امداد خودرو شبانه روزی و خدمات امداد خودرو در محل + شماره

امداد خودرو

معمولا با زمانی به امداد خودرو نیاز داریم که مشکلی برای خودرو ما به‌وجود آمده. امیدوارم همیشه سلامت باشید و اگر مشکلی برای شما پیش‌آمده، در کمترین زمان ممکن مشکل شما برطرف شود.

اگر درجاده مانده‌ایم ویا در شهر هستیم ونیاز به این دست خدمات داریم (ماشین روش نمیشه ویا هر مشکل فنی) باید نکات مهمی را رعایت کنیم که هم امنیت شما و خانواده در خطر نیوفتد و هم خودرو شما با بهترین هزینه و بهترین کیفیت تعمیر شود.

شرح آگهی تبلیغاتی امداد خودرو

نام : 

سعید گودینی

تلفن همراه: 

091203228760930231350

خدمات: 

حمل خودرو در تمامی مناطق مرکز و غرب تهران – تعمیر خودرو در محل – فعالیت به صورت شبانه روزی – تعمیر انواع خودرو ایرانی و خارجی

  تماس با امدادخودرو

 در این صفحه از استاده قصد داریم که به معرفی خدمات امداد خودرو به صورت شبانه روزی و در محل آشنا کنیم و چه نکات مهمی را باید در نظر بگیرید..

امداد خودرو شبانه روزی 

امداد خودرو شبانه روزی

امداد خودرو شبانه روزی جهت ارائه خدمات امدادی به خودروها و در حال گسترش حوزه خدماتی خود به صورت شبانه روز می‌باشد. حضور کارکنان مجرب و متخصص در امداد سراسری باعث ارائه خدمات نوین امدادی به تمام افراد و مشتریان این حوزه خدماتی شده است.

 به همین دلیل وجود و گسترش امداد خودروهای شبانه روزی که به صورت یک نوع خدمت امداد سیار در سطح منطقه شناخته شده است، باعث افزایش ضریب اطمینان رانندگان نسبت به امنیت جاده‌ها و هم باعث ارتقای ضریب امنیتی و اطمینان مسافرت‌های افراد شده است.

 از این رو به همراه امداد خودروهای سراسری که می‌توانید در صورت بروز کوچکترین ایراد و عیب فنی با شماره تلفن امداد خودرو تماس بگیرید، امنیت و راحتی خانواده و خود را تضمین نمایید‌. هم‌چنین می‌توانید برای رفع نقص فنی خودرو خود که مانع از حرکت شما شده است و یا حرکت ‌دادن مجدد آن ممکن است خطراتی را به دنبال داشته باشد، می‌توانید در هر زمان از شبانه‌روز با تلفن‌های شبانه‌روزی تماس گرفته و درخواست امداد در محل را داشته باشید.

چه نکاتی را در زمان استفاده از خدمات شبانه روزی امدادی باید در نظر بگیریم؟

حتما از امدادهای معتبر برای خدمت رسانی درخواست کمک کنید. در نظر داشته باشید که با آوردن کلمه معتبر ویا مطمئن در کنار هر اسم ویا شماره‌ای اتکا نکنید. (هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه)

اول از همه اگر خودرو شما دارای نمایندگی ویا خدمات پس از فروش و… هست با آنها تماس بگیرید (باز هم به همین سادگی به نمایندگی و… اعتماد نکنید)

 شماره امداد خودرو 

جهت درخواست امداد می‌توانید با شماره تلفن امداد خودرو 091203222876 که هیچ گونه پیش شماره‌ای ندارد، تماس بگیرید و مشکل را برطرف نمایید. این شماره به صورت سراسری ایران آماده ارائه خدمات امداد در تمام نقاط مختلف کشور می‌باشد.

 امداد خودرو سیار

وقتی خودرو شما در خیابان خراب شود، مشاهده می‌کنید که تعداد زیادی یدک کش و امداد خودرو در کنار شما هستند. به اندازه‌ای که باورتان نمی‌شود انقدر خودرو امداد در آن خیابان وجود دارد

ارائه سرویس امداد خودرو سیار به منظور رفاه حال افراد و رانندگان انجام می‌شود. به این صورت که شما تنها از طریق تماس با تلفن امداد خودرو و درخواست کارشناسی و سرویس در محل، کارکنان مجرب آن را در کمترین زمان ممکن و با بررسی تمام موارد احتمالی که باعث اختلال در خودرو و عیب فنی شده است، در محل مورد نظر خواهید داشت.

 در واقع امداد سیار با حاضر شدن سریع در محل و بررسی دقیق وضعیت خودروی شما، تمام موارد احتمالی را درج خواهد کرد و خدمات تعمیراتی خودرو را در محل برای رفع مشکل انجام خواهد داد.

خدمات امداد خودرو 

خدمات امداد خودرو

خدمات امدادی برای خودرو جهت رفاه حال رانندگان بر طبق موارد و نمونه‌های عملیات زیر می‌باشد:

 • ارائه سرویس در محل 
 • خدمات حمل خودرو 
 • رفع ایرادات و عیب‌های فنی خودرو در محل
 • پاسخگویی ۲۴ ساعته 
 • امداد سیار و ارائه خدمات سیار در تمامی نقاط
 • امداد فوری 

امداد خوردرو فوری

وجود امداد خودرو فوری برای ارائه خدمات به رانندگان باعث شده است که در صورت خرابی خودرو در جاده بتوانید با یک تماس از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوید. با درخواست امدادهای فوری برای تعمیر و رفع مشکل فنی خودرو شما، نیروی خبره و متخصص با حضور در محل به بهترین نحو ممکن مشکل را برطرف خواهند کرد.

 در واقع خدمات امداد سیار و فوری که امدادرسانی‌ها را به محل مورد نظر از طریق تلفن میسر می‌سازد، در هر ساعت از شبانه‌روز آماده ارائه خدمات و رفع مشکلات و خرابی احتمالی در جاده‌ها برای رانندگان می‌باشد.

  امداد رسانان خیلی سریع و فوری و در زمان کمتر از ۱۵ دقیقه در محل مورد نظر حاضر شده و با ارائه خدمات امدادی، خودرو را در محل تعمیر کرده و اگر خودرو تعمیرات تخصصی و نیاز به قطعات مهمتری داشته باشد، از طریق جابجا کردن خودرو مشکل را سریعا برطرف و حل خواهند کرد.

امداد خودرو آنلاین 

امداد خودرو آنلاین

یکی دیگر از روش‌های ارتباطی با خدمات امداد خودرو، از طریق اپلیکیشن و اینترنتی می‌باشد. امداد خودرو آنلاین اطلاعات به‌روزی در صفحه اختصاصی خود ارائه می‌کند و شما می‌توانید صرفاً با ورود به صفحه اختصاصی و اپلیکیشن آنلاین در جریان تغییرات و درخواست خدمات خود را داشته باشید.

از دیگر مزایای درخواست آنلاین دسترسی راحت آن با تلفن همراه و بدون نیاز به حفظ کردن شماره تلفن است. هم‌چنین در هر جا و مکانی می‌توانید از آن استفاده کنید و خودرو خود را سالم تحویل بگیرید.

 امداد خودرو در محل 

امداد خودرو در محل

دریافت امداد خودرو در محل باعث می‌شود که خودروی معیوب شما علاوه بر این که به تعمیرگاه دیگری که خود هزینه‌های گزاف دیگری خواهد داشت جابه‌جا نمی‌شود بلکه به راحتی در محل توقف شده و خیلی سریع تعمیر خواهد شد.

 در واقع ارائه سرویس عیب‌یابی و مکانیکی در محل به وسیله کارکنان مجرب آن ارائه می‌شود که باعث آسانی و راحتی کار شما شده و بدون هیچ‌ گونه صرف هزینه زیاد و اضافه‌ای، با تعمیر خودرو خود می‌توانید ادامه مسیر را طی کنید.

 از این رو در محل به بررسی و عملکرد خودرو شما پرداخته و با تعویض هر یک از قطعات معیوب می‌تواند با توجه به شرایط اضطراری و حال شما مشکل خودرو و عیب فنی آن را رفع نماید.

در زمان استفاده از خدمات امداد خودرو توجه کنید…

حتما در نظر داشته باشید که وسیله نقلیه (که به عنوان یدک کش) ماشین شمارا حمل خواهد کرد، به ماشین شما صدمه نزن.

قیمت و هزینه‌های استفاده از خدمات امداد خودرو یکی از مهمترین عامل‌ها است. پس حتما قبل از استفاده از هر خدمتی قیمت، دستمزد، ایاب و ذهاب و… را بررسی بفرمایید.

در پایان

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که ناگهان خودروی شما دچار مشکل می‌شود و فاصله شما تا تعمیرگاه زیاد است. در این موارد تماس با شماره تلفن امدادی خودرو و یا استفاده از اپلیکیشن آنلاین به راحتی امکان پذیر است و شما را از دردسر نجات خواهد داد.

مطالب مرتبط برای شما...

 1. Avatar مرتضی محمدی says:

  سلام روز بخیر
  اسپرتیج دارم هر چه قدر استارت میزنم روشن نمیشه لطفا راهنمایی فرمایید

 2. Avatar یزدانیار says:

  سلام خسته نباشید
  سراتو سایپایی مدل ۹۵
  امروز صبح هرچی استارت زدم روشن نشد
  برق بطور کامل پشت پنل هست.

  • Avatar سعید says:

   سلام
   دلیل خیلی میتونه داشته باشه
   لطفا تماس بگیرید تلفنی صحبت کنیم یا کارشناس برای بازدید بفرستیم

  برای سوال پرسیدن اینجا کلیک کنید  یا نظر خود را در کادر پایین بنویسید

Your email address will not be published.