6 پیشنهاد ویژه برای جذاب تر شدن سقف اتاق کودک و نوجوان+عکس

لیست نقاشان ساختمانی و نصاب کاغذ دیواری در تهران

 • ایده برای سقف اتاق کودک

  کودکان و نوجوانان ما برای داشتن شور و نشاط نیاز به تنوع و ایجاد شرایط جدید در محیط زندگی خود دارند به همین دلیل یکی از پیشنهادات ویژه در این زمینه ایجاد تنوع در سقف اتاق کودک و نوجوان می باشد که می تواند تاثیر چشم گیری در روحیات و رفتار فرزندان دلبند شما بگذارد.

  از این رو به ایده های جالبی برای سقف اتاق فرزند شما اشاره خواهیم کرد که به استفاده از آن ها می توانید فضایی آرامش بخش و جذاب برای کودک و نوجوان خود فراهم سازید.

  استفاده از سقف کاذب برای سقف اتاق کودک و نوجوان :

  یکی از کارهایی که پیشنهاد می شود استفاده از سقف کاذب و یا گچبری های پیش ساخته می باشد. این نوع از گچبری ها در طرح های مختلفی در بازار موجود می باشند که شما می توانید بسته به سلیقه خود مناسبترین آن ها را برای سقف اتاق خواب فرزند خود انتخاب نمایید.

  همچنین قیمت مناسب، امکان نورپردازی، کوتاه بودن مدت زمان اجرا و رنگ پذیر بودن آن از دیگر ویژگی های این متریال می باشد که استفاده از آن را بسیار راحت کرده است.

  استفاده از کاغذ دیواری!

  شاید به نظر شما استفاده از کاغذ دیواری برای سقف امری غیر معقول باشد ولی امروزه طرح های بسیار زیبایی از کاغذ دیواری برای سقف اتاق کودک و نوجوان در بازار موجود می باشد که می توانید با انتخاب طرحی مناسب و رنگ آمیزی دیوار ها فضایی جالب خلق کنید.

  نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که سعی کنید هنگام انتخاب طرح کاغذ از طرح های خلوت و ملایم استفاده نمایید تا هنگام خواب آرامش را به فرزند خود القا کنید.

  رنگ مناسب اتاق خواب کوچک چه رنگی است؟

  به کار گیری از برچسب ها و یا استیکر های متنوع

  از جمله روش هایی که به خصوص برای کودکان بسیار جذاب و دوست داشتنی می باشد استفاده از استکیرها با توجه به علاقه مندی آن ها نسبت به شخصیت های محبوب کارتونی می باشد و همچنین استفاده از استیکر های فضایی و یا کهکشان برای نوجوانان بسیار هوشمندانه است.

  رنگ آمیزی سقف:

  اگر به دنبال راهی کم هزینه تر می باشید می توانید از نقاشی ساختمان بهره گیرید. همانطور که می دانید با استفاده از نقاشی ساختمان می توانید رنگ دلخواه خود را متناسب با سایر لوازم دکوراتیو و رنگ دیوار اتاق کودک خود انتخاب کنید و تاثیری چشم نواز بر دکوراسیون داخلی اتاق فرزند خود بگذارید.

  استفاده از نورپردازی:

  همانطور که می دانید درصد بیشتری از کودکان هنگام شب از تاریکی می ترسند و دوست دارند در کنار والدین خود بخوابند؛ شما می توانید با استفاده از نورپردازی های جذاب و به اندازه فضایی رویایی برای کودک خود فراهم کنید تا بتواند به تنهایی و به دور از هر گونه ترس و تاریکی به خواب برود.

  رعایت استاندارد در نورپردازی بسیار قابل اهمیت می باشد تا کودک به مرور زمان دچار آسیب های بینایی و سردرد نشود.

  کاربرد تور و پارچه در سقف:

  این مورد بیشتر مورد علاقه دختران نوجوان می باشد که دوست دارند اتاقی رویایی برای خود داشته باشند؛ شما می توانید با استفاده از پارچه های سبک و زیبا که در طرح های مختلف قابل دسترسی می باشند خواست فرزند خود را عملی کنید و یا با استفاده از تور ها که قیمت بسیار مناسبی دارند، سقف اتاق کودک خود را طراحی کنید.

  مطالب مرتبط برای شما...

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.