قیمت صندلی رایانه صنعت: بررسی کیفیت و خدمات پس از فروش

صندلی رایانه صنعت

در این صفحه میخواهیم به معرفی کامل یکی دیگر از برند های صندلی اداری در ایران بپردازیم. با انواع صندلی های رایانه صنعت آشنا شویم. مقایسه صندلی های رایانه صنعت با سایر برند های صندلی اداری در ایران.

نمایندگی و گارانتی های آن، کیفیت خدمات پس از فروش و … آشنا می شویم این شرکت یکی دیگر از برندهای معروف صندلی اداری در ایران با بیش از 25 سال سابقه تولید انواع صندلی اداری در ایران است. شرکت رایانه صنعت این ادعا را دارد که یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه تولید صندلی برای سالنهای آمفی تئاتر، سینما و سالن های همایش است.

شرکت رایانه صنعت ادعا دارد که اولین صندلی کاملا طبی را در ایران تولید کرده است. این شرکت مانند خیلی از شرکت های دیگر دارای گواهینامه های کیفیت بسیار، نمایندگی ها و مدل های مختلف صندلی می باشد، که در زیر به بررسی آنها و صحبت هایی که در رابطه با صندلی رایانه صنعت در بازار می شود می پردازیم.

استانداردها و گواهینامه ها

شرکت رایانه صنعت همانند خیلی دیگر از شرکت های در ایران دارای گواهینامه ها و استاندارد های زیادی است. همانطور که قبلا هم به این موضوع اشاره شد که متاسفانه در ایران به سادگی بسیار می توان با پرداخت پول، تعداد بسیار زیادی از این نوع گواهینامه ها و … را به دست آورد. البته شرکت هایی هم هستند که به صورت کاملا درست به این استانداردها و گواهینامه ها دست می یابند. در زیر به معرفی دو نمونه از استانداردها و گواهینامه های صندلی رایانه صنعت می پردازیم.

  1. گواهینامه iso 9001 – 2008
  2. گواهینامه CE

همانطور که گفته شد، گواهینامه یا استانداردهای یک شرکت، تضمین کیفیت آنها نیستند. در ادامه به بررسی بیشتر این شرکت خواهیم پرداخت.

گارانتی و خدمات پس از فروش صندلی رایانه صنعت

به گفته خود شرکت، تمامی صندلی ها به مدت سه سال گارانتی هستند. در نظر داشته باشید که در این مدت، تمام هزینه های ایاب و ذهاب به عهده خود شرکت  است. ولی همانطور که شرایط گارانتی در ایران بسیار جالب است (البته برای تمامی محصولات) شرایط زیر جزو گارانتی برای صندلی های رایانه صنعت نمی شود.

خرابی قطعات صندلی اداری در زمانی که از صندلی به درستی استفاده نشود ! خرابی در زمان حمل و نقل خرابی در رابطه با روکش صندلی ها تعمیر صندلی توسط تعمیر کار متفرقه

این شرکت به مدت 5 سال هم خدمات پس از فروش برای تمامی محصولات در نظر گرفته است. ( به گفته خود شرکت )

صندلی رایانه صنعت در بازار ایران

منظور از “در بازار ایران” این است که چه صحبتهایی در رابطه با این برند صندلی برای کیفیت، خدمات پس از فروش، گارانتی و … می شود.

صندلی رایانه صنعت تولیدات خود را با برند دیگری به نام سیلا هم روانه بازار می کند . هزینه تعمیر صندلی اداری رایانه صنعت کمی ارزانتر از صندلی نیلپر است. نمایندگی های این شرکت نسبت به شرکت نیلپر کمتر است. شرکت نیلپر و رایانه صنعت رقیب اصلی و دیرینه یکدیگر هستند. پارچه های صندلی خود را از شرکت های دیگر خریداری می کنند. به سختی شرکت یا شخص دیگری می توانید پارچه های صندلی رایانه صنعت را در بازار پیدا کند. بیشتر طرح پارچه ها، طرح دار هستند و برخلاف شرکت نیلپر از پارچه کرپ و ساده خیلی کم استفاده می کند. قیمت های این برند با صندلی نیلپر تقریبا برابر هستند و شاید حدود 10 تا 15 هزار تومان با هم اختلاف قیمت داشته باشند. مشتری مدار هستند. معروف ترین و پرکاربر ترین محصولات، صندلی لاندا یا مدل 2002 است. گفته می شود که این شرکت یک نمونه از صندلی را از کشور آلمان توسط کارشناسان خود وارد ایران می کند و از همان به عنوان یک نمونه برای طراحی و تولید صندلی در ایران استفاده می کند.

برخی از محصولات رایانه صنعت

صندلی انتظار

صندلی انتظار رایانه صنعت 1صندلی انتظار رایانه صنعت 2صندلی انتظار رایانه صنعت 3

صندلی آنفی تئاتر

صندلی آنفی تئاتر رایانه صنعت 1صندلی آنفی تئاتر رایانه صنعت 2صندلی آنفی تئاتر رایانه صنعت 3

صندلی دانش آموزی

صندلی دانش آموزی رایانه صنعت 1صندلی دانش آموزی رایانه صنعت 2صندلی دانش آموزی رایانه صنعت 3

صندلی کارشناسی

صندلی کارشناسی رایانه صنعت 1صندلی کارشناسی رایانه صنعت 2صندلی کارشناسی رایانه صنعت 3

صندلی کارمندی

صندلی کارمندی رایانه صنعت 1صندلی کارمندی رایانه صنعت 2صندلی کارمندی رایانه صنعت 3

صندلی کنفرانسی

صندلی کنفرانس رایانه صنعت 1صندلی کنفرانس رایانه صنعت 2صندلی کنفرانس رایانه صنعت 3

مبلمان اداری

  مبلمان اداری رایانه صنعت 1مبلمان اداری رایانه صنعت2مبلمان اداری رایانه صنعت3

صندلی مدیریت

  صندلی مدیریت رایانه صنعت 2صندلی مدیریت رایانه صنعت 3صندلی مدیریت رایانه صنعت 1

صندلی نقشه کشی

صندلی نقشه کشی رایانه صنعت 1صندلی نقشه کشی رایانه صنعت 2صندلی نقشه کشی رایانه صنعت 3

  [kkstarratings]

مطالب مرتبط برای شما...

  1. سلماندوست گفت:

    دمتون گرم كه همه چيز درباره اين شركتا ميگيد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.