در این صفحه از خدمات استاده به خدمات تعمیر آبسردکن خانگی در محل برای برندهای افترون، گوسونیک، مجیک، ایستکول، nikai، استیل، نوبل و تعویض تعویض پدال، شیر و سرویس آبسردکن خانگی خواهیم پرداخت و بررسی مشکلات رایج آن می‌پردازیم.

تعمیر آبسردکن در محل

آبسردکن‌ها دستگاه‌هایی هستند که آب را در یک دمای خنک نگه می‌دارند. معمولا آبسردکن‌ها در برخی مکان‌ها مثل اداره‌ها و یا سازمان‌ها استفاده می‌شوند. آبی که در آبسردکن‌ها وجود دارد از طریق لوله کشی وارد آبسردکن می‌شود. از همین رو امکان دارد مشکلاتی برای دستگاه پیش آید و شما را جهت اقدام برای تعمیر آبسردکن در محل نیازمند سازد.

تعمیرات آبسردکن خانگی در محل

بر مبنای مشکلی که برای آبسردکن ایجاد می‌شود، افراد می‌توانند درخواست خدمات خود برای تعمیر آبسردکن را از استاده بخواهند. برای این منظور می‌توانید با شماره‌های موجود تماس بگیرید. مشکلاتی که برای آبسردکن‌ها به وجود می‌آید در چند بخش تقسیم می‌شود که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم:

  1. اگر آبسردکن نشتی داشته باشد معمولاً نشت آب باعث ایجاد اتصالات در برق می‌شود و این کار در نهایت باعث می‌شود تا موتور داخلی آبسردکن بسوزد.
  2. یکی دیگر از مشکلات مربوط به آبسردکن‌ها خنک نکردن آب می‌باشد که در این خصوص می‌توانید با متخصص مربوطه تماس بگیرید تا در محل، خدمات مربوط به تعمیر آبسردکن در محل را به شما ارائه دهد.
  3. یکی دیگر از موارد مربوط به مشکلات آبسردکن اختلال در عملکرد شیر آبسردکن می‌باشد. معمولا در اثر استفاده زیاد این عمل اتفاق می‌افتد و باید نسبت به تعمیر آن اقدامات لازم را انجام دهید.
  4. در برخی مواقع نیز داخل لوله آبسردکن جرم بسته می‌شود و این کار باعث می‌شود تا آب به راحتی از لوله خارج نشود، در این حالت شما باید از متخصص تعمیر آبسردکن بخواهید تا داخل لوله آبسردکن که لوله خروجی آن نیز می‌باشد مواد تمیز کننده بریزد تا جرم‌ها از بین بروند.

بر اساس این چهار مورد شما می‌توانید در محل مورد نظر از تعمیرکار درخواست کنید تا به مشکلات مربوطه رسیدگی کنند، هر کدام از این مشکلات هزینه خودش را خواهد داشت که باید هزینه ایاب و ذهاب جهت تعمیر آبسردکن را نیز درنظر گرفت . 

تعمیر شیر آبسردکن 

شیر آبسردکن در انواع متفاوت می‌باشد و نسبت به هر آبسرد کن تفاوت خاصی دارد، شما باید در هنگام استفاده از آبسردکن فشار زیادی به شیر آبسردکن وارد نکنید چون ممکن است باعث خرابی بشود، در برخی مواقع  شیر آبسردکن به‌طور کلی آب را به بیرون انتقال نمی‌دهد در این حالت داخل شیر یکسری جرم بسته شده است.

همچنین در خصوص تعمیر شیر آبسردکن می‌توانیم این مورد را شاهد باشیم که شیر آبسرد کن کارکرد خوبی ندارد و در این صورت باید شیر آبسردکن تعویض شود.

سرویس آبسردکن 

سرویس آبسردکن نیز جز خدمات تعمیر آبسردکن می‌باشد و از این مورد زمانی استفاده می‌شود که آبسردکن یک مشکلی پیدا کرده باشد مثلا موتور داخلی آبسردکن سوخته باشد و یا برخی از آسیب‌هایی که در طول زمان آبسردکن وارد شده‌اند باعث شده تا آبسردکن کیفیت اصلی خودش را به فرد ارائه ندهد مثلا، لوله‌های آب داخل آبسردکن از جنس پلیمر هستند وظیفه‌شان حفظ کردن خنکی آب است وقتی این لوله ها خراب باشد آب خنک نخواهد شد، یکی دیگر از بخش‌های آبسردکن کندانسور آن می‌باشد و این مورد اگر آسیب داشته باشد آب را  گرم می‌کند.

سرویس آبسردکن خانگی

به تازگی نیز فیلترهای تصفیه آب در آبسردکن‌ها وجود دارد که آب را از بقیه عناصر پاک می‌کنند، در صورتی که فیلترها دچار مشکل شوند یک سری تغییرات در آب ایجاد می‌شود و مزه آب تغییر می‌کند. مخزن داخلی آبسردکن نیز چون از جنس استیل ضد زنگ است معمولا برای پیشگیری از ایجاد رسوب استفاده می‌شود. در صورتی‌که در هر یک از این موارد مشکل ایجاد شود آبسردکن شما نیاز به سرویس کلی خواهد داشت. هزینه‌های مربوطه نیز باید توسط متخصص سرویس آبسردکن بررسی و سپس به شما اعلام شود.

تعویض پدال آبسردکن 

ممکن است آبسرد کن شما از برند های افترون، گوسونیک، مجیک، ایستکول، نوبل و استیل باشد. هر یک از این نوع آبسردکن‌ها ممکن است در طول زمان دچار مشکل شوند و یکی از این مشکل‌ها نیز مربوط به پدال آبسردکن خواهد بود.

 پدال آبسردکن، معمولاً در این خصوص به کار می‌رود که آب را در دمای کم در دسترس قرار می‌دهد. ولی در برخی مواقع این پدال دچار مشکل خواهد شد معمولاً مشکل پدال به این صورت است که آن کارکردش را از دست می‌دهد و به جای آب سرد، آب گرم داخل آبسردکن وجود خواهد داشت. در مواردی نیز باید نسبت به نگهداری از پدال آبسردکن اقدامات لازم را به انجام برسانیم.

یکی از آنها این است که در هنگام استفاده از آبسردکن زیاد به پدال فشار وارد نکنید، معمولاً فنرهای داخل پدال وجود دارند که ممکن است در طول زمان فرسوده شوند و باید نسبت به تعویض پدال آبسردکن اقدامات لازم را انجام دهید. در هر منطقه از ایران که زندگی می‌کنید می توانید با نمایندگی تعمیرات آبسردکن تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به ارائه خدمات به شما در محل حاضر باشند.

نتیجه گیری

در این محتوا از استاده به خدمات تعمیر آبسردکن خانگی در محل پرداختیم و جزئیات آن را نیز مورد بررسی قرار دادیم، مهمترین نکات در این خصوص انواع مشکلات در خصوص آب سردکن بود که در قسمت اول این محتوا بررسی شد. در صورت تمایل می‌توانید جهت تعمیر آبسردکن خود با شماره‌های موجود در همین صفحه تماس بگیرید و درخواست خود را در استاده ثبت کنید.

طبقه بندی شده در

با برچسب در