خدمات و قیمت کفسابی پارکینگ – راه پله – حیاط

دفتر شمال تهران

کفسابی پارکینگ

تا کنون به تفاوت بین سطح زمین پارکینگ کفسابی شده و زمین رها شده فکر کرده‌اید؟ می‌دانید چنین چیزی چقدر در میزان قیمت تعیین شده برای متراژ یک ساختمان تاثیر دارد؟ وقتی راه پله یا حیاط و حتی زمین پارکینگ کفسابی می‌شوند، جلوه بسیار زیباتر و بهتری خواهند داشت. برای کفسابی پارکینگ بهترین راه مراجعه به منابع معتبر و شرکت‌های رسمی است. که تجربه این کار را دارند، دستگاه‌های مجهز داشته و البته خوش قول و منظم هستند.

موضوع کفسابی راه پله و حتی کفسابی حیاط معمولا در ساختمان‌های دارای واحدهای زیاد از سوی هیات مدیره ساختمان مطرح می‌شود. و طبیعتا قیمت کفسابی پارکینگ یا راه پله اولین دغدغه این افراد است. تا بهترین انتخاب را داشته باشند تا ضمن دریافت بهترین خدمات و کیفیت، پایین ترین و البته منصفانه ترین هزینه را تجربه کنند.

قیمت خدمات کفسابی پارکینگ

خدمتقیمت به تومان
کفسابی پارکینگ(هر متر مربع) از 12 هزار تومان

اصولا کفسابی پارکینگ برای تازه‌سازی سنگ و رفع یا ترمیم محل ترک، لکه‌های جا افتاده و قدیمی، از بین بردن جرم، رفع آلودگی‌ عمیق، رفع کدورت و سیاهی و صد البته پاک کردن مواد شیمیایی مثل روغن‌های سطح پارکینگ ساختمان صورت می‌گیرد.

در برخی از منابع فروشگاهی یا ثبت سفارش آنلاین بوسیله ساب های ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی صورت می‌گیرد. یکی از بخش‌های مهم هر ساختمان، پارکینگ آن محسوب می‌شود. که به علت تردد زیاد و رفت و آمد بالای اتومبیل‌ها باید به آن رسیدگی شود.  و در زیبایی و بهداشت و تمیزی آن حساسیت داشت. به همین دلیل کفسابی پارکینگ یکی از فرایندهایی است که از گذشته وجود داشته و در ساختمان‌های شیک و زیبا قطعا یکی از کارهای حیاتی و واجب است.

کفسابی پارکینگ یکی از اقدامات ویژه ای است که توسط افراد حرفه ای و متخصص و با استفاده از دستگاه های خاص انجام می‌شود. داشتن جلوه و ویترینی شیک و زیبا از جمله معیارهای افرادی است که در یک مجتمع مسکونی زندگی می کند. علت اصلی انجام و ثبت سفارش، هم سطح نبودن کف یا سطح ساختمان است. این ناهمواری‌ها معمولا پس از کفسابی تا حد زیادی از بین می رود و سطوح یکسان می‌شوند.

کفسابی سبب حفظ لاستیک ماشین‌ها و جلوگیری از صدای دلخراش در فضای پارکینگ یا حیاط می‌شود. قیمت کفسابی پارکینگ، با توجه به مساحت پارکینگ، جنس سنگ‌ها، نوع کفسابی، وجود برق سه فاز، دستمزد و غیره بستگی دارد.

کفسابی راه پله

خدمتقیمت به تومان
کفسابی راه پله(هر متر مربع) از 10 هزار تومان
کفسابی راه پله
  • قیمت و هزینه کفسابی پله و پاگردها نسبت به کفسابی پارکینگ کمی متغیر و معمولا بالاتر است.
  • معمولا این قیمت بر اساس تعداد پله ها و شمارش آنها مشخص می‌شود.
  • البته پاگردها نیز مثل پله ها به عنوان یک طبقه اضافه شمرده می‌شوند. البته ممکن است یک شرکت یا پیمانکار با توجه به تعداد بالای پله‌ها و پاگردها تخفیف قائل شود.

اصولا برای کفسابی پارکینگ و یا کفسابی راه پله بهترین کار مراجعه به شرکت‌ها و منابع اینترنتی معتبری است که تجربه دارند و کار خود را تضمین می‌کنند. کفسابی حیاط نیز یکی از مواردی است که اگر زیر نظر نیروی کار ماهر انجام نشود به موزاییک یا سنگ آسیب جدی و جبران ناپذیر وارد می‌کند.

کفسابی حیاط

خدمتقیمت به تومان
کفسابی حیاط(هر متر مربع) از 10 هزار تومان تا 15 هزار تومان
کفسابی حیاط

برای کفسابی حیاط تا حدود زیادی تابع قوانین کفسابی پارکینگ و حتی کفسابی راه پله خواهیم بود. در واقع دستگاه‌ها تغییر نمی‌کنند، هر چند برخی شرکت‌ها در اندازه‌های گوناگون از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند

. البته در چند ماه گذشته با توجه به تورم و افزایش قیمت برخی وسایل این هزینه‌ها نیز متاسفانه گاهی به صورت هفتگی و روزانه به روزرسانی می‌شود.

کفسابی کف حیاط منازل و نظافت راه پله‌، کفسابی تراس، حیاط خلوت، پارکینگ و لابی‌ها یکی از بخش‌های مهم این پروژه است. که البته با توجه به انواع و مساحت مختلف و کیفیت سنگ‌ها، هزینه و قیمت کار نیز متغیر است.

روش‌های کفسابی پارکینگ

به طور کلی شیوه‌های مختلفی برای کفسابی کرد پارکینگ وجود دارد. یکی از این نوع کفسابی به نوع معمولی شهرت دارد که توسط دستگاه‌های قدیمی صورت می‌گیرد. هزینه کمتری دارد و  کیفیت کمتری نسبت به نوع دیگر خواهد داشت.

در نوع دوم که به کفسابی ایتالیایی مشهور است طبیعتا کیفیت بالاتری از آن را شاهد هستیم. کفسابی ایتالیایی به همین دلیل طرفداران بسیاری کسب کرده است. کفسابی ایتالیایی نسبت به کفسابی معمولی هزینه بیشتری برای مشتری دارد.

اصولا کفسابی در بالا بردن کیفیت سطح سنگ یا کاشی پارکینگ و حیاط نیز تاثیر زیادی دارد. و مواد اسیدی که ممکن است به مرور باعث فرسایش و ایجاد ترک در سنگ شود با کفسابی پارکینگ کاملا از بین خواهد رفت. وقتی این هزینه را به هزینه تعویض و تعمیر سنگ مقایسه کنید متوجه مزیت و اهمیت کفسابی خواهید شد.

برای کفسابی راه پله و حیاط باید بدانید که همان اتفاق شیرین و جذاب در پارکینگ در این قسمت هم رخ می‌دهد. کفسابی با شست و شوی ساده خیلی فرق دارد. چرا که در آن یک لایه بسیار نازک از سنگ ها حذف می‌شود.

در واقع با عملیات کفسابی همه ناصافی‌های کف پارکینگ محو می‌شود. سنگ‌ها هم سطح و تراز خواهند شد. درز میان سنگ‌ها از بین رفته و شکافی بین آنها وجود نخواهد داشت. از این رو باعث کاهش آلودگی می‌شود.

نکته بسیار مهم این است که در زمان کفسابی، پارکینگ یا حیاط باید کاملا خالی باشند. و هیچگونه وسیله ای در محل محیط کار وجود نداشته باشد.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.