برای بسیاری از افراد خرید دیوارپوش ارزان قیمت و به طور کل هزینه دیوارپوش اهمیت زیادی دارد. چرا که تنوع مدل‌های مختلف آن باعث شده تا تنوع قیمتی نیز بسیار بالا باشد و نتوانیم انتخاب درست و مقرون به صرفه‌ای هنگام نصب دیوارپوش داشته باشیم.

در اين صفحه از نكت به معرفی چند دیوارپوش ارزان قیمت اشاره خواهیم کرد تا بتوانید با توجه به نیاز و بودجه خود بهترین آن را انتخاب کنید.

قیمت دیوارپوش پی وی سی

قیمت دیوارپوش پی وی سی

قیمت دیوارپوش پی وی سی بسته به مدل آن می‌تواند متفاوت باشد. انواع مدل‌های آن به ساده، روکش‌دار و چاپی تقسیم‌بندی می‌شود. برای خرید یک دیوارپوش ارزان قیمت می‌توان مدل ساده آن را خریداری کنید. قیمت دیوارپوش پی وی سی همچنین به متریال به کار رفته در ساخت آن و سایز و ابعاد مورد نیاز نیز بستگی خواهد داشت.

قیمت دیوارپوش بین کابینتی

قیمت دیوارپوش بین کابینتی

بسته به مدل‌های مختلف، قیمت دیوارپوش بین کابینتی می‌تواند تغییر یابد. از جمله این مدل‌ها می‌توان به سنگی، ام‌دی‌اف، کامپوزیت، کاشی و انواع دیگر اشاره کرد.

اما علاوه بر این‌ها، عوامل دیگری از جمله ضخامت دیوارپوش، میزان استفاده از چسب و تعداد پریزهای برق در قیمت دیوارپوش بین کابینتی تاثیرگذار خواهد بود. این عوامل معمولا در قیمت انوع دیوارپوش دیگر نیز تاثیرگذار است. همچنین می‌توانید برای خرید اینترنتی دیوارپوش از این جنس و جنس‌های دیگر اقدام نمایید.

با این حال، تنوع مدل‌های این نوع از دیوارپوش به گونه‌ای بوده که بتوان یک دیوارپوش ارزان قیمت از میان آنها را انتخاب کرد.

قیمت نصب دیوارکوب

قیمت نصب دیوارکوب

بدانید که دیوارکوب نام دیگر دیوارپوش است. قیمت نصب دیوارکوب به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله اینکه نصب آن تا چه اندازه دردسر خواهد داشت. چرا که نصب برخی از دیوارپوش‌ها آسان و برخی دیگر نیاز به مهارت بالایی دارد.

از طرف دیگر، قیمت نصب دیوارکوب می‌تواند به زیرسازی مورد نیاز برای نصب نیز وابسته باشد. در برخی موارد باید نصاب اقدامات مهمی در خصوص زیرسازی انجام دهد از جمله گچکاری ساختمان، رفع نم ساختمان و … . این مساله بر روی قیمت نصب دیوارپوش تاثیرگذار است.

ضمن آنکه نباید فراموش کنیم قیمت انواع دیوارپوش هم می‌تواند بر روی هزینه تمام شده نصب آن نیز تاثیرگذار باشد. طبیعی است که برخی از دیوارپوش‌ها ارزان قيمت و برخی دیگر هزينه بالاتری خواهند داشت.

قیمت دیوار پوش چسبی

قیمت دیوار پوش چسبی

قیمت دیوار پوش چسبی نسبت به بسیاری دیگر از مدل‌ها به دلیل اجرای آسان‌تر و کم دردسرتر ارزان قیمت محسوب می‌شود. چرا که متوسط قیمت آن نیز پایین‌تر از سایر مدل‌های دیگر است.

این نوع از دیوارپوش در مدل‌های مختلفی عرضه شده که دارای طرح‌های متنوعی هستند. برخی از آنها ساده و برخی دیگر جذاب‌تر هستند. بنابراین رنگ و مدل آن نیز در کاهش یا افزایش قیمت دیوارپوش تاثیرگذار خواهد بود.

از این دیوارپوش علاوه بر منازل بیشتر در محیط‌های اداری یا مهدکودک‌ها نیز استفاده می‌کنند همچنین برای به صرفه‌تر بودن هزینه‌ها می‌توانید از نصب بلکا و رومالین نیز استفاد کنید. به طور کل، یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت انواع دیوارپوش، میزان و تنوع استفاده از آن‌ها در محیط‌های مختلف است.

چرا که برخی از آنها را صرفا می‌توان در محیط‌های اداری به کار برد. این در حالی است که برخی دیگر را می‌توان در انواع محیط‌های اداری، منازل، رستوران‌ها، هتل‌ها، مدارس و سایر محیط‌ها به کار برد.

قیمت دیوارپوش تاپشیت

قیمت دیوارپوش تاپشیت

بهتر است بدانید که قیمت دیوارپوش تاپشیت نسبت به قیمت انواع دیوارپوش دیگر به نسبت بالاتر است. چرا که این مدل، نسل جدیدی از دیوارپوش‌ها بوده که به تازگی مورد استفاده قرار می‌گیرد و بسیار زیبا هستند. به دلیل جنس سخت آن، مقاومت بالا و طول عمر بیشتر آن مورد استقبال قرار گرفته است.

حتما بخوانید: لمسه کاری دیوار در طرح‌های زیبا

قیمت دیوارپوش آینه‌ای

قیمت دیوارپوش آینه‌ای

این مدل از دیوارپوش یکی از جدیدترین و البته پرکاربردترین مدل‌های دیوارپوش بوده که طرفداران بسیار زیادی دارد. بنابراین نمی‌توان آن را حتما یک دیوارپوش ارزان قیمت دانست. چرا که مواد به کار رفته در ساخت آن معمولا قیمت بالاتری دارد و نهايتا قیمت دیوارپوش آینه‌ای كم نيست.

از طرفی نصب این دیوارپوش نسبت به مدل‌های دیگر، به مهارت بیشتری نیاز دارد. به همین دلیل قیمت آن نسبت به قیمت انواع دیوارپوش معمولا بالاتر است. هر چند که قیمت مدل‌های مختلف آن نیز متنوع است ولی این نکته را به خاطر داشته باشید که قیمت دیوارپوش آینه ای شما را با هزینه های بیشتری رو به رو می کند.

قیمت دیوارپوش های سه بعدی

قیمت دیوارپوش های سه بعدی

دیوارپوش فوق نیز یکی از دیوارپوش‌های پرطرفدار بوده که دارای برجستگی‌های خاصی است. این برجستگی‌ها به جذاب‌تر شدنش کمک کرده است. رنگ، اندازه و نوع برجستگی، قیمت دیوارپوش های سه بعدی را کاهش یا افزایش خواهد داد.

مدل‌های مختلفی از این نوع دیوارپوش وجود داشته که مدل MDF معمولا قیمت بالاتری دارد. اما برخی مدل‌های دیگر از آن مانند پنل‌های فومی، قیمت پایین‌تری خواهد داشت. علاوه بر این موارد، معمولا فاکتورهای دیگری که در قیمت انواع دیوارپوش تاثیرگذار بوده نیز بر روی قیمت دیوارپوش‌های سه بعدی اثرگذار است.

در پایان:

همان طور که می دانید قیمت انواع دیوارپوش از نکات بسیار مهم در انتخاب انواع آن می باشد بنایراین بهتر است این مورد را کاملا با دقت بررسی نمایید. معمولا دیوارپوش ارزان قیمت را مي‌توان از متريال داخلي تشخيص داد. البته نکته دیگری که در قیمت آن‌ها تاثیر گذار است را می توان ابعاد فضای مورد نظر دانست که بهتر است در اولین مرحله با کمک کارشناسان آن را بدست آورید.

طبقه بندی شده در

با برچسب در