قیمت پارتیشن شیشه ای [ اداری، فریم لس، رنگی، مات ]

مزایای خدمات پارتیشن اداری استاده

  • بازدید و کارشناسی رایگان در محل
  • پرداخت مبلغ پس از اتمام کار و رضایت کامل شما
  • تا 12 ماه ضمانت قطعات
دفتر شمال تهران
نمونه کار پارتیشن اداری استاده (مشاهده بیشتر)

از پارتیشن می‌توان برای جدا کردن محیط استفاده کرد. انواع مختلف آن، در مکان‌های متفاوت کاربرد دارند. و البته پارتیشن شیشهای یکی از انواع پرکاربرد آن مخصوصا در ادارت است که جداسازی محیط را انجام می‌دهد. پارتیشن شیشه‌ای یا همان فریم لس در انواع تک جداره و دوجداره، متحرک و ثابت وجود دارد.

نصب پارتیشن شیشه‌ای یک انتخاب بسیار خوب برای کسانی است که می‌خواهند به فضای اداری ظاهری شیک و زیبا بدهند و در عین حال جداسازی فضا را نیز انجام دهند. قیمت پارتیشن شیشه ای اداری یا فریم لس بسیار مقرون به صرفه است و باعث می‌شود فضا کوچکتر از حد عادی جلوه نکند. البته برخی افراد از پارتیشن شیشه‌ای برای جداسازی برخی قسمت‌های خانه نیز استفاده می‌کنند. این انتخاب نیز انتخاب مناسب و شیکی خواهد بود.

پارتیشن شیشه ای

برای مشاهده خدمات شیشه بری و تهیه لیستی از شیشه بری‌های معتبر، کلیک کنید.

قیمت پارتیشن شیشه ای

نوع پارتیشن شیشه‌ایحدود قیمت هر متر مربع به تومان
پارتیشن شیشه ای دوجداره2.250.000
پارتیشن شیشه ای تک جداره1.250.000
پرده کرکره250.000
پارتیشن شیشه ای قهوه ای400.000 به هر متر مربع اضافه خواهد شد.
پارتیشن شیشه ای آبی450.000 به هر متر مربع اضافه خواهد شد.

توجه داشته باشید که قیمت‌های ذکر شده در جدول بدون در نظر گرفتن کرایه و هزینه بالابری می‌باشد.

برای مشاهده قیمت پارتیشن شیشه ای اداری و هزینه نصب در سال 1401 روی آن کلیک کنید.

اگر می‌خواهید از قیمت دقیق پارتیشن شیشه ای مطلع شوید، باید بدانید که باتوجه به توضیحات درج شده و انواع مختلفی که پارتیشن‌های شیشه‌ای دارند، تعیین قیمت واحد برای همه آن‌ها اشتباه است. باید با توجه به فضا، ابعاد شیشه و فریم، یراق آلات و کشویی یا غیر کشویی بودن آن، قیمت پارتیشن شیشه‌ای تعیین شود. این کار توسط کارشناس صورت می‌گیرد.

انواع پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه‌ای در انواع زیر موجود است:

همه آن‌ها می‌توانند به صورت دوجداره، تک جداره، متحرک و ثابت باشد.

پارتیشن فریم لس چیست؟

سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که پارتیشن فریم لس چیست؟ باید بگوییم که درواقع پارتیشن فریم لس یکی از انواع پارتیشن شیشه‌ای است که به صورت شیشه تک جدراه و دوجداره وجود دارد. درواقع پارتیشن شیشه‌ای می‌تواند به صورت تک جداره و دو جداره وجود داشته باشد. نصب پارتیشن فریم لس و مات، برای مطالعه بیشتر درمود پارتیشن فریم لس و مات و دیدن عکس انواع آن، کلیک کنید.

اگر بخواهییم برای پارتیشن شیشه‌ای تقسیمات انجام دهیم، بدین صورت خواهد بود:

  • پارتیشن شیشه‌ای: پارتیشن فریم لس و فریم دار
  • پارتیشن شیشه‌ای فریم لس: تک جداره و دوجداره
  • پارتیشن شیشه‌ای فریم دار: تک جداره و دوجداره

تقسیم بندی انواع پارتیشن که می‌توانند هر یک به صورت رنگی و مات و طرحدار و یا متحرک و غیر متحرک باشند، بدین صورت است و برای کاربردهای مختلف وجود دارند.

کاربرد انواع پارتیشن

پارتیشن تک جداره و دوجداره

اگر در محیطی که قصد نصب پارتیشن را دارید، سر و صدا کمتر است، مقرون به صرفه‌ترین انتخاب، پارتیشن تک جداره است.

اگر فضا کوچک ولی در عین حال پر سرو صدا و شلوغ است، استفاده از پارتیشن شیشه‌ای دوجداره انتخاب بهتری است. در عین سادگی، فضا را نیز کوچک نمی‌کند. علاوه بر آن، انتقال صدا نیز کمتر شده و ظاهری شیک و زیبا به فضا می‌دهد. اگر حریم شخصی اهمیت دارد، بهتر است پارتیشن شیشه‌ای دوجداره را انتخاب کنید. بخار شیشه دوجداره را چطوری از بین ببریم؟

پارتیشن فریم لس

پارتیشن فریم لس برای اداره‌ها بسیار مناسب هستند. با توجه به شیشه بودن آن، به فضا ظاهری زیبا و شیک می‌دهد و باعث دیدی باز می‌شود. چرا که همانطور که از اسم این نوع پارتیشن پیداست، علاوه بر ششیشه‌ای بودن، پروفیل‌های فلزی بسیار کمی دارد. همچنین حداقل فضای ممکن را اشغال می‌کند و از این بابت بسیار مناسب است. پارتیشن شیشه‌ای دو جداره چیست؟

پارتیشن شیشه‌ای فریم لس تک جداره یک انتخاب بسیار مناسب مخصوصا برای محیط‌هایی با فضای کوچک می‌باشد. قیمت پارتیشن شیشه‌ای فریم لس تک جداره بسیار به صرفه است. چرا که از حداقل پروفیل فلزی برای ساخت آن استفاده شده است.

پارتیشن شیشه‌ای فریم دار

اگر برای انتخاب پارتیشن دستتان باز است و فضای محدودی ندارد، یکی از انتخابات بسیار مناسب، پارتیشن شیشه‌ای فریم دار است که ظاهری بسیار جذاب و شیک دارد.

این نوع پارتیشن نیز در دو صورت تک جداره و دو جداره وجود دارد که باتوجه به کاررد، می‌توان یکی از آن‌ها را انتخاب کرد. استفادده از پارتیشن شیشه‌ای دو جداره نیز فضای خیلی زیادی را اشغال نمی‌کند اما از تک جداره بیشتر خواهد بود و به سر و صدای محیط بستگی دارد، چرا که هر دو عایق هستند اما دوجداره بیشتر.

سارا زندی

دانشجوی مولتی مدیا هستم و به تحلیل دیتا علاقه دارم. کار با ابزارهای دیتا برام لذت بخشه و در تلاشم به صورت مستمر اطلاعات و تجربیاتم در این حوزه افزایش بدم. از سال 99 در حوزه صدا و گویندگی فعالیت می‌کنم و علاقه بسیار زیادی دارم تا به صورت حرفه‌ای گویندگی کنم.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *