معرفی 8 تا از بهترین و معتبر ترین شرکت‌های باربری و اتوبار

باربری

گاهی اوقات هنگامی که نیاز به جابجایی وسایل بین دو نقطه متفاوت را دارید، ممکن است به یک باربری مطمئن احتیاج پیدا کنید.

همچنین در مواقع حمل وسایل منزل و همچنین در شغل‌هایی  که با جابجایی محصول سروکار دارند یا حتی هنگامی که می‌خواهید یک شیء نسبتاً بزرگ مثل میز یا یخچال را برای کسی بفرستید، وجود یک اتوبار مطمئن خیلی بیشتر احساس می‌شود.

در این صفحه وظایف یک باربری یا اتوبار حرفه‌ای، نحوه تضمین انتقال بار و هزینه‌ها و دستمزدهای آن‌ها را با هم مرور می‌کنیم:

ظریف بار

حمل بار ارزان، ارائه کارتن حمل بار و اسباب کشی و حمل راحت و ایمن که تنها با شماره چهار رقمی 1500 می توانید به آن دسترسی پیدا کنید؛ باربری ظریف بار می باشد که با ارائه خدمات عالی به صورت 24 ساعت پاسخگوی عموم می باشد.

باربری وطن

وطن بار با بیش از 10 سال سابقه در زمینه باربری توانسته است با استفاده از نیروهای مجرب و سرویس دهی VIP بهترین خدمات را در اسرع وقت به مشتریان عرضه دارد و رضایت آن‌ها را از لحظه بسته بندی وسایل تا چیدمان آن بدست بیاورد.

باربری همسفر بار

همسفر بار همسفر کامل شما! ارسال کارتن‌های بزرگ و کوچک، اعزام تیم با دقت و سرعت عمل بالا و مناسب‌ترین هزینه توانسته است در جایگاه خود موفق باشد. بسته بندی لوازم شرکت نیز از دیگر خدمات این باربری می‌باشد.

باربری آسان بار

پشتیبانی شبانه‌روزی، اعلام بار در کمتر از چند ثانیه، انتخاب راننده توسط مشتری، مشاهده مبدا تا مقصد بارها به صورت لحظه‌ای و … از ویژگی‌های منحصر به فرد آسان بار می باشد.

اطلس بار

اطلس بار با ارائه انواع ماشین‌های موکت شد در اندازه های مورد نیاز افراد،اعزام نیروی خانم و آقا برای چیدمان، اعزام نیروهای آموزش دیده متناسب با میزان بار شما می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای یک جابه‌جایی آسان باشد.

رز بار

تیم یکپارچه، استفاده از ماشین‌های ایمن و مطمئن، بسته بندی به روش تخصصی و تضمین خدمات انجام شده تنها بخشی از باربری رزبار می‌باشد که با شماره 1848 می‌توانید از سایر خدمات آن‌ها بهرمند شوید.

باربری ونک

اگر نگران آسیب دیدن وسایل خود هنگام باربری می‌باشید می‌توانید عدم نگرانی را با اتوبار ونک تضمین کنید. بسته بندی سریع و ماهرانه متخصصین این اتوبار رضایت شما را در هر لحظه از شبانه‌روز درپی دارد و می‌توانید با خیال راحت اعتماد کنید.

باربری جردن

حمل و نقل داخل شهری و باربری تجاری توسط تیمی حاذق با ارائه بیمه در تهران و سایر شهرستان‌ها باربری جردن را به یکی دیگر از باربری‌های مورد توجه تبدیل کرده است که کارشناسان آن در هر ساعت آماده خدمت رسانی به مردم می باشند.

حمل وسایل را برعهده باربری بگذاریم!

متأسفانه برخی از افراد به این دلیل که فکر می‌کنند هزینه کردن برای جابجایی بار، اقتصادی نیست تا حد امکان سعی می‌کنند خودشان وسایل را جابجا کنند یا از باربری یا اتوبار‌های  نامطمئن که خدمات با کیفیتی را ارائه نمی‌دهند، استفاده می‌کنند در حالی که بسیاری از اوقات یک اشتباه کوچک در حمل کالا و وارد شدن ضربه و آسیب به وسایل شما، ممکن است چندین برابر، برای شما هزینه داشته باشد.

 به طور مثال ممکن است در جابجایی یک اجاق گاز ساده اینطور فکر کنید که می‌توانید به کمک حضور یکی از دوستان، آن را در پشت یک سواری بگذارید و به محل مورد نظر ببرید.

مدیر یک باربری با تجربه در چنین موقعیتی به شما خواهد گفت که باید پایه‌های  اجاق گاز را باز کنید و سپس آن را حمل کنید چرا که یک ضربه کافیست که پایه اجاق گاز گران قیمت، لق شود و یا بشکند. آن وقت است که باید به دنبال پایه آن در نمایندگی‌ها بگردید!

وظایف باربری

ایمنی ماشین های باربری
 • ارائه مشاوره مناسب و تخصصی به صاحبان بار توسط باربری
 • ارائه همه اطلاعات لازم توسط باربری در مورد مراحل بارگیری، انتقال بار و هزینه‌هایی  که مشتری باید پرداخت کند قبل از اینکه کار انتقال بار انجام شود.
 • مشاوره به مشتری برای تعیین روز و زمان مناسب توسط اتوبار برای انتقال بار
 • ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه و وسایل و داشتن ابزار مناسب برای بسته بندی
 • سرعت مناسب در انجام جابجایی بار توسط اتوبار
 • تعیین دقیق نحوه بارگیری با توجه به نوع بار و نوع وسیله نقلیه
 • انتخاب درست محل بارگیری وسایل و توقف خودروی بارگیری توسط متصدیان باربری به نحوی که مزاحم همسایگان نباشد.
 • اتوبار باید هزینه دقیق را قبل از شروع کار بیان کند و در انتهای کار، مبلغی غیر پیشی بینی شده درخواست نکند.
 • مشاوره لازم و درست به مشتری برای نوع ماشین باربری مناسب با نیاز آن ها؛ به نحوی که مثلاً برای اسباب کشی، حتما از دیواره ماشین مورد نظر از جنس موکت باشد.
 • مشاوره رایگان برای تعداد کارگر لازم توسط باربری به مشتری داده شود به نحوی که اینگونه نباشد که تعداد کارگر مورد استفاده، اضافه‌تر از نیاز باشد.
 • ماشین باربری در وقت مقرر در محل در خواست دهنده باشد.

به خاطر داشته باشید که نظافت منزل را قبل از اقدام به باربری حتما برای محل جدیدی که می خواهید بروید انجام دهید تا پس از آوردن وسایل به راحتی بتوانید آن ها را در جای مورد نظر قرار دهید..

تضمین سلامت وسایل:

نکته بسیار مهم که باید حتماً رعایت کنید دریافت تضمین کتبی در مورد سالم رساندن وسایل به مقصد است. این تضمین کتبی باید در مفاد قرارداد شما باشد.

تضمین سلامت بار از آغاز تا پایان کار

در صورت نداشتن تضمین کتبی، توصیه می‌شود به هیچ وجه از باربری مورد نظر استفاده نکنید.

یک باربری حرفه‌ای باید برای تضمین سلامت وسایل شما، موارد زیر را در نظر بگیرد :

 • ارائه برگه تضمین حفظ سلامت وسایل (بیمه وسایل) به همراه پیش فاکتور توسط اتوبار به مشتری
 • پرداخت خسارت به مشتری در صورت کوتاهی کارگران در هنگام حمل بار و آسیب دیدن وسایل
 • توجه به مسائل ایمنی هنگام باربری
 • چک کردن زودهنگام ماشین باربری و همچنین وسایل در مسیر های طولانی
 • رعایت جانب احتیاط در حمل بارهای شکستنی
 • تعداد کارگر استفاده شده نباید کمتر از حد معین باشد تا به دلیل خستگی کارگران، وسایل دچار آسیب احتمالی نشود.
 • در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی منطقه مبدأ و مقصد برای جلوگیری از آسیب‌های  احتمالی برف و باران و گرد و خاک به وسایل
 • کنترل ایستایی همه وسایل بارگیری شده در داخل خودرو قبل از حرکت؛ تا هنگام ترمز یا حرکت ماشین، از واژگونی وسایل جلوگیری شود.
 • اتوبار موظف است که نحوه بسته بندی و جابجایی وسایلی مانند لوستر، ظروف شکستنی، مبل‌ها و میزهای چوبی، آیینه ها، شیشه‌ها و… را به کارگران خود آموزش دهد تا در صورت خواست مشتری، این کار را انجام دهند.

نحوه تعیین هزینه اتوبار

معمولاً بسیاری از باربری ها، بسته به تعداد طبقات جابجایی بار، مقدار زمانی که طول می‌کشد تا جابه جایی بار تمام شود، تعداد کارگرانی که به استخدام در می‌آیند و همچنین نوع خودرویی که برای حمل بار استفاده می‌شود، قیمت نهایی را به شما اعلام می‌کنند.

باید دقت کنید که حتماً با باربری قرارداد ببندید و پیش فاکتور برای شما صادر گردد.

برخی از باربری‌ها با ترفندهایی سعی می‌کنند قیمت تمام شده را بالا ببرند. شما باید مراقب این موضوع باشید. برای مثال جابجایی بار با عبور از مناطق پرترافیک، استراحت‌های  غیر متعارف کارگران، انتقال بار در زمان نامناسب و پرترافیک روز و… ترفندهایی است که ممکن است باعث افزایش هزینه شما شود.

همچنین بهانه گیری‌هایی  مانند اینکه سه پله کوچک را معادل نیم طبقه حساب می‌کنند،  از دیگر روش‌های  افزایش هزینه است.

یک اتوبار یا باربری با اخلاق و حرفه‌ای به هیچ وجه از این طرق کسب درآمد نمی‌کند و هر نکته احتمالی هم که واقعاً باعث افزایش دستمزد می‌شود را قبل از کار انتقال بار، با مشتری طی کرده و در قرارداد ذکر می‌کند.

دقت داشته باشید که گاهی بر اثر بی دقتی کارگران و یا به طور ناگهانی اتفاقات ناخوشایندی از قبیل شکستن شیشه رخ می دهد که به راحتی می توانید با اقدام به شیشه بری سیار این مشکل را برطرف نمایید.

مطالب مرتبط برای شما...

 1. سینا گفت:

  باربری لاله صحرا رودهن بهترین باربریه

 2. ناصر گفت:

  اطلس بار ***** هست . یک میلیون تومان به من خسارت وارد کرد، علاوه بر اون اضافه ساعت عمدی برای من زدند و موقع اعتراض جلوی در و همسایه داد و قال خواستند بکنند که مجبور شدم بدم. بعد از یک ماه دوندگی و هر روز تماس گرفتن با تمام عوامل اطلس بار آخر 200 هزار تومان دادند گفتند برو به سلامت هر کاری خواستی بکن. شما الان دارید تبلیغ اینها رو میکنید و کمک میکنید تا به چند نفر دیگه هم خسارت وارد کنند.

 3. SHIVA گفت:

  باربری میربار هم حرف نداره من قبلا با شرکتای دیگه تو اصفهان بار بردم هر کدومشون یه ایراد داشتن ولی اینا هم بسته بندیشون حرفه ای بود هم حمل باربراشون ، راننده که حرف نداشت اصلن تو این اسباب کشی ما یزره هم خسارت ندیدیم دمشون گرم

 4. افسانه گفت:

  من نمیدونستم باربری ها کارتن هم دارن خودشون چه بهتر دیگه در به در کارتن تو سوپر مارکتا نیستیم?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.