جوشکاری سیار و معرفی شرکت های خدمات جوشکاری در محل

جوشکاری سیار

آیا تا کنون به این فکر کرده اید که استفاده از جوشکاری سیار چقدر می تواند کار شما را آسان تر کند؟

حمل و نقل دستگاه های سبک برای جوش دادن و وصل کردن اشیای فلزی و غیر فلزی؛ از جمله خدمات این صنعت می باشد که دیگر دغدغه ما برای رفتن و پیدا کردن مغازه هایی که این خدمات را ارائه می دهند از بین برده است.

دیگر نیازی نیست برای جوشکاری و اتصال قطعات مختلف وسیله خود را به کارگاه ها ببرید و با در خدمت گرفتن یک جوشکار سیار می توانید همه خدمات مورد نیاز خود را در محل خود دریافت کنید.

در این صفحه قصد داریم در مورد انواع جوشکاری سیار، خدمات آن و چگونگی محاسبه دستمزد و قیمت ها مطالب مفیدی را انتشار نماییم.

جوشکاری سیار و انواع آن:

حتما برای شما هم این اتفاق افتاده است که در شرایط ضروری نیاز به جوشکاری در محل داشته باشید و بخواهید سریعا مشکل را برطرف نمایید.

جوشکاری به دو دسته خرده کاری و پروژه ای انجام می شود که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم:

به طور مثال وقتی در گرمای تابستان برای سرویس کردن کولر اقدام می کنید با مشکل پایه کولر مواجه می شوید و یا درب حیاط خانه و یا پارکینگ شما دچار آسیب شده و … به راحتی می توانید با یک تماس از جوشکاری سیار بخواهید در محل مورد نظر حضور یابد و مشکل شما را سریعا رفع نماید. این جوشکاری از نوع خرده کاری می باشد

اما زمانی که شما برای افزایش ایمنی خانه خود می خواهید اقدام به نصب حصار پنجره و دیوار برای خانه یا ویلاهای بزرگ می کنید و یا بخواهید جوشکاری صفر تا صد ساختمان سازی و … را انجام دهید؛ این نوع از جوشکاری ها به صورت پروژه ای انجام می شوند که طرفدار بیشتری نسبت به مورد قبل دارند.

خدمات جوشکاری سیار چیست؟

تمامی خدمات جوشکاری سیار درواقع شامل نصب و تعمیر می شود که به آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • ساخت و تعمیر حفاظ پنجره آهنی ، دیوارها، درب‌ها
 • پایه و حفاظ برای کولر
 • تابلو ها و بیلبوردهای بین راهی و یا مغازه ها
 • نرده های کرکره ای برای درب منزل، فروشگاه ها، مغازه ها
 • نرده محافظ برای پله ها
 • آهن‌کشی انواع سقف شیبدار و شیروانی
 • برپایی انواع آلاچیق فلزی
 • سایبان برای مغازه ها و یا سایبان های بین راهی
 • برپایی پل
 • جوشکاری اسکلت
 • هر نوع اتصال قطعات فلزی و غیر فلزی دیگر

محاسبه قیمت و دستمزد جوشکار

قیمت جوشکاری سیار و همچنین دستمزد ها بنا بر موارد زیر دارای نرخ مشخصی نمی باشد. اما زمانی که می خواهید به جوشکاری در محل اقدام کنید به شما توصیه می کنیم از چند جوشکار در مورد هزینه دستمزد بابت کار مورد نظر خود، پرس و جو کنید.

مدت زمان شروع تا پایان کار

میزان مواد مصرفی

بالا بودن یا کم بودن حجم کار

نوع کار

لازم به ذکر می باشد که نوع دستگاه جوشکاری می تواند در افزایش و کاهش هزینه ها دخیل باشد زیرا دستگاه ها از نوع مرغوب و معمولی می باشند و انواع مختلفی دارند که سبب تغییر در هزینه ها می شود.

هر چه کیفیت نوع دستگاه بالاتر باشد در نهایت نتیجه مطلوب تر و با کیفیت تری خواهید داشت و هزینه نسبتا بیشتری پرداخت خواهید کرد.

نکته مهم دیگری که برای هزینه جوشکاری سیار باید به آن اشاره داشت این است که حتما از جوشکار بخواهید تا به محل مورد نظر بیاید و آنجا را ببینید و یا در صورت کوچکتر بودن کار، عکس مناسبی ارسال کنید تا مقدار حدودی قیمت را قبل از شروع به کار با شما در میان بگذارد تا هنگام تسویه با مشکل رو به رو نشوید.

چرا باید کار را به جوشکار بسپاریم؟

وصل کردن انواع قطعات فلزی نیازمند علم کافی و تجربه می باشد که این کار تنها از جوشکار ماهر بر می آید پس توجه نمایید که در صورت عدم آگاهی در این زمینه اقدام به این کار نکنید زیرا خطرات و آسیب های جبران ناپذیری را در پی دارد.

از آن جایی که جوشکاری امری حساس می باشد یکی دیگر از دلایلی که باید جوش کاری سیار را به دست افراد ماهر سپرد این است که در نهایت کاری تمیز و با کیفیت به شما ارائه خواهند داد.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.