زمانی که وارد مجلسی شوید، عناصر مختلفی اعم از چیدمان صحیح، مکان مجلس، لوازم پذیرایی و غیره در جلب توجهتان دخیل است. در کنار این موارد، گل آرایی مراسم به زیباتر شدن مجلس کمک شایانی می‌کند. همچنین یکی از مشکلات دیگر برای افرادی که قصد برگزاری مراسم عروسی و بله‌برون را دارند، نیافتن نیرویی متخصص و خوش‌سلیقه در زمینه آراستن گل‌ها است. ما در این صفحه از استاده به معرفی افراد باتجربه و دارای ایده جهت انجام گل آرایی مجلس عروسی، بله برون، نامزدی و… خواهیم پرداخت. جهت ارتباط می‌توانید با شماره‌های موجود در همین صفحه از استاده تماس بگیرید.

هزینه گل آرایی چقدر است؟

یکی از مواردی که متأسفانه زوج‌ها را از انجام گل آرایی باز می‌دارد، هزینه گزاف آن است. متخصصان استاده هزینه‌ها را طوری در نظر گرفته‌اند تا اکثر زوج‌ها قادر به استفاده از این خدمات در مجالس خود باشند. به عبارتی گل آرایی جایگاه عروس در تالار یا گل آرایی میز و مواردی از این دست را می‌توانید با توجه به بودجه خود انجام دهید.

اما به‌طورکلی هزینه انجام این خدمات در استاده بدین شرح است:

خدماتقیمت به تومان
گل آرایی بله بروناز 1.000.000 تا 5.900.000
گل آرایی جایگاه عروس و داماد در منزلاز 1.500.000 تا 9.700.000
گل آرایی نامزدی در منزلاز 1.000.000 تا 9.700.000
جام گل بله بروناز 1.000.000 تا 5.500.000
گل آرایی میز بله برون یا نامزدی1.000.000

عوامل موثر بر هزینه گل‌آرایی

به‌طورکلی هزینه گل آرایی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به مهمترین موارد آن اشاره می‌کنیم:

نوع گل‌ها

یکی از مواردی که سبب افزایش هزینه گل آرایی می‌شود، نوع گل‌ها است. برای مثال ارکیده مبلغی بالا دارد و از این جهت آن‌چنان برای افرادی که بودجه محدودی دارند، پیشنهاد نمی‌شود. البته اگر مایل باشید تا از گل‌های این چنینی استفاده کنید، می‌توانید با متخصصان مشورت فرمایید تا در نحوه چینش و غیره شما را راهنمایی کنند. بدین ترتیب با بودجه مشخصی که در نظر دارید، بهترین گل آرایی را خواهید داشت.

عوامل موثر بر هزینه گل‌آرایی

تعداد گل‌ها

در کنار نوع گل مورد استفاده، تعداد آن نیز بسیار مهم است. همان‌طور که واضح است، هرچقدر تعداد گل مورد استفاده بیشتر باشد، هزینه نیز بیشتر خواهد بود.

فضای مورد نظر

برخی از افراد تنها بخش مشخصی از تالار یا منزل را برای انجام گل آرایی انتخاب می‌کنند. مثلا گل آرایی جایگاه عروس و داماد جزو ضروریات به حساب می‌آید؛ اما ورودی تالار یا منزل و مکان‌هایی از این قبیل، ممکن است برای افرادی که محدودیت هزینه دارند، اولویت نباشد. پس می‌توان گفت که هر چقدر فضای موردنظر برای گل آرایی بیشتر باشد، هزینه نیز بیشتر خواهد بود.

نوع طرح مدنظر

واضح است که هر چقدر طرح مدنظر برای انجام گل‌ آرایی پیچیده و زمان‌بر باشد، هزینه بیشتری خواهد داشت.

به همین سبب افراد خوش‌ذوق مجموعه‌مان گل‌هایی را که علاوه بر زیباسازی فضا و مجلس، متناسب با بودجه شماست را پیشنهاد می‌کنند. البته درصورتی‌که مشکل بودجه نداشته باشید و تنها سلیقه‌تان عنصر اصلی باشد، دستتان در انتخاب کاملاً باز بوده و مطمئن باشید که می‌توانید گل‌آرایی مدنظرتان را پیاده‌سازی کنید.

چرا باید گل‌آرایی را به فرد متخصص سپرد؟

زمانی که صحبت از مراسماتی اعم از عروسی و بله برون می‌شود، به دلیل اهمیت بالایشان، افراد سعی می‌کنند تا بهترین مراسم را برای خود تدارک ببینند. از همین جهت شاید در مراسمات و دورهمی‌های خودمانی، گل‌ آرایی را خودشان انجام می‌دادند؛ اما در مجالسی به این مهمی، استفاده از ذوق و سلیقه فردی متخصص اجتناب‌ناپذیر است.

خصوصاً در فضایی بسته اعم از تالار یا منزل اهمیت این مسئله دو چندان می‌شود تا آن فضا را تبدیل به یک مکانی به‌یادماندنی و جذاب برای پذیرایی از مهمانان کند. انتخاب گل‌های متناسب با یکدیگر، نحوه چینش گل‌ها و غیره مسائل مهمی هستند که افراد عادی شاید چندان در این امور تبحر نداشته باشند. به همین سبب استفاده از خدمات مخصوص گل‌ آرایی تصمیمی عالی به شمار می‌رود. چرا که در غیر این صورت، احتمالاً نتیجه گل آرایی جایگاه عروس و داماد و سایر بخش‌های تالار یا منزل، چندان زیبا نشده و سبب اتلاف هزینه می‌شود.

چرا باید گل‌آرایی را به فرد متخصص سپرد؟

خدمات گل آرایی در استاده

باتوجه‌به توضیحات بخش قبلی، متوجه می‌شویم که انجام گل آرایی در منزل یا تالار بهتر است توسط متخصصان انجام شود. حال که گل آرایی بله برون خود را می‌خواهید به دست یک فرد خوش‌سلیقه و ماهر بسپارید، خدمات گل‌ آرایی استاده را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در مجموعه خدمات استاده، افراد متبحر حضور دارند که هر یک می‌توانند به مجلستان روحی دیگر ببخشند. متخصصان استاده با در نظر گرفتن سلیقه زوج عزیز و هزینه مدنظرشان بهترین گل آرایی وسایل نامزدی، عروسی و… را انجام می‌دهند. به‌طورکلی متخصصان استاده در گل‌ آرایی موارد مختلفی اعم از میز، جایگاه عروس و داماد، سالن تالار یا منزل و غیره همراهتان خواهد بود.

خدمات گل آرایی در استاده

همچنین شایان ذکر است که خدمات صورت گرفته توسط متخصصان ما، کیفیتی عالی دارد. چرا که گل آرایی در تالار  یا هر مکانی دیگر بادقت انجام شده و تنوع رنگ گل‌ها نیز حفظ می‌شود. درعین‌حال اگر به سبک خاصی از گل‌ آرایی اعم از روستیک، لوکس، فانتزی و غیره علاقه‌مند هستید، می‌توانید به کمک افراد خوش‌سلیقه مجموعه استاده انجامشان دهید. مطمئن باشید که گل‌ آرایی زیبایی که در ذهنتان است را می‌توانید در واقعیت نیز داشته باشید؛ کافی است از افراد درست کمک بگیرید. 

نکات مهم زمان گل آرایی

یکی از مسائلی که برای زوج‌ها نگران‌کننده است، زمان انجام گل‌ آرایی جایگاه عروس در تالار و مواردی از این قبیل است. به عبارتی چه هنگام باید گل‌ آرایی را انجام داد که گل‌ها تازگی خود را حفظ کنند و پژمرده نشوند و درعین‌حال کارها عجله‌ای پیش نرود و در زمان درست تالار یا منزل، آماده پذیرایی از مهمانان باشد.

به‌طورکلی زمان پیشنهادی ما برای انجام گل‌ آرایی، همان روز مراسم است. درصورتی‌که چندین روز قبل اقدام به انجام گل‌ آرایی مجلس عروسی یا بله برون کنید، در روز مراسم احتمالاً با گل‌هایی پژمرده روبه‌رو خواهید شد. متأسفانه این گل‌ها نمی‌توانند زیبایی لازم را به مجلس شما ببخشد و در نتیجه هزینه‌ای که کردید، از بین می‌رود.

بنابراین، درصورتی‌که چندین ساعت پیش از مراسم خود گل‌ آرایی تالار یا منزل انجام شود، بدون شک گل‌ها شاداب و سرحال خواهند بود؛ پس در انجام آن عجله چندانی نداشته باشید و در همان روز، کار را به متخصصان خوش‌ذوق و خوش‌سلیقه استاده بسپارید.

طبقه بندی شده در