لیست تعمیرکاران جک درب پارکینگ | کرکره برقی | درب اتوماتیک | آرامبند

جک پارکینگ سیماران یکی از محبوب‌ترین جک‌های ایرانی شناخته شده است که طرفداران زیادی را برای خرید و استفاده به خود جذب کرده است. در این صفحه از خدمات آنلاین استاده به نصب جک پارکینگ سیماران و معرفی نصاب و انواع جک پارکینگ سیماران خواهیم پرداخت.

نصب جک پارکینگ سیماران

 1. دو نقطه که یکی برای مکان نصب جک روی چارچوب و نقطه دوم هم روی لنگه درب است را باید برای نصب جک پارکینگ سیماران در نظر بگیریم. حال باید جک‌های پارکینگ سیماران را باز و درب‌های ساختمان را ببندیم.
 2. در این مرحله تقریبا ۵۰ میلی‌متر جک پارکینگ سیماران را برای رگلاژهای بعدی به داخل ببرید.
 3. بعد از آن باید تکیه گاه‌ها را ببندید به این صورت که آن‌ها را درون شکاف آغازین و پایانی جک پارکینگ سیماران وصل کنید و پیچ‌هایشان را ببندید.
 4. حال نوبت به تراز کردن جک‌های پارکینگ سیماران با سطح افق رسیده است.
 5. حتما باید توجه کنید که این کار کاملا اصولی است و برای هر مدل جک متفاوت است و اصول محاسبه برای انجامش در نظر گرفته شده است پس حتما از یک متخصص کمک بگیرید.
 6. سپس باید محل تکیه‌گاه‌ها را روی خود درب و چارچوبش مشخص و محکم‌سازی کنید. برای محکم کردن می‌توانید از جوش فلز استفاده کنید.

البته روش نصب جک پارکینگ سیماران به طورکلی توضیح داده شده است و شامل هردو مدل مدار فرمان ) Q60 پروتکو) و  Q70می‌شود و شما حتما باید برای این کار از متخصصین کمک بگیرید زیرا کاری کاملا تخصصی است و برای هر کدام از مدل‌های جک، دستورمتفاوتی وجود دارد و هنگام نصب هم باید نکاتی را مورد توجه قرار داد و مراحلی هم برای نصب و راه‌اندازی متعلقات جک پارکینگ سیماران باید انجام داد.

حال به سراغ نکات نصب جک پارکینگ سیماران می‌رویم:

 • برای نصب جک پارکینگ سیماران باید به این نکته توجه کنید که قسمت انتهایی جک پارکینگ سیماران باید روی چارچوب درب و یا در مکانی که درب در آنجا چارچوب دارد نصب شود.
 • همچنین چراغ چشمک‌زن یکی از متعلقات جک پارکینگ سیماران است که باید در قسمت بالایی درب نصب شود.
 • برای نصب چشمی‌های الکترونیکی از دیگر متعلقات جک پارکینگ سیماران باید توجه کنید که درب به چه صورت باز می‌شود اگر درب به درون ساختمان باز می‌شوند باید هنگام نصب توجه کنید که درب‌ها باعث مختل شدن دید چشمی‌ها نشوند.
 • البته اگر درب ساختمان به داخل باز می‌شود و می‌خواهید که چشم‌ها را در بیرون درب‌های ساختمان نصب کنید باید چشم‌ها را روبه‌روی هم و در یک مسیر و راستا و همچنین حداکثر در ارتفاع ۶۰ سانتی‌متر از کف زمین بر روی چارچوب نصب کنید.

پیشنهاد می‌کنیم در این صفحه از استاده تنظیم جک درب پارکینگ (برد، درب، زمان بسته‌ شدن، ریموت) را خوانید.

انواع جک پارکینگ سیماران

جک پارکینگ سیماران به جک ایتالیایی پروتکو شبیه می‌باشد زیرا در ابتدای ساخت جک توسط شرکت سیماران از جک‌های پروتکو ایتالیایی مدل‌برداری و حتی از موتور آن استفاده می‌شد. مدار قبلی که Q60 بود زمانی استفاده می‌شد که از پروتکو نمونه برداری شده بود و در حال حاضر شرکت سیماران همه قطعات جک پارکینگ را خودش تولید میکند که مدار Q70 هم جزوی از آن است.

جهت اقدام برای سرویس جک درب پارکینگ توسط نصاب ماهر روی آن کلیک کنید.

مزایای مدار فرمان Q70

 • یکی از مزایای مدار فرمان Q70 در جک پارکینگ سیماران این است که قادر خواهید بود زمانی برای بسته و باز شدن درب پارکینگ به‌طور جداگانه یک لنگه و دولنگه آن را تنظیم کرد.
 • همچنین یکی دیگر از مزایا این است که این امکان برای شما فراهم شده است تا خطا به همراه کد خطا برای شما قابل تشخیص ‌باشد و همچنین می‌توانید حساسیت تشخیص موانع را نیز تغییر دهید.
 • دیگر به کارت قفلی برای اتصال به قفل برقی احتیاج ندارید.
 • می‌توانید برای هر جک به صورت جداگانه زمانی برای باز و بسته شدن تنظیم کنید.
 • مدار فرمان Q70 از قابلیت فست کلوز پشتیبانی می‌کند.
 • تایم گذر پیاده یا نفر رو

آشنایی با قطعات جک درب پارکینگ و حدود قیمت آن را در این صفحه از استاده مطالعه کنید.

مدل‌های جک پارکینگ سیماران

جک پارکینگ سیماران در دو نوع ریلی و بازویی و به نام فراز وارد بازار می‌شود و سه نوع SوVوP را شامل می‌شود که البته هر کدام با ویژگی و مدل متفاوت ارائه می‌شوند.

مزایای جک مدل فراز

ابتدا به صورت کلی به توضیح درباره جک پارکینگ سیماران مدل فراز می‌پردازیم و سپس هر مدل را به صورت جداگانه بررسی می‌کنیم.

 1. دکمه‌های ریموت جک پارکینگ سیماران را می‌توان به صورت معمولی و تک لنگه‌ای و STOP برنامه ریزی نمود.
 2. دومین مزیت این جک امکان استفاده کردن از آن در مکان‌های شلوغ و پرتردد است.
 3. جک پارکینگ سیماران دارای مزیت‌های زیادی است که از جمله آنان می‌توان به ممکن بودن برنامه ریزی آن به حالت کاملا اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک اشاره کرد.
 4. همانطور که پیش‌تر هم گفته شد این امکان که هر کدام از جک‌های پارکینگ سیماران را جداگانه برنامه ریزی کرد موجود است.
 5. همچنین از متعلقات جک پارکینگ سیماران می‌توان نمایشگر را نام برد که به وسیله آن می‌توان به کلیه دستورالعمل‌ها و همچنین خطای سیستم دسترسی پیدا کرد. جهت تعمیر برد جک پارکینگ و مشاهده لیست قیمت تعمیرات برد درب پارکینگ اقدام کنید.
 6. یکی از مهمترین مزایای جک پارکینگ سیماران این است که می‌شود این جک‌ها را روی درب‌های دولنگه و تک لنگه و انواع دیگر درب نصب کرد.
 7. قفل الکترونیکی جک پارکینگ سیماران را می‌توان به صورت مستقیم به مرکز نصب کرد.

جک پارکینگ فراز P سیماران

جک پارکینک سیماران فرازp5

جک پارکینگ فراز P سیماران یکی از مستحکم‌ترین و پرقدرت‌ترین جک های پارکینگ سیماران به شمار می‌رود که در دو نوع 4P و 5P در بازار عرضه می‌شوند. البته لازم به ذکر است که جک پارکینگ سیماران مدل فراز P بسیار به جک پروتکو ایتالیایی شبیه می‌باشد. عدد نوشته شده در کنار حرف P در این مدل طول شفت جک پارکینگ را نشان می‌دهد که برای درب‌هایی که عرض زیادی دارند از طول شفت بیشتر استفاده می‌کنند. طول شفت بالا برای جک درب مکان‌های پرتردد می‌باشد.

قدرت جابه‌جایی درب پارکینگ در مدل P4 جک پارکینگ سیماران برای هر لنگه درب تا وزن ۳۵۰کیلوگرم و عرض۳.۵متر و برای جک پارکینگ سیماران مدل P5 برای هر لنگه تا ۳۰۰کیلوگرم و عرض ۴متر پشتیبانی می‌شود.

ویژگی‌های مشترک جک پارکینگ سیماران مدل P4و :P5هر دو از مدار فرمان Q70 پشتیبانی می‌کنند، بدنه هر دو به صورت کامل فلزی می‌باشد و در مقابل برخورد شفت مستحکم و بلند دارند، هر دو بازوی مقاوم قفل ‌شونده در برابر فشار دارند، از هر دوی این جک‌ها می‌توان در شهرها استفاده کرد زیرا هردو با ولتاژ۲۲۰ولت شهری می‌توانند کار کنند،این دو جک پارکینگ سیماران برای درب‌های تک لنگه و دولنگه استفاده می‌شوند.

جک درب پارکینگ سیماران مدل P24

جک پارکینگ سیماران مدل P24 این امکان را ایجاد کرده است تا در زمانی که برق نیست هم بتوان آن را مورد استفاده قرار داد. طریقه کارکرد آن بدین صورت است که در این مدل جک پارکینگ سیماران یک باتری پشتیبان هم وجود دارد همچنین نیاز بر آن بود تا یک کیت شارژ با ولتاژ ۲۴ ولت در آن باشد تا در زمان قطعی برق بدون هیچ مشکلی کار کند.

همانطور که پیش‌تر گفته شد جک‌های مدل P سیماران با ولتاژ ۲۲۰ ولت شهری کار می‌کنند و تفاوت جک پارکینگ سیماران مدل P24 با آن‌ها این است که تابلو مدار فرمان آن‌ها باهم متفاوت است و همچنین از این جک می‌توان برای مناطق مسکونی که تردد آن‌ها در ساعت پانزده بار می‌باشد استفاده کرد.

جک پارکینگ فراز S سیماران

جک برقی سیماران فراز 6s

جک پارکینگ فراز Sسیماران متشکل از دو نوع 6S و 4S می‌باشد که دلیل متفاوت بودن آن‌ها در توان جابه‌جایی درب پارکینگ از لحاظ طول آن می‌باشد. در نوع S4 قدرت جابه‌جایی درب پارکینگ تا سه متر است و برای درب‌های با وزن ۳۵۰کیلوگرم مناسب می‌باشد و همینطور در مدل S6 تا ۴.۵متر را پشتیبانی می‌کند و برای درب‌هایی با وزن۲۵۰کیلوگرم مناسب است.

این دو مدل از جک‌های پارکینگ سیماران امنیت بالایی را برای ساختمان فراهم می‌کنند و همچنین خلاص‌کن سوییچی دارند. بر خلاف جک‌های پارکینگ سیماران مدل P که برای مکان‌های پرتردد مناسب بودند جک‌های مدل S سیماران برای اماکن مسکونی و اداری با تردد متوسط مناسب هستند. مانند جک پارکینگ مدل p سیماران این جک‌ها هم از مدار فرمان Q70 پشتیبانی می‌کنند.

ویژگی‌های جک پارکینگ سیماران مدل S4

 • جک مدل S4 سیماران دارای بازوی قفل‌شونده هستند که در برابر فشار خارجی بسیار مستحکم است.
 • از دیگر قابلیت‌های این جک می‌توان به نشان دادن عکس العمل سریع برای بسته شدن درب پس از گذر خودرو از جلوی چشمی اشاره کرد.
 • یکی دیگر از ویژگی‌های این مدل جک پارکینگ امکان تنظیم تایمر برای بسته شدن اتوماتیک درب است.
 • این مدل جک از جک‌های سیماران کاملا بی‌صدا هستند و حرکتی هماهنگ دارند.
 • جک مدل فراز S4 سیماران دارای امکان نصب فتوسل موازی، اتصال به قفل برقی، تنظیم قدرت به‌حالت تکی است.
 • قدرت موتور این جک ۲۸۰w می‌باشد.
 • این جک برای خلاص کردن بازو نیاز به کلید مخصوص دارد.

جک پارکینگ سیماران مدل فراز 4V

ولتاژ مورد نیازوزن دربطول دربقدرت موتور این جک
220 v280 kg2.50 m280 w

شفت این جک پیستونی است. مدار فرمان هم همان مدار فرمان مدل‌های دیگر فراز است. البته لازم به ذکر است که این مدل جک به تازگی تولید و در بازار عرضه شده که هنوز میزان کیفیت آن مشخص نیست.

جک برقی سیماران فراز 4v

جک پارکینگ سیماران مدل فراز 4N

ولتاژ مورد نیازوزن دربطول دربقدرت موتور این جک
220 v300 kg2.80 m280 w

شفت این جک هم مانند مدل قبلی پیستونی است. یکی از ویژگی‌های این مدل جک این است که برای درب‌های تک لنگه هم قابل استفاده هستند. حرکت جک پارکینگ سیماران مدل فراز 4N بدون ضربه و یکنواخت و کاملا بی صدا است و می‌توان آن را برای قدرت هر بازو به طور جدا تنظیم کرد.

جک پارکینگ ریلی فراز سیماران

جک ریلی سیماران فراز 1200

این نوع جک قابل استفاده برای مکان‌های عمومی و تجاری است. یکی از مفیدترین ویژگی‌های این جک دوزمانه بودنشان است زیرا در هنگام بسته شدن درب پارکینگ آرام بسته می‌شود تا عمر جک بالا برود و قابلیت استفاده طولانی مدت دارد. این جک با قدرت‌های مختلف از جمله ۵۰۰،۸۰۰،۱۲۰،۵۰۰و۲۰۰۰ ارائه شده است که برحسب میزان توانایی جابه‌جا کردن درب پارکینگ با وزن‌هایی که گفته شد تقسیم می‌شوند. زمانی از جک پارکینگ ریلی استفاده می‌شود که فضای کافی برای گردش بازو جک حول لولا در مجاورت درب پارکینگ وجود نداشته باشد. لازم به ذکر است که مدار فرمان این جک Q60 است.

انتخاب جک سیماران مناسب با درب

باید برای انتخاب جک متناسب با درب از یک متخصص کمک بگیرید زیرا این کار بستگی به طول و وزن درب دارد. در هنگام انتخاب و خرید جک مناسب پارکینگ سیماران برای راحتی نصب و اضافه کردن بر طول عمر جک  اگر مقدور است جک بزرگتر خریداری شود زیرا با این کار باعث کمتر مصرف شدن قدرت جک برای باز شدن درب می‌شوید. اطلاعات بیشتر برای انتخاب بهتر، بالاتر در قسمت انواع مدل‌های جک پارکینگ سیماران آورده شده است.

طبقه بندی شده در