آیا تا کنون به این فکر کرده اید که استفاده از جوشکاری سیار چقدر می تواند کار شما را آسان تر کند؟

حمل و نقل دستگاه های سبک برای جوش دادن و وصل کردن اشیای فلزی و غیر فلزی؛ از جمله خدمات این صنعت می باشد که دیگر دغدغه ما برای رفتن و پیدا کردن مغازه هایی که این خدمات را ارائه می دهند از بین برده است.

دیگر نیازی نیست برای جوشکاری و اتصال قطعات مختلف وسیله خود را به کارگاه ها ببرید و با در خدمت گرفتن یک جوشکار سیار می توانید همه خدمات مورد نیاز خود را در محل خود دریافت کنید.

اگر شما به جوشکاری سیار نیاز دارید، این مطلب برای شما است. ما در این صفحه از “خدمات آنلاین استاده” سعی داریم تا قیمت جوشکار سیار و عوامل موثر بر آن و همچنین دستمزد جوشکاری را بررسی کنیم. همچنین شما می‌توانید با شماره تلفن جوشکار سیاری که قرار داده شده است نیز تماس بگیرید تا از خدمات جوشکاری سیار بهره‌مند شوید.

قیمت جوشکاری سیار

خدمتقیمت به تومان
قیمت جوشکاری سیار85.000 الی 1.250.000

هزینه جوشکاری به دو شیوه کیلویی و کنتراتی حساب می‌گردد. در نوع اول، کارهایی چون جوشکاری اسکلت ساختمان انجام می‌گیرد. اما در روش دوم خورده کاری و کارهای کوچک انجام می‌شود.

قیمت جوشکاری سیار و همچنین دستمزد ها بنا بر موارد زیر دارای نرخ مشخصی نمی باشد. اما زمانی که می خواهید به جوشکاری در محل اقدام کنید به شما توصیه می کنیم از چند جوشکار در مورد هزینه دستمزد بابت کار مورد نظر خود، پرس و جو کنید.

جهت اقدام برای جوشکاری اسکلت ساختمان و دریافت هزینه و اجرت این خدمت روی لینک کلیک کنید.

عوامل موثر در تعیین هزینه جوشکاری سیار

نکته مهم دیگری که برای هزینه جوشکاری سیار باید به آن اشاره داشت این است که حتما از جوشکار بخواهید تا به محل مورد نظر بیاید و آنجا را ببینید و یا در صورت کوچکتر بودن کار، عکس مناسبی ارسال کنید تا مقدار حدودی قیمت را قبل از شروع به کار با شما در میان بگذارد تا هنگام تسویه با مشکل رو به رو نشوید.

مدت زمان شروع تا پایان کار

میزان مواد مصرفی

بالا بودن یا کم بودن حجم کار

نوع کار

روش جوشکاری

حتما برای شما هم این اتفاق افتاده است که در شرایط ضروری نیاز به جوشکاری در محل داشته باشید و بخواهید سریعا مشکل را برطرف نمایید.

جوشکاری به دو دسته خرده کاری و پروژه ای انجام می شود که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم:

به طور مثال وقتی در گرمای تابستان برای سرویس کردن کولر اقدام می کنید با مشکل پایه کولر مواجه می شوید و یا درب حیاط خانه و یا پارکینگ شما دچار آسیب شده و … به راحتی می توانید با یک تماس از جوشکاری سیار بخواهید در محل مورد نظر حضور یابد و مشکل شما را سریعا رفع نماید. این جوشکاری از نوع خرده کاری می باشد

اما زمانی که شما برای افزایش ایمنی خانه خود می خواهید اقدام به نصب حصار پنجره و دیوار برای خانه یا ویلاهای بزرگ می کنید و یا بخواهید جوشکاری صفر تا صد ساختمان سازی و … را انجام دهید؛ این نوع از جوشکاری ها به صورت پروژه ای انجام می شوند که طرفدار بیشتری نسبت به مورد قبل دارند.

روش‌های گوناگونی برای جوشکاری موجود است که بسته به میزان دشواری، قیمت نیز تفاوت خواهد داشت. نوع دستگاه جوشکاری می تواند در افزایش و کاهش هزینه ها دخیل باشد زیرا دستگاه ها از نوع مرغوب و معمولی می باشند و انواع مختلفی دارند که سبب تغییر در هزینه ها می شود.

کیفیت کار

اگر جوشکار با تجربه و مهارت باشد و کارهایش را با کیفیت بالایی به ثمر برساند، قیمت جوشکاری نیز بالاتر خواهد بود. هر چه کیفیت نوع دستگاه بالاتر باشد در نهایت نتیجه مطلوب تر و با کیفیت تری خواهید داشت و هزینه نسبتا بیشتری پرداخت خواهید کرد.

هزینه جوشکاری کیلویی

در این روش میزان و حجم پروژه انجام شده اهمیت دارد. قیمت نیز بر اساس میزان کار انجام شده تعیین می‌گردد. معمولا در این روش چند جوشکار پروژه را انجام می‌دهند که بسته به تعداد نفرات و دستمزد هر جوشکار، قیمت نیز متغیر خواهد بود. علاوه بر حجم کار، ساعت کار و میزان متریال مصرفی نیز در براورد کردن قیمت این روش موثر هستند.

دستمزد

این مورد یکی از عوامل موثر بر هزینه جوشکاری به شمار می‌رود. زیرا ممکن است دستمزد جوشکاران سیار با توجه به رزومه کاری آنان متفاوت باشد. در ادامه به عوامل مهمی که در این امر دخیل می‌باشد خواهیم پرداخت.

دستمزد جوشکاری سیار

خدمتقیمت به تومان
دستمزد جوشکار سیار145.000 الی 400.000

در این قسمت، عوامل موثر بر دستمزد جوشکار شرح داده شده است. لازم به ذکر است برخی موارد ذکر شده با مواردی که در قیمت جوشکاری موثر هستند، یکسان می‌باشد.

دستمزد جوشکار سیار

نوع جوشکاری

جوشکاری انواع گوناگونی دارد که با توجه به روش به کار برده شده، دستمزد جوشکار نیز متغیر خواهد بود.

وزن قطعات مورد استفاده

اگر قطعات و متریالی که در پروژه استفاده می‌شوند وزن بالایی داشته باشند، دستمزد افزایش پیدا خواهد کرد.

کیفیت کار

یکی از موثرترین موارد، کیفیت کار جوشکار است. هرچه میزان کیفیت انجام پروژه جوشکار بیشتر باشد و از مهارت بالاتری برخوردار باشد، دستمزد نیز افزایش خواهد یافت.

مهارت جوشکار

هرچه جوشکار از مهارت بالاتری برخوردار باشد، دستمزدش نیز به همان میزان بیشتر خواهد بود. در این مورد، تفاوت یک فرد تازه کار با جوشکار سیار با مهارت و با تجربه مشخص می‌شود.

گفتنی است اگر در پروژه‌ای نیاز به انجام خم‌کاری وجود داشته باشد، هزینه افزایش پیدا می‌کند. البته لازم به ذکر است اگر پروژه کوچک از ظرافت زیادی برخوردار باشد و یا این پروژه در بلندی انجام شود، این مبلغ افزایش خواهد یافت.

برخی از پروژه‌هایی که به خم‌کاری نیاز دارند:

 • ساخت پنجره آهنی
 • ساخت آلاچیق
 • ساخت سایبان

خدمات جوشکاری سیار

خدمات جوشکار سیار

تمامی خدمات جوشکاری سیار درواقع شامل نصب و تعمیر می شود که به آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • ساخت و تعمیر حفاظ پنجره آهنی ، دیوارها، درب‌ها
 • پایه و حفاظ برای کولر
 • تابلو ها و بیلبوردهای بین راهی و یا مغازه ها
 • نرده های کرکره ای برای درب منزل، فروشگاه ها، مغازه ها
 • نرده محافظ برای پله ها
 • ساخت آلاچیق برای پشت بام و حیاط
 • تعمیر درب‌های فلزی
 • جوشکاری درب پارکینگ
 • آهن‌کشی انواع سقف شیبدار و شیروانی
 • برپایی انواع آلاچیق فلزی
 • سایبان برای مغازه ها و یا سایبان های بین راهی
 • برپایی پل
 • جوشکاری اسکلت
 • هر نوع اتصال قطعات فلزی و غیر فلزی دیگر
 • ساخت و نصب سردری
 • ساخت و تعمیر درب آکاردئونی
 • ساخت و تعمیر درب فلزی حیاط

معرفی جوشکار سیار معتبر

دقت داشته باشید که از ابتدا تا انتهای کار به موارد زیر توجه شود.

 • ارائه فاکتور شفاف و واضح به مشتری: تمامی جوشکاران سیار موظف هستند در پایان کار، فاکتوری کامل و شفاف از خدمات را به مشتری ارائه بدهند.
 • ارائه هزینه‌ها بر اساس نرخ مصوب: به جز هزینه‌های متغیر، سایر مبالغ باید بر اساس نرخی که به جوشکاران سیار ارائه گردیده است، احتساب شود.
 • اعزام جوشکار مجرب، ماهر، باتجربه: جوشکاری که به محل اعزام می‌شود باید آموزش دیده و با مهارت باشد تا بتواند از عهده انجام پروژه بربیاید.
 • انجام جوشکاری با بالاترین و بهترین کیفیت: جوشکار موظف است جوشکاری را با بهترین کیفیت به کاربر ارائه دهد و رضایت مشتری را جلب نماید.
 • به عمل رساندن استاندارد جوشکاری در محل: در انجام جوشکاری حتما باید استانداردها رعایت شود تا به جوشکار و متریال آسیبی وارد نشود.
 • صرفه جویی در زمان مشتری و انجام جوشکاری با سرعت مناسب: جوشکاری باید با سرعت کافی و در زمان مشخص شده انجام بشود.
 • ضمانت کیفیت جوشکاری: پس از انجام جوشکاری بهتر است به مشتری از کیفیت خدمات جوشکاری ضمانت داده شود.
 • استفاده از دستگاه‌های جوشکاری سیار به روز: برای انجام شدن جوشکاری به بهترین نحو لازم است تا دستگاه‌های به روز استفاده بشود.
 • به کار بردن و استفاده از مواد و متریال با کیفیت خوب: متریال و مواد مصرفی در جوشکاری باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشد.
 • حضور جوشکار در زمان تعیین شده توسط مشتری در محل: جوشکار موظف است در موعد مقرر و در زمان تعیین شده از قبل، در محل انجام خدمات حاضر شود.

شماره تلفن جوشکاری سیار

اگر شما به این خدمت نیاز دارید، شماره تلفن جوشکار سیار برای شما قید شده است. شما می‌توانید با برقراری تماس با تلفن جوشکاری سیار که در همین صفحه از استاده ذکر شده تماس بگیرید و از خدمات جوشکاری سیار در استاده استفاده کنید.

چرا باید کار را به جوشکار بسپاریم؟

وصل کردن انواع قطعات فلزی نیازمند علم کافی و تجربه می باشد که این کار تنها از جوشکار ماهر بر می آید پس توجه نمایید که در صورت عدم آگاهی در این زمینه اقدام به این کار نکنید زیرا خطرات و آسیب های جبران ناپذیری را در پی دارد.

از آن جایی که جوشکاری امری حساس می باشد یکی دیگر از دلایلی که باید جوش کاری سیار را به دست افراد ماهر سپرد این است که در نهایت کاری تمیز و با کیفیت به شما ارائه خواهند داد.

طبقه بندی شده در

با برچسب در

,