متخصصین تعمیرات مبل در استاده

رویه کوبی مبل راحتی از دیگر خدماتی است که در استاده انجام خواهد شد به همین دلیل در این صفحه به بررسی جزئیات کامل جهت رویه کوبی این نوع از مبل‌ها می‌پردازیم. تعمیرکاران در استاده با بهره گرفتن از مهارت خود ایرادهای موجود در مبلمان را بررسی کرده و بعد از برآورد قیمت رویه کوبی مبل، نسبت به بازسازی مبل راحتی اقدام می‌نمایند.

رویه کوبی مبل راحتی تقریبا به نسبت سایر مبل‌ها کمی راحت‌تر انجام می‌شود. در ادامه به بررسی مراحل انجام رویه کوبی مبل‌های راحتی، هزینه و نوع پارچه مناسب برای رویه کوبی‌ این نوع از مبل‌ها می‌پردازیم:

هزینه رویه کوبی مبل راحتی

خدمتقیمت به تومان
رویه کوبی مبل راحتی 7 نفره4.000.000 تا 10.000.000
رویه کوبی راحتی 9 نفره4.000.000 تا 12.000.000

در مجموع رویه کوبی مبل راحتی به دلیل پایین بودن سختی کار و نداشتن اسکلت و بدنه کنده کاری شده خیلی آسان‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود. به همین خاطر اجرت کاری که رویه کوب بابت مبل می‌گیرد کمتر می‌باشد.

همیشه به یاد داشته باشید که متریال به کار رفته در مبل‌ها بسیار مهم است پس تعمیرکار باید از متریال با کیفیت جهت انجام رویه کوبی مبل‌های راحتی استفاده کند. به عنوان مثال اگر مسئولیت پارچه مبلی را برعهده او تعمیرکار میگذارید باید تعمیرکار منصف باشد و از پارچه مرغوب استاده کند.

نکته بسیار مهم: اگر پس از بازدید تعمیرکار و تاییدیه نهایی او از ارزشمند بودن کار رویه کوبی، تصمیم گرفتید تا نسبت به انجام رویه کوبی مبل راحتی اقدام کنید باید به خوش قول بودن، تمیزکار بودن و منصف بودن تعمیرکار دقت داشته باشید که این مورد را می‌توانید از لحن صحبت او و همچنین از نمونه کارهای او متوجه شوید. با رعایت این موارد دیگر لازم نیست چندین بار برای تعمیر و تعویض مبل هزینه کنید. روش‌های تشخیص کیفیت پارچه مبلی یا بهترین پارچه مبلی کدام است؟

قیمت رویه کوبی مبل راحتی به مراتب کمتر از خرید مبلمان جدید تمام می‌شود. در همه موارد هزینه گران، ناشی از کار خوب و تخصصی نمی‌باشد. بنابراین با توجه کامل و مطمئن شدن از مراکز تعمیر مبل خود را برای رویه کوبی به آن جا بسپارید.

همانطور که به این موضوع اشاره شد، تعویض رویه مبل راحتی تنها تعویض پارچه و آستر مبل را شامل نمی‌شود، بلکه فوم و فنر را نیز باید در نظر گرفت. به همین خاطر هزینه رویه کوبی مبل راحتی به عوامل گوناگونی بستگی دارد و صرفا به دستمزد تعمیرکار و هزینه پارچه محدود نمی‌شود. هزینه رویه کوبی و تعمیرات مبل راحتی به عوامل زیر بستگی دارد:

 • قیمت پارچه‌ای که قصد تعمیر یا تعویض آن را دارید: یکی از اصلی‌ترین هزینه‌ها برای رویه کوبی مبل راحتی، قیمت پارچه‌ای است که می‌خواهید آن را تعمیر یا تعویض کنید. این هزینه به جنس پارچه، طرح آن و مقداری که برای مبل شما نیاز است بستگی دارد. معمولا هزینه پارچه مبل راحتی از مبل استیل کمتر است.

باید گفت که جنس و استحکام رویه انتخابی شما نیز روی این هزینه تاثیر گذار است و هرچقد که استحکام پارچه بیشتر باشد، این هزینه به احتمال زیاد بالاتر خواهد بود.

 • دستمزد تعمیرکار
 • مواد اولیه مورد استفاده مثل فوم و ابر که ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشند.
 • ممکن است مبل شما نیاز به رنگ کردن نیز داشته باشد و یا پس از تعمیر به آن نیاز پیدا کند، در این صورت این هزینه نیز جزو هزینه تعمیر مبل راحتی در نظر گرفته می‌شود.

همانطور که بررسی شد، هزینه رویه کوبی مبل راحتی و تعمیرات آن می‌تواند تغییر کند و همچنین دستمزد تعمیرکار به عواملی مثل جنس و استحکام پارچه و همچنین اندازه و جزئیات برش پارچه بستگی دارد. به همین دلیل تعیین هزینه مشخص باید توسط تعمیرکار ماهر و مورد اطمینان صورت بگیرد.

لیست 10 تایی از بهترین پارچه مبلی لاکچری را حتما مشاهده کنید تا بهترین انتخاب برای پارچه مبلی خود داشته باشید.

 مراحل انجام رویه کوبی مبل راحتی در استاده

 1. مرحله اول بازدید تعمیرکاران استاده از مبل راحتی در محل شماست که به صورت رایگان انجام خواهد شد. مشاوره کامل با مشتری و بررسی جزئیات
 2. مرحله دوم بردن مبل‌های راحتی به کارگاه توسط تعمیرکاران است که با رضایت شما انجام می‌شود. این مرحله برای تهران رایگان است.
 3. مرحله دوم در انجام این کار جدا کردن کلیه پارچه‌ها فوم‌ها و اسفنج‌های کهنه است.
 4. بعد از آن به بررسی فنرهای کف مبل پرداخته می‌شود. در صورت نیاز آن‌ها را دور ریخته و تعویض کنیم.
 5. مرحله بعدی رفع شکستگی‌های اسکلت مبل است. باید توسط تعمیرکار تمام قسمت‌های آسیب دیده بررسی شود
 6. انتخاب پارچه مبلی و رویه کوبی پارچه قدم بعدی است.
 7. در نهایت بررسی‌های نهایی انجام می‌شود و پس از سلفون کشی آماده ارسال خواد شد. این مرحله نیز برای تهران رایگان است.

البته رویه کوبی مبل راحتی با تعویض رویه آن محدود به تعویض یا تعمیر پارچه نمی‌شود و در حالت کلی اتصال فنرها، ابر یا فوم و در نهایت بخش نهایی را شامل می‌شود. ممکن است فکر کنیم که همیشه تعمیر مبل راحتی به صرفه‌تر است، اما دیده شده که در برخی موارد نه تنها به صرفه نیست، بلکه هزینه‌ی بیشتری نیز خواهد داشت. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که برای بررسی این موضوع از یک تعمیرکار مطمئن و ماهر مشورت بگیرید. تعمیرکاران مبل معرفی شده در استاده می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند.

تعویض فوم در رویه کوبی مبل‌های راحتی بسیار مهم است و همین‌طور فوم یکی از بخش‌های اساسی مبل می‌باشد. به همان اندازه که به هنگام خرید مبل به ظاهر و زیبایی آن اهمیت می‌دهید، نسبت به جنس و الیاف‌های درونی از جمله فوم‌ها و اسفنج‌های به کار برده شده نیز دقت کنید. حتما از فروشنده درخواست نمایید تا به طور کامل برای شما توضیح دهد. با این کار مجبور نیستید بعد از مدت زمان کمی که از خرید می‌گذرد برای تعویض فوم مبل خود به مراکز تعمیر مراجعه کنید. فوم‌ها بسته به مدل و نوعی که مبلمان دارد و همچنین کارآیی که از مبل در محیط‌های مختلف استفاده می‌شود انواع گوناگونی دارد:

برای تعمیر و تعویض فوم مبل و آموزش تعویض اسفنج مبل در خانه و مشاهده تمامی نکات، روی آن کلیک کنید و این صفحه را بخوانید.

نوع پارچه در رویه کوبی مبل راحتی

در رویه کوبی مبل راحتی انتخاب پارچه مبلی به عنوان روکش تا حدودی آسان است. چون به علت اسپرت بودن این نوع مبلمان می‌توان از انواع مختلف پارچه‌ها استفاده نمود. هزینه دوخت کاور مبل چقدر است؟

در انتخاب پارچه مبل باید نسبت به بافت و رنگ آن توجه داشته باشید. چرا که با توجه به استفاده زیاد از مبل‌های راحتی و هوای آلوده، پارچه‌های مبل خیلی سریع کثیف می‌شوند و در صورتی که امکان تمیز کردن آنها به راحتی فراهم نباشد شما مجبور خواهید شد تا از پارچه‌هایی با رنگ تیره و چرک‌ تاب استفاده کنید تا کثیفی را کمتر روی خود نشان دهند. اما اگر مایل هستید رنگ‌های روشن و طیف رنگی سفید را انتخاب نمایید بهتر است جنس پارچه و بافت آن به گونه‌ای باشد که لکه‌های ایجاد شده را خیلی نشان ندهد و در صورت لزوم بتوانید به راحتی آلودگی را از سطح آن پاک کرده و نسبت به تمیز کردن مبل اقدام نمایید. 

در پایان:

به خاطر داشته باشید که هر نوع مبلی که داشته باشید حتما به دست یک تعمیرکار حرفه‌ای آن را بسپارید و در صورت عدم تطابق با گفته‌های او هیچگاه کار رویه کوبی مبل‌های راحتی و … خود را به او ندهید. صداقت، تحویل به موقع کار، انجام درست و منصفانه خدمات از جمله مهترین مواردی است که حین کار باید به آن توجه زیادی داشت.

طبقه بندی شده در

با برچسب در