خدمات ضدعفونی منزل با تمیز کردن معمولی کاملا متفاوت است. به طوری که به جای استفاده از تمیزکننده‌های رایج، مواد شوینده‌ قوی کاربرد دارند که تمامی آلودگی‌های سطوح مختلف را پاک می‌کند.

ما در این صفحه از استاده قصد داریم به بررسی خدمات ضدعفونی منازل بپردازیم و بهترین مراکز ضدعفونی منازل را به شما عزیزان معرفی نماییم. دعوت‌ می‌شود تا در ادامه‌ی مطلب همراه ما باشید.

سایر خدمات نظافت منزل در استاده که می‌توانید ثبت سفارش کنید:

قیمت خدمات ضدعفونی منزل

خدمتقیمت به تومان
خدمات ضدعفونی منزل450.000 الی 900.000

مهم‌ترین عواملی که برای تعیین قیمت خدمات ضدعفونی منزل در نظر گرفته می‌شود: متراژ محیط و نوع محلول‌ها و مواد استفاده شده می‌باشد. بنابراین نمی‌توان قیمت ثابت و مشخصی برای ارائه خدمات ضدعفونی منزل در نظر گرفت. اما طبیعی است هرچقدر مساحت منزل مورد نظر بیشتر باشد و یا از محلول قوی‌تری استفاده شود، هزینه ارائه‌ خدمات ضدعفونی منزل بالاتر خواهد بود.

خدمات ضدعفونی کردن منازل

تمامی خدمات ضدعفونی منازل با استفاده از محلول‌های مخصوص ارائه می‌شود؛ به همین جهت توصیه می‌شود جهت پیشگیری از آسیب دیدن وسایل و اثاثیه‌ی منزل و همچنین حفظ سلامت اعضای خانواده، این خدمات تنها توسط افراد متخصص و آموزش دیده انجام پذیرد. 

خدمات ضدعفونی کردن منازل

مهم‌ترین نکته برای این خدمات انتخاب نوع مواد شوینده مناسب برای هرکدام از بخش‌های اتاق خواب، آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و… می‌باشد. متخصصین اعزام شده توسط شرکت ضدعفونی کننده منزل از محلول‌های شستشوی قوی که با خاصیت ضدعفونی کنندگی بسیار بالا مانند: الکل اتانول 70 درصد، محلول دکونکس 80 درصد و… استفاده می‌نمایند.

همچنین چگونگی شستشو و ضدعفونی هرکدام از آنها متفاوت است و اصول خاص خود را دارد. خدمات ضدعفونی منزل بدون آن که کوچک‌ترین آسیبی به وسایل شما وارد کند، باعث حفظ سلامتی،  آرامش و آسودگی خیال شما عزیزان خواهد شد.

برخی از مهم‌ترین خدمات ضدعفونی کردن منازل شامل موارد زیر می‌باشد:

  • ضدعفونی قسمت‌های فرش شده
  • ضدعفونی تمامی لوازم و اثاثیه منزل
  • خدمات ضدعفونی کاشی‌، سرامیک، سنگ، پارکت، دیوار و…
  • ضدعفونی پرده‌ها، کرکره‌ها، شستشوی مبل در منزل
  • و…

تمامی خدمات ارائه شده توسط متخصصین اعزام شده از مرکز ضدعفونی کننده منزل بدون بروز هرگونه عوارضی مانند: حساسیت، سردرد، سرگیجه و… ارائه می‌گردد. مواد ضدعفونی کننده استفاده شده علاوه بر خاصیت شویندگی، با ویژگی آنتی باکتریال و ضد ویروسی بالایی که دارند، تمامی میکروب‌های محیط را به سرعت از بین می‌برند خود به خود محو می‌شوند؛ بنابراین پس از استفاده از آنها نیازی به شستشوی سطوح نمی‌باشد.

چگونگی ارائه‌ی خدمات ضدعفونی کننده منزل

خدمات ضدعفونی کننده منزل به دو صورت ارائه می‌شود. این روش‌ها عبارت هستند از:

  1. روش دستی: در روش دستی که برای تمامی افراد در دسترس می‌باشد، با استفاده از محلول ضدعفونی کننده تمامی لوازم و اثاثیه منزل اسپری می‌شوند و کوچک‌ترین بخش محیط نیز ضدعفونی خواهد شد. به همین دلیل روش دستی به طور معمول بسیار زمان‌بر و پرهزینه خواهد بود.
  2. روش مه پاشی: برخلاف روش دستی، در روش مه پاشی از پودرهای ضدعفونی کننده استفاده می‌شود که با کمک دستگاه مخصوص تحت فشار بالایی قرار می‌گیرد و به سطوح مورد نظر پرتاب می‌گردد. استفاده از دستگاه‌های مه پاش نسبت به روش دستی بسیار مقرون به صرفه‌تر می‌باشد و همچنین خدمات ضدعفونی نزل طی مدت زمان کوتاه‌تری انجام می‌شود. احتمالا هنگام همه‌گیری کرونا دستگاه‌های مه پاش را در سطح شهر مشاهده کرده باشید.

ارائه‌ی خدمات ضدعفونی منزل چقدر زمان می‌برد؟

برخلاف انتظار عموم افراد خدمات ارائه شده برای ضدعفونی کردن منازل بسیار سریع انجام می‌شود و به طور معمول کمتر از یک ساعت زمان می‌برد.

شرکت های ضدعفونی کننده منزل

شرکت های ضدعفونی کننده منزل

متخصصین مجرب و کار آزموده که توسط شرکت‌های ضدعفونی کننده منزل اعزام می‌شوند، با استفاده از محلول‌ها و موادی که دارای تاییدیه وزارت بهداشت هستند، به شکل صحیح و کاملا حرفه ای نسبت به ضدعفونی تمامی وسایل و اثاثیه‌ منزل اقدام می‌نمایند و موجب حفظ سلامتی و آسودگی خیال شما عزیزان خواهند شد. با انجام این خدمات تمامی میکروب‌ها و ویروس‌های منزل از بین می‌رود و تا چند ساعت امکان جذب آلودگی‌ها و میکروب‌های جدید بر روی سطوح به حداقل می‌رسد.

بخش‌هایی که توسط تیم متخصصین اعزام شده توسط شرکت ضدعفونی کننده منزل مورد پاک‌سازی قرار می‌گیرد، شامل موارد زیر می‌باشد:

  • ضدعفونی تمامی بخش‌های حمام و سرویس بهداشتی اعم از: دیوار، کف، کاشی‌ها، سقف، روشویی، سردوش، فن و…
  • ضدعفونی تمامی سطوح منزل و کلیه‌ وسایل و اثاثیه مانند: ریموت کنترل، شیر آب، دستگیره، کلیدهای برق، کمد، میزها، مبلمان، تلفن، تلویزیون و… که با دست اعضای خانواده زیاد در تماس هستند و از همین جهت احتمال انتقال آلودگی را بالا می‌برند.

و در آخر توصیه می‌شود در حین ارائه‌ی خدمات ضدعفونی منزل درب و پنجره‌ها به مدت چند دقیقه باز نگه دارید.

طبقه بندی شده در

با برچسب در