قیمت کارت ویزیت شیشه ای و چاپ کارت ویزیت شفاف

کارت ویزیت شیشه‌ای

کارت ویزیت شیشه ای و یا کارت ویزیت شفاف در معرفی مزیت رقابتی برند شما حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. تصور کنید در یک جمع تجاری به منظور معرفی کسب و کارتان قرار دارید و هنگام رد و بدل کردن کارت های ویزیت فرا می‌رسد. در این زمان، ارائه کارت ویزیت شیشه ای به دلیل متمایز بودن در ماهیت ساختار و ظاهر، نسبت به سایر انواع کارت‌های ویزیت در ذهن مخاطب شما به راحتی جای خود را باز می‌کند.

چاپ کارت ویزیت شفاف به نوعی برگ برنده شما در معرفی برندتان به مشتریان است. در این مطلب از “استاده” تصمیم داریم شما را با قیمت کارت ویزیت شفاف معمولی و سه بعدی، نحوه سفارش و همچنین طراحی آن آشنا کنیم. بنابراین اگر به دنبال بیشتر دیده شدن کسب و کارتان هستید، این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

کارت ویزیت شیشه ای

قیمت کارت ویزیت‌های شیشه ای از جنس PVC بیشتر از کارت ویزیت‌های کاغذی و معمولی است. این نوع کارت‌های ویزیت شفاف ضد آب هستند و بیشترین مقاومت را در مقابل تاخوردگی و یا پاره شدن دارند.

گفتنی است چاپ متن بر روی این نوع کارت ویزیت به صورت دیجیتال قابل انجام است. همین مساله زمان سفارش آن را نیز به حداقل می‌رساند. با صرف اندکی هزینۀ بیشتر، کارت ویزیتی را به مشتریان خود ارائه بدهید که نرخ ماندگاری بالاتری در ذهن آنها داشته باشد.

جهت مشاهده سایر خدمات چاپ و تبلیغات در استاده کلیک کنید.

قیمت چاپ کارت ویزیت شیشه ای

خدمتضخامتزمان تحویلقیمت به تومان
شیشه ای مات (برفکی) (چاپ رنگی)0.05 سانتیمتر10 روز1.100.000
شیشه ای مات (برفکی) (طلاکوب / نقره کوب / مس کوب )0.05 سانتیمتر12 روز1.350.000
شیشه ای مات (برفکی) (هولوگرامی)0.05 سانتیمتر12 روز 1.350.000
شیشه ای مات (برفکی) (ترکیب چاپ رنگی + طلاکوب یا نقره کوب)0.05 سانتیمتردو هفته1.900.000
شیشه ای شفاف برجسته0.05 سانتیمتریک ماهتماس بگیرید

نوع چاپ

اگر تصمیم دارید هزینه چاپ کارت ویزیت شفاف را کاهش بدهید، چاپ افست را انتخاب کنید. به طور کلی چاپ کارت ویزیت شیشه ای شفاف با استفاده از تکنیک چاپ افست ارزانتر است؛ اما زمان مورد نیاز در این تکنیک بیشتر و تنها در تیراژهای بالا قابل سفارش است.

ضخامت کارت

مورد دیگر که در قیمت چاپ کارت ویزیت شیشه ای‌ موثر است، ضخامت کارت است. ضخامت کارت ویزیت بیشتر باشد، مقاوم‌تر و در نتیجه گران‌تر خواهد بود.

طرح و مدل کارت

در نهایت نوع کارت ویزیت شیشه ای و طرح آن نیز در قیمت چاپ دخیل است. گفتنی است کارت ویزیت شیشه ای انواع متفاوتی دارد که به شرح موارد زیر می‌باشد: هزینه و قیمت کارت ویزیت لمینت در سال 1401 را بخوانید.

 • شیشه ای مات، با چاپ رنگی
 • شیشه ای مات طلاکوب، هولوگرامی، نقره کوب و مس کوب
 • شیشه ای شفاف برجسته
 • شیشه‌ی سه بعدی
عوامل موثر بر قیمت چاپ کارت ویزیت شیشه‌ای

کارت ویزیت شیشه ای سه بعدی

قیمت کارت ویزیت شیشه ای سه بعدی به دلیل ماهیت لنزی بودن کارت، بیشتر از انواع مدل‌های معمولی است. این نوع کارت ویزیت جذاب، به ضخامت تقریبی 550 میکرون و با تیراژ پایین قابل سفارش است. کارت ویزیت شیشه ای سه بعدی انعطاف پذیری بالایی دارد و غیرقابل شکستن است. ماندگاری این نوع کارت نیز نسبت به انواع دیگر مدل‌ها بالاتر است. ویژگی خاص این نوع کارت عمق دار بودن نوشته‌ها و محتوای روی کارت است.

توصیه می‌گردد برای سفارش کارت ویزیت شیشه ای سه بعدی از رنگ های زرد، آبی کم رنگ و یا خاکستری استفاده نشود.

سفارش چاپ ‌کارت ویزیت شیشه ای

سفارش کارت ویزیت شیشه ای به دلیل  ماهیت PVC آن در 4 الی 5 رنگ مختلف و با کیفیت بسیار خوب قابل سفارش است. نکته مهم این است کارت ویزیت را حتی می‌توانید در تعدا محدود و با کیفیت بسیار بالا به کارشناسان ما در “استاده” سفارش بدهید و در کوتاه ترین زمان ممکن طرح دلخواه خود را را دریافت کنید.

اگر تمایل دارید کارت ویزیت شفاف و در عین حال لاکچری‌تری داشته باشید، پیشنهاد ما به شما کارت ویزیت شفاف طلاکوب است. در این روش لایه‌ای طلاکوب برروی PVC شفاف آورده می‌شود و ماهیتی لوکس به کارت شما می‌بخشد.

مراحل سفارش کارت ویزیت شفاف

 • طراحی یک طرفه کارت ویزیت شفاف
 • انتخاب نوع کارت ویزیت شفافت (مات، شفاف، نیمه شفاف، طلاکوب، نفره‌وب و…)
 • انتخاب نوع چاپ
 • انتخاب میزان ضخامت کارت ویزیت
 • انتخاب بازه زمانی انتشار

نکات طراحی کارت ویزیت شیشه ای

طراحی کارت ویزیت شیشه ای نکاتی دارد که قبل از سفارش باید از آنها اطلاع داشته باشید. فراموش نکنید که کارت ویزیت ترنسپرنت و یا شفاف است و بایستی به صورت یک طرفه طراحی شود.

 • کارت ویزیت شفاف از جنس پی وی سی است که بایستی در سایز 8.5*5.5 و گوشه گرد برش بخورد. بنابراین طراحی کارت ویزیت را طوری انجام بدهید که در موقع برش در این ابعاد آسیبی به محتوای کارت وارد نشود.
 • رزولوشن طراحی را در چاپ افست 300 پیسکل و فرمت آن را به صورت TIFF در نظر بگیرید.
 • رزولوشن طراحی مدل مورد نظر را در چاپ دیجیتال 120 پیکسل در نظر بگیرید.
 • هنگام طراحی کارت به رنگ سازمانی توجه کنید
 • محتوای کارت ویزیت شیشه ای باید در کمترین اندازه باید 3 میلیمتر از لبه‌ها فاصله داشته باشد.

چاپ کارت ویزیت پی وی سی شفاف

چاپ کارت ویزیت پی وی سی شفاف بر روی ورق های پلی ونیل کلراید و یا همان PVC انجام می‌شود. این ورق‌ها رنگ‌های مختلفی از جمله طلایی، سفید، متالیک و یا صدفی رنگ دارند و بسته به سلیقه مشتری قابل سفارش هستند.

در ضمن چاپ این نوع کارت ویزیت بر روی ورق‌های PVC در ضخامت‌های 300، 500 و 760 قابل اجرا است. دقت کنید هرچه ضخامت ورق پی وی سی بیشتر باشد، دوام و ماندگاری نیز بالاتر می‌رود.

انواع روش‌های چاپ کارت ویزیت شیشه ای

چاپ بر روی کارت ویزیت شیشه ای در 2 مدل دیجیتالی و افست صورت می‌گیرد. چاپ کارت ویزیت افست مخصوص تیراژهای بالای 1000 هزار عدد است که زمان بیشتری را هم طلب می‌کند. بنابراین اگر تعداد سفارش کارت ویزیت شفاف مد نظرتان زیاد است و اطلاعات روی آن ثابت، چاپ افست را انتخاب کنید.

چنانچه تیراژ سفارش کارت ویزیت مد نظرتان پایین است و اطلاعات روی آن به فواصل زمانی مختلف تغییر می‌کند، حتما چاپ کارت ویزیت را به صورت دیجیتالی انجام بدهید.

نکات طراحی کارت ویزیت شیشه‌ای

نکات چاپ کارت ویزیت شفاف

 • مد رنگی فایل چاپ افست کارت ویزیت شفاف به صورت CMYK است.
 • مد رنگی فایل چاپ دیجیتال کارت ویزیت شفاف به صورت RGB است.

در پایان

در این مطلب با چاپ کارت ویزیت شیشه ای و یا کارت ویزیت شفاف آشنا شدید. این کارت ویزیت ازجنس PVC است که در عین زیبایی از مقاوت بسیار بالایی هم برخوردار است. با سفارش چاپ این نوع کارت نرخ ماندگاری برندتان را نزد مخاطبان خود افزایش بدهید.

در پایان فراموش نکنید که برای سفارش کارت ویزیت شفاف، کارشناسان “استاده” از ابتدای سفارش تا چاپ نهایی کارت در کنار شما هستند.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.