با توجه به اهمیت جنس کارت ویزیت، در این صفحه از “خدمات آنلاین استاده” پرداختن به موضوعات قیمت چاپ کارت ویزیت کتان و امباس ضروری به نظر می­‌رسد. با ما همراه باشید.

با توجه به اینکه قرار است کارت ویزیت نزد مخاطب باقی بماند تا در زمان مشخص از آن بهره ببرد، طراحی و جنس کارت ویزیت بسیار حائز اهمیت است. زیرا که هر کدام از ما ممکن است تعداد زیادی از آنها را در اختیار داشته باشیم؛ از این جهت هر هزینه‌­ای که برای طراحی و انتخاب جنس کارت ویزیت انجام شود، از دست رفتنی نیست و کارت ویزیت شما از جمله کارت ویزیت کتان را در میان انبوه کارت‌ها متمایز می­‌کند.

قیمت چاپ کارت ویزیت کتان

خدمتقیمت به تومان
1000 عدد یک رو200.000
1000 عدد دو رو320.000
2000 عدد یک رو400.000
2000 عدد دو رو625.000
3000 عدد یک رو600.000
3000 عدد دو رو930.000

قیمت چاپ کارت ویزیت کتان بسته به تیراژ، سایز، یک رو یا دو رو بودن کارت متغیر است. در بعضی مواقع تعداد روزهایی که صرف آماده شدن خدمات می­‌شود نیز در قیمت چاپ تاثیرگذار خواهد بود.

چاپ کارت ویزیت کتان

چاپ کارت ویزیت کتان

برای چاپ کارت ویزیت کتان ابتدا باید طرح مورد نظر طراحی شود. طراحی باید بر اساس سایز مد نظر برای چاپ کارت صورت پذیرد. نکته­ بعدی برای چاپ انتخاب یک رو یا دو رو بودن کارت و نوع چاپ است. به طور مثال: تمام رنگی (افست 4 رنگ) و یا… حائز اهمیت می‌­باشد. در مرحله­ بعدی باید برای تیراژ چاپ تصمیم­ گیری شود.

انواع کارت ویزیت و مدل‌های مختلف جنس کارت ویزیت را بخوانید.

یکی دیگر از خدماتی که استاده به مخاطبین خود ارائه می­‌دهد، دادن اطلاعات در مورد ویژگی‌های خاص محصول مورد نظر است که مخاطبین به راحتی بتوانند در این مورد تصمیم­ گیری لازم را انجام دهند.

کارت ویزیت امباس

کارت ویزیت کتان امباس از جهت جنس کاغذ استفاده شده و همچنین بافت کاغذ آن، در زمره­ کارت ویزیت‌های خاص و فانتزی قرار می­‌گیرد. زمانی که امباس را در دست می­‌گیرید و آن را لمس می­‌کنید، متوجه تفاوت و ظرافت این نوع کارت نسبت به انواع دیگر آن می‌­شوید. همچنین زیبایی ظاهری، استقامت، قیمت مطلوب و زمان آماده سازی به نسبت کوتاه، از دیگر ویژگی‌های کارت ویزیت امباس است.

نتیجه­ گیری

کارت ویزیت به عنوان یکی از ابزارهای پرکاربرد برای تبلیغات و بازاریابی مشاغل مختلف، از اهمیت به سزایی برخوردار است. کارت ویزیت یک کارت شناسایی برای حرفه­ شما محسوب می­‌شود. پس هر چه این کارت شناسایی شکلیل­‌تر و پربارتر باشد، احتمال جذب مخاطب برای شما نیز بیشتر خواهد بود. از این جهت کارت ویزیت کتان امباس یکی از انواع کارت ویزیت‌ها و از برجسته‌­ترین هاست. همچنین قیمت چاپ آن نیز در کنار زیبایی و خاص بودن، بسیار مقرون به صرفه است. در همین راستا جهت بهره‌مندی از خدمات چاپ با “استاده” در ارتباط باشید.

طبقه بندی شده در

با برچسب در