قیمت شستشوی تشک خوشخواب و معرفی خشکشویی تشک

قیمت شستشوی تشک خوشخواب

شاید فکر نکنید که خوشخواب می‌تواند تبدیل به یکی از آلوده‌ترین محل‌های استراحت شما تبدیل شود و باعث بیماری‌های متعددی شود. بیماری‌های پوستی و ریوی که عامل شروع آن‌ها ویروس‌ها و باکتری‌هایی است که به مرور در اثر تعریق، خیس بودن مو و بدن شما، آلودگی بدن و پا در خوشخواب شما به وجود می‌آیند و رشد می‌یابند.

لیست کارخانه‌های قالیشویی در تهران

شستشوی تشک خوشخواب یکی از کارهای نظافتی مهم است که می‌بایست هر سال 2بار برای جلوگیری از رشد آلودگی در هر خانه‌ای انجام شود. در این نوشتار قصد داریم تا درباره این موضوع بیش‌تر بدانیم و از قیمت شستشوی تشک خوشخواب و خشکشویی‌ها و قالیشویی‌هایی که این کار را انجام می‌دهند، آگاه شویم؛ پس با ما در ادامه همراه باشید.

دسترسی سریع به مطالب

قیمت شستشوی خوشخواب

نوع تشک خوشخوابقیمت به تومان
تشک خوشخواب یک‌نفره150.000
تشک خوشخواب دونفره200.000

شما قرار است بیش از یک سوم عمرتان را در خواب باشید و این زمان را در تخت و روی خوشخواب سپری کنید، پس تمیزی و نظافت خوشخواب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. شستن و برطرف کردن لکه‌های خوشخواب در همان لحظات اولیه با آب و مواد شوینده کار دشواری به نظر نمی‌رسد و شما خودتان نیز می‌توانید این کار را در خانه انجام دهید. نکته‌ای که در این رابطه وجود دارد این است که آب و مواد شوینده معمولی عمر خوشخواب شما را کاهش می‌دهد و اگر آبی که داخل خوشخواب نفوذ کرده است به درستی خشک نشود، باعث به وجود آمدن کپک خواهد شد که سلامت شما را به خطر خواهد انداخت.

خشکشویی و قالیشویی‌های معتبری وجود دارند که می‌توانند این خدمت را در منزل برای شما انجام دهند و خوشخواب شما را مثل روز اول تمیز و نو تحویل شما دهند. بعضی از قالیشویی‌ها این ضمانت را تا چند روز به شما خواهند داد که اگر تشک خوشخواب شما دچار مشکل شد، لکه یا زردی آب روی آن ظاهر شد یا بوی بد از تشک خوشخواب به مشام شما رسید، بدون گرفتن هزینه باز آن را بشویند تا مشکل به طور کلی برطرف شود.

باید بدانید که قالیشویی معتبر نیز با استفاده از تکنولوژی روز و استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و خارجی شستشوی تشک خوشخواب، هم انعطاف و نرمی تشک خوشخواب را حفظ خواهند کرد و هم به درستی تمام آلودگی‌های سطحی و عمقی خوشخواب را برطرف خواهند کرد. از مزیت‌های اصلی این دستگاه‌ها، قدرت خشک کنندگی بالای آن‌هاست که خیال شما را از ماندن آب داخل تشک خوشخواب راحت خواهد کرد و این تضمین را به شما می‌دهد که تشک شما کاملا و به درستی خشک خواهد شد.

به طور کلی فاکتورهای موثر در تعیین قیمت شستشوی تشک خوشخواب ابعاد آن، تکنولوژی به کار رفته در دستگاه‌های شوینده و مسافت است. طبیعتا هر چه سایز خوشخواب بزرگتر شود، تکنولوژی شستشو بیشتر باشد و سرعت این عملیات هم بالاتر رود و مسافتی که باید خوشخواب جابه‌جا شود بیشتر شود، هزینه بالاتر خواهد رفت.

این امر به راحتی در منزل شما انجام میشود و دیگر نیازی به بردن تشک به کارخانه نمی‌باشد. البته به اعتبار و خوش نام بودن آن‌ها نیز توجه داشته باشید تا بتوانید از نتیجه کار خود اطمینان داشته باشید. قیمت شستشوی تشک خوشخواب را در جدول بالا ملاحظه کردید که هزینه رفته و آمد به منزل شما نیز روی این قیمت اضافه خواهد شد.

سخن آخر

هر کدام از این قالیشویی‌ها و خشکشویی‌ها، خدمات و دستگاه‌های مخصوص به خود دارند که می‌توانند کار و خدمت شستشوی تشک خوشخواب را در محل مورد نظرتان برای شما به راحتی انجام دهند. از ویژگی‌های این شستشو این این است که شما بعد از دریافت خدمات از خشکشویی‌ها و قالیشویی‌ها برای شستشوی تشک خوشخواب و گذشت ۲ الی ۳ ساعت می‌توانید از خوشخواب خود استفاده نمایید و خوابی سرشار از سلامتی داشته باشید. سعی کنید این کار را حداقل سالی یکبار در برنامه نظافتی خود داشته باشید.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.