تحریم‌ها مانع از این کار می‌شوند و باید به شرکت خودرو در خارج از کشور سفارش داده شود که قاعدتا هزینه بالایی خواهد داشت. برای آگاهی یافتن از قیمت قطعی، با کارشناسان استاده تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. از آن جایی که ساختن سوئیچ بنز در مراکز محدودی در ایران انجام می‌شود، استاده این کار را برای شما آسان‌تر کرده است.

قیمت ساخت سوئیچ بنز C200

اگر بخواهیم شاخص‌ترین خودرو کلاس C بنز را نام ببریم، آن بنز C200 است که در ایران نیز بسیار پرفروش است. استاده با معرفی متخصصین در این زمینه، ساخت سوئیچ مطمئن را برای شما به ارمغان می‌آورد.

قیمت ساخت سوئیچ بنز S500

بنزهای کلاس S، از قدیمی‌ترین و گران قیمت‌ترین کلاس بنز هستند که مدل‌های مختلفی در ایران دارند. از پرفروش‌ترین مدل‌های بنز کلاس S در ایران، S500 است که ساخت ریموت آن در دو حالت کیلس و معمولی انجام می‌شود. البته مدل‌های دیگری از این کلاس در ایران وجود دارند اما بسیار کمیاب‌تر از S500 هستند.

قیمت ساختن سوئیچ بنز E250

از پرفروش‌ترین مدل‌های کلاس E، مدل E250 است که ساخت سوئیچ این مدل در مرکز تخصصی با پیشرفته‌ترین تجهیزات و در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌شود.

قیمت ساختن سوئیچ بنز E240

بنز کلاس E مدل 240، معروف به بنز پلیسی است که در ایران نیز وجود دارد. ساخت سوئیچ بنز E240 و کددهی به آن با تجهیزات مدرن انجام می‌شود.

طبقه بندی شده در