لوله بازکنی در تهران و انجام فنرزنی حرفه‌ای همراه لیست قیمت

لوله بازکنی

لوله بازکنی یکی از مهمترین و پردرخواست‌ترین نوع خدمات می‌باشد زیرا همه ما در طول زندگی به طور ناگهانی و یا به مرور زمان نیازمند این سرویس خواهیم شد. گرفتگی چاه‌های ساختمان و به دنبال نشت بوی نامطبوع عامل اصلی برای درخواست این سرویس می‌باشد. برخی از راهکارهای ساده و جزئی همچون استفاده از جرمگیرها، سرکه و پودر لباس شویی . … شاید در موارد بسیار ساده چاره ساز باشند اما در بسیاری از موارد تنها متخصصین می‌توانند با استفاده از دستگاه‌های مخصوص لوله بازکنی اقدام به باز کردن لوله‌ها کنند.

خدمات آنلاین نکت با معرفی مجرب‌ترین سرویس کاران در زمینه لوله بازکنی این تضمین را به شما میدهد تا بتوانید در هر زمان به صورت فوری و شبانه روزی سرویس کار مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای رفع مشکل هر چه سریع‌تر اقدام نمایید.

در ادامه قصد داریم به بررسی بهترین شرکت های خدمات لوله بازکنی شمال تهران، شرق تهران و جنوب تهران صحبت کنیم و با ارائه نرخ تعرفه و قیمت اتحادیه لوله بازکنی بتوانیم تا جلوی کلاهبرداری هایی که می توان در این زمینه انجام شود را گرفت.

اجرت و قیمت لوله بازکنی در نکت

نوع خدمتحدود قیمت به تومان
باز کردن لوله روشویی55.000 تا 70.000
باز کردن لوله توالت فرنگی و ایرانی90.000 تا 140.000
لوله کف آشپزخانه100.000 تا 120.000
لوله کف حمام45.000 تا 60.000
لوله کف پشت بام150.000 تا 180.000
لوله سینک ظرفشویی110.000 تا 130.000
سیفون زیر سینک تکی45.000 تا 55.000
سیفون زیر سینک دو قلو50.000 تا 65.000

اگر بخواهیم قیمت واضح و مشخصی را برای هر یک از خدمات لوله بازکنی به شما ارائه دهیم باید بگوییم که اقرار کرده‌ایم. زیرا قیمت لوله بازکنی به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت. اکثر شرکت‌ها پس از بازدید و بررسی دقیق قیمت نهایی را اعلام می‌کنند.

اجرت و قیمت لوله بازکنی در نکت
 • زمان خدمات: یکی از مهمترین عوامل زمان خدمات می باشد. بدین صورت که اگر شب و نیمه شب را برای این کار انتخاب نمایید هزینه و اجرت لوله بازکنی مقداری افزایش می‌یابد؛ پس می‌توانید در صورت ضروری نبودن این امر را به روز موکول کنید.
 • نوع خدمت: اگر خدمات لوله بازکنی برای مشتری در حداقل‌ترین حالت آن باشد به طبع هزینه کمتری را باید پرداخت نمایید و بالعکس.
 • نوع گرفتگی لوله: تشخیص نوع گرفتگی لوله و بازکردن آن یکی دیگر از عواملی است که در تعیین قیمت و اجرت بسیار تاثیرگزار می باشد. ممکن است گرفتگی لوله‌ها در قسمتی از ساختمان باشد که هزینه آن مربوط به همه واحدها شود و یا فقط مختص به یک واحد باشد که در این صورت کل هزینه را همان واحد می‌بایست بپردازد.
 • استفاده از دستگاه: اینگه برای لوله بازکنی از چه دستگاهی و چند بار استفاده می‌شود بسیار اهمیت دارد. استفاده از دستگاه فنر برقی هزینه را افزایش می‌دهد.
 • هزینه ایاب و ذهاب: برخی از شرکت های تاسیساتی ساختمان هزینه ایاب و ذهاب از مشتری دریافت نمی‌کنند اما برخی از آنها با اعلام و توافق مشتری شروع به کار می‌کنند.

توجه داشته باشید که تمامی قیمت‌های اعلام شده از جانب سرویس کاران نکت طبق نرخ اتحادیه می‌باشد که شما می‌توانید پس از تماس با آنها و شرح مشکل، قیمت حدودی را دریافت نمایید و در مورد هزینه ایاب و ذهاب نیز اطلاعات لازم را کسب نمایید.

خدمات لوله بازکنی در تهران

در واقع باید بگوییم نه تنها در تهران بلکه در سایر شهرستان‌ها خدمات لوله بازکنی به صورت یکسان انجام می‌گیرد.

لایروبی چاه فاضلاب

کول گذاری چاه‌ها

لایروبی چاه سپنینک

تشخیص ترکیدگی لوله‌ها

رفع گرفتگی چاه توالت، روشویی، حمام

فنر زنی دستی و برقی

حفر کردن چاه جدید

رفع بوی نامطبوع

لوله کشی

انجام فنرزنی حرفه‌ای

انجام فنرزنی فوری

همانطور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم همه ما ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز در دام این دردسر بیفتیم؛ به همین منظور برخی از شرکت‌های تاسیساتی، خدمات لوله بازکنی و فنرزنی را جهت رفاه حال مشتریان به صورت شبانه روزی و تخصصی ارائه میدهند.

توجه داشته باشید که در صورت غیر ضروری بودن این امر بهتر است در شب این مهم را انجام ندهید زیرا آلودگی صوتی در برخی از موارد، برای سایر ساکنین بسیار آزار دهنده می‌باشد.

زنگ خطر لوله بازکنی

زنگ خطر لوله بازکنی

همانطور که میدانید در هر ساختمانی برای آنکه عمر بیشتری داشته باشد بهتر است قبل از افتادن در دردسرهای بزرگتر، از آن‌ها پیشگیری کنیم. در زمینه لوله بازکنی نیز بهتر است قبل از آنکه به مشکلات کلی و بزرگی دچار شویم با دیدن علائم کوچک به رفع این مشکلات بپردازیم.

عواملی که با دیدن آن‌ها باید دست به کار شویم:

 1. استشمام بوی نامطبوع در ساختمان
 2. پایین نرفتن آب از لوله‌ها
 3. بالا زدن آب از لوله‌ها
 4. دیدن حشرات موذی در سینک، حمام، دستشویی و …

با دیدن این علائم اولیه سعی کنید هرچه سریعتر برای باز کردن لوله‌ها اقدام نمایید و از استفاده از تجارب قدیمی به صورت مکرر خودداری نمایید، زیرا علاوه بر آسیب رساندن به لوله‌ها سبب بروز بیماری‌های ریوی و سر درد برای خود و سایر افراد خانواه خواهید شد.

سرویس کاران نکت این تضمین را به شما می‌دهند که در اسرع وقت و در هر ساعت از شبانه روز با قیمتی مناسب و معقول مشکل شما را رفع نمایند.

انواع لوله بازکنی؛ بهترین نوع کدام است؟

به طور کلی پنج روش لوله بازکنی وجود دارد:

 1. به روش دستی (با استفاده از تلنبه)
 2. استفاده از انواع محلول شیمیایی مجاز
 3. با فنر فولادی (به روش دستی)
 4. لوله بازکنی با فنر برقی
 5. لوله بازکنی با تراکم هوا

باز کردن لوله با فنر فولادی: طول فنر به صورتی است که می توان در اکثر مواقع از آن استفاده کرد که پس از وارد شدن داخل لوله به وسیله نیروی‌ای که توسط دست به آن وارد می شود سبب باز شدن لوله می گردد.

فنر فولادی

باز کردن لوله با فنر برقی: در این روش پیشرفته از یک دستگاه برقی برای باز کردن لوله‌ها کمک می گیرند که استفاده از آن، هیچگونه کثیفی همراه ندارد و با سرعت بیشتری مشکل گرفتگی لوله برطرف خواهد شد. طول فنرها در این دستگاه بیشتر بوده و دیگران نگران نرسیدن فنر تا انتهای لوله نخواهید بود.

بازکردن لوله با دستگاه برقی

با تراکم هوا: در این روش که بیشتر برای گرفتگی لوله با خاک مورد استفاده قرار میگیرد، دستگاه دارای مخزنی میباشد؛ این مخزن مقدار هوای مناسب را با توجه به عقربه سنجی که برروی آن تعبیه شده است ذخیره میکند و پس از کشیدن اهرم توسط سرویس کار هوا با شدت وارد لوله می‌شود و خاک و دیگر ضایعات را تا انتهای لوله میبرد.

دستگاه تراکم هوا

شاید این سوال برای شما پیش آید که آیا هنگام فنر زنی ممکن است به لوله‌ها آسیب وارد شود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که سرویس کار ماهر با بررسی میزان عمر لوله‌ها وارد عملیات می‌شود. این نکته را فراموش نکنید که جنس فنرها به صورت کاملا انعطاف پذیر می‌باشد پس نگران این موضوع نباشید. در برخی از موارد فنرزنی را به دلیل قدیمی بودن لوله‌ها بیشتر از یکبار یا دوبار انجام نمیدهند تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود.

در پایان:

خدمات آنلاین نکت با ایجاد بستری مطمئن برای هموطنان عزیز در زمینه لوله بازکنی شبانه روزی و سیار در شمال تهران، شرق تهران، جنوب تهران، غرب تهران و سایر شهرستان‌ها برای جلب رضایت بیشتر شما همراهان شماره تماس مجرب‌ترین افراد در این زمینه را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید ضمن دریافت قیمت، در کمتر از نیم ساعت به سرویس کار دسترسی پیدا کنید.

مطالب مرتبط برای شما...

 1. Avatar kmal says:

  این لوله بازکنها اکثرا کلاهبردارن،دیروزاومدن لولرو باز کردن 150 تومن گرفتن وکلا 5دقیقه طول نکشید،وقتی ازتوالت استفاده کردیم دوباره اب پایین نمیرفت،خلاصه لوله بازکنه اومدوگفت بایدجرمگیری بشه وازمابخاطر۱۰دقیقه کار600هزارتومن دیگه گرفت،بنده خودم کارگرم رفتم این 600تومنوقرض گرفتم دادم به لوله بازکن،خلاصه بایدنظارت جدی بشه ومراکزمخصوص اینگونه خدمات راه اندازی بشه که هرکسی نتونه مردمو اینجوری سرکیسه کنه،

  برای سوال پرسیدن اینجا کلیک کنید  یا نظر خود را در کادر پایین بنویسید

Your email address will not be published.