رنگ کرم و روشن به دلیل بزرگ نشان دادن فضا و رنگ‌های طوسی به دلیل خنثی بودن، خیلی راحت‌تر با دکوراسیون خانه ست می‌شوند. از جمله سوالاتی که همواره در حوزه‌ دکوراسیون داخلی مبلمان پرسیده می‌شود، این است که چه رنگ کوسنی با مبل کرم ست می‌شود. ترکیب هر یک از رنگ‌ها برای انواع کوسن‌ها از نکاتی است که در این محتوا از “خدمات آنلاین استاده” به آن پرداخته می‌شود.

رنگ کوسن برای‌ مبل قهوه‌ای

اگر مبلمان خود را به رنگ قهوه‌ای انتخاب کرده‌اید، بهترین انتخاب برای کوسن، ترکیب رنگی طیف کمرنگ یا پررنگ‌تر از آن است. برای نمونه اگر مبل شما قهوه‌ای پررنگ است، از کوسن قهوه‌ای کمرنگ یا شیری و‌ یا حتی عسلی کمرنگ استفاده کنید. بالعکس اگر مبلمان شما قهوه‌ای کمرنگ است، از کوسن عسلی پررنگ و قهوه‌ای پررنگ در کنار کرم استفاده کنید که جلوه‌ بیشتری داشته باشد.

رنگ کوسن برای ‌مبل طوسی

رنگ طوسی به‌خاطر اینکه از دسته رنگ‌های خنثی به حساب می‌آید، به راحتی در کنار ترکیب رنگ‌های زیادی با دکوراسیون شما ست می‌شود. اگر مبل طوسی دارید جهت انتخاب رنگ کوسن برای ‌مبل طوسی می‌توانید اول از همه سفید و بعد از آن صورتی را انتخاب کنید. این دو رنگ جزو بهترین ترکیب‌ها با رنگ طوسی هستند و همیشه جذابیت خاص خود را داشته‌اند. حتی ترکیب دو رنگ صورتی و سفید برای کوسن هم می‌تواند زیبا باشد.

رنگ طوسی از جمله رنگ‌های پرکاربرد و پر استفاده در دکوراسیون منزل است. می‌توانید به راحتی آن را با سایر لوازم خانه‌تان ست کنید. در این صورت بقیه‌ رنگ‌ها نیز در کنار آن جلوه خواهند داشت.

حالا اگر مبل طوسی خود را انتخاب کرده‌اید و به دنبال کوسن با رنگ مناسبی برای آن هستید، اول از همه رنگ سفید را انتخاب کنید. سبک کلاسیک این دو رنگ در کنار هم برای دکوراسیون منزل فوق العاده است. به خصوص اگر با رنگ کاغذ دیواری و پرده‌ها هم هم‌خوانی داشته باشد، جلوه زیادی دارد. اما اگر به هر دلیلی نمی‌خواهید این رنگ را انتخاب کنید رنگ صورتی برای کوسن شما مناسب است. جدیدترین مدل‌های پرده پانچ پذیرایی را در این صفحه مشاهده کنید.

ترکیب طوسی و صورتی همواره مورد استفاده بوده است. ترکیب کوسن با رنگ های سفید و صورتی هم برای مبلمان طوسی می‌تواند زیبایی خاص خود را داشته باشد .

رنگ کوسن برای مبل کرم

رنگ کرم یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها برای مبلمان است. اگر می‌خواهید بدانید که چه رنگ کوسنی به مبل کرم می‌آید، می‌توانید طیف رنگ‌هایی که با کرم هم‌خوانی دارد را جست و‌ جو کنید.

خوشبختانه رنگ‌های زیادی هستند که می‌توانید برای مبل کرم رنگتان انتخاب کنید. زیباترین رنگ کوسن برای مبل کرم می‌توان به کوسن شیری پررنگ و شکلاتی یا قهوه‌ای اشاره کرد. رنگ‌های گرم همیشه جذابیت خود را دارند.

اگر به طبیعت علاقه دارید و همینطور برای ست کردن مبل کرم رنگتان می‌خواهید بدانید که چه رنگ کوسنی به مبل کرم می‌آید، باید به سبز پررنگ برای این ترکیب توجه کنید. چند کوسن هم‌رنگ مبلتان و درکنار آن چند کوسن سبز رنگ ترکیب رنگ زیبایی را رقم می‌زند. اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که سبک مینیمال را می‌پسندید و به دنبال جواب این سوال هستید که چه رنگ کوسنی به مبل کرم می‌آید، کوسن‌های چند رنگ سبک جالبی است.

این ترکیب رنگ‌ها می‌توانند رنگ‌های گرم و یا سرد در کنار همدیگر هم باشند مثل رنگ‌های صورتی کمرنگ، سبز پررنگ، آجری شیری. انتخاب هریک از اینها به سلیقه‌ی شما و هم چنین نوع دکوراسیون خانه و سایر لوازم آن بستگی دارد. پنج ترکیب رنگ اعجاب انگیز برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل را اینجا بخوانید.

رنگ‌ کوسن برای مبل نسکافه‌ای

در انتخاب رنگ‌ کوسن برای مبل نسکافه‌ای بهتر است بدانید شرایط طیف رنگی نسکافه‌ای با قهوه‌ای یکسان است. اینجور رنگ‌ها همیشه طرفداران خاص خود را دارند و هیچوقت هم از مد نمی‌افتند.

ترکیب رنگ مبل نسکافه‌ای با شیری و سایر رنگ‌های گرم هم به خانه‌ شما حس خوبی می‌دهد همچنین رنگ نسکافه‌ای اگر در کنار کوسن قهوه‌ای و نارنجی قرار بگیرد زیبایی آن را چند برابر می‌کند.

این چنین رنگ‌ها با گذشت زمان هم کمتر کثیف می‌شوند البته به جز رنگ شیری روشن که در این ترکیب رنگ زیبایی دارد. بقیه رنگ‌ها در این ترکیب دیر کثیف می‌شوند با این تفاوت که باید در این مورد به پررنگ یا کمرنگ بودن مبل خود توجه کنید برای رنگ نسکافه‌ای ترکیب رنگ شیری کمرنگ و قهوه‌ای کمرنگ و یا عسلی رنگ‌های مناسبی هستند.

در پایان

امروزه در دنیای مد، هر یک از اعضای کوچک لوازم منزل تاثیر زیادی در بهتر نشان داده شدن چیدمان و دکوراسیون می‌گذارند. یکی از آن‌ها کوسن‌های روی مبلمان است که جنس و ترکیب رنگ آن اهمیت زیادی در زیبایی مبلمان شما دارد. اهمیت ترکیب رنگ‌ها و متناسب بودن رنگ کوسن و مبل از مباحث قابل اهمیتی در دکوراسیون منزل شماست که نباید از آن غافل شوید.

طبقه بندی شده در

با برچسب در