پس از شروع هر نوع فعالیتی باید سایر افراد را با محصول یا خدمات آن مجموعه آشنا ساخت. یکی از بهترین ابزارها برای این کار، چاپ کاتالوگ است. در کاتالوگ علاوه بر عکس محصول یا خدمات مجموعه، می‌توان توضیحات و اطلاعات دقیق را نیز ضمیمه نمود. به عبارتی دیگر کاتالوگ دربردارنده تمامی اطلاعات ضروری و تکمیلی برای انتخاب یک محصول یا یک خدمت است.

چاپ کاتالوگ و طراحی درست آن بسیار حائز اهمیت بوده و نباید از کنار آن به سادگی عبور کرد. در طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای نکات بسیار زیادی مانند مناسب بودن جنس کاغذ، روکش کاغذ، نوع قاب‌بندی، عکس‌ها، رنگ‌بندی و… باید رعایت شود تا یک کاتالوگ مناسب برای معرفی محصول به وجود آید. در این مطلب از استاده درباره چاپ و طراحی انواع کاتالوگ و تعرفه چاپ کاتالوگ توضیح خواهیم داد.

جهت اقدام برای چاپ کاتالوگ فوری [تیراژ پایین] کاتالوگ خشتی و خدمات آن در استاده کلیک کنید.

چاپ کاتالوگ حرفه ای

چاپ کاتالوگ حرفه ای قبل از هر چیزی به طراحی کاتالوگ حرفه ای وابسته است. در این نوع چاپ به فرد متخصصی به نام ناظر چاپ نیاز است که در این زمینه تجربه بالایی داشته و سابقه کار با تجهیزات گوناگون چاپ را دارد. در چاپ کاتالوگ تبلیغاتی نیز برای بهتر شدن نتیجه چاپ بهتر است از ناظر چاپ کمک گرفت. جهت اقدام برای چاپ کاتالوگ فوری [تیراژ پایین] کاتالوگ خشتی کلیک کنید.

چاپ حرفه ای به عوامل متعددی بستگی دارد، مانند عکاسی صحیح و اصولی از محصولاتی که در کاتالوگ حضور دارند، طراحی کاتالوگ و رعایت نکات قاب‌بندی، چاپ کاتالوگ حرفه ای، خدمات چاپ مانند روکش یا لمینت کردن صفحات کاتالوگ برای استحکام بیشتر و زیبایی و در نهایت صحافی نمودن کاتالوگ. خدمات دیگری که در چاپ کاتالوگ حرفه‌ای ارائه می‌شود، شامل چاپ برجسته لوگو، چاپ طلاکوب، کاتالوگ‌های طرح‌دار خلاقانه و… .

چاپ کاتالوگ دیجیتال

یکی از مزایای چاپ کاتالوگ دیجیتال این است که در تعداد بسیار کم نیز قابل سفارش است. سرعت این نوع چاپ دیجیتال بیشتر از سایر انواع چاپ بوده و در مدت زمان کمی پس از سفارش چاپ کاتالوگ دیجیتال، کاتالوگ‌ها به دست شما خواهد رسید. هم‌چنین برای صرفه‌جویی بیشتر در زمان می‌توان چاپ آنلاین کاتالوگ را به جای چاپ عادی انتخاب نمود.

برای آگاهی از قیمت چاپ تراکت تبلیغاتی در سال 1402 [ A4-A5-A6 ] روی لینک قرار داده شده کلیک کنید و مطالب را مطالعه فرمایید.

قیمت چاپ کاتالوگ

قیمت‌های زیر جهت چاپ کاتالوگ به دلیل نوسانات قیمتی در بازار، امکان دارد دقیق نمی‌باشد. لطفا جهت دریافت قیمت دقیق با شماره‌های موجود در همین صفحه از استاده تماس بگیرید.

خدمتسایز کاتالوگزمان تحویلقیمت به تومان
کاتالوگ 8 صفحه‌ایA45 روز کاری7.200.000
کاتالوگ 12 صفحه‌ایA45 روز کاری8.500.000
کاتالوگ 16 صفحه‌ایA45 روز کاری10.500.000
کاتالوگ 20 صفحه‌ایA47 روز کاری12.700.000
کاتالوگ 24 صفحه‌ایA47 روز کاری14.700.000
کاتالوگ 28 صفحه‌ایA47 روز کاری16.700.00
کاتالوگ 12 صفحه‌ایA57 روز کاری5.700.000
کاتالوگ 16 صفحه‌ایA57 روز کاری8.600.000
کاتالوگ 20 صفحه‌ایA57 روز کاری7.800.000

هزینه چاپ کاتالوگ از موارد گوناگونی تأثیر می‌پذیرد؛ از جمله این موارد ابعاد کاتالوگ، نوع کاغذ، رنگی بودن و تعداد رنگ به کار رفته در کاتالوگ، گرم کاغذ، تعداد تاخوردگی کاتالوگ، تیراژ، نوع روکش و لمینت آن، نوع صحافی و در آخر هزینه ارسال و بسته‌بندی هستند؛ اما معمولا تعرفه چاپ کاتالوگ مشخص بوده و محدوده‌ی قیمتی برای آن در نظر گرفته شده است.

قیمت چاپ کاتالوگ

برای محاسبه هزینه چاپ کاتالوگ، ابتدا تعرفه پایه را در نظر گرفته و سپس با اضافه شدن هر کدام از موارد فوق، بر هزینه چاپ کاتالوگ اضافه خواهد شد. این نکته را در نظر داشته باشید که با افزایش تیراژ، قیمت چاپی که برای هر کاتالوگ در نهایت محاسبه می‌شود، کم‌تر شده و هزینه چاپ مقرون به صرفه می‌شود.

قیمت چاپ کاتالوگ a5

خدمتسایز کاتالوگزمان تحویلقیمت به تومان
کاتالوگ 12 صفحه‌ایA57 روز کاری5.700.000
کاتالوگ 16 صفحه‌ایA57 روز کاری8.600.000
کاتالوگ 20 صفحه‌ایA57 روز کاری7.800.000

کاتالوگ a5 در میان انواع مختلف کاتالوگ محبوب‌تر بوده و قیمت چاپ آن به گرم کاغذ، رنگی بودن کاتالوگ، نوع روکش سلفون یا لمینت و تعداد صفحات کاتالوگ بستگی دارد. در صورتی که تعداد صفحات کاتالوگ کم باشد، صحافی به کمک منگنه و اگر تعداد صفحات کاتالوگ a5 زیاد باشد، صحافی با چسب گرم انجام می‌شود. نوع صحافی از دیگر مواردی است که در قیمت چاپ کاتالوگ تأثیرگذار است.

قیمت چاپ کاتالوگ a4

خدمتسایز کاتالوگزمان تحویلقیمت به تومان
کاتالوگ 8 صفحه‌ایA45 روز کاری7.200.000
کاتالوگ 12 صفحه‌ایA45 روز کاری8.500.000
کاتالوگ 16 صفحه‌ایA45 روز کاری10.500.000
کاتالوگ 20 صفحه‌ایA47 روز کاری12.700.000
کاتالوگ 24 صفحه‌ایA47 روز کاری14.700.000
کاتالوگ 28 صفحه‌ایA47 روز کاری16.700.00

در تعیین قیمت چاپ کاتالوگ a4 نیز علاوه بر مواردی که قبلا بیان شد، یک رو یا دو رو بودن جلد و ضخامت جلد کاتالوگ است. هم‌چنین در صحافی کاتالوگ ‌ a4‌می‌توان از صحافی سیم فنری نیز استفاده نمود که باعث تفاوت در قیمت چاپ می‌شود.

قیمت چاپ کاتالوگ a3

خدمتسایز کاتالوگزمان تحویلقیمت به تومان
کاتالوگ 12 صفحه‌ایA37 روز کاریتماس بگیرید
کاتالوگ 16 صفحه‌ایA37 روز کاری تماس بگیرید
کاتالوگ 20 صفحه‌ایA37 روز کاری تماس بگیرید

علاوه بر مواردی که در بخش‌های قبلی گفته شد، یکی دیگر از عواملی که در تعیین قیمت کاتالوگ a3 تأثیر می‌گذاردف نوع جوهر مورد استفاده در چاپ کاتالوگ است. این جوهر باید به گونه‌ای باشد که اگر آب بر روی کاتالوگ a3 ریخت، رنگ آن پخش نشود. در این رابطه نوع روکش، سلفون و UV مورد استفاده هنگام چاپ بسیار مهم است.

انواع کارت ویزیت [مدل‌های مختلف جنس کارت ویزیت] چیست؟ مقایسه انواع کارت ویزیت به همراه ویژگی هر یک از آن‌ها را در استاده با کلیک کردن روی لینک بخوانید تا کارت مناسب را برگزینید!

طراحی کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال نوع دیگری از کاتالوگ است که امروزه با همه‌گیری شبکه‌های اجتماعی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. کاتالوگ دیجیتال در قالب یک فایل پی‌دی‌اف بوده و مانند کاتالوگ‌های چاپی دارای جلد و صفحات داخلی است. به کمک هر گونه وسیله‌ی هوشمند مانند موبایل، تبلت و لپ‌تاپ می‌توان به کاتالوگ دیجیتال دسترسی داشت و آن را در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت به اشتراک گذاشت.

کاتالوگ دیجیتال مزایای بسیار زیادی نسبت به کاتالوگ‌های عادی دارد. از ویژگی‌های خوب کاتالوگ دیجیتال، پویایی فهرست آن برای دسترسی سریع‌تر به بخش و صفحه مورد نظر است. هم‌چنین در کاتالوگ‌ دیجیتال، قابلیت لینک‌دهی و کلیک روی آدرس سایت، ایمیل، شماره تلفن و… وجود دارد.

یکی دیگر از مزایای کاتالوگ دیجیتال که کاتالوگ‌های چاپی معمولی از آن محروم هستند، قابلیت استفاده از انیمیشن، فیلم و طرح‌های سه بعدی برای معرفی بهتر محصولات است.

طراحی صفحات داخلی کاتالوگ

طراحی صفحات داخلی کاتالوگ باید به گونه‌ای باشد که علاوه بر ارائه تمامی اطلاعات ضروری برای معرفی محصول، خسته‌کننده نبوده و چشم مخاطب را با رنگ‌های جیغ آزار ندهد. هم‌چنین رعایت حاشیه لازم برای چاپ کاتالوگ باید در نظر گرفته شود. علاوه بر این رعایت قاب‌بندی و اصول چینش عکس‌ها و کادرها در صفحات داخلی در جذابیت کاتالوگ بسیار اثرگذار است.

قیمت طراحی کاتالوگ

جهت دریافت قیمت دقیق تماس بگیرید.

خدمتقیمت به تومان
قیمت طراحی کاتالوگ هر صفحه از 100.000
قیمت طراحی کاتالوگ

عوامل مؤثر در تعیین قیمت طراحی کاتالوگ را می‌توان به شرح زیر نام برد؛ تعداد اتودهای طراحی اولیه کاتالوگ، تدوین ساختار کاتالوگ، تعداد صفحات کاتالوگ، ابعاد صفحات، تولید محتوای متنی برای کاتالوگ، عکاسی و اسکن تصاویر، تعداد رنگ به کار رفته در طراحی، طراحی جلد و پشت جلد کاتالوگ، سبک طراحی صفحات داخلی به صورت ژورنالی، ترکیبی یا صفحه‌آرایی، مدت زمان تحویل و تعداد دفعات ویرایش کاتالوگ.

در تعیین هزینه طراحی کاتالوگ تبلیغاتی نیز ابتدا قیمت طراحی کاتالوگ پایه را در نظر گرفته و سپس با توجه به موارد اضافی درخواستی توسط مشتری، بر تعرفه پایه افزوده خواهد شد. قیمت طراحی کاتالوگ دیجیتال با قیمت طراحی کاتالوگ معمولی کمی متفاوت بوده و با توجه به ویژگی‌های موردنظر و تعداد صفحات کاتالوگ تعیین می‌شود.

قیمت طراحی کاتالوگ a4

قیمت طراحی کاتالوگ a4 همان‌طور که در قسمت قبلی بیان شد به تعداد اتودهای طراحی و ویرایش‌های کاتالوگ بستگی دارد. هر چه تعداد دفعات ویرایش کاتالوگ a4 بیشتر باشد، قیمت طراحی کاتالوگ بیشتر می‌شود.

قیمت طراحی کاتالوگ a5

در تعیین قیمت طراحی کاتالوگ a5، سبک طراحی کاتالوگ، چیدمان و صفحه‌آرایی بسیار مهم بوده و باید به گونه‌ای باشد که از ابعاد محدود کاتالوگ a5 بهترین استفاده را نمود. از این رو هر چه مدت زمانی که روی صفحه‌آرایی و چینش کاتالوگ صرف شود، قیمت طراحی کاتالوگ نیز افزایش خواهد یافت.

تعرفه طراحی کاتالوگ دیجیتال

در برآورد کردن تعرفه طراحی کاتالوگ دیجیتال، تعداد صفحات کاتالوگ، ویرایش عکس‌ها، استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی، تعداد رنگ‌های به کار رفته در طراحی کاتالوگ دیجیتال و تعداد انیمیشن و ویدیوهای به کار گرفته شده در کاتالوگ اثر می‌گذارند.

طبقه بندی شده در

با برچسب در