جرثقیل یدک کش همراه لیست هزینه و شماره تلفن جرثقیل یدک کش

امداد خودرو شرق و شمال شرق تهران

امتیاز 3.2 از 214

خدمات: تعمیر خودرو در محل و حمل خودرو در شرق تهران

امداد خودرو غرب و شمال غرب تهران

امتیاز 3.1 از 322

خدمات: تعمیر خودرو در محل و حمل خودرو در غرب تهران

امداد خودرو جنوب تهران

امتیاز 3.4 از 201

خدمات: تعمیر خودرو در محل و حمل خودرو در جنوب تهران

امداد خودرو شمال تهران

امتیاز 4.4 از 64

خدمات: تعمیر خودرو در محل و حمل خودرو در شمال تهران

آگهی‌های بالا تبلیغاتی می‌باشند و استاده صرفا معرفی مشاغل خدماتی را انجام می‌دهد و هرگونه توافقات انجام کار و مالی مربوط به آن بر عهده طرفین می‌باشد.

جرثقیل یدک کش

از دیرباز جرثقیل یدک کش و به طور کلی جرثقیل در حمل و جابه‌جایی اجسام سنگین مورد استفاده انسان بوده است و با استفاده از قوانین و اهرم به صورت تجربی و علمی از آن بهره برده است. یونانیان، مصریان و رومی‌ها با نیروی محرکه انسانی و حیوانی، استفاده از جرثقیل را در ساخت‌وساز رایج کردند.

پس از انقلاب صنعتی جرثقیل‌ها شروع به تکامل کردند و به‌کارگیری نیروهایی جدید برای تامین توان جرثقیل انجام شد. بازوی جرثقیل نیز در نسخه‌های قدیمی وجود نداشت و در این دوران به آن‌ها اضافه شد.

در جنگ جهانی دوم جرثقیل‌ها برای جا‌به‌جایی تجهیزات به‌شکل گسترده‌ای استفاده شد و جرثقیل یدک کش‌ مرسوم شد. امروزه از آن‌ها بیشتر به‌عنوان جرثقیل خودروبر استفاده می‌کنیم که انواع متنوعی دارد و در این صفحه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

قیمت جرثقیل یدک کش

قیمت جرثقیل یدک کش به عوامل بسیاری بستگی دارد. این قیمت معمولا از قیمت جرثقیل خودرو بر و جرثقیل خودروبر مکانیزه پایین‌تر است.

جرثقیل یدک کش خودرو انواع مختلفی دارد که قیمت خدمات حمل با مدل چرخ‌گیردار از مدل معمولی پایین‌تر است. احتمال صدمه دیدن خودرو در حمل با مدل چرخ‌گیردار جرثقیل یدک‌کش از مدل‌های معمولی پایین‌تر است. از دیگر عواملی که در قیمت جرثقیل یدک کش خودرو موثر است می‌توان به مسافت، مدل ماشین و وزن ماشین اشاره کرد.  شرکت‌هایی که خدمات جرثقیل ید‌کش ارائه می‌دهند فعالیت مبتنی بر تقاضا دارند و بسته هر حمل‌ونقل تفاوت‌هایی در قیمت جرثقیل یدک کش آن‌ها وجود دارد.

جرثقیل یدک کش سیار

جرثقیل یدک کش سیار برای جابه‌جایی خودروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در جرثقیل‌ خودرو بر نیز برای فواصل بین شهری معمولا از تریلی‌ها و ماشین‌های سنگین‌تر استفاده می‌شود. اگر کسی خودروی گران قیمت و لوکسی دارد که نیازمند جابه‌جایی است ولی نمی‌تواند ( به‌دلیل نبود پلاک یا عدم مجوز تردد در آن مسیر) می‌تواند از جرثقیل خودرو بر که روی کامیونت‌ها اجرا شده است، استفاده کند.

جرثقیل خودروبر نیز 2 نوع دارد: معمولی و مکانیزه

در مدل مکانیزه:

  • عاج‌های کف قسمت بار، بیشترین اصطکاک را برای جلوگیری از تکان خوردن خودرو را ایجاد می‌کنند و نسبت به جاده شرایط پایدارتری دارد.

در جرثقیل خودروبر مکانیزه:

  • چرخ‌ها نیز به قسمت بار بسته می‌شوند.
  • جرثقیل خودروبر مکانیزه می‌تواند با سرعت بسیار بیشتری نسبت به جرثقیل خودرو بر معمولی حرکت کند.

در حالاتی که ماشین تصادفی و یا معیوب باشد جرثقیل یدک کش سیار و خودروبر گزینه نسبتا ارزانتر و مناسبی است که معمولا روی ماشین‌های سبک‌تر و وانت‌ها (به طور دقیق‌تر پیکاپ‌ها) استفاده می‌شود. در جرثقیل یدک کش خودرو، معمولا خودرو را به وسیله زنجیر یا سیم بکسل به قلاب جرثقیل آویزان کرده و تا مقصد هدایت می‌کنند. شاید عیب محسوسی که جرثقیل یدک کش سیار نسبت به‌ جرثقیل خودرو بر دارد به الزام حضور راننده در خودرو یدک کشی شده بازگردد. این الزام برای جرثقیل خودرو بر برقرار نیست زیرا خودرو تماما توسط آن هدایت می‌شود و سطح اتکایی با زمین ندارد.

یدک کشی بر خلاف ظواهر امر کار چندان ساده‌ای نیست و باید از اصول خاصی پیروی کند، تجاوز از سرعت‌های مشخص و انجام حرکات ناگهانی می‌تواند به صدمات جبران ناپذیری منجر شود. همچنین یدک کشی غیر اصولی باعث خسارت به خودرو از قسمت‌های چرخ، سپر، فلاپ و غیره خواهد شد که هزینه‌های زیادی به‌دنبال دارد. باید به‌خاطر داشت که طبق قوانین راننده یدک کش باید مدارک جرثقیل یدک کش و ماشینی که یدک کشی می‌شود را به‌همراه داشته باشد تا در صورت لزوم به پلیس ارائه کند.

تلفن جرثقیل امداد خودرو

حتما برای شما هم پیش آمده است که در میانه مسیر ماشین دچار حادثه یا خرابی شده است. در میان آن همه نگرانی و فشار عصبی اولین گزینه که برای کمک گرفتن به مغز خطور می‌کند، استفاده از تلفن جرثقیل امداد خودرو است. روشی مطمئن و سریع تا بهترین خدمات را برای حمل خودرو توسط جرثقیل یدک کش تا مقصد درخواست دهید. اگر خودروی جدید شما هنوز پلاک نشده است و نیاز به حمل دارید یا در مخمصه خرابی و حادثه خودرو گرفتار شده‌اید کافیست تا با تلفن جرثقیل امداد خودرو تماس بگیرید و  در سریعترین زمان سرویس حمل‌ونقل را دریافت کنید. یا اینکه شماره تلفن 096440 را در تلفن همراه خود با نام جرثقیل امداد خودرو  ذخیره کنید تا همیشه با یک تماس در کنارتان باشند.

جرثقیل امداد خودرو ایران

جرثقیل امداد خودرو ایران سال‌هاست با سابقه‌ای درخشان خدمات یدک کش خودرو را به هموطنان عزیز ارائه می‌کند. یک تماس با شماره جرثقیل امداد خودرو ایران در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را به مقصد می‌رساند. این سال‌ها در هر ساعتی از شبانه روز و در هر شرایطی آب و هوایی با تجهیزایتی کامل مانند جرثقیل امداد خودرو ایران و کادری مجرب و متخصص برای کمک درست در خدمت مردم هستند تا آن‌ها نگران خراب شدن ماشین خود نباشند.

کلام آخر

زندگی انسان در عصر حاضر بیش از هر زمانی وابسته به ماشین‌ها است و تمام جنبه‌های زندگی انسان مدرن را تحت سیطره خود قرار داده است. با پیشرفت و پیچیده‌تر شدن ماشین‌ها امور مرتبط با آن نیز تخصصی‌تر شده است. حمل ماشین توسط جرثقیل یدک کش و جرثقیل خودرو بر از همین منوال پیروی می‌کند و باید توسط اهل فن صورت گیرد. در این مطلب سعی شد تا اطلاعات لازم در مورد جرثقیل سیار و  تفاوت آن با روش‌های دیگر توضیحاتی ارائه شود. فراموش نکنید که تماس با شماره جرثقیل امداد خودرو  096440 ساده‌ترین راه رساندن خودرو به مقصد است.

مطالب مرتبط برای شما...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.