اگر دکوراسیون منزل برای شما پر اهمیت است و به دنبال طرح‌های خاص هستید با ما همراه باشید. آینه کاری دیوار پشت تلویزیون یکی از کارهایی است که باعث زیباتر به نظر رسیدن دکوراسیون منزل می‌شود. طرح‌های مختلفی برای این کار وجود دارد. که شما می‌توانید با توجه به نکاتی که در ادامه بررسی خواهد شد بهترین آن‌ها را انتخاب کنید.

یکی از مزیت‌های اجرای این طرح در فضای داخلی منزل بزرگ‌تر نمایش دادن فضای مورد نظر است. پس اگر تلویزیون در اتاق پذیرایی است و فضای این اتاق کوچک است می‌توانید با آینه کاری دیوار پشت تلویزیون باعث شوید تا محیط منزل بزرگ دیده شود. همچنین اجرای این طرح باعث می‌شود تا نور مناسبی در فضا ایجاد شود. و محیطی دلباز و زیبا را فراهم می‌آورد.

جدیدترین طرح آینه کاری برای دیوار پشت تلویزیون

نکات مهم برای آینه کاری دیوار پشت تلویزیون

مواردی وجود دارد که حتما باید پیش از آینه کاری دیوار پشت تلویزیون به آن‌ها توجه کرد تا طرح همانطور که مدنظر شماست نمایش داده شود.

پیشنهاد می‌کنیم انواع آینه کاری دکوراتیو همراه جدیدترین مدل ها را در این صفحه از استاده مشاهده کنید.

نکات مهم برای آینه کاری دیوار پشت تلویزیون

مکان اجرای آینه کاری پشت تلویزیون

یکی از نکاتی که باید پیش از اجرای این طرح به آن توجه کرد، مکان مورد نظر است. مکان مورد نظر برای اجرا به این معنا تلقی می‌شود که آیا شما این اقدام را برای دیوار پشت تلویزیون اتاق پذیرایی منزل انجام می‌دهید و یا محل کار مانند: مراکز اداری، فروشگاه فروش تلویزیون و لوازم خانگی، نمایشگاه و …. شما باید با توجه به مکان اجرای آینه کاری طرح را انتخاب کنید. اطلاعات کامل از آینه کاری مدرن، سنتی و کلاسیک همراه عکس در این صفحه مشاهده کنید.

به طور مثال طرح آینه کاری در منزل با محیط اداری متفاوت است. زیرا در منزل می‌توان از مدل‌های فانتزی و ساده استفاده کرد اما در محیط کار مانند محیط اداری و یا باشگاه و مکان‌های دیگر باید از مدل‌های ساده و مختص به همان مکان استفاده نمود.

برای مشاهده و اطلاع یافتن از نکات مهم طراحی دکوراسیون اداری روی لینک کلیک کنید.

اندازه ناحیه مورد نظر برای آینه کاری

اصلی‌ترین نکته پیش از اقدام به آینه کاری دیوار پشت تلویزیون توجه به ابعاد مکان مورد نظر است. پس از مشخص شدن مکان شما باید ابعاد محل اجرا را هم در نظر بگیرید. زیرا با انجام این کار تا حدودی طرح آینه کاری نیز برای شما تعیین می‌شود.

اگر اندازه ناحیه مورد نظر کم و کوچک می‌باشد می‌توانید از مدل پازلی و جورچینی استفاده کنید. اگر ابعاد بزرگ‌تری در اختیار دارید می‌توانید رنگ‌های تیره را به کار ببرید. برخلاف دیوار بزرگ برای مکان کوچک بهتر است از طیف رنگی ذکر شده برای آینه‌کاری دیوار پشت تلویزیون استفاده نکنید تا محیط کوچک به نظر نرسد. با دکوراسیون خانه نقلی درست، متراژ آپارتمان را افزایش می‌دهید!

طرح مد نظر برای آینه کاری دیوار پشت تلویزیون

حال زمان انتخاب طرح برای آینه‌کاری دیوار پشت تلویزیون فرا رسیده است. با توجه به اینکه شما از این طرح برای زیباسازی و یا بزرگ نمایش دادن محیط داخلی منزل و یا مکان‌های دیگر استفاده می‌کنید؛ اما باید در انتخاب مدل آینه دقت لازم را به خرج دهید. پیشنهاد می‌کنیم مدل‌های آینه کاری روی کاغذ دیواری را اینجا مشاهده کنید..

این نکته به این دلیل از اهمیت برخوردار است که هنگام تماشای تلویزیون باید محیط پشت تلویزیون حالتی باشد که توجه بیننده را به خود پرت نکند و تمام توجه بیننده به تلویزیون باشد.

پس پیشنهاد ما به شما انتخاب طرح‌هایی ساده و خلوت است. شما می‌توانید با در نظر گرفتن دکوراسیون محیط اجرای آینه کاری دیوار پشت تلویزیون و همچنین چیدمان لوازم بهترین طرح را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید از طرح‌هایی که در ادامه مطلب برای شما موجود شده ایده بگیرید. علاوه بر مشاهده مدل‌های مختلف می‌توانید با دریافت مشاوره طرح دلخواه خود را انتخاب و طراحی کنید.

الهام از نقش های شومینه در دکوراسیون داخلی قدرتمند را جدی بگیرید!

رنگ دکور دیوار پشت تلویزیون برای آینه کاری

رنگ آینه باید با در نظر گرفتن تناژ رنگی محیط اطراف و دکور طرفین انتخاب شود. یکی از مهم‌ترین نکات در اجرای این طرح، انتخاب صحیح رنگ است. زیرا شما می‌توانید از آینه‌های رنگی نیز برای این کار استفاده کنید. (پنج ترکیب رنگ اعجاب انگیز برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل)

انواع آینه کاری پشت تلویزیون

انواع آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری بدون نظم

مدل آینه کاری بدون نظم یکی از پرطرفدارترین مدل آینه کاری به شمار می‌رود. توجه کنید که در اجرای این مدل الگو وجود دارد اما چیدمان به صورت درهم و نا متقارن است به طوری که فاصله‌ای میان آینه‌ها موجود نباشد. جدیدترین مدل‌های آینه کاری پذیرایی 2022 را اینجا مشاهده کنید.

در این مدل آینه کاری دیوار پشت تلوزیون از آینه‌های  رنگی به تعداد زیاد استفاده می‌شود. برای اجرای این طرح حتما از افراد متخصص کمک بگیرید زیرا پیاده سازی این مدل نیازمند محاسبات پیچیده‌ای است.

طرح کمد دیواری جذاب و کاربردی برای طراحی داخل کمد دیواری را اینجا مشاهده کنید.

آینه کاری مدرن پشت تلویزیون

همانطور که از نام این طرح پیداست این مدل جزو جدیدترین طرح‌های آینه کاری دیوار تلویزیون شمار می‌رود. طرح پایه‌ای برای این مدل آینه کاری موجود نیست. شما می‌توانید با ایده‌های خود چنین طرحی را پیاده سازی کنید. به طور مثال شخصی از اشکال هندسی برای این کار استفاده می‌کند و یا شخص دیگری رنگ‌ها و برش‌های متفاوتی را به کار می‌برد. طرح‌هایی همچون هندسی، جورچینی، گرد، حجمی و… جزو مدل‌های آینه کاری مدرن محسوب می‌شوند.

آینه کاری لوزی شکل برای پشت تلویزیون

از کم هزینه‌ترین مدل آینه کاری دیوار پشت تلویزیون که جزو محبوب‌ترین آن‌ها نیز به شمار می‌رود می‌توان به مدل لوزی شکل اشاره کرد.

طبقه بندی شده در