تعمیر پکیج لورچ

لیست تعمیرکاران پکیج در تهران

تعمیر پکیج لورچ

تعمیر پکیج لورچ که یکی از برندهای معروف در زمینه گرمایش منزل است امری تخصصی بوده و جزو مشکلات معمول مصرف‌کنندگان پکیج دیواری می‌باشد. از این رو اگر شما نیز با علائمی همچون خارج شدن آب از کیت برق پمپ، سرد بودن آب، سر و صدای غیر عادی پکیج و یا ارورهای آن روبرو شدید، حتما با متخصص جهت تعمیر پکیج تماس حاصل کنید.

 در این صفحه از “خدمات آنلاین استاده” قصد داریم که به بیان مطالب مربوط به تعمیر پکیج لورچ بپردازیم و حدود قیمتی آن را ذکر کنیم.

قیمت تعمیر پکیج لورچ

نوع خدماتقیمت به تومان
اسید شویی110.000
آب‌بندی و واشر بندی60.000
سرویس سالیانه50.000
تغییر فصل30.000
تعویض منبع انبساط110.000
تعویض پمپ کامل70.000 تا 80.000
تعویض ترانس30.000
تعویض برد الکتریکی90.000
تعویض شیر اطمینان35.000
تعویض مبدل حرارتی95.000

در مورد تعیین قیمت تعمیر پکیج لورچ نیز با توجه به مشکل و ایرادی که در دستگاه به وجود آمده است و مدل پکیج، باید هزینه را تعیین و محاسبه کرد. چرا که در برخی از مواقع تعمیرات پکیج لورچ نیاز به تعویض قطعات و تشخیص ارورهای تخصصی برای رفع مشکل پکیج خواهد بود که مطمئناً در این صورت قیمت تعمیر پکیج لورچ بیشتر خواهد.

قیمت تعمیر پکیج لورچ

البته با توجه به مشخص شدن تعرفه تعمیرات پکیج لورچ، می‌توان هزینه انجام تعمیرات را برآورد کرد. اما به طور کلی هر برند پکیج بر قیمت تعمیرات آن نیز تاثیرگذار می‌باشد.

از این رو در مجموع برای برآورد قیمت تعمیر پکیج لورچ براساس عوامل موثر بر هزینه‌یابی سرویس چون برند پکیج، نوع سرویس کاری، تعویض قطعات دستگاه، عیب‌یابی و تعمیرات پکیج لورچ و… باید محاسبه و تعیین کرد. برای مثال اسیدشویی پکیج دیواری یا تعویض پمپ در صورتی که خرابی مشخص باشد می تواند هزینه مشخصی را در بر داشته باشد.

 تعمیر پکیج دیواری لورچ 

تعمیر پکیج دیواری لورچ

گاهی مشکلاتی برای پکیج منزل شما رخ میدهد که بهتر است برای عیب‌یابی و رفع آن از یک تکنیسین‌کار کمک بگیرید تا تعمیر پکیج دیواری لورچ را برای شما انجام دهد. در واقع با توجه به برند پرکاربرد لورچ، چون عیب‌یابی و تعمیر برندهای معروف نیاز به تخصص و تجربه لازمه را دارد، دقت کنید که از دستکاری پکیج و وارد آوردن آسیب‌های بیشتری جلوگیری کنید و از یک تعمیرکار کمک بخواهید.

برای انجام عیب‌یابی و تعمیر پکیج دیواری لورچ باید به انواع مختلف و مدل‌های این برند نیز توجه کرد. پکیج لورچ دارای ۵ مدل مختلف می‌باشد که هر یک از این انواع مختلف پکیج مناسب با یک محیط خاص با متراژ کاملا متفاوت می‌باشند.

 انواع مدل‌های مختلف پکیج لورچ عبارت است از:

  • پکیج لورچ مدل آریان 
  • پکیج لورچ مدل آدنا 
  • پکیج لورچ مدل آرتمن
  • پکیج لورچ مدل هیرو
  • پکیج لورچ مدل هرما 

اگرهر یک از مشکلات زیر برای این مدل‌های مختلف پکیج لورچ رخ دهد، می توانید با متخصصین استاده تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل پکیج را حل نمایند.

نشتی آب در پکیج دیواری لورچ: همان طور که گفتیم، رایج‌ترین دلیل نشتی آب، خرابی پمپ و لوله‌های پکیج لورچ می‌باشد. با انجام تعمیر آن بخش پکیج می‌توان مشکل آبریزی دستگاه را برطرف کرد. البته دلایل دیگری چون شکستگی قطعه مبدل حرارتی، معیوب شدن دیافراگم در منبع انبساط، خرابی شیر تخلیه فشار و شیر اطمینان دستگاه نیز باعث این ایراد در پکیج دیواری لورچ می‌شود.

وجود سروصدای زیاد در پکیج دیواری لورچ: معمولاً بعد از گذشت مدت زمان طولانی از استفاده از پکیج، به دلیل رسوب‌گرفتگی دستگاه، شاهد وجود سروصدای زیاد در پکیج لورچ می‌شوید. برای عیب‌یابی و رفع این مشکل انجام رسوب‌زدایی و تمیز کردن پکیج لورچ لازم است.

ارورهای عیب‌یابی برای تعمیرات پکیج دیواری لورچ: پکیج لورچ مجهز به صفحه نمایش می‌باشد که در آن مشکلات و خرابی مربوط به قطعات مختلف دستگاه از طریق کدخطاهای مشخص اعلام می‌شود. با اطلاع از این کدخطاهای مشخص شده می‌توان علت خرابی دستگاه را تشخیص داده و با تعمیر قطعه مورد نظر مشکل را رفع کرد. به عنوان مثال نمایش کدخطا E1 نشان از روشن نشدن شعله پکیج می‌باشد که برای رفع این ارور، باید دکمه C در پکیج را فشار دهید.

گرم شدن بیش‌ازحد آب در پکیج دیواری لورچ: گاهی اوقات با تنظیم دمای آب در پکیج لورچ، شاهد گرم شدن بیش‌ازحد آب و داغی آن هستید. علت خرابی از ترموستات دستگاه می‌باشد. برای تعمیر پکیج دیواری لورچ باید این قطعه توسط تعمیرکار تعویض گردد تا مشکل رفع شود.

 تعمیرات برد پکیج لورچ 

تعمیرات برد پکیج لورچ

در بحث مربوط به ارورهای تعمیرات پکیج لورچ، گفتیم که هر کدخطا مربوط به خرابی یک قطعه خاص دستگاه می‌باشد. نمایش کدخطا E13 نیز نشان‌دهنده وجود مشکل و خرابی در برد الکترونیکی دستگاه می‌باشد که با تعمیر برد پکیج لورچ و تعویض این قطعه این مشکل رفع خواهد شد.

 به طور کلی برد پکیج لورچ، اصلی‌ترین قطعه پکیج می‌باشد که دستورات لازمه برای انجام عملکرد درست دستگاه را توزیع می‌کند. دلایل زیاد چون کثیفی و خاک‌گرفتگی برد پکیج، نشت کردن و نفوذ آب به برد و سوختن این قطعه الکترونیکی دستگاه و… باعث ایجاد ایراد و لزوم تعمیر برد پکیج لورچ خواهد شد.

به دلیل تخصصی بودن و حساسیت این قطعه دقت داشته باشید که مداخله افراد غیر متخصص در تعمیرات برد پکیج لورچ ممکن شما را مجبور به هزینه بیشتر برای تعویض آن نماید.

کلام آخر

 باتوجه به تمام نکات گفته شده، در صورت مشاهده هر گونه ایراد در پکیج بهتر است که سریعتر نسبت به تعمیرات پکیج لورچ اقدام کنید و مشکل به وجود آمده را برطرف نمایید. چرا که در صورت نادیده گرفتن و بی‌توجهی، مجبور به تعویض قطعات و پرداخت هزینه‌های گزاف‌تری خواهید بود. برای مثال ممکن است تعمیر قطعه‌ای از پکیج در صورت بی اهمیت بودن شما نسبت به مشکل بوجود آمده تبدیل به نیاز به تعویض شده و هزینه های شما را افزایش دهد.

آخرین مطالب تعمیرات پکیج در استاده مگ