راهنمایی برای انتخاب و خرید صندلی مدیریتی برای مدیران موفق!

صندلی مدیریتی

اگر شما مدیر یک سازمان و یا کسب و کار نوپا هستید و قصد دارید بازدهی بالاتر و تسلط بیشتری بر کار خود داشته باشید و در واقع احساس آرامش پشت میز مدیریت خود داشته باشید به پیشنهاد می کنیم که از صندلی مدیریتی با کیفیت استفاده نمایید.

اما اینکه صندلی مدیریتی با کیفیت چه ویژگی هایی دارد و باید چه نکاتی را هنگام خرید صندلی مدیریت رعایت نمود، مبحث این صفحه از استاده می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

ویژگی های یک صندلی مدیریتی مناسب چیست؟

اینکه شما یک صندلی برای میز کار در منزل تهیه کنید و یا یک صندلی برای محل کار خود خریداری نمایید بسیار متفاوت می باشد. همانطور که در مقاله انواع صندلی اداری به آن اشاره شد بیش از 20 نوع صندلی اداری داخلی و خارجی در بازار موجود می باشد که صندلی مدیریتی نیز یکی از آن ها محسوب می گردد.

صندلی مدیریت برای دکوراسیون کلاسیک

وقتی برای خرید یک صندلی مدیریتی به بازار و یا فروشگاه های معتبر می روید با قیمت های متفاوتی رو به رو خواهید شد که دلیل این اختلاف قیمت ها به سبب امکانات و کیفیت صندلی های مدیریتی می باشد.

از ویژگی ها و امکاناتی که یک صندلی مدیریت با کیفیت باید از آن برخوردار باشد ارگونومی و یا طبی بودن آن می باشد. مقاله ای که در مجله فیزیوتراپی آفریقای جنوبی منتشر شده، اثرات جسمی و روانی استفاده از صندلی های ارگونومیک در کارکنان کامپیوتر را ارزیابی کرده است.

محققان کشف کردند که استفاده از صندلی های ارگونومیک می تواند درد را کاهش دهد و تمرکز افراد را افزایش دهد.

صندلی مدیریت با قابلیت تنظیم ارتفاع

ممکن است برخی از مدیران ساعت های طولانی از شبانه روز را بر روی صندلی بنشینید که رعایت ارگونومیک بودن صندلی باعث می شود در مدت زمان اندک به دردهایی همچون دیسک کمر، گردن درد، زانو درد، درد در نواحی شانه ها، پا درد و … مبتلا نشوند.

از دیگر ویژگی های یک صندلی مدیریتی مناسب می توان به ابعاد آن اشاره کرد. همانطور که میدانید ابعاد صندلی های مدیریتی نسبت به سایر صندلی های اداری دیگر بزرگتر می باشند که همین بزرگتر بودن سبب فراهم آمدن راحتی بیشتر برای مدیران می باشد.

صندلی مدیریت برای دکوراسیون مدرن

ویژگی دیگر صندلی مدیریتی با کیفیت استفاده از متریال با کیفیت در ساخت و تولید قطعات صندلی همچون مکانیزم صندلی، پایه و چرخ های صندلی، پشتی و نشیمن صندلی، جک صندلی و … می باشد.

این نکته را بخاطر بسپارید که هنگام خرید صندلی مدیریتی از فروشگاه ها و برندهای معتبر آن را خریداری نمایید تا هنگام بروز مشکل بتوانید از گارانتی محصول استفاده نمایید.

هنگام خرید صندلی به جنس روکش صندلی دقت کنید! برای صندلی مدیریت می توان از جنس روکش پارچه ای و یا چرمی استفاده کرد اما اکثر صندلی های مدیریتی از جنس چرم می باشند زیرا استحکام جنس چرمی نسبت به پارچه ای بیشتر است و همچنین استفاده از چرم نمایی زیباتر به دفتر مدیریت می بخشد.

استفاده از چرم در روکش صندلی مدیریت

صندلی مدیریت با هزینه کم:

لزوما برای داشتن یک صندلی مدیریت جدید و نو نیاز به خریداری آن نداریم. می توانیم با تعمیر صندلی از یک صندلی جدید برخوردار شویم.

اما نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که آیا صندلی مدیریت فعلی ارزش تعمیر دارد و یا خیر؟! پس از کسب اطمینان از تعمیرکاران مجرب می توانید اقدام به تعمیر صندلی نمایید و یک صندلی مدیریت جدید و نو داشته باشید.

همچنین تعویض روکش صندلی اداری می تواند کمک شایانی برای داشتن یک صندلی مدیریت جدید باشد.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.