متخصصین تعمیرات مبل در استاده

رویه کوبی مبل چرم یکی از خدماتی است که به راحتی می‌توانید در خدمات آنلاین استاده جهت انجام آن اقدام نمایید. پس لزومی ندارد اگر مبل چرم شما دچار آسیب شده است آن را از چرخه مصرف بیرون کنید و متحمل هزینه بالا برای خرید مجدد یک سرویس تازه شوید. رویه کوبی مبل چرم اگر توسط متخصصان ماهر انجام شود، به شما کمک خواهد کرد علاوه بر استفاده دوباره از مبل چرمی ، با تغییرات ظاهری آن‌ها را متفاوت و متنوع نمائید.

مبلمان چرم می‌توانند در یک محیط اداری، محیط خانه، کافه‌ها و … استفاده شوند درصورت استفاده صحیح، ماندگاری مبل‌های چرم بسیار بالاست. اما گاهی با همه مراقبت‌ها باز هم قسمتی از چرم رویه آسیب می‌بیند و یا پوسته پوسته می‌شود.

در این صورت اقدام به رویه کوبی مبل چرم یکی از انتخاب‌های مناسب شماست. تعمیرات مبل امری ظریف است که به مهارت بالایی دارد می‌تواند ظاهر مبل‌های چرمی را با رویه کوبی مبل چرم مثل روز اول نو کند. همچنین بهتر است با استفاده از واکس‌های مخصوص به نگه‌داری هر چه بهتر مبل چرم کمک کنیم. چطور می‌توان ترک مبل چرمی را درست کرد؟

هزینه رویه کوبی مبل چرم

خدمتقیمت به تومان
رویه کوبی مبل چرماز 4.500.000 تا 10.000.000

هزینه رویه کوبی مبل چرم در استاده را در جدول بالا مشاهده خواهید کرد. برای دریافت قیمت دقیق رویه کوبی مبل چرم می‌توانید با شماره تماس موجود در صفحه تماس بگیرید که پس از مشاوره با کارشناسان استاده، تعمیرکار مبل به صورت رایگان به محل شما حضور می‌یابند و با بازرسی کلی و دقیق زمان لازم برای رویه کوبی و هزینه آن را به شما ابلاغ خواهند کرد. در صورت تمایل مبل شما به صورت رایگان به کارگاه برده خواهد شد و عملیات تعمیرات صورت خواهد گرفت. و پس از آن به صورت رایگان و سلفن کشی شده مبل چرم خود را تحویل خواهید گرفت.

در کل هزینه‌های رویه کوبی مبل‌های چرمی به عوامل زیادی بستگی دارد. در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم:

 • نوع چرمی که شما برای روکش مبلمان انتخاب می‌کنید در میزان هزینه تاثیر دارد. چجوری بفهمیم چرم مبل، چرمی با کیفیته؟
 • میزان خرابی اجزای داخلی مبل چرم از جمله فنر بندی فوم‌ها و اسفنج‌ها در قیمت رویه کوبی دخالت دارد. زیرا خرابی و تعویض هر یک از آن‌ها باعث بالا رفتن هزینه‌ها می‌شود.
 • دستمزد فرد رویه کوب: هرچه میزان خرابی و نیاز به تقویت کلاف مبل بیشتر باشد زحمت فرد تعمیرکار بیشتر است و به همین دلیل اجرت کار بالاتر می‌رود.

روش انجام رویه کوبی مبل چرمی

مراحل انجام رویه کوبی در مبل چرم مانند رویه کوبی در انواع دیگر مبل‌ها است و تفاوت چندانی ندارد. در ادامه به بررسی مراحل رویه کوبی مبل چرم می‌پردازیم:

 • قبل از انجام هر کاری بهتر است کلاف مبل چرمی را به دقت مورد بررسی قرار دهیم. اگر به نظر می‌رسد که کلاف خیلی آسیب دیده، بهتر است که از رویه کوبی مبل چرمی منصرف شویم. زیرا ارزش ندارد برای یک مبل قدیمی و فرسوده این همه هزینه کرده و کلاف آن را عوض نماییم. تعمیر مبل به صرفه است یا خیر؟
 • در بعضی موارد افراد فقط خواستار این هستند که رویه مبل چرمی خود را به دلیل خرابی در ظاهر عوض کنند. در این موارد لازم نیست قسمت‌های دیگر دست کاری شود. در این صورت تنها روکش مبل را از کلاف به آرامی جدا کرده و روکش جدید را با چسب جایگزین می‌کنیم.
 • زمانی که قسمت‌های داخلی از جمله فنر و فوم‌ها آسیب دیده باشند باید کلاف را خارج کرده و فنر بندی را تعمیر کرده و سپس در صورت نیاز فوم‌ها را تعویض کرده و فوم‌های جدیدی قرار دهیم.
 • مرحله آخر انتخاب روکش است که در مواردی افراد مایل هستند هم از پارچه و هم از چرم استفاده شود که این مورد باعث می‌شود کلاف به خوبی محکم گردد. باید به این نکته دقت کنیم که رویه کوبی مبل چرم تنها تعویض روکش نیست و باید تمام اجزای داخلی و زیرین کلاف مورد بررسی و تعمیر قرار بگیرند.

انواع چرم در رویه کوبی مبل چرمی

بهترین رویه‌های چرمی که می‌تواند در رویه کوبی برای روکش مبل استفاده کرد عبارتند از:

 • چرم مصنوعی: این نوع چرم از مواد شیمیایی و پلیمری تهیه می‌شوند. اما قیمت پایینی دارند و زودتر آسیب می‌بینند و دوام متوسطی دارند.
 • چرم ترکیبی: تقریبا 15 تا 20 درصد دارای چرم طبیعی هستند. با فیبر ترکیب شده‌اند. اما مقاومت و استحکام زیادی دارند. هزینه این نوع چرم پایین است و پایداری متوسطی را دارا هستند. با کاهش رطوبت مقاومت بالایی خواهند داشت و به راحتی در طبیعت تجزیه می‌شوند و به محیط زیست آسیبی وارد نمی‌کنند.
 • چرم پی یو:  لایه‌ای پلی اتین که روکشی نازک از چرم طبیعی گاو بر روی آن‌ها کشیده می‌شود. ظاهری شبیه به چرم طبیعی دارند اما قیمت آن‌ها پایین‌تر است. مدت زمان بیشتری دوام می‌آورند.
 • چرم نابوک: همان چرم طبیعی یا چرم خام گاوی است که بیشترین مصرف را در صنعت مبلمان دارد. ظاهری برجسته با دانه‌های ریز که دوام و ماندگاری طولانی دارد.

در این صفحه از “استاده” به بررسی رویه کوبی مبل چرم و هزینه‌هایی که در بر دارد پرداختیم. باید حواسمان باشد رویه کوبی‌ مبل چرم خود را به افراد ماهر و متخصص بسپاریم. زیرا روکش چرمی مبل به دلیل یک دست بودن اگر به درستی جایگزین نشود در ظاهر شکل بدی به خود می‌گیرد و باعث می‌شود شما هزینه‌های بیشتری بابت درست کردن آن بپردازید. 

طبقه بندی شده در

با برچسب در