تعمیر فشار سنج و تعمیرات دستگاه فشار خون (بیورر و omron)

دفتر شمال تهران

تعمیر فشار سنج

در این صفحه از “خدمات آنلاین استاده” درباره خدمات تعمیر فشار سنج و نمایندگی تعمیر دستگاه فشار خون از جمله دستگاه‌های بیورر، مایکرولایف و omron توضیحاتی ارائه شده است.

یکی از انواع ابزارآلات پزشکی کاربردی و مهمی که جهت پایش شرایط حیاتی و سلامت دستگاه قلب و عروق افراد به کار می‌رود، دستگاه فشارسنج جهت اطلاع از فشار خون و نحوه عملکرد قلب و عروق افراد است. امروزه استفاده از این دستگاه تقریبا در تمامی مراکز درمانی متداول و رایج می‌باشد. بر خلاف گذشته که جهت اطلاع از میزان فشار خون افراد از فشارسنج‌های دستی استفاده می‌شد، در حال حاضر می‌توان با کمک فشارسنج‌های دیجیتالی و خودکار به سادگی فشار خون افراد را اندازه‌گیری کرد.

جهت اقدام برای هر یک از موارد زیر در استاده روی آن کلیک کنید:

هزینه تعمیرات دستگاه فشار

خدمتقیمت به تومان
تعمیر فشار سنجاز 100.000
تعمیرات فشارسنج مایکرولایفاز 110.000
تعمیرات فشارسنج بیورراز 110.000
تعمیر دستگاه فشار خون omronاز 120.000

امروزه با توجه به گسترش استفاده از دستگاه تعیین فشار خون، توصیه می‌شود در صورت خرابی آن را به تعمیرکاران معتبر و سرویسکاران مجاز بسپرید تا با بازبینی و بررسی قسمت‌های گوناگون انواع برندهای مختلف این دستگاه، آن را جهت استفاده مجدد آماده کنند. هزینه تعمیرات دستگاه فشار خون بسته به نوع خرابی می‌تواند متفاوت باشد. بنابراین نیاز است تا با بررسی بخش‌های مختلفی از این دستگاه مانند پمپ هوا، باتری، اتصالات داخلی، برد و مدارهای الکترونیکی، صفحه نمایش، حافظه، سیم‌های رابط و… خرابی آن را تشخیص داده و نسبت به تعمیر دستگاه فشار خون اقدام کرد.

خدمات تعمیر فشار سنج

نظر به اینکه امروزه در درمانگاه‌ها، مراکز بهداشتی و بیمارستان‌ها و همچنین در منازل بسیاری از شهروندان استفاده از دستگاه فشارسنج جهت اندازه‌گیری فشار خون امری متداول است، احتمال خرابی دستگاه پس از مدتی استفاده از آن وجود دارد. به همین دلیل این دستگاه‌ها نیاز به تعمیر و سرویس دارند.

با توجه به اینکه بسیاری از این دستگاه‌ها وارداتی هستند و فناوری خاصی دارند، لازم است تا برای تعمیرات فشار سنج آن را به نمایندگی مجاز هر برند سپرد.

بدیهی است که تعمیر دستگاه فشار سنج توسط افراد متفرقه می‌تواند تنظیمات آن را به هم ریخته و از کارایی آن بکاهد. سپردن دستگاه فشارسنج به افراد متخصص علاوه بر تامین و تضمین کارایی دستگاه تا مدتی طولانی، می‌تواند دارای مزایایی مانند بهره‌مند شدن از پشتیبانی فنی تلفنی، تعمیر درب منزل، تامین قطعات اصل و… باشد. همچنین می‌توان دستگاه را به طور کالیبره شده و بدون هیچ خطایی پس از تعمیر فشار سنج مجددا تحویل گرفت.

نمایندگی تعمیرات فشارسنج بیورر

با توجه به موارد فوق، تعمیر فشار سنج بیورر امری تخصصی و نیازمند نمایندگی‌های مجاز جهت برطرف ساختن عیب و ایراد دستگاه می‌باشد. در این راستا، می‌توان در کمترین زمان جهت انجام این کار اقدام کرد. استفاده از دستگاه فشار سنج بیورر که یکی از پرطرفدارترین دستگاه‌های سنجش فشار خون در منزل و مراکز درمانی است، بسیار رایج می‌باشد. در صورت خرابی آن، می‌توان با مراجعه به نمایندگی تعمیرات فشارسنج بیورر یا تماس با اپراتور و درخواست مراجعه حضوری و تحویل گرفتن دستگاه، اقدام به تعمیر فشار سنج کرد.

نمایندگی تعمیرات فشارسنج بیورر

نمایندگی تعمیرات فشارسنج مایکرولایف

با توجه به موارد اشاره شده، امروزه تعمیر دستگاه فشار خون دیجیتال بسیار ساده، سریع و ارزان است. تعمیرات فشارسنج مایکرولایف می‌تواند به سادگی و با یک تماس از طرف مشتری، حضور نماینده شرکت در محل و یا مراجعه حضوری و تحویل دستگاه به نمایندگی آن صورت گیرد.

در طی مراحل تعمیر دستگاه فشار خون مایکرولایف، قسمت‌های گوناگونی از دستگاه از جمله منبع تغذیه، دکمه‌ها و بدنه دستگاه، پمپ هوا و کیسه فشارسنج، باتری، سیم رابط، برد الکترونیکی و همچنین حافظه دستگاه مورد آزمایش و تعمیر قرار می‌گیرند. در نهایت پس از اتمام مراحل تعمیر، دستگاه با تنظیمات کارخانه به مشتری تحویل داده خواهد شد.

تعمیر دستگاه فشارخون

به طور کلی لازم است تا دستگاه فشار خون با توجه به نیاز مبرم به آن در منازل، برخی سازمان‌ها و مجتمع‌های ورزشی، نهادها و سازمان‌های دولتی مهم و از همه بیشتر درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کشور، به طور کاملا دقیق کار کند. کاربرد پی‌ در پی دستگاه فشار خون جهت پایش دستگاه قلب و عروق می‌تواند سبب خرابی قسمت‌های گوناگون آن شود. به همین دلیل نیاز است تا قطعات معیوب و آسیب دیده آن تعویض یا تعمیر شوند.

خرابی‌های احتمالی موجود برای انواع دستگاه‌های فشارسنج می‌تواند در منبع تغذیه، صفحه نمایش LCD، باتری و اتصالات داخلی، برد و مدارهای الکترونیکی، پاور و شارژر و قطعات جانبی و پمپ یا کیسه هوا بوده و می‌توان با معاینه فنی و بررسی تخصصی ایرادات موجود، اقدام به تعمیر دستگاه فشار خون کرد.

تعمیر دستگاه فشارخون

تعمیر دستگاه فشار خون omron

با توجه به اینکه برند omron تولیدکننده شمار زیادی از انواع دستگاه‌های فشار خون گوناگون است، وجود مرکزی تخصصی مانند نمایندگی تعمیرات این برند می‌تواند جهت استفاده بهینه از آن راهگشای استفاده‌کنندگان از این دستگاه باشد. اهمیت کارکرد درست ابزارآلات و وسایل پزشکی به دلیل وابستگی مستقیم سلامت بیمار به آن، تا اندازه‌ای بالاست که در صورت خرابی باید آنها را به دست سرویسکاران متخصص سپرد.

تعمیر دستگاه فشار خون omron امری تخصصی و نیازمند داشتن اطلاعات کاملی از انواع قطعات گوناگون آن مانند منبع تغذیه، کیسه، پمپ و مجرای هوا، نمایشگر LCD، برد الکترونیکی و … است و می‌توان با سپردن این دستگاه پس از نقص فنی به سرویسکاران مجاز، آن را به صورت تعمیرشده و با تنظیمات اولیه دریافت کرد.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.