آگهی‌های بالا تبلیغاتی می‌باشند و استاده صرفا معرفی مشاغل خدماتی را انجام می‌دهد و هرگونه توافقات انجام کار و مالی مربوط به آن بر عهده طرفین می‌باشد.

گرفتگی توالت ایرانی می‌تواند بنا به دلایل مختلفی که عمدتاً گیرکردن اشیایی همچون دستمال و یا مدفوع است؛ گریبان گیر شما شود. این مسئله؛ سوای از بوی بد و تنش ذهنی که برای افراد خانواده ایجاد می‌کند، امکان استفاده از سرویس بهداشتی را (به علت بالا آمدن آب در کاسه توالت) از بین می‌برد.

ازاین‌رو لازم است به سرعت درصدد رفع گرفتگی توالت ایرانی برآیید. در این صفحه از “خدمات آنلاین نکت” چند روش برای باز کردن چاه توالت ایرانی خواهیم گفت.

رفع گرفتگی توالت ایرانی

روش‌های رفع گرفتگی توالت ایرانی

برای رفع گرفتگی توالت ایرانی که با استفاده از دستمال‌کاغذی و یا مدفوع ایجادشده است، گام اصلی تشخیص درست است. آیا دستمال سبب گرفتگی توالت شده است یا خیر؟ در چه صورت می‌توان با اطمینان درباره گرفتگی با دستمال‌کاغذی صحبت کرد؟ پس از ریخته شدن آب در کاسه، فاضلاب با سرعت بسیار کمی تخلیه می‌شود. علت هم این است که دستمال مانعی برای عبور آب ایجاد نمی‌کند اما از تخلیه شدن آب کاسه توالت جلوگیری به عمل می‌آورد.

برس توالت: پس از اطمینان پیدا کردن از دستمال‌کاغذی به‌عنوان علت گرفتگی برای رفع گرفتگی توالت ایرانی، برس توالت را در دست بگیرید و مشغول به کار شوید. گهگاه شانس با شما یار است و دستمال‌کاغذی (ها) در داخل سیفون یا به فاصله بسیار کمی از آن گیرکرده است. شما می‌توانید با فشار دادن برس توالت در داخل سیفون، چرخاندن آن و تلاش برای چسباندن دستمال در سطح برس برای رفع گرفتگی اقدام کنید. دقت داشته باشید که سر برس نباید در داخل لوله گیر کند و اگر شما این کار را با احتیاط انجام ندهید یک مشکل را به دو مشکل خیلی بزرگ تر تبدیل می‌کنید.

قرص ماشین ظرف‌شویی: اگر استفاده از برس برای رفع توالت ایرانی مؤثر واقع نشد، نوبت به استفاده از قرص ماشین ظرف‌شویی فرامی‌رسد. برای این کار، باید یک قرص ماشین ظرف‌شویی را داخل کاسه توالت قرار دهید و مدت‌زمانی در حدود نیم ساعت صبر کنید و در ادامه اقدام به خارج کردن قرص از داخل کاسه کنید. در این زمان، قرص مذکور دستمال‌کاغذی را درون خود حل کرده و آن را نرم و خیس می‌کند. در ادامه لازم است که برای رعایت صددرصدی مسائل بهداشتی بر دست داشتن دستکش لازم و ضروری است. سپس فلاش دستشویی را فشار دهید تا از رفع گرفتگی توالت ایرانی اطمینان کافی پیدا کنید.

تلمبه لوله بازکن: اگر با فشردن چند بار فلاش، متوجه شدید که بازهم گرفتگی به‌صورت کامل رفع نشده است؛ باید به استفاده از تلمبه لوله بازکن برای رفع گرفتگی توالت ایرانی متوسل شوید. شما در این مرحله بهتر است که چندین مرتبه (بین 5 الی 10 بار) تلمبه را به آرامی فشار دهید و اجاره دهید که بالا بیاید. معمولاً استفاده از این وسیله، بیشترین کار آیی ممکن را ضمن صرف حداقل هزینه و زحمت را به همراه خواهد داشت.

آویز لباس: اگر تلمبه لوله بازکن در دسترس نبود شما می‌توانید از یک آویز لباس (ترجیحاً دورتادور آن با پلاستیک پوشانده شده است برای به حداقل رساندن آسیب به کاسه توالت) کمک بگیرید. اگر آویز لباس با پوشش پلاستیکی در دسترس نبود می‌توانید اطراف آن را با یک پارچه بپوشانید. آویز را صاف کنید تا قسمتی که از آن لباس آویزان می‌کنید شبیه به دسته‌ای بلند برای شما شود. قلاب را به داخل کاسه توالت راهنمایی کنید و از دسته ساخته شده (طولی باید بین 1 الی 1.5 متر داشته باشد.) برای هدایت آویز در داخل کاسه استفاده کنید. وسیله مذکور را داخل کاسه توالت بچرخانید تا دستمال به تیزی قلاب انتهای آویز لباس چسبیده شود.

پودر صابون: شما می‌توانید همچنین از پودر صابون نیز به‌عنوان یک ماده مؤثر برای رفع گرفتگی چاه توالت ایرانی استفاده کنید. برای این کار کافی است پودر صابون را داخل کاسه توالت بریزید و مدت‌زمانی صبر کنید. در طول این مدت به‌واسطه واکنش‌های شیمیایی انجام شده، پودر درصدد حل کردن دستمال‌کاغذی در خود برمی‌آید. در ادامه چندین بار اقدام به فشردن سیفون توالت کنید تا گرفتگی، رفع گردد. اگر استفاده از پودر صابون مؤثر واقع نشد شما می‌توانید از هرگونه شوینده دیگری اعظم از شامپو و حتی سفیدکننده استفاده کنید. بهترین روش باز كردن چاه توالت با اسید را اینجا مطالعه کنید.

اگر بازهم مؤثر واقع نشد، معمولاً یک سطل آب گرم در کنار شوینده می‌تواند به شما کمک کند. مخلوط مذکور را در چند مرحله به داخل کاسه توالت، بریزید. در این مرحله جدا از استفاده از آب داغ به علت آسیبی که می‌تواند متوجه کاسه توالت کند، به‌شدت بپرهیزید.

شرکت لوله بازکنی: اگر هیچ‌کدام از روش‌های گفته شده، مؤثر واقع نشد، زمان آن فرارسیده است که با یک شرکت لوله بازکنی توالت مراجعه کرده و از آن‌ها برای رفع گرفتگی توالت ایرانی منزل یا دفتر کار خود درخواست کمک کنید.

رفع گرفتگی چاه توالت ایرانی

باز کردن چاه توالت ایرانی

رفع گرفتگی چاه توالت ایرانی مهارتی است که بهتر است هریک از ما آن را بلد باشیم. به‌این‌علت که این مسئله می‌تواند بنا به دلایل مختلفی از قبیل گیرکردن مدفوع، دستمال‌کاغذی، نوار بهداشتی، رسوب گرفتگی و … به سادگی اتفاق افتد. شما می‌توانید در ابتدای امر با استفاده از موارد بالا برای رفع گرفتگی چاه توالت ایرانی اقدام کنید. همچنین استفاده از محلول‌های خانگی همچون سرکه، جوش شیرین و … نیز کاربردی میباشد.

در پایان:

به صورت خلاصه باید گفت مسئله گرفتگی توالت ایرانی و چاه آن که عمدتاً به علت گیرکردن اجسام، مدفوع و مو می‌تواند برای هر ساختمانی اتفاق بیافتد. این مسئله بوی بدی را در فضای ساختمان پخش می‌کند و بدون شک بالا آمدن فاضلاب به‌هیچ‌وجه منظره قابل‌تحملی به شمار نمی‌رود؛ بنابراین لازم است که شما ضمن حفظ خونسردی خود درصدد رفع گرفتگی توالت منزل خود برآیید. البته در نظر داشتن این نکته حائز اهمیت است که در صورتی که پیش از بوجود آمدن این مشکل مسائلی مانند نریختن زباله هایی مانند دستمال کاغذی در چاه توالت را رعایت کنید به احتمال زیاد با این مشکل روبرو نخواهید شد .

طبقه بندی شده در