تعمیر ماکروفر سامسونگ

لیست تعمیرکاران ماکروفر و ماکروویو درتهران

معرفی نمایندگی‌های تعمیر ماکروفر سامسونگ، شرکت و اشخاص معرفی شده زیر تمامی خدمات تعمیر ماکروفر را در تهران ( شمال، شرق، غرب، جنوب ) و در محل ارائه خواهند داد.

تعمیر ماکروفر سامسونگ

همه ما نام برند سامسونگ را به عنوان یک تولیدکننده معتبر انواع لوازم خانگی شنیده ایم. ماکروفرهای تولیدی این شرکت نیز همانند سایر محصولات این شرکت، از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در ایران یکی از پر‎فروش‎ترین ماکروفر‎ها‎ی بازار محسوب می‎شوند. قطعاتی که در تولید ماکروفر‎ها‎ی سامسونگ استفاده می‎شود، بسیار باکیفیت هستند و همین امر سبب بالا رفتن عمر این قطعات و به طور کلی دستگاه می‎شود. اما انتطار خراب نشدن یک دستگاه الکتریکی، انتظاری واهی است و ماکروفر سامسونگ نیز مانند هر وسیله الکتریکی در معرض خرابی قرار دارد. در ادامه در مورد این خرابی‌ها و معرفی نمایندگی ماکروفر سامسونگ برای تعمیر ماکروفو در محل صحبت می‎کنیم.

خرابی و تعمیر ماکروفر سامسونگ

خرابی‌ها‎ی متداول ماکروفر سامسونگ شامل موارد زیر می‌باشند:

خرابی مگنترون ماکروفر سامسونگ

مگنترون نه تنها در ماکروفرهای سامسونگ بلکه در همه برندهای دیگر، بخش بسیار مهمی به حساب می‌آید که اصل کارکرد دستگاه به آن بستگی دارد. این قسمت از دستگاه است که سبب گرمایش و پخته شدن غذا می‌شود و متاسفانه عمده ایرادات دستگاه که به گرم نکردن مربوط به دلیل خرابی این بخش و در نهایت نیاز به تعمیر ماکروفر است. زمانی که بعد از روشن شدن ماکروفر و گذشت زمان هنوز غذا سرد است، مشکل از مگنترون است که تعویض و تعمیر آن را باید حتما به نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ بسپارید. زیرا این قسمت از دستگاه باید حتما اصل خریده شود و متاسفانه تقلبی آن هم در بازار زیاد شده است.

مشکل در ترانس ماکروفر سامسونگ

از طرفی، خرابی ترانس دستگاه و خرابی قفل آن هم می‌توانند باعث این شوند تا غذا در ماکروفر سامسونگ شما گرم نشود.  هم‌چنین علت اصلی بسته نشدن در ماکروفر سامسونگ شما معمولا خرابی شاخک درب آن است که به دلایل مختلف مانند ضربه یا حرارت کج می‎شود.

جرقه زدن و روشن نشدن دستگاه

اگر فهمیدید که دستگاه شما در حال جرقه زدن است، زود آن را از برق بکشید. این مورد هم می‌تواند به خرابی مگنترون یا کابین داخلی ماکروفر ربط داشته باشد که امر قابل حلی است.

در صورتی که دستگاه شما روشن نمی‌شود هم حتما به نمایندگی‌های مجاز مراجعه کنید. این مشکل دو علت عمده دارد که عبارتند از نوسان برق در هنگام روشن بودن دستگاه که سبب خرابی پنل دستگاه می‎شود و خرابی فیوز یا خازن ماکروفر.

چرخ نخوردن سینی ماکروفر سامسونگ

از دیگر موارد خرابی که دستگاه شما با آن مواجه می‌شود چرخ نخوردن سینی درون آن است. اگر هنگام گرم کردن غذا یا پخت و پز با آن متوجه شدید که سینی درون آن چرخش ندارد،‌ تعمیرکار احتمالا خرابی را از موتور گردان ماکروفر سامسونگ شما می‌داند و این قسمت باید به دقت بازبینی شود. اما شاید سوئیج کنترل صفحه گردان هم ایراد پیدا کرده باشد و همین موضوع باعث شده باشد که سینی درست روی ریل قرار نگرفته باشد. پس این موضوع هم باید چک شود تا هزینه اضافی متقبل نشوید.

خرابی تاچ پنل

در ماکروفر سامسونگ،‌ مورد دیگری که برای افراد پیش می‌آید،‌ خراب شدن و کار نکردن دکمه‌‌های تاچ آن است که یا به دلیل فرسودگی دستگاه خراب شده‌اند و یا موارد دیگری مانند آب خوردن.

اگر ایراد از تاچ پنل دستگاه باشد، معمولا نیازی به تعویض نخواهید داشت و با مراجعه به نمایندگی‌ها آن‌ها شما را راهنمایی خواهند کرد که این مشکل با تغییرات در مدار داخلی ماکروفر حل می‌شود. اگر شما این مشکل مواجه شدید و تعمیرکاری در مرحله اول به شما گفت که باید تاچ پنل را تعویض کنید، دستگاه خود را به نمایندگی‌های معتبر و با سابقه بسپارید تا با دقت‌تر آن را بررسی کنند و بیهوده مبلغی را برای تعویض صرف نکنید.

تولید صدای بیش از حد

مشکل دیگر در ماکروفر سامسونگ شما می‌تواند صدای زیاد آن هنگام کارکرد باشد. این صدا در طولانی مدت آزار دهنده است و اگر به آن رسیدگی نکنید ممکن است به قسمت‌های دیگر دستگاه هم آسیب وارد کند. این صداها نیز معمولا به دلیل خرابی فن و ترانس است.

معرفی نمایندگی تعمیرات ماکروفر سامسونگ

در صورتی که به مشکلاتی که در بالا اشاره کردیم و یا حتی مشکلاتی دیگر، در دستگاه ماکروفر سامسونگ خود برخورد کردید،‌ با توجه به نمایندگی تعمیرات ماکروفر سامسونگ در کل مناطق تهران می‌توانید به سادگی دستگاه خود را به آن‌ها برای تعمیر بسپارید. ‌هم‌چنین بسیاری از این نمایندگی‌ها امکان اعزام تعمیرکار به محل را هم دارند که با توجه به محل سکونت خود می‌توانید از این خدمت هم استفاده کنید. توجه داشته باشید که دستگاه خود را فقط به افرادی بسپارید که درست شدن آن را تا زمان مشخصی تضمین می‌کنند و به شما برگه‌ای مبنی بر آن می‌دهند.

کلام پایانی

در این صفحه از خدمات آنلاین استاده تلاش کردیم تمام اطلاعاتی که در ارتباط با موضوع تعمیر ماکروفر سامسونگ وجود دارد را به صورت کلی شرح دهیم و همچنین به معرفی نمایندگی تعمیرات ماکروفر سامسونگ نیز پرداختیم. امیدواریم این صفحه پاسخگوی سوالات شما بوده باشد.

آخرین مطالب تعمیر ماکروفر و ماکروویو در استاده مگ