متخصصین تعمیرات مبل در استاده

امروزه مبلمان به عنوان یک وسیله ضروری و لازم در هر خانه‌ای یافت می‌شود. به مرور زمان بر اثر خرابی یا ایجاد تنوع و عوض کردن دکوراسیون منزل افراد زیادی در جستجوی تعویض پارچه مبلی خود هستند. در بسیاری از منازل مبل‌ها از مهم‌ترین وسایل به شمار می‌روند. اما بعد از مدتی افراد خانه از وجود آن ها خسته می‌شوند. از طرفی به دلیل هزینه سنگین و گران خرید مبل جدید از عوض کردن مبلمان صرف نظر می‌کنند. در این وضعیت بهترین گزینه عوض کردن پارچه مبل است. که برای این کار می‌توانید از افراد متخصص و حرفه‌ای جهت تعمیر مبل کمک و مشورت بگیرید.

هزینه تعویض پارچه مبل

خدمتحدود قیمت به تومان
مبل استیل 7 نفرهاز 3.000.000 تا 5.000.000
مبل استیل 9 نفرهاز 3.800.000 تا 6.000.000
مبل راحتی 7 نفرهاز 4.000.000 تا 7.000.000
مبل راحتی 9 نفرهاز 6.000.000 تا 8.000.000
مبل کلاسیکاز 4.000.000 تا 7.000.000
مبل سلطنتی 7 نفرهاز 4.000.000 تا 7.000.000
مبل سلطنتی 9 نفرهاز 5.000.000 تا 7.000.000

همانطور که اشاره کردیم تعویض پارچه مبل هزینه بر است. اما این قیمت در برابر عوض کردن مبل و خرید مبلی جدید بسیار کمتر است. قیمت و هزینه این کار با توجه به مدل مبل و نوع پارچه‌ای که استفاده می‌شود عتیقه و قدیمی بودن آن و میزان ظریف کاری که دارد ممکن است تغییر کند. بعد از تعیین کردن میزان خرابی باید هزینه تمام شده را از تعمیر کار درخواست کنید.

در ادامه به بررسی هزینه تعویض پارچه مبل‌ها در چند نوع مختلف می‌پردازیم:

هزینه تعویض پارچه مبل 7 نفره

خدمتحدود قیمت به تومان
تعویض پارچه مبل 7 نفرهاز 3.000.000 تا 7.000.000

هزینه اجرت و مواد اولیه تعمیر و تعویض پارچه مبلمان بسیار متغیر بوده و بر اساس کیفیت انجام کار و مرغوبیت مواد اولیه و قطعات مورد استفاده متفاوت می‌باشد. یک سرویس مبلمان 7 نفره بسته به اینکه دارای تشک دوبل یا مجزا هستند و همین طور پشتی خور داشته باشند یا خیر در میزان هزینه تاثیر دارد. به دلیل افزایش متراژ پارچه‌ای که مد نظر است و بیشتر شدن کار هزینه هم زیادتر می‌شود.

هزینه تعویض پارچه مبل راحتی

خدمتحدود قیمت به تومان
تعویض پارچه مبل راحتیاز 4.000.000 تا 8.000.000

در مبل‌های راحتی به دلیل ساده بودن بدنه و اسکلت مبل هزینه تعویض پارجه مبل به نسبت پایین‌تر می‌باشد. همچنین به دلیل باز بودن انتخاب در نوع پارچه فرد می‌تواند با توجه به هزینه‌ای که می‌تواند پرداخت نماید پارچه خود را انتخاب کند. همین طور از تعمیر کار بخواهد تا او را در برآورد هزینه راهنمایی نماید.

برای مشاهده خدمات رویه کوبی مبل راحتی و همچنین نحوه انجام رویه کوبی مبل راحتی کلیک کنید.

هزینه تعویض پارچه مبل سلطنتی

خدمتحدود قیمت به تومان
هزینه تعویض پارچه مبل سلطنتیاز 4.000.000 تا 7.000.000

مبل‌های سلطنتی به دلیل اینکه قیمت بالایی دارند تعویض پارچه مبل در آن‌ها نیز نسبت به سایر مبل‌ها هزینه بالاتری دارد. این گونه مبل‌ها به دلیل سختی زیادی که در هنگام تعمیرات دارند هزینه بالاتری به عنوان دستمزد برای آن‌ها قرار می‌دهند. همچنین نوع پارچه‌ای که برای مبل‌های سلطنتی انتخاب می‌کنیم به نسبت گران است و نمی‌توان از پارچه‌های معمولی استفاده کرد. مشاهده انواع رنگ بندی پارچه مبلی پورشه، مازراتی، جاسمین و ملیتا را در این صفحه مشاهده کنید.

هزینه تعویض پارچه مبل استیل

خدمتحدود قیمت به تومان
هزینه تعویض پارچه مبل استیلاز 3.000.000 تا 6.000.000

مبل‌های استیل ظرافت بیشتری از مدل سلطنتی دارند و تعویض پارچه مبل در آن‌ها ساده تر است. اما باز هم به دلیل اینکه اسکلت این گونه مبل‌ها از چوب‌های کار شده و ظریف تشکیل شده باید با ظرافت روکش را از آن جدا کرد تا به رنگ و طراحی چوب آسیبی وارد نشود(جدیدترین رنگ چوب مبل را مشاهده کنید). به همین دلیل هزینه دستمزد و قیمت پارچه در مبل‌های استیل به نسبت بالا می‌باشد.

برای مشاهده خدمات رویه کوبی مبل استیل و همچنین نحوه انجام رویه کوبی مبل استیل کلیک کنید.

تعویض پارچه مبل راحتی

تعویض کردن پارچه در مبل‌های راحتی نسبت به سایر مبل‌ها ساده تر است. زیرا در مبل‌های راحتی ظریف کاری زیادی وجود ندارد و از انواع پارچه‌ها نیز می‌توان استفاده نمود. این مدل مبل‌ها اغلب در محیط‌هایی قرار می‌گیرند که حالت رسمی ندارند و رفت و آمد زیاد است پس بهتر است از پارچه‌هایی استفاده کنیم که مرغوب هستند و پرز نمی‌دهند تا در هنگام تمیز کردن مبل به مشکل بر نخوریم.

می‌توانید پارچه مبلی مخمل و انواع مدل‌های طرح دار و ساده را در اینجا مشاهده نمایید.

تعویض پارچه مبل سلطنتی

استفاده از مبل‌های سلطنتی معمولا در فضاهای بزرگ و وسیع پیشنهاد می‌شود. استفاده کردن در مکان‌ها و محیط‌های کوچک باعث می‌شود فضا شلوغ شده و زیبایی مبل به چشم نیاید. در مبل‌های سطنتی به دلیل این که از چوب‌های کنده کاری شده و منبت کاری ساخته شده است باید از پارچه‌های سنگین و طرحدار برای روکش مبلمان انتخاب نمود. تعویض پارچه مبل‌های سلطنتی باید با مهارت کافی و ظرافت زیاد انجام شود تا در حین جا به جا کردن روکش به چوب و بدنه مبل آسیبی وارد نشود. این مبل‌ها طرفداران خاص خود را دارند ولی بیشتر در ترکیب رنگی که استفاده می‌شود رنگ‌های طلایی و کرمی حتما وجود دارد زیرا در ظاهر مبل قرار گرفتن این رنگ‌ها جذابیت و چشم گیری خاصی ایجاد می‌شود. چرا باید پارچه مبلی مسکو بخریم؟

تعویض پارچه مبل استیل

در بیشتر خانه‌های امروزی به دلیل فضای کوچکی که وجود دارد افراد بیشتر به سمت مبلمان استیل و کلاسیک روی آورده‌اند و مبل‌های سلطنتی و اعیانی کنار گذاشته شده‌اند. مبل‌های استیل در ابتدا همان مبل‌های سلطنتی بوده‌اند اما با تغییر سبک زندگی و محیط منازل به شکل ساده‌تر درآمده و ظاهر آن‌ها تغییر کرده و به حالت همان مبل استیل تبدیل شده‌اند که امروزه شاهد هستیم.

برای تعویض پارچه این مبل برخلاف مبل سلطنتی نباید از پارچه‌های سنگین و کار شده استفاده کرد. اما وجود طرح‌های اسلیمی و گل دار همچنان در پارچه‌های مبل استیل همانند مبل سلطنتی دیده می‌شود ولی بسیار خلوت‌تر و ساده‌تر. تقریبا مدل پارچه باید چیزی بین سلطنتی و کلاسیک باشد. استفاده از این مبل‌ها برای محیط‌های تقریبا رسمی مثلا در قسمتی از منزل برای میزبانی از میهمان بسیار مناسب می‌باشد.

در پابان حتما برای تعویض و جایگزینی پارچه مبل خود به مدل و طرح مبل و همچنین محیطی که در آن قرار دارد توجه نمایید. همچنین به مراکز معتبر که سابقه کاری زیادی دارند مراجعه نمایید تا مناسب با هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید خدمات مناسبی به شما ارائه دهند.

طبقه بندی شده در

با برچسب در

,