یکی از کارهایی که در عین سادگی می‌تواند زیبایی چشمانتان را چندین برابر کند، ایجاد تغییرات در مژه و ابرو و خصوصا لیفت مژه است. با این کار گیرایی چشمانتان دوچندان شده و به جذابیت بیشتری دست خواهید یافت. در این مقاله دررابطه‌با اینکه لیفت مژه چیست؟ و مراحل آن توضیح خواهیم داد. درعین‌حال عوارض احتمالی را نیز بازگو خواهیم کرد تا با دیدی باز نسبت به انجام لیفت مژه اقدام کنید. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید!

سایر خدمات زیبایی ابرو در استاده:

 لیفت مژه چیست؟

 استفاده از ریمل به‌صورت روزمره می‌تواند خسته‌کننده باشد؛ خصوصاً زمانی که سیاه شدن زیر چشم را پس از چند ساعت در نظر بگیریم! در این گونه مواقع دو گزینه اکستنشن و لیفت مژه در سر راهتان قرار دارد که اگر زیبایی را در طبیعی بودن ببینید، مطمئناً لیفت مژه را انتخاب خواهید کرد!

درباره لیفت مژه

 لیفت مژه چیست؟ این کار روشی نیمه‌دائمی بوده که برای چندین ماه مژه‌هایتان را حالت داده و حجم می‌دهد. این کار دردی نداشته و مدت‌زمان بسیار کوتاهی نیز برای انجامش نیاز است؛ یعنی پس از یک ساعت، شما مژه‌هایی بلند و فردار خواهید داشت! ماندگاری لیفت حدود ۲ ماه بوده و پس از آن نیاز به انجام مجدد دارد. شایان ذکر است که پس از لیفت نیز در صورت تمایل می‌توانید از ریمل برای بلند به‌نظررسیدن مژه‌هایتان استفاده کنید.

 برای لیفت مهم‌ترین موضوع انتخاب فردی مطمئن و کاربلد است تا وی از بهترین مواد برای این کار استفاده کند. پیشنهاد ما، خدمات لیفت توسط متخصصان استاده است؛ تمامی متخصصان حوزه زیبایی در استاده، بالاترین میزان تخصص و تبحر را داشته و می‌توانند تجربه‌ای لذت‌بخش و راضی‌کننده را برایتان رقم بزنند.

قیمت سایر خدمات زیبایی در استاده:

 مراحل لیفت مژه

 پس از بررسی موضوع «لیفت مژه چیست» به مراحل آن می‌رسیم. لیفت مژه بسیار ساده بوده و در مدت زمانی حدود یک ساعت تمام می‌شود. همچنین این کار هیچ درد یا ناراحتی نداشته، پس با خیالی آسوده نسبت به انجام لیفت اقدام کنید! در ادامه، گام‌های این کار را برایتان توضیح داده‌ایم تا دررابطه‌با فرایند مراحل این کار آگاهی کامل داشته باشید.

مراحل لیفت مژه
 • مشاوره

 ابتدا مژه کار، مژه‌هایتان را برای مناسب بودن جهت لیفت مورد بررسی قرار می‌دهد. افرادی که مژه‌های تقریباً بلندی دارند، مناسب‌ترین افراد برای انجام لیفت مژه هستند. اگر از خدمات استاده برای لیفت مژه استفاده کنید، مژه کار به منزل شما آمده و مشاوره را انجام خواهد داد.

 • تمیز کردن مژه‌ها
  دومین گام در لیفت تمیز کردن آن‌ها به کمک سرم مخصوص است تا هرگونه آلودگی و چربی از مژه‌ها پاک شوند.
 • چسباندن چسب سیلیکونی
  این مرحله برخلاف ظاهر کمی ترسناک خود هیچ درد و ناراحتی نداشته و مژه کار، مژه‌های بالایی را به کمک چسب سیلیکونی روی پلکتان متصل می‌کند.
 • استفاده از مواد لیفت
  مواد لیفت بر روی مژه‌هایتان قرار می‌گیرد تا به‌خوبی حالت بگیرند. این گام باتوجه‌به برند مواد لیفت می‌تواند زمانی بین ۵ الی ۱۵ دقیقه داشته باشد.
 • استفاده از مواد تثبیت‌کننده
  برای حفظ حالت مژه‌ها از موادی مخصوص به نام مواد تثبیت‌کننده استفاده می‌شود تا حالت مدنظرتان برای مدت زمانی حدود ۲ ماه حفظ شود. در این گام از یک‌لایه کراتین خالص نیز برای افزایش استحکام، دوام و آبرسانی مژه‌ها استفاده می‌شود و تمام!

 همان‌طور که متوجه شدید مراحل لیفت مژه بسیار ساده بوده و تنها شامل استفاده از موادی خاص است؛ پس می‌توان نتیجه گرفت که مهم‌ترین مسئله در انجام این کار، انتخاب مژه‌کاری باتجربه و کاربلد بوده که درعین‌حال از بهترین مواد برای این کار استفاده کند. تک‌به‌تک متخصصان معرفی شده در استاده، از بهترین مواد لیفت استفاده کرده و به همین سبب می‌توانید علاوه بر خدماتی اعم از فیبروز ابرو، روی ما حساب کنید.

 لیفت مژه چه عوارضی دارد؟

 لیفت مژه نیز مانند سایر کارهای زیبایی در صورت استفاده از مواد نامرغوب دارای عوارض متعددی است؛ متداول‌ترین مشکلاتی که پس از لیفت ممکن است برای افراد پیش بیاید، شامل موارد زیر است:

عوارض لیفت مژه چیست
 • حساسیت چشم
 • قرمزی چشم
 • خشکی چشم
 • گل مژه
 • التهاب

 تمامی این عوارض در نتیجه استفاده از مواد نامرغوب و درجه دو است؛ درصورتی‌که خدمات لیفت را در مراکز زیبایی معتبر یا توسط متخصصان استاده انجام دهید، هیچ‌یک از این مشکلات برایتان پیش نخواهد آمد. درعین‌حال توجه داشته باشید که اگر عمل‌های چشمی انجام داده باشید، پیش از انجام لیفت از پزشک خود دراین‌رابطه سؤال کنید تا مشکلی پیش نیاید. همچنین توجه داشته باشید که محلول وارد چشمتان نشود که امکان سوزش یا سوختگی وجود دارد! پس حتماً در نزد یک متخصص این کار را انجام داده و گول قیمت پایین برخی از افراد را نخورید!

 مراقبت از لیفت مژه

 مراقبت از لیفت مژه بسیار ساده بوده و نیاز به دقت خاصی ندارد؛ ازاین‌جهت حتی برای کسانی که حوصله چندانی در امر مراقبت از مژه ندارند، کاملاً مناسب است. به‌طورکلی پیش از انجام لیفت باید تست حساسیت در نزد مژه‌ کار خود انجام دهید و از ریمل‌های ضدآب تا دو روز پیش از انجام لیفت، استفاده نکنید. همچنین پیش از مراجعه برای لیفت، از تمیز بودن مژه‌هایتان مطمئن شده و هیچ ریمل یا خط‌چشمی استفاده نکنید.

 مراقبت از لیفت مژه

 پس از انجام لیفت تا دو روز از حمام کردن و به‌طورکلی قرار گرفتن در معرض آب و بخار شدید خودداری کنید. همچنین از محصولات آرایشی مانند خط‌چشم، ریمل، مداد چشم و غیره استفاده نکنید. درعین‌حال برای حفظ حالت مژه‌ها به آن‌ها دست نزنید و هرچند ساعت یک‌بار شانه‌شان بزنید. از استفاده از روغن‌های طبیعی، فر مژه و مواردی از این قبیل نیز خودداری کنید تا مژه‌ها مواد را به‌خوبی جذب و حالت خود را حفظ کنند. انجام این مراقبت‌ها در دوام لیفت بسیار مؤثر بوده و ازاین‌جهت، این کارهای ساده را جدی بگیرید!

 لیفت مژه برای چه کسانی مناسب است؟

 لیفت مژه برای اکثریت افراد مناسب بوده و همه می‌توانند آن را انجام دهند؛ اما کسانی که دارای مژه‌های بلندی هستند، نتیجه بهتری نسبت به افرادی که مژه‌های کوتاهی دارند، خواهند گرفت. درعین‌حال این روش برای کسانی که ظاهری ساده و طبیعی دوست دارند، گزینه‌ای عالی است. پس اگر از اکستنشن مژه خوشتان نمی‌آید؛ اما به دنبال تغییری برای زیبایی بیشتر چهره‌تان هستید، لیفت مژه را در کنار لیفت ابرو توسط متخصصان معرفی شده در استاده برایتان پیشنهاد می‌کنیم.

طبقه بندی شده در

با برچسب در