تعرفه یدک کش خودرو در سال 1400 و در خواست یدک کش سیار

امداد خودرو غرب و شمال غرب تهران

امتیاز 3 از 369

خدمات: تعمیر خودرو در محل و حمل خودرو در غرب تهران

امداد خودرو شرق و شمال شرق تهران

امتیاز 3.2 از 261

خدمات: تعمیر خودرو در محل و حمل خودرو در شرق تهران

امداد خودرو جنوب تهران

امتیاز 3.4 از 222

خدمات: تعمیر خودرو در محل و حمل خودرو در جنوب تهران

امداد خودرو شمال تهران

امتیاز 3.3 از 15

خدمات: تعمیر خودرو در محل و حمل خودرو در شمال تهران

آگهی‌های بالا تبلیغاتی می‌باشند و استاده صرفا معرفی مشاغل خدماتی را انجام می‌دهد و هرگونه توافقات انجام کار و مالی مربوط به آن بر عهده طرفین می‌باشد.

یدک کش خودرو

حتماً برای شما هم پیش‌آمده که مشکل ناگهانی خودرو تان، سورپرایزتان کرده باشد و به درخواست یدک کش خودرو فکر کنید و در همین هنگام به دنبال شرایط استفاده از این ماشین یدک کش، با دوستان و آشنایانتان تماس بگیرید و از آن‌ها در این مورد سؤال کنید یا کمک بخواهید. اما مشکل شما حل شدنی است و جای نگرانی نیست.

همان‌طور که می‌دانید، تعرفه مصوب برای یدک کش‌ خودروها وجود دارد و این تعرفه‌ها هرساله دستخوش تغییراتی می‌شود. همین مسئله باعث شد که ما به این مشکل شما فکر کنیم و اطلاعات مفیدی در این زمینه برایتان جمع‌آوری کنیم. بنابراین اگر به دنبال به دست آوردن اطلاعات کامل و جامعی در مورد یدک کش خودرو در سال 1400 هستید در ادامه با ما همراه باشید.

تعرفه یدک کش خودرو در سال 1400

نوع خدمتکیلومترقیمت به تومان
بکسل خودروهای تیپ A1080.000 تا 100.000
بکسل خودروهای تیپ B1070.000 تا 90.000
بکسل خودروهای تیپ C1060.000 تا 80.000

تعرفه یدک کش خودرو سال 1400 و یا هزینه حمل خودرو با یدک کش ، طبیعی است که به عوامل مختلفی ارتباط دارد.  ازجمله این عوامل عبارت‌اند از: نوع ماشین، نوع سرویس درخواستی، یدک کشی در داخل و یا خارج از شهر، میزان مسافت طی شده توسط یدک کش و نوع یدک کش .

نیسان یدک کش
 • در حال حاضر هزینه حمل خودرو با یدک کش در سال 1400 هنوز به تصویب نرسیده است اما انتظار می‌رود هزینه حمل ماشین با یدک کش برای خودروهای تیپ A در شهر (تا حدود 10 کیلومتر) حدود 80 تا 100 هزار تومان باشد که البته این رقم برای نیسان چرخ گیر و نیسان زنجیری متفاوت است (طبیعی است که قیمت نیسان چرخ گیر کمی بالاتر باشد). همچنین هزینه حمل خودرو با یدک کش برای بیرون شهرکمی کمتر از داخل شهر باشد. برای مسافت‌های بلندتر به این مبلغ، هزینه‌ای افزوده می‌شود.
 • تعرفه یدک کش خودرو سال 1400 برای خودروهای تیپ B با شرایط گفته‌شده در بالا بین 70 تا 90 هزار تومان است. همان‌طور که گفته شد، این مبلغ برای مسیرهای درون‌شهری، بالای 10 کیلومتر و حمل با نیسان چرخ گیر بیشتر خواهد شد. قیمت یدک کش خودرو برای خودروهای تیپ C بین 60 تا 80  هزار تومان خواهد بود و مطابق شرایط گفته‌شده در بالا هزینه یدک کش ماشین متفاوت خواهد بود.
 • دسته‌بندی خودروهای A، B و C بر اساس قیمت آن‌ها صورت می‌گیرد به این صورت که خودروهای گروه A، خودروهای گران‌قیمت و لاکچری را شامل می‌شود، خودروهای گروه B، خودروهای معمولی و میان رده را شامل می‌شود و خودروهای گروه C، خودروهای پایین رده و معمولی را شامل می‌شود. طبیعی است که قیمت یدک کش ماشین برای خودروهای لاکچری، گران‌قیمت‌تر از خودروهای معمولی باشد.

شماره یدک کشی خودرو

نامشماره تماس
امداد خودرو نادر09191301511
امداد خودرو رها09191112738
امداد فوری SOS09017750620
امداد خودرو فرشید09193782886

برای اینکه به یک یدک کش ماشین دسترسی داشته باشید تا یک ماشین یدک کش درخواست دهید، به شماره یدک کش نیاز دارید. در این صورت با توجه به محدوده شما یدک کش خودرو متفاوت به شما معرفی می‌شود. بر اساس آن‌ها می‌توانید با یکی از آن شماره‌ها تماس گرفته و درخواست یدک کش خود را ثبت کنید.

نیسان یدک کش

دانستن این نکته نیز خالی از لطف نیست که در برخی از مواقع پس از تماس با یدک کش ماشین، در صورت تمایل شما، این امکان وجود دارد که تعمیرکار نیز به مکانی که شما قرار دارید ارسال شود و خودرو شمارا ملاحظه کند و در صورت انجام کارهایی برای بهبود شرایط خودرو شما، آن‌ها را انجام دهد.

در خواست یدک کش سیار

یدک کش سیار

درخواست یدک کش سیار یکی از کاربردی‌ترین یدک کش ‌های مورداستفاده برای افراد است. این نوع یدک کش ‌ها به‌صورت سیار هستند و به مکانی که شما درخواست دارید، اعزام می‌شوند.

یدک کش سیار یکی از انواع یدک کش ماشین است که به لوکیشن شما می‌آید و می‌تواند توسط بوکسل یا با ماشین چرخ‌دار، ماشین شما را به مکانی مطمئن و یا آدرس دل خواه شما، ببرد. ماشین یدک کش سیار، عموماً نیسان‌هایی هستند که می‌توانند یدک کشی سیار خودروهای شما باشند و به این وسیله، یک ماشین ایستا را به حرکت درآورند.  در صورتی که برای رسیدن به مان مورد نظر عجله دارید. شما می‌توانید علاوه با تماس با یدک کش سیار از یک ماشین سنگین‌تر نیز در خیابان کمک بگیرید.

یدک کش خودرو شبانه ‌روزی

احتمالاً منطقی به نظر می‌رسد که یک یدک کش ماشین، باید به‌صورت شبانه ‌روزی در دسترس باشد، چراکه خراب شدن ماشین، در جاده ماندن، تمام شدن بنزین و به وقوع پیوستن هرگونه از این مشکل احتمالی، زمان نمی‌شناسد .

این اتفاق ممکن است برای هرکدام ا زما رخ دهد و به یک یدک کش خودرو شبانه‌ روزی نیاز داشته باشیم تا ما را از یک دردسر بزرگ نجات دهد و فرشته نجات ما باشد! در واقعی که شما هیچ چاره‌ای ندارید یدک کش ماشین شبانه ‌روزی نعمتی است که در زمان وقوع مشکل، اهمیت آن را درک می‌کنیم، بنابراین شماره‌های آن‌ها را داشته باشید که در مواقع لزوم حتماً به کمک شما خواهد آمد.

در پایان

با توجه به غیرقابل‌پیش‌بینی بودن اتفاقاتی که ممکن است  برای خودرو بیفتد، لازم است از اطلاعات کلی در مورد یدک کش کردن خودروها مطلع باشیم تا در مواقع ضروری به آن اطلاعات مراجعه کنیم. ماشین‌های یدک کش مختلفی در طول شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی به شما هستند و تنها کافی است با آن‌ها تماس برقرار کنید و درخواست یدک کش را به همراه آدرستان مطرح کنید تا در اسرع وقت به مکانی که شما در آن قرار دارید، اعزام شوند.

مطالب مرتبط برای شما...

 1. اسی ابادی گفت:

  سلام هزینه حمل خودرو از فیروزکوه به کردکوی چقدره ۳۰تامانده به گرگان

 2. ناشناس گفت:

  حمل سراتو ۲۰۰۰ از پارکینگ -۱ در شهرک غرب به نمایندگی هیوندای در شیخ بهایی هزینه؟

 3. آرمان گفت:

  سلام حمل خودرو از اهواز به اصفهان چقدر هست .ممنون

 4. مرتضی گفت:

  حمل پراید از ازادراه تهران پردیس تا فاز ۴ پردیس چقدر میشود

 5. علیرضا گفت:

  سلام برای یدک پراید از جاده احمدآبادقبل اتوبان ساوه تا اسلامشهر شهرک قائمیه هزینش چقدر میشه

 6. حسین گفت:

  توپخانه تا خیابان خاوران

 7. علی گفت:

  حمل 206 اتومات از سعادت آباد تا گلزار ( پائین تر از میدان هروی ) چقدر میشه

 8. عل گفت:

  حمل 206 اتومات از سعادت آباد تا گلزار ( پائین تر از میدان هروی ) چقدر میشه

 9. محمد احمدی کشکولی گفت:

  باسلام و سپاس فراوان
  حمل پرایدتوقیفی َ،مسافت۲۰۰متری
  با یدک کش نیسان سایپا
  چقدربایدپرداخت شود

 10. ناشناس گفت:

  سلام خودرو‌تیبا از تقاطع ازادگان فتح (باغ پرندگان )تا فردیس کرج چقدر میشه ؟

 11. سهیل گفت:

  هزینه کفی از اصفهان تا ارومیه چقد میشه??

 12. سلطانی گفت:

  حمل 206 درمسافت تا خیلی کوتاه تا پارکینگ چقد هزینه داره

 13. سینا گفت:

  مترو علی اباد تا باغ فیض اسلامشهر پژو 405 چقدر میگیرید حمل کنین؟؟؟

 14. ناصر جوادی گفت:

  اقا ماشین 405 خراب شد مسافت 13 کیلومتر با نیسان کش برد مبلغ 300 هزار تومان ازم گرفت آخه این انصاف

 15. امیر گفت:

  سلام ودرود
  حمل ۲۰۶ از نواب تقاطع خیابان قزوین تا اول جاده ورامین بعداز شهرری چقدر هزینه دارد؟

  حمل خودرو بامیله هم دارید ؟

 16. محمدرضا حياطزاده گفت:

  من با يه امداد خودرو تماس گرفتم ماشينم سور خرده بود به جدول خوردم يه مسافت 5 كيلومتري را 550 هزارتومان از من گرفت

  • حاج آقا گفت:

   آقا مگه قیمت از قبل طی نکردید؟ قیمت طی می کنی یک سری از امدادیا باز قیمت تغییر میدن چه برسه که قیمت طی نکنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.