معرفی نمایندگی‌های تعمیر ماکروفر سامسونگ، شرکت و اشخاص معرفی شده زیر تمامی خدمات تعمیر ماکروفر را در تهران ( شمال، شرق، غرب، جنوب ) و در محل ارائه خواهند داد.

همه ما نام برند سامسونگ را به عنوان یک تولیدکننده معتبر انواع لوازم خانگی شنیده ایم. ماکروفرهای تولیدی این شرکت نیز همانند سایر محصولات این شرکت، از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در ایران یکی از پر فروش‌ترین ماکروفرهای بازار محسوب می‌شوند. قطعاتی که در تولید ماکروفرهای سامسونگ استفاده می‌شود، بسیار باکیفیت هستند و همین امر سبب بالا رفتن عمر این قطعات و به طور کلی دستگاه می‌شود.

اما انتظار خراب نشدن یک دستگاه الکتریکی، انتظاری واهی است و ماکروفر سامسونگ نیز مانند هر وسیله الکتریکی در معرض خرابی قرار دارد. در ادامه در مورد این خرابی‌ها و معرفی نمایندگی ماکروفر سامسونگ در محل صحبت می‌کنیم.

قیمت تعمیر ماکروفر سامسونگ

بسته به نوع خرابی ماکروفر سامسونگ شرح هزینه تعمیرات ماکروفر سامسونگ به صورت زیر می‌باشد:

خدمتقیمت به تومان
قیمت تعمیر برد ماکروفر سامسونگ 800.000 تا 1.500.000
قیمت تعویض برد ماکروفر سامسونگ 1.000.000 تا 2.500.000
قیمت تعویض میکروسوئیچ ماکروفر سامسونگ 700.000 تا 1.000.000
قیمت تعویض موتور گردان ماکروفر سامسونگ توافقی
قیمت تعویض ترموستات ماکروفر سامسونگ 500.000 تا 1.500.000
قیمت تعویض لامپ مگنترون ماکروفر سامسونگ 900.000 تا 2.000.000
قیمت تعویض خازن ماکروفر سامسونگ 500.000 تا 700.000
قیمت تعمیر دیود ماکروفر سامسونگ توافقی
قیمت تعمیر ورق نسوز ماکروفر سامسونگ 400.000 تا 800.000
قیمت تعمیر المنت ماکروفر سامسونگ توافقی
قیمت تعمیر ترانس ماکروفر سامسونگ 1.000.000 تا 1.500.000

اجرت تعمیرکار ماکروفر سامسونگ در تهران

اجرت تعمیرکار برای تعویض و تعمیر قطعات ماکروفر سامسونگ بسته به نوع سرویس متغیر است که قیمت‌ها در بالا ذکر شده است.

هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار ماکروفر SAMSUNG

خدمتقیمت به تومان
ایاب و ذهاب تعمیرکار ماکروفر سامسونگ50.000 تا 150.000

معرفی نمایندگی تعمیرات ماکروفر سامسونگ

پیش‌تر در این صفحه از خدمات آنلاین “استاده” به معرفی متخصصین جهت تعمیر ماکروفر سامسونگ در محل پرداختیم که می‌توانید با شماره‌های موجود تماس بگیرید و درخواست خدمت کنید.

در صورتی که به مشکلاتی که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم و یا حتی مشکلاتی دیگر، در دستگاه ماکروفر سامسونگ خود برخورد کردید،‌ با توجه به نمایندگی تعمیرات ماکروفر سامسونگ در کل مناطق تهران می‌توانید به سادگی دستگاه خود را به آن‌ها برای تعمیر بسپارید. ‌هم‌چنین بسیاری از این نمایندگی‌ها امکان اعزام تعمیرکار به محل را هم دارند که با توجه به محل سکونت خود می‌توانید از این خدمت هم استفاده کنید. توجه داشته باشید که دستگاه خود را فقط به افرادی بسپارید که درست شدن آن را تا زمان مشخصی تضمین می‌کنند و به شما برگه‌ای مبنی بر آن می‌دهند.

خدمات تعمیرات مایکروفر سامسونگ در محل

 • تعمیر انواع مدل‌های قدیمی و جدید ماکروفر سامسونگ
 • به کارگیری نیروی متخصص و آموزش دیده جهت تعمیر
 • تضمین کیفیت قطعات تعویضی به عنوان اورجینال
 • ارائه برگه گارانتی به مشتری پس از اتمام کار
 • ارائه فاکتور دقیق از قطعات تعویضی
 • انجام تعمیر ماکروفر ساموسنگ در محل

خرابی و تعمیر ماکروفر سامسونگ

خرابی‌های متداول ماکروفر سامسونگ شامل موارد زیر می‌باشند:

خرابی مگنترون ماکروفر سامسونگ

مگنترون نه تنها در ماکروفرهای سامسونگ بلکه در همه برندهای دیگر، بخش بسیار مهمی به حساب می‌آید که اصل کارکرد دستگاه به آن بستگی دارد. این قسمت از دستگاه است که سبب گرمایش و پخته شدن غذا می‌شود و متاسفانه عمده ایرادات دستگاه که به گرم نکردن مربوط به دلیل خرابی این بخش و در نهایت نیاز به تعمیر ماکروفر است. زمانی که بعد از روشن شدن ماکروفر و گذشت زمان هنوز غذا سرد است، مشکل از مگنترون است که تعویض و تعمیر آن را باید حتما به نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ بسپارید. زیرا این قسمت از دستگاه باید حتما اصل خریده شود و متاسفانه تقلبی آن هم در بازار زیاد شده است.

مشکل در ترانس ماکروفر سامسونگ

از طرفی، خرابی ترانس دستگاه و خرابی قفل آن هم می‌توانند باعث این شوند تا غذا در ماکروفر سامسونگ شما گرم نشود.  هم‌چنین علت اصلی بسته نشدن در ماکروفر سامسونگ شما معمولا خرابی شاخک درب آن است که به دلایل مختلف مانند ضربه یا حرارت کج می‎شود.

جرقه زدن و روشن نشدن دستگاه

اگر فهمیدید که دستگاه شما در حال جرقه زدن است، زود آن را از برق بکشید. این مورد هم می‌تواند به خرابی مگنترون یا کابین داخلی ماکروفر ربط داشته باشد که امر قابل حلی است.

در صورتی که دستگاه شما روشن نمی‌شود هم حتما به نمایندگی‌های مجاز مراجعه کنید. این مشکل دو علت عمده دارد که عبارتند از نوسان برق در هنگام روشن بودن دستگاه که سبب خرابی پنل دستگاه می‌شود و خرابی فیوز یا خازن ماکروفر.

چرخ نخوردن سینی ماکروفر سامسونگ

از دیگر موارد خرابی که دستگاه شما با آن مواجه می‌شود چرخ نخوردن سینی درون آن است. اگر هنگام گرم کردن غذا یا پخت و پز با آن متوجه شدید که سینی درون آن چرخش ندارد،‌ تعمیرکار احتمالا خرابی را از موتور گردان ماکروفر سامسونگ شما می‌داند و این قسمت باید به دقت بازبینی شود. اما شاید سوئیج کنترل صفحه گردان هم ایراد پیدا کرده باشد و همین موضوع باعث شده باشد که سینی درست روی ریل قرار نگرفته باشد. پس این موضوع هم باید چک شود تا هزینه اضافی متقبل نشوید.

خرابی تاچ پنل

در ماکروفر سامسونگ،‌ مورد دیگری که برای افراد پیش می‌آید،‌ خراب شدن و کار نکردن دکمه‌‌های تاچ آن است که یا به دلیل فرسودگی دستگاه خراب شده‌اند و یا موارد دیگری مانند آب خوردن.

اگر ایراد از تاچ پنل دستگاه باشد، معمولا نیازی به تعویض نخواهید داشت و با مراجعه به نمایندگی‌ها آن‌ها شما را راهنمایی خواهند کرد که این مشکل با تغییرات در مدار داخلی ماکروفر حل می‌شود. اگر شما این مشکل مواجه شدید و تعمیرکاری در مرحله اول به شما گفت که باید تاچ پنل را تعویض کنید، دستگاه خود را به نمایندگی‌های معتبر و با سابقه بسپارید تا با دقت‌تر آن را بررسی کنند و بیهوده مبلغی را برای تعویض صرف نکنید.

تولید صدای بیش از حد

مشکل دیگر در ماکروفر سامسونگ شما می‌تواند صدای زیاد آن هنگام کارکرد باشد. این صدا در طولانی مدت آزار دهنده است و اگر به آن رسیدگی نکنید ممکن است به قسمت‌های دیگر دستگاه هم آسیب وارد کند. این صداها نیز معمولا به دلیل خرابی فن و ترانس است.

گرم نشدن غذا در ماکروفر سامسونگ

دلیل اینکه غذا را داخل مایکروفر می‌گذارید اما گرم نمی‌شود می‌تواند عوامل زیادی را در بر داشته باشد. اگر به صورت ظاهری هیچ مشکلی را در ماکروفر سامسونگ مشاهده نمی‌کنید علل گرم نشدن غذا می‌تواند خرابی دکمه استارت، خرابی برد، آسیب در ترانس، خراب شدن مگنترون و … باشد که برای بررسی دقیق‌تر پیشنهاد می‌کنیم از تعمیرکار ماکروفر کمک بگیرید تا به دقت تمامی موارد بررسی شود.

کار نکردن دکمه استارت

کار نکردن دکمه استارت ماکروفر سامسونگ

گاهی به دلیل جابه‌جایی و یا ضربه خوردن به مایکروفر سامسونگ متوجه کار نکردن دکمه استارت و استپ آن خواهید شد که در این شرایط یکی از موارد زیر دخیل است:

 • خرابی فیوزها
 • آسیب به برد ماکروفر سامسونگ

که در این شرایط باید جهت انجام تعمیرات ماکروفر سامسونگ اقدام نمایید.

وجود جرقه آبی در ماکروفر

برخی افراد فکر می‌کنند که می‌توانند برای یکبار هم که شده از ظروف آلمینیومی یکبار مصرف در ماکروفر سامسونگ استفاده کنند. باید بگوییم که این کار سبب بروز جرقه‌هایی آبی رنگ در ماکروفر سامسونگ خواهد شد که بهتر است توسط تعمیرکار این امر چک و رفع گردد.

چرا ماکروفر سامسونگ خود به خود روشن می‌شود؟

دلایل این خرابی می‌تواند موارد زیر باشد:

 • کثیف بودن دکمه‌ها
 • آسیب دیدن درب یا سوئیچ
 • کم بودن مقاومت گرمایی صفحه کلید مایکروفر سامسونگ
 • خرابی برد مایکروفر سامسونگ

خراب شدن گریل مایکروفر سامسونگ

اگر هنگام کار با مایکروفر سامسونگ متوجه شدین که گریل آن از کار افتاده است مشکل آن می‌تواند موارد زیر باشد که بسته به میزان نیاز باید آن را تعمیر کنید:

 1. آسیب دیدن موتور
 2. مشکل در برد ماکروفر سامسونگ
 3. خرابی ترموستات
 4. خراب شدن المنت آن

چرا ماکروفر سامسونگ هنگام کار خاموش می‌شود؟

گاهی زمان استفاده از ماکروفر سامسونگ شاهد این خواهید بود که پس از چند ثانیه یا چند دقیقه خاموش می‌ود که دلیل آن می‌تواند موارد زیر باشد:

 1. مدت زمان زیادی از آن استفاده کرده‌اید.
 2. عمر مفید آن به پایان رسید و ممکن است برخی از قطعات آن آسیب دیده باشد. این مورد برای ماکروفرهای سامسونگی است که بیش از یک دهه کار کرده‌اند.
 3. ممکن است فن ماکروفر سامسونگ خراب شده باشد و با وجود گرمای بی از حد، دستگاه خاموش شود.

نکات مهم در نگهداری از ماکروفر سامسونگ

توجه داشته باشید که در صورت نیاز از تبدیل متناسب برای دستگاه خود استفاده نمایید زیرا در صورت استفاده از تبدیل نامناسب امکان دارد ماکروفر سامسونگ شما بسوزد و یا به قطعات دیگر آن آسیب زده باشد. همچنین سوختن تبدیل نیز نتیجه این موضوع خواهد بود.

 • دقت داشته باشید اگر درب ماکروفر سامسونگ بسته نمی‌شود هرگز شروع به انجام کار با آن نکنید تا آسیب بیشتری به دستگاه وارد نشود.
 • هر دو هفته یکبار به صورت دقیق ماکروفر سامسونگ را تمیز کنید تا عاری از هرگونه کثیفی و مواد غذایی و چربی شود. زیرا وجود این موارد خود باعث خرابی (مثل جرقه زدن ماکروفر سامسونگ) و نیاز به تعمیرات ماکروفر سامسونگ دارد.
 • تنظیمات ماکروفر سامسونگ برای گرم کردن یا گریل کردن غذا باید به درستی انجام شود.

کلام پایانی

در این صفحه از خدمات آنلاین استاده تلاش کردیم تمام اطلاعاتی که در ارتباط با موضوع تعمیر ماکروفر سامسونگ وجود دارد را به صورت کلی شرح دهیم و همچنین به معرفی نمایندگی تعمیرات ماکروفر سامسونگ نیز پرداختیم. امیدواریم این صفحه پاسخگوی سوالات شما بوده باشد.

آخرین مطالب تعمیر ماکروفر و ماکروویو در استاده مگ