امروزه به قدری اکثریت افراد درگیر کار شده‌اند که به سختی فرصتی برای آشپزی در محل پیدا می‌کنند. برخی از افراد نیز به دلیل علاقه نداشتن به آشپزی و یا حتی داشتن مراسمی خاص در منزل خود به استخدام آشپز نیاز دارند. همچنین، ممکن است برای افراد سالمند آشنای خود به دنبال آشپز برای منزل باشید. در این صفحه از استاده به معرفی سرآشپزهای حرفه‌ای جهت آشپزی در منزل و هزینه استخدام آشپز می‌پردازیم.

قیمت آشپزی در محل

خدمتقیمت به تومان
4 ساعت آشپزی325.000
5 ساعت آشپزی345.000
6 ساعت آشپزی378.000
7 ساعت آشپزی410.000
8 ساعت آشپزی443.000
9 ساعت آشپزی485.000
10 ساعت آشپزی540.000
هر ساعت اضافه کار50.000

عوامل موثر بر قیمت آشپزی در محل

برای آشنایی با قیمت آشپزی در محل و استخدام آشپز برای منزل باید در ابتدا با عوامل موثر در تعیین این قیمت آشنا شوید. در ادامه این عوامل نام برده شده‌اند.

برآورد قیمت به صورت ساعتی

با توجه به زمان کار ارائه شده توسط آشپز، هزینه آشپزی در محل متفاوت خواهد بود. هرچه آشپزی زمان بیشتری نیاز داشته باشد، هزینه‌ها هم افزایش خواهند یافت.

برآورد قیمت بر اساس نوع منوی درخواستی

نحوه پخت هر نوع غذا فرق دارد و زمان پخت غذاها نیز یکسان نیست. هر چه غذایی نیازمند زمان بیشتری برای پخت باشد، هزینه‌ آشپزی نیز افزایش خواهد یافت.

عوامل موثر بر قیمت آشپزی در محل

جنسیت آشپز

معمولا در اکثر موارد درخواست کاربران برای استخدام آشپز خانم بیشتر است؛ به همین دلیل، هزینه خدمات ارائه شده توسط آشپز خانم بین 10 تا 20 درصد بیشتر است.

دستمزد آشپز

دستمزد آشپز با توجه به میزان مهارت و معروف بودن او دریافت خواهد شد. هر چه تجربه آشپز و دست‌پخت وی بهتر باشد، میزان هزینه دریافتی نیز افزایش می‌یابد.

خدمات آشپزی در منزل استاده

از دیگر خدمات ارائه شده توسط استاده، معرفی آشپزهای حرفه‌ای به شما است. شما می‌توانید با استفاده از این خدمات از مزایایی که در ادامه نام برده شده است، استفاده کنید.

  • استخدام آشپز روزانه
  • سرآشپز برای رستوران و مراکز تهیه غذا
  • استخدام آشپز آقا برای مراسمات
  • استخدام آشپز خانم برای مراسمات

سایر خدمات ارائه شده توسط آشپزهای معرفی شده استاده:

  • پخت انواع غذاهای ایرانی
  • پخت انواع غذاهای خارجی
  • پخت انواع غذاهای عربی
  • پخت انواع غذاهای دریایی
  • پخت فینگرفود
  • سایر خوراکی‌ها و دسرها و شیرینی‌ها

اگر زمان یا علاقه کافی برای پخت و پز ندارید، می‌توانید با استفاده از خدمات آشپزی در محل مهمانان خود را با ضیافتی خاص میزبانی کنید و طعم غذاهای خانگی را بچشید و لذت ببرید.

خدمات آشپزی در منزل

استخدام آشپز شخصی و سرآشپز حرفه‌ای

شما می‌توانید با استفاده از شماره تماس‌های موجود در همین صفحه نسبت به استخدام آشپز آقا و یا استخدام آشپز خانم به صورت شخصی اقدام کنید. استخدام آشپز شخصی بدین معنا است که هر زمان نیاز به آشپزی در منزل داشته باشید، می‌توانید به راحتی با کمک آشپز استخدام شده خود این کار را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهید.

برای بهره‌مندی از این‌گونه خدمات و استخدام سرآشپز حرفه‌ای لازم است شخص مورد نظر را بر اساس میزان مهارت و اخلاقیات او بسنجید.

استخدام آشپز شخصی

اعزام آشپز خانم و آقا در محل

شما می‌توانید پس از ثبت درخواست خود جهت استخدام آشپز آقا یا خانم، بر تمام مراحل آشپزی نظارت داشته باشید و این اطمینان را کسب کنید که تمام مراحل طبق انتظارات شما پیش رود. آشپز استخدام شده در مکان تعیین شده توسط شما و در زمان مشخص شده در محل حضور پیدا خواهد کرد و تمامی خدمات مورد نیاز را به شما ارائه خواهد داد.

طبقه بندی شده در