نصب کاغذ دیواری

مزایای خدمات نقاشی ساختمان و کاغذ دیواری استاده

 • پرداخت مبلغ پس از تحویل و رضایت کامل شما
 • 1 ماه ضمانت کیفیت پس از انجام رنگ‌آمیزی
 • بازدید رایگان در محل ( نقاشی ساختمان )
 • تضمین تحویل به موقع
 • استفاده از رنگ با بالاترین کیفیت
نصب کاغذ دیواری

معرفی بهترین نصابان کاغذ دیواری در تهران از جمله خدماتی است که در استاده ارائه خواهد شد. در این صفحه از خدمات آنلاین استاده علاوه بر معرفی نصاب کاغذ دیواری به قیمت نصب کاغذ دیواری و دستمزد و اجرت نصاب و همچنین شماره تلفن نصاب کاغذ دیواری خواهیم پرداخت. روش محاسبه نصب و برش کاغذهای دیوار برای دیوار و چگونگی زیر سازی آن از دیگر موارد مهمی است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

میتوانید با شماره تلفن نصاب کاغذ دیواری که در بالا مشاهده می‌کنید تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید.

قیمت نصب کاغذ دیواری

کیفیت کار و تجربه بالا نصاب کاغذ دیواری تاثیر زیادی در قیمت نصب خواهد گذاشت؛ خدمات نصب کاغذ دیواری استاده با تضمین کیفیت کار ارائه خواهد شد.

خدمتقیمت به تومان
قیمت نصب هر رول50.000 تا 60.000
نصب زیر 10 رولهزینه 10 رول گرفته می‌شود
هزینه ایاب و ذهاباز 60.000 تا 90.000

توجه داشته باشید:


چسب مصرفی جهت نصب کاغذ دیواری توسط نصاب در استاده چسب آلمانی برند پرایمر می‌باشد.


رول‌های کاغذ دیواری به طول 5 متر با عرض‌های مختلف 50cm، 70cm، 90cm، 100cm، 150cm توسط نصاب در استاده ارائه خواهد شد که هزینه نصب رول‌های 90، 100 و 150 سانتی متر بیشتر خواهد بود.

نوع دیگری از کاغذهای دیواری ساخت کشور کره وجود دارد که در رول‌های 10 متری و 16 متری عرضه می‌شومد که هزینه نصب کاغذهای دیواری کره‌ای در استاده برای رول 10 متری، 90.000 تومان و برای رول 16 متری 140.000 تومان می‌باشد.

نمونه کاغذ دیواری

نمونه‌های موجود در این صفحه از استاده تنها بخشی از یک آلبوم کاغذ دیواری می‌باشد! برای مشاهده بیشتر آلبوم‌ها و نمونه‌های کاغذ دیواری جهت خرید، روی آن کلیک نمایید تا مدل‌های بیشتر را ببینید.

بهتر است برای خوب از آب درآمدن کار، عمل نصب را به یک متخصص بسپارید، عواملی موثر بر هزینه و دستمزد نصاب عبارتند از: در صورت تمایل به انجام نقاشی ساختمان، میتوانید لیست نقاشان حرفه‌ای در تهران را ببینید.

عرض رول: چون هر کسی نمی‌تواند رول‌ها را بدون نقص روی دیوار نصب کند. اجرت نصب کاغذ دیواری با در نظر گرفتن عرض هر رول از کاغذ‌های دیواری محاسبه می‌شود. با افزایش عرض رول قیمت نیز افزایش می‌یابد. رول‌ها در اندازه‌های ۵۰، ۷۰ و ۱۰۶ سانتی متری در بازار موجود هستند. در جدول بالا دستمزد نصاب کاغذ دیواری به تفکیک عرض رول در سال 1400 ذکر شده است.

قیمت نصب کاغذ دیواری

زیرسازی دیوار: یکی دیگر از عواملی که در نصب کاغذ دیواری تاثیر به سزایی دارد زیر سازی دیوار می باشد؛ به این صورت که اگر از قبل نصب بلکا انجام شده باشد و یا سطح دیوار صاف نباشد و نیاز به کندن کاغذ دیواری های قبلی باشد، اجرت نصاب قطعا بالاتر خواهد بود.

متراژ خانه: مورد دیگری است که در افزایش و کاهش هزینه نصب کاغذ دیواری اهمیت دارد؛ زمانی که متراژ خانه شما و یا مکانی که می خواهید کار نصب را انجام دهید کم باشد، نه تنها به زمان کمتری نیاز دارد بلکه قیمت کمتری برای نصب باید بپردازید و باالعکس.

دستمزد و اجرت نصاب کاغذ دیواری

اجرت نصب کاغذ دیواری را عواملی مثل جنس کاغذ دیواری، متراژ، نوع و میزان زیرسازی مشخص می‌کند. هر چقدر نصب سخت‌تر، زمانبرتر باشد، هزینه و اجرت آن نیز بالاتر می‌رود.

توجه داشته باشید که اجرت نصب برای کاغذهای لاکچری و گران قیمت بیشتر خواهد بود.

قیمت نصب کاغذ دیواری سه بعدی

از عوامل موثر در قیمت نصب کاغذ دیواری، جنس آن است. معمولا نصب کاغذهای خارجی هزینه بیشتری در برابر کاغذ دیواری‌های داخلی دارد. با توجه به سختی کار،کاغذ دیواری‌های سه بعدی بیشترین هزینه را در بین جنس‌های مختلف برای نصب دارد. برای اطلاع بهتر از قیمت نصب، می‌توان با شماره تلفن نصاب کاغذ دیواری تماس گرفت.

تفاوت هزینه نصاب کاغذ

فرق نصاب کاغذ دیواری حرفه‌ای و با تجربه با یک نصاب کم تجربه را می‌توان در موارد زیر نام برد. توجه به موارد زیر می‌تواند مشخص کند که چرا هزینه نصاب کاغذ دیواری متفاوت است.

 • تعویض چندباره رول‌های کاغذ دیواری در زمان درست چسبانده نشدن کاغذ
 • فاصله بین رول‌های کاغذ دیواری بعد از چسباندن
 • بد جفت کردن لبه‌های کاغذ در نزدیکی کف زمین ویا سقف
 • ایجاد برآمدگی ویا حباب بعد از نصب که بعد از چند روز خود را نشان می‌دهند و از بین نمی‌روند
 • کنده شدن کاغذ از روی دیوار بعد از چند روز

ویژگی‌های یک نصاب حرفه‌ای کاغذ دیواری:

 • وارد بودن در نصب انواع مختلف کاغذ دیواری به صورت کاملا دقیق
 • داشتن سرعت عمل بالا
 • منظم بودن و سروقت کار را به اتمام رساندن
 • ایده پرداز باشد
 • منصف باشد و قیمت مناسبی دریافت کند
 • در دسترس بودن همیشگی شماره تلفن نصاب کاغذ دیواری
 • به اصول زیرسازی و نصب بر روی تمام سطوح آگاهی داشته باشد.

مراحل نصب کاغذ دیواری

نحوه چسباندن کاغذ دیواری برای هر سطح متفاوت بوده و به اقدامات خاصی نیاز دارد. چسباندن کاغذ دیواری به مهارت بالایی احتیاج داشته و در صورت بروز هر گونه خطا، کاغذ خریداری شده خراب خواهد شد. در صفحه آموزش نصب کاغذ دیواری مراحل کامل نصب در انواع سطوح توضیح داده شده که پیشنهاد می‌کنیم پیش از شروع کار آن را مطالعه بفرمایید.

روش محاسبه نصب کاغذ دیواری (متراژ)

برای محاسبه میزان کاغذ دیواری مورد استفاده یک دیوار باید مساحت دیوار را اندازه گرفت که این میزان با اندازه‌گیری طول(بلندی) و عرض(پهنا) دیوارها بدست خواهد آمد و سپس با توجه به عرض رول‌های کاغذ دیواری و طول ‌آن‌ها، حساب کرد که چند رول برای کاغذ دیواری کردن یک دیوار لازم است.

نصاب کاغذ دیواری ارزان

همانطور که پیشتر به آن اشاره شد نصب کاغذ دیواری یک کار بسیار حساس است که باید با دقت کافی و سرعت عمل نسبتا بالایی انجام شود به همین دلیل نباید به نصاب کاغذ دیواری ارزان کار را سپرد. البته باید متذکر شد که برخی از نصابان ارزان به دلیل منصف‌تر بودن آن‌ها در قیمت گذاری و عملیات نصب است که برای روشن شدن این ابهام بهتر است تا نمونه کارهای نصب نصاب را حتما مشاهده کنید.

لوازم یک نصاب حرفه‌ای

یک نصاب حرفه‌ای کاغذ دیواری مانند هر متخصص دیگری ابزار کار حرفه‌ای خود را دارد. نصاب‌های کاغذ دیواری معمولا از ابزارهایی مثل میزکار، کاردک مخصوص پلاستیکی، تیغ موکت بر، غلتک یا قلموی نقاشی، برس مخصوص نصب، نردبان یا چهارپایه، چسب چوب، خط کش و چسب کاغذ استفاده می‌کنند. هر کدام از این ابزارها کاربرد مخصوص خود را دارد؛ برای مثال با غلتک یا قلموی نقاشی، دیوار را به چسب کاغذ دیواری آغشته می‌کنند و با کاردک یا برس مخصوص، صاف بودن و حباب هوا نداشتن کاغذ دیواری را مدیریت می‌کنند.

کاغذ دیواری در کجاها نصب می‌شود؟

کاغذ دیواری را می‌توان روی همه‌ی دیوارها نصب کرد. کاغذ دیواری روی دیوارهای:

 • رنگ روغنی
 • سیمانی
 • کاغذ دیواری
 • گچی
 • رنگ پلاستیکی
 • سرامیکی
 • چوبی
 • ام دی اف
 • کناف

نصب می‌شود. معمولا زیرسازی دیوارهای مختلف با هم تفاوت‌هایی داشته و هر دیوار، زیرسازی مخصوص به خود را دارد.

برش کاغذ دیواری

بعد از این که با توجه به نکات گفته شده، تعداد رول مورد نیاز برای کاغذ دیواری کردن یک اتاق را محاسبه کردید، باید با توجه به ارتفاع اتاق، رول‌های کاغذ دیواری را برش دهید. برای برش باید از هر سمت حدود 5 تا 10 سانتی‌متر بیشتر در نظر بگیرید تا بعد از نصب، بتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل، آن را اصلاح کنید.

پرتی زیاد بعد از نصب کاغذ دیواری

برای اینکه کاغذ دیواری‌های طرح‌دار، به نحوی نصب شوند که طرح آن‌ها کامل دیده شود، باید رول‌های کاغذ به صورت هماهنگ کنار هم چسبانده شوند. یعنی باید طرح‌های کاغذ دیواری به صورت متناسب کنار هم باشند تا طرح کامل شده و درست دیده شود. به همین دلیل، بعضی اوقات از رول‌های کاغذ دیواری مقداری پرتی باقی می‌ماند. همچنین به دلیل اینکه معمولا رول‌های کاغذ دیواری همه در یک اندازه هستند و متراژ دیوارها مختلف است؛ کاغذ دیواری‌های ساده و بدون طرح نیز ممکن است پرتی داشته باشند.

گاهی اوقات نصاب کاغذ دیواری از این پرتی‌ها در محل‌هایی از دیوار که امکان نصب آن‌ها هست، استفاده می‌کند اما گاهی اوقات نیز نمی‌توان از پرتی‌ها استفاده نمود. معمولا در صورتی که از نصاب ماهری کمک بگیرید، پرتی کمی بعد از نصب کاغذ دیواری باقی می‌ماند و نصاب به صورت بهنیه از کاغذ دیواری‌ها استفاده خواهد کرد.

زیرسازی زمان نصب

زیرسازی به معنی آماده کردن دیوار برای نصب کاغذ دیواری است. مرحله زیرسازی یکی از اساسی‌ترین مراحل نصب است. زیرسازی هزینه زیادی ندارد اما در صورتی که به خوبی صورت نگیرد، ممکن است هزینه‌های خیلی زیادی را به شما تحمیل کند. در صورتی که زیرسازی به خوبی انجام نشود، احتمال وجود هرگونه مشکل برای کاغذ دیواری مثل بلند شدن، درست نچسبیدن، نم گرفتن و… وجود دارد. با زیرسازی مناسب می‌توان کاغذ دیواری را بیمه نمود و از بابت مشکلات این چنینی نگرانی نداشت.

برای انجام زیرسازی شما نیاز دارید تا ابتدا تمام درزها و سوراخ‌های موجود بر دیوار را بگیرید. کافی است یک کاردک بردارید و روی آن‌ها بکشید تا رنگ و گچ‌های اضافی از روی دیوار برداشته شود. پس از آن به وسیله بتونه فوری درزها را پر کنید و پس از چند دقیقه شروع به سمباده زنی کنید تا به سطح کاملا صافی دست پیدا کنید.

در پایان

امروزه بشریت برای صرفه جویی در زمان و منابع خود، همواره به دنبال یافتن راه حل‌های گوناگون است. شستن و تمیز نمودن دیوار‌ها همیشه یکی از زمان‌بر‌ترین بخش‌های نظافت منزل بوده که علاوه بر زمان، مصرف آب و مواد شوینده را نیز به همراه دارد. همچنین یکنواخت شدن رنگ سفید دیوار‌های منازل، یکی از عواملی است که افراد را به فکر ایجاد تنوع می‌اندازد.

نصب کاغذ دیواری این مشکلات را تا حد زیادی حل نموده و محبوبیت بالای آن، از طرفداران دیوار‌های کسل کننده سفید رنگ، کاسته است. کاغذ دیواری خیلی دیر‌تر از یک دیوار معمولی و سفید کثیف شده و به همین جهت به صرفه‌تر از آن است. رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی از کاغذ دیواری برای هر سلیقه‌ای موجود است که زینت بخش منازل خواهد بود.

ما در این صفحه، هر آنچه لازم بود تا شما درباره خرید و نصب کاغذ دیواری بدانید را توضیح داده‌ایم. توصیه می‌کنیم که قبل از خرید و چسباندن کاغذ دیواری همه موارد ذکر شده را به خاطر بسپارید.

آخرین مطالب کاغذ دیواری در استاده مگ