لیست تعمیرکاران کولرگازی در تهران

تعمیر کولر گازی هیتاچی آن جایی اهمیت پیدا می‌کند که کولر گازی شما به خوبی قبل کار نمی‌کند و دچار خرابی‌هایی می‌شود که برای برطرف کردن آن نیاز به کارشناسی و مهارت بالا می‌باشد. در این صفحه از بازار “خدمات آنلاین استاده” به بررسی خدمات سرویس کولر هیتاچی و همچنین قیمت تعمیر کولر گازی هیتاچی می‌پردازیم. با ما همراه باشید تا از خدمات تعمیر کولر گازی بهره‌مند شوید.

قیمت تعمیر کولر گازی هیتاچی 

همانطور که می‌دانید، تعییت قیمت واحد برای تعمیر کولر گازی هیتاچی امکان پذیر نیست؛ چرا که با توجه به نوع آسیب و نوع قطعه‌ای که دچار خرابی شده است، قیمت متفاوت خواهد بود. گاهی با تعمیر ساده و جزئی دستگاه، مشکل برطرف می‌شود. اما گاهی نیز تعمیر چاره‌ی کار نیست و نیاز به تعویض قطعه وجود دارد.

برای مثال، اگر دستگاه به صورت یکنواخت خنک‌ کنندگی را انجام نمی‌دهد، ممکن است اشکال از درز‌های ساختمان باشد که برطرف کردن آن امری آسان است. اما از طرفی امکان وجود مشکل در سیم‌ کشی و اتصالات نیز هست. در نتیجه، در گام اول، نوع تعمیر باید کارشناسی شود. 

تعمیر کولر گازی هیتاچی

اگر با علامت یا علائم خرابی کولر گازی مواجه شدید، باید در اسرع وقت به تعمیر کولر گازی HITACHI بپردازید. چرا که ممکن است در ابتدا خرابی ساده به نظر بیاید، اما با گذشت مدت هر چند کوتاه می‌تواند آسیب‌های بیشتری به دستگاه شما وارد کند. 

لازم به ذکر است تعمیر کولر گازی از دسته امور پیچیده‌ای است که نمی‌توان آن را بدون مهارت و تجربه‌ی بالا به درستی انجام داد. در صورت تعمیر دستگاه توسط فرد بی‌ تجربه و کم‌ مهارت، هزینه‌های بیشتری را برای تعمیرات متقبل خواهید شد. 

در ادامه به بررسی رایج‌ترین مشکلاتی که امکان دارد برای کولر گازی هیتاچی وجود داشته باشد، می‌پردازیم. در صورت مشاهده‌ی هر یک از این نشانه‌ها، با نمایندگی تعمیر کولر گازی هیتاچی تماس بگیرید و از خدمات تعمیر توسط افراد متخصص بهره‌مند شوید. برخی از این مشکلات عبارتند از:

خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی هیتاچی

کار کردن کولر گازی به صورت یکسره

کار کردن کولر گازی به صورت یکسره، از مواردی است که جزو مشکلات رایج کولر گازی به شمار می‌رود. در این صورت احتمال خرابی ترموستات و یا فن ترموستات وجود دارد. تعمیرکار مربوطه جهت تعمیر کولر گازی هیتاچی، ابتدا این دو مورد را بررسی می‌کند و اگر مشکل پیدا نشد، گاز مبرد بررسی می‌شود.

کار نکردن کولر گازی پس از روشن شدن دستگاه

اگر متوجه شدید که کولر گازی کار نمی‌کند، باید به دو مورد شک کنید: ترموستات و فیوز مدار سیستم

ابتدا باید به بررسی ترموستات پرداخته شود و در صورتی که مشکلی وجود نداشت، فیوز مدار سیستم چک شود. لازم به ذکر است مهارت بالایی برای انجام این کار مورد نیاز می‌باشد. در این راستا، کارشناسان “استاده” راهنمایی‌های لازم در خصوص خدمات تعمیر کولر گازی را به شما خواهند داد.

کاهش باد خنک دستگاه و عدم خنک کردن

اگر متوجه باد گرم کولر شدید و یا خنکی باد آن مانند قبل نیست، باید بگوییم که اولین دلیل می‌تواند مربوط به فیلتر دستگاه باشد. تعمیرکار در صورت نیاز این قطعه را تعمیر یا تعویض می‌کند. گفتنی است عدم خنک کردن کولر می‌تواند به دلیل خرابی ترموستات و یا برد الکتریکی دستگاه نیز باشد.

نشتی آب از دستگاه یا پرتاب قطرات آب حین کار دستگاه

در صورت نشتی آب، باید تمامی لوله‌های دستگاه از نظر وجود شکاف و یا انسداد بررسی شوند. فیلتر هوا نیز ممکن است علت بروز نشتی باشد که توسط تکنسین بررسی می‌شود.

خدمات لوله کشی کولر گازی همراه قیمت کانال کشی و نقشه لوله‌ها را در این صفحه از “استاده” بخوانید.

عدم یکنواختی در خنک کردن محیط

اگر کولر گازی به صورت یکنواخت خنک نمی‌کند، ممکن است مشکل به وجود آمده به سادگی با درزگیری و عایق کردن خانه رفع شود. اما گاهی ممکن است مشکل از اتصالات و سیم‌کشی‌ها باشد که بررسی آن باید بر عهده‌ی تکنسین فنی باشد. سایر خرابی‌های رایج عبارتند از:

  • روشن نشدن کولر گازی
  • شنیده شدن صداهای ناهنجار و بلند از دستگاه
  • نمایش کدهای خطا
  • استشمام بوی بد از کولر گازی
  • برفک زدن کویل‌های دستگاه

تمامی این موارد، نشان از خرابی و یا آسیب قطعات مختلف دستگاه می‌باشند. یکی دیگر از مواردی که ممکن است دیده شود، کار نکردن ریموت کنترل کولر گازی است که گاهاً نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. در صورت مشاهده‌ی هر یک از موارد فوق، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. متخصصین “استاده” با کارشناسی اولیه آسیب و در نهایت تعمیر کولر گازی هیتاچی، به رفع عیب می‌پردازند.

تعمیرکاران “استاده” با آگاهی کامل نسبت به تکنولوژی روز دنیا به تعمیر دستگاه شما می‌پردازند و ضمن ارائه‌ی ضمانت‌نامه‌ی معتبر، می‌توانید اطمینان داشته باشید که از مرغوب‌ترین قطعات و بهترین تجهیزات جهت سرویس و تعمیر کولر گازی HITACHI استفاده می‌کنند.

خدمات تعمیر کولر گازی hitachi

سرویس کولر گازی هیتاچی

در فصل‌هایی از سال که نیاز به روشن کردن کولر گازی وجود دارد، سرویس دستگاه اهمیت پیدا می‌کند. بهتر است قبل از هر بار استفاده از دستگاه، کولر سرویس شود. در این صورت اگر قطعه‌ی آسیب‌دیده‌ای وجود داشته باشد یا نیاز به تعمیر کولر گازی هیتاچی لازم باشد، مشکلات دستگاه قبل از بروز آسیب‌های جدی‌تر برطرف می‌گردد.

ممکن است سرویس کولر هزینه‌ی کمی داشته باشد؛ اما سرویس نکردن آن در آینده باعث تشدید خرابی و یا حتی از بین رفتن قطعه و نیاز به تعویض قطعات و هزینه‌های بالا می‌شود. متخصصان “استاده” تمامی مواردی که باید هنگام سرویس کولر گازی بررسی شود را در نظر می‌گیرند. شما می‌توانید با خیال راحت پس از خدمات سرویس از کولر گازی استفاده نمایید. 

در خدمات سرویس کولر گازی عیب یابی لوله یا کویل‌ها، موتور، وضعیت روشن و خاموش شدن، میزان خنکی و… از جمله مواردی هستند که باید بررسی شوند.

طبقه بندی شده در

با برچسب در