بهترین خشکشویی آنلاین کجاست؟ خدمات اتوشویی و خشکشویی سیار

خشکشویی

خشکشویی از مکان‌هایی است که ما حتما به آن مراجعه کرده‌ایم. حتی اگر فردی باشید که از پس شست‌شوی لباس‌هایتان برمی‌آیید، شستن لباس‌های حساس و یا حجیم مانند پتو خارج از توان ماشین‌های لباسشویی در منزل است.

امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی شاهد ارائه خدمات آنلاین در زمینه خشکشویی اینترنتی و اتوشویی آنلاین میباشیم که در این صفحه از خدمات آنلاین نکت قصد داریم به معرفی بهترین و معتبرترین شرکت‌های خدمات خشکشویی بپردازیم و همچنین درباره روند شستشوی لباس در خشک شویی‌ها صحبت کنیم.

بهترین خشکشویی آنلاین

بهترین خشکشویی آنلاین

خشکشویی شامل اقدامات و فعالیت‌هایی است که برای شست و شو، روی لباس‌ها، پتوها، پرده و … انجام می‌شود. برای انجام این کار همان طور که در منزل از پودر ماشین لباس‌شویی استفاده می‌شود، باید مواد لازم برای شست و شو تهیه شود.

با توجه به اینکه معمولا بهترین خشکشویی آنلاین که می‌شناسید از بهترین متریال برای از بین بردن لکه‌ها و آلودگی‌های البسه استفاده می‌کنند جای نگرانی برای سپردن لباس‌های گران قیمت خود نخواهید داشت. در این فرآیند بسته به نوع لباس، پارچه و اینکه روی آن کار شده یا نه مراحل انجام آن و مواد مورد استفاده برای شستن فرق می‌کند.

دلیل اینکه نام خشکشویی برای این کار انتخاب شده در واقع این است که برای از بین بردن لکه‌ها و کثیفی‌ها آب نقشی ایفا نمی‌کند و از مواد شیمیایی حلال دیگر استفاده می‌شود.

در این بین حتما با واژه اتوشویی و اتوشویی آنلاین هم برخورد کرده‌اید که با خشکشویی تفاوت دارد. در واقع از کلمه اتو در این واژه مشخص می‌شود که لباس‌ها باید با حرارت صاف شوند. وزن و گرمای صفحات فلزی بزرگ چین و چروک‌های لباس را از بین برده شما در نهایت لباس‌هایی آراسته و بدون چروک دریافت می‌کنید.

برای انجام خشکشویی عموما چندین مرحله طی می‌شوند که مختصری به آموزش آن می‌پردازیم.

 1. لکه برداری: اگر لکه‌ای روی لباس باشد با تجهیزات مخصوص خود و متناسب با در نظر گرفتن جنس آن برداشته می‌شود.
 2. قراردادن لباس‌های یک رنگ در کنار هم: هرچقدر هم که بگویید لباسی رنگ نمی‌دهد اما بهترین خشکشویی آنلاین به گونه‌ای عمل میکند که لباس‌های رنگی را از هم جدا میکند.
 3. افزودن مواد شوینده: ماده شوینده را متناسب با نوع پارچه داخل دستگاه میریزند.
 4. تهیه کیسه: لباس‌هایی جدا شده را درون کیسه‌ها قرار می‌دهند ولی آن را خیلی پر نمیکنند.
 5. حال کیسه را درون خشک کن گذاشته و بعد آن را آویزان کنید.

اگر قصد دارید خشکشویی شبانه روزی به صورت آنلاین انتخاب کنید باید پس از اینکه به راحتی ثبت سفارش کردید، در اسرع وقت لباس‌هایتان را تحویل بگیرند و تحویل دهند.

در یک خشکشویی وسایل زیر مورد نیاز هستند.

 • لباسشویی و خشک‌کن صنعتی
 • اتو پرسی
 • آبگیر مدل صنعتی
 • انواع کاورها و چوب‌لباسی
 • دیگ بخار
 • انواع مواد شوینده و لکه ‌بر

به عقیده کاربران اینترنت و مشتریان، بهترین خشکشویی آنلاین باید بتواند نظرات آن‌ها را جلب کرده و خدمات خوب با قیمت مناسبی را عرضه کند. بعلاوه در بحث خشکشویی اینترنتی زمان تحویل لباس از مشتری، تایم مورد نیاز برای شستشو و زمان تحویل مهم است. هم‌چنین یک خشک شویی آنلاین باید مزیت‌های رقابتی را بیشتر داشته باشد تا بتواند در بازار پابرجا بماند.

خشکشویی سیار

خشکشویی سیار

خشکشویی سیار از انواع دیگر این بیزنس است که در ایران هنوز به معنای واقعی کلمه جا نیفتاده است. برای مثال شرکت‌هایی در کشورهای دیگر خدمات خود را در زمینه خشکشویی آنلاین در ماشین‌هایی مجهز به تجهیزات لازمه ارائه میدهند و مردم در سطح شهر می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

اما آنچه در ایران به عنوان خشکشویی سیار می‌شناسیم شاید همان آنلاین باشد که مراحل گرفتن سفارش در آن‌ها به شرح زیر است.

 1. ابتدا سفارش خود را از طریق اینترنت می‌گذارید. در این مرحله باید آدرس شما دقیق باشد تا پیک بتواند البسه را به راحتی دریافت کند.
 2. لباس‌ها به پیک برای بردن به مغازه تحویل داده می‌شوند.
 3. مراحل شستن و اتوشویی توسط فرد متخصص انجام شده و البسه آماده رسیدن به خانواده‌ها می‌شوند.
 4. لباس‌ها طبق پلن برنامه‌ریزی شده به دست صاحبانشان می‌رشند.

نکته: ارائه خدمات خشکشویی سیار با توجه به اینکه نیاز به یک ماشین بزرگ، خرید تجهیزات لازم و قرار دادن آن‌ها در ماشین است بیزنس بزرگی تلقی می‌شود.

سخن آخر

با توجه به زندگی‌های پر مشغله افراد در این روزها، گرایش به استفاده از خدمات آنلاین از خرید مایحتاج منزل تا کارواش و خشکشویی افزایش پیدا کرده است. بنابراین چه بهتر که با چشم بازتر بهترین‌های این حیطه را یافته و از خدمات آن ها بهره جوییم.

مطالب مرتبط برای شما...

 1. Avatar مسعود ناظمی says:

  باسلام
  هزینه شتشوی پرده مخل

  برای سوال پرسیدن اینجا کلیک کنید  یا نظر خود را در کادر پایین بنویسید

Your email address will not be published.