قیمت خشکشویی پتو و نرخ شستشوی پتو در سال 1400 چقدر است؟

خشکشویی پتو

قیمت شستشو و خشکشویی پتو در سال 1400 و چگونگی انجام آن موضوعی است که در این صفحه می خواهیم آن را بررسی کنیم. پتو به‌عنوان یکی از اشیایی که در تماس مستقیم با بدن شماست، لازم است که به شیوه درستی شسته شود. پس دقت داشته باشید که میتوانید هر 4 ماه یکبار پتوهای خود را به خشکشویی دهید تا سلامت خود را تضمین کنید. چراکه این مسئله به‌ظاهر جزئی می‌تواند سلامت پوست و همچنین کیفیت خواب شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

همه ما قبول داریم استفاده از پتو صرفاً به فصول و روزهای سرد سال محدود نمی‌شود. شما می‌توانید از پتو حتی در روزهای گرم سال استفاده کنید.

دسترسی سریع به مطالب

قیمت خشکشویی پتو

نوع پتوقیمت به تومان
دو نفره کار شده98.000
دو نفره گلبافت30.000
دو نفره مسافرتی24.000
یک نفره گلبافت23.000
یک نفره مسافرتی20.000
لیست قیمت خشکشویی پتو در سال 1400

به‌هرحال، نکته‌ای که دراین بین مهم است، شستشو و در صورت نیاز خشکشویی پتو است. نمی‌توان اثرگذاری یک پتو و حتی ملحفه خوشبو و تمیز را بر کیفیت خواب هر انسانی انکار کرد. پس لازم است که درباره هزینه شستشو پتو در خشکشویی آگاه باشیم تا در صورت نیاز کار شست‌وشو پتوهای منزل خود و همچنین خشک‌شویی آن‌ها را به یک شرکت معتبر بسپاریم.

قیمت خشکشویی پتو در سال 1400 همچنین می‌تواند در تخصیص بودجه‌ امسال تمامی هتلداران، مهمان‌پذیران و حتی مسئولین سربازخانه‌ها نیز اثرگذار باشد. البته نرخ خشکشویی پتو 1400 مسئله‌ای است که می‌تواند اقتصاد خانواده‌ها را بخصوص در ایامی همچون خانه تکانی‌ نزدیک عید نیز تحت تأثیر خود قرار دهد. اغلب خانواده‌های ایرانی با فرارسیدن فصل بهار اقدام به خشکشویی پتو، ملحفه و سایر کالاهای خواب منزل خود می‌کنند تا بتوانند به‌درستی از مهمانان نوروزی خود پذیرایی کنند و بنابراین نرخ خشکشویی پتو برای آنان اهمیت خواهد داشت .

قیمت خشکشویی پتو

نرخ خشکشویی پتو عموماً بسته به سایز پتوی شماست. اینکه پتوی شما تک‌نفره است یا دونفره؟ به‌صورت کلی هزینه شستشوی پتو در خشکشویی برای محیط‌هایی همچون هتل‌ها و همچنین خوابگاه‌ها که تعداد پتوها زیاد است و زحمت شستشوی آن‌ها زیادتر، مسئله‌ای بااهمیت بسیار است. پس لازم است که از نرخ خشکشویی پتو 1400 آگاه باشیم تا در صورت نیاز، بدانیم قرار است که چه مقدار هزینه را برای آن اختصاص دهیم.

بی‌شک همه ما در دوران کودکی و نوجوانی از پر شدن هوای حیات منزل خود از بوی شوینده‌هایی که از آن‌ها برای شستشو پتو استفاده می‌شد، لذت برده‌ایم. هوایی که استشمام آن احساسات بسیار مثبتی برای ما به وجود می‌آورد؛ اما شستشوی پتوها کاری پرزحمت است.

به‌نحوی‌که بعضی‌ از افراد  به معنای واقعی کلمه از آن گریزان هستند. شاید در نگاه اول، ماشین لباسشویی به‌عنوان گزینه‌ای برای محول کردن زحمت شستشوی پتوها به ذهنمان برسد؛ اما سنگین بودن پتو بخصوص زمانی که خیس هستند، می‌تواند منجر به خرابی ماشین لباسشویی شود.

تنها راه چاره برای شما مراجعه به شرکت‌های خشکشویی است؛ اما داستان خشک‌شویی پتو با مراجعه به یک شرکت محدود نمی‌شود. چگونه؟ این مسئله، بخصوص برای افرادی که دچار وسواس هستند و یا ازنظر شرعی برایشان چگونه شسته شدن کالایی همچون پتو حائز اهمیت است. پس چگونه شستشوی پتو و همچنین درجه کیفی مواد شوینده‌ای که برای شستشو از آن استفاده‌شده است، بی‌شک درنتیجه نهایی اثرگذار است.

نرخ خشکشویی پتو

 گذشته از همه این‌ها شما هزینه‌ای تحت عنوان « نرخ خشکشویی پتو » به شرکت مذکور پرداخت می‌کنید. درنتیجه بی‌شک انتظار دارید که کار خشک‌شویی پتو به درست‌ترین حالت ممکن انجام پذیرد. امر شستشو کالایی همچون پتو در شرکت‌های متصدی این امر در سه پروسه مجزا انجام می‌شود. این سه پروسه عبارت‌اند از:

  1. آبشویی
  2. بخار شویی
  3. خشکشویی

در همه این مراحل لازم است جانب دقت و احتیاط رعایت شود. چراکه کوچک‌ترین بی‌احتیاطی می‌تواند به وارد شدن آسیب‌های مختلفی همچون:

  • ایجاد پارگی در پتو
  • ازهم‌گسیخته شدن الیاف پتو

شود. آسیب‌هایی که نرمی پتو را تحت تأثیر خود قرار می‌دهند.

لازم به ذکر است که گهگاه هزینه‌ای که تحت عنوان نرخ از سوی شرکت به شما ارائه می‌شود؛ قیمت خشکشویی پتو به‌تنهایی است. به این معنا که هزینه برای انتقال پتو به شرکت و ارسال آن از شرکت به مقصد، باید جداگانه توسط مشتری پرداخت شود.

اگر درباره کیفیت خشکشویی پتو برایتان سؤالی مطرح است. باید گفت: کیفیت تا حد زیادی تابع این است که شما به چه شرکتی برای شستشو پتو مراجعه کرده‌اید؟ آن‌ها با چه کیفیتی کار را انجام می‌دهند؟ کیفیت خشک شویی پتو می‌تواند در موارد مختلفی همچون:طول عمر پتو، حفظ قوام، ظاهر و رنگ پتواثرگذار باشد.

در پایان

درنهایت، همان‌طور که گفته شد، پتو به‌عنوان کالایی که در تمام طول خواب ما در تماس باپوست ماست؛ می‌تواند بر سلامت پوست ما و همچنین کیفیت خواب ما اثرگذار باشد. پس لازم است که به‌درستی شسته شود. نمی‌توان شستشوی پتو را توسط ماشین لباسشویی انجام داد. چراکه در نرمی، رنگ، قوام و همچنین طول عمر پتوی ما اثرات سو بسیاری را می‌گذارد. پس لازم است که با آگاهی از هزینه خشکشویی پتو در سال 1400 کار نظافت پتوهای خود را به یک شرکت معتبر واگذار کنیم.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.