خدمات تعمیر اتو بخار [تفال، پاناسونیک، پارس خزر، بوش]

دفتر شمال تهران

تعمیر اتو بخار

اگر اتو بخار شما از عملکرد عادی خود فاصله گرفته باشد، می‌توانید به جای تعویض و خرید اتوی جدید، اتوی خود را به مراکزی که به طور تخصصی کار تعمیر اتو بخار را انجام می‌دهند، بسپارید. در این صفحه از خدمات آنلاین استاده درباره‌ خدماتی که در تعمیر اتو بخار برندهای تفال، پاناسونیک، پارس خزر، بوش و… قابل ارائه است، توضیح خواهیم داد.

تعمیرات اتو بخار

یکی از وسایل خانگی پرمصرف و پرکاربرد اتو بخار است. با این که روش استفاده از اتو بخار بسیار راحت بوده اما نگهداری صحیح و تعمیر اتو بخار دقت بیشتری می‌طلبد. در صورتی که نکات ریزی را در استفاده از اتو بخار رعایت نکنید، متاسفانه وسیله خیلی زود یا از کار می‌افتد یا مصرف برق شما را بیش از حد افزایش می‌دهد.

 تعمیر اتو بخار در منزل

خوشبختانه امروزه برای همه‌ مشکلاتی که سبب خرابی اتو بخار می‌‌شوند، راه‌ حلی وجود دارد. از شایع‌ترین آنها می‌توان به پارگی سیم اتو یا نشتی آب از آن اشاره نمود. هم‌چنین موارد دیگری مثل روشن نشدن اتو بخار یا خاموش نشدن آن نیز قابل تعمیر هستند. بعضی اوقات نیز کف اتو برق‌دار شده و نمی‌توان به راحتی از آن استفاده نمود.

از دیگر ایراداتی که باعث می‌گردد نیاز به تعمیرات اتو بخار باشد، خارج شدن رسوب از کف اتو، بخار نکردن یا داغ نشدن آن یا خراب شدن برد الکتریکی اتو بخار است.

در صورت مشاهده هر کدام از این موارد پیشنهاد می‌کنیم قبل از بیشتر شدن میزان خرابی، به مراکز معتبر تعمیر اتو بخار مراجعه نمایید.

تعمیر اتو بخار تفال

تعمیرات اتو بخار تفال در استاده

اتو بخار تفال که به جرأت پرطرفدارترین اتو بخار در بازار کشور ما است، امکان دارد مشکلاتی از جمله نشتی آب داشته باشد. این موضوع می‌تواند ناشی از شکستگی بدنه اتو بخار، رسوب گرفتن سوراخ‌های کفی اتو یا کم و زیاد بودن میزان آب ریخته شده در مخزن باشد. گاهی اوقات تعمیر اتو بخار تفال برای جلوگیری از نشتی آب بسیار ساده و کم هزینه خواهد بود.

علاوه بر نشتی آب، مشکل بخار نکردن این اتو بخارها نیز رایج است. یکی از دلایلی که مسبب این مشکل هستند، گرفتگی سوراخ‌های کف اتو بخار از رسوب و جرم است. علاوه بر این خراب شدن ترموستات اتو یا کم بودن حجم آب درون مخزن نیز از جمله این دلایل هستند.

تعمیر اتو بخار پاناسونیک

تعمیر اتو بخار پاناسونیک در استاده

علاوه بر مواردی که برای اتو بخار تفال بیان شد، امکان دارد موارد دیگری باعث خرابی اتو بخار پاناسونیک شود. یکی از آنها، داغ نشدن اتو بخار پاناسونیک است. داغ نشدن اتو معمولا ناشی از خرابی سیم اتو یا خراب بودن ترموستات است.

البته مطلع باشید که خرابی ترموستات می‌تواند سبب داغ شدن زیاد از حد اتو بخار شده و لباس‌های شما را بسوزاند.

در هر صورت با مراجعه به تعمیرکار تخصصی اتو بخار پاناسونیک، می‌توان سیم وسیله یا ترموستات آن را تعمیر یا تعویض نمود.

تعمیر اتو بخار پارس‌ خزر

تعمیر اتو بخار پارس خزر در استاده

در سال‌های اخیر برند ایرانی پارس خزر نیز اتو بخارهای باکیفیتی را روانه بازار کرده است. بعد از مدتی استفاده از آن امکان دارد بر اثر دلایل گوناگون نیاز به تعمیر اتو بخار پارس‌ خزر داشته باشید. از جمله این دلایل شکستن کفی اتو بخار است. این قطعه در مراکز حرفه‌ای تعمیرات اتو بخار با نمونه‌ی مشابه و مناسب اتوی شما تعویض خواهد شد.

تعمیر اتو بخار بوش

تعمیرات اتو بخار بوش در استاده

از مواردی که در درخواست‌های تعمیر اتو بخار بوش بیشتر دیده می‌شود، صدا دادن اتو بخار است. برای تشخیص و عیب‌یابی این مشکل، حتما باید از افراد ماهر در این زمینه کمک بگیرید. زیرا در این موارد احتمال پوسیدگی یا شکستگی المنت اتو از کفی آن وجود دارد. همینطور امکان وجود اشکال در برد الکترونیکی دستگاه یا فیوز حرارتی آن نیز هست.

تعمیر اتو بخار دلونگی

تعمیر اتو بخار دلونگی در استاده

از نکات مهمی که در استفاده از اتو بخار باید رعایت کرد، پر کردن مخزن اتو بخار از آب مقطر به جای آب آشامیدنی است. اگر این موضوع رعایت نشود، رسوب و جرم در سوراخ‌های کفی و مخزن اتو بخار دلونگی می‌نشیند. جدا از مواردی که قبلا نیز اشاره کردیم، امکان دارد باعث چسبیدن لباس به اتو شود. هم‌چنین امکان دارد که لکه‌های زرد یا سفید روی لباس‌های شما حین اتوکشی باقی بگذارد.

در این صورت برای تعمیر اتو بخار دلونگی باید جرم‌زدایی از تمامی قسمت‌های داخلی اتو به دقت انجام شود.

تعمیر اتو بخار فیلیپس

تعمیرات اتو فیلیپس در استاده

اتو بخار برند فیلیپس نیز مانند همه‌ برندهای دیگر در معرض آسیب و از کار افتادن بعد از مدت زمانی استفاده است. دلایل خرابی این اتو بخار نیز مشابه دیگر موارد معمولا ناشی از خرابی سیم، دکمه‌های بخار و تنظیم درجه حرارت اتو، سوختن المنت، ترموستات یا فیوز حرارتی است. در برخی موارد خراب بودن سنسورهای تنظیم دما نیز سبب اختلال در عملکرد عادی اتو بخار فیلیپس شده است.

خراب شدن لاستیک درون اتو بخار فیلیپس یا شکستن مخزن آب آن نیز باعث شده تا اتو به‌طور مداوم نشت آب داشته و نتواند به درستی کار کند. تعمیر اتو بخار فیلیپس در تمامی موارد ذکر شده به سادگی توسط متخصصان این حوزه قابل برطرف شدن است.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.