تعمیر دستگاه کپی توشیبا

تعمیر دستگاه کپی توشیبا

شرکت توشیبا یکی از پیشتازان در تولید لوازم برقی و از جمله دستگاه فتوکپی می‌باشد. فتوکپی توشیبا از با کیفیت‌‌ترین محصولات تولیدی این شرکت است. در این راستا، تعمیر دستگاه کپی توشیبا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

بنابراین لازم است پس از خرید دستگاه فتوکپی توشیبا در سالم نگه داشتن آن نیز کوشا باشیم. برای مثال سرویس دستگاه باید به موقع انجام شود تا از ایجاد مشکلات برای دستگاه جلوگیری شود. در صورت خرابی دستگاه نیز نباید نگران آن باشید. تعمیرات دستگاه کپی توشیبا توسط تعمیر کاران متخصص و با تجربه انجام خواهد شد. با ما در این صفحه از خدمات آنلاین “استاده” همراه باشید و جهت اقدام برای تعمیر پرینتر در محل با شماره‌های موجود در همین صفحه تماس بگیرید.

خدمات تعمیر دستگاه کپی توشیبا در محل

نمایندگی دستگاه کپی توشیبا شامل تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص می‌باشد. همچنین خدمات تعمیر دستگاه کپی توشیبا شامل دو قسمت سخت افزاری و نرم افزاری است که در کم‌ترین بازه‌ زمانی در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. از جمله‌ خدمات سخت افزاری می‌توان به تعویض قطعات جانبی مانند DVD، CPU، RAM، Power و… اشاره کرد. همچنین خدمات نرم افزاری نیز شامل نصب انواع مودم، نصب برنامه‌های تخصصی، نصب برنامه‌های کاربردی و… می‌باشد.

خدمات شارژ کارتریج و قیمت شارژ کارتریج را در “استاده” بخوانید.

از آن جایی که نوع دستگاه کپی و نحوه تعمیر هر دستگاه متفاوت می‌باشد، بررسی عیب و ایرادات آن نیز متفاوت می‌باشد. یعنی ممکن است زمان نسبتا بیشتری طول بکشد تا عیب دستگاه مشخص شود. بنابراین تعمیرکاران متخصص به‌صورت تقریبی هزینه تعمیر دستگاه کپی توشیبا در محل را در نظر گرفته و در صورت رضایت مشتری، تعمیر آن را شروع می‌کنند.

سایر خدماتی که در زمینه تعمیرات پرینتر در استاده انجام خواهد شد:

تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا

خدمات تعمیر دستگاه کپی توشیبا

هنگامی که تعمیرکاران فنی به محل مورد نظر می‌آیند پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه، تمام مراحل تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا را انجام خواهند داد. در حقیقت این افراد با تشخیص قطعات اصلی و فرعی به بهترین صورت، به تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا می‌پردازند. همچنین به صاحب دستگاه فتوکپی توشیبا راهکارهایی ارائه می‌دهند که با انجام آنها، طول عمر مفید دستگاه نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

دستگاه فتوکپی توشیبا به نوع تک کاره و چند کاره تقسیم می‌شود. هر کدام در انواع مختلفی تولید شده و دارای قابلیت‌های متنوعی هستند. در واقع زمانی تعمیرکار دستگاه فتوکپی توشیبا را به کارگاه تعمیرات منتقل می‌کند که دستگاه فتوکپی آسیب جدی دیده باشد و تعمیرکار برای تعمیر آن به زمان زیادی نیاز داشته باشد. سپس پس از تعمیر، آن را به صاحب دستگاه تحویل خواهد داد.

در بعضی از مواقع نیز، دستگاه فتوکپی توشیبا نیاز به سرویس کلی دارد. تعمیرکاران مجرب با بررسی تخصصی قطعات الکترونیکی و کارتریج دستگاه، تمیز نمودن قطعات داخلی و… به سرویس دستگاه کپی توشیبا می‌پردازند.

مراحل تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا

به صورت کلی می‌توان گفت که تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا شامل سه مرحله به صورت زیر می‌باشد:

عیب یابی دستگاه فتوکپی توشیبا

در مرحله اول، دستگاه فتوکپی توشیبا به نمایندگی تخصصی انتقال داده می‌شود. در این مرحله تعمیرکار به بررسی قطعات می‌پردازد تا به میزان آسیب دستگاه پی ببرد. همچنین در این مرحله تعمیرکار می‌تواند هزینه تعمیر دستگاه را نیز اعلام کند.

تست و تعویض قطعات دستگاه فتوکپی توشیبا

در مرحله دوم، تعمیرکاران دستگاه در صورت نیاز به تعویض قطعات آسیب دیده می‌پردازند. بدین صورت که با استفاده از وسایل تخصصی و پیشرفته‌ای که در اختیار دارند، قطعات آسیب دیده را تعمیر می‌کنند.

تست و تحویل دستگاه فتوکپی توشیبا

در مرحله سوم، تعمیرکاران دستگاه فتوکپی توشیبا را در حضور صاحب دستگاه تست کرده و آن را تحویل می‌دهند. همچنین ضمانت‌ نامه‌ای را در اختیار صاحب دستگاه قرار می‌دهند تا در صورت خرابی احتمالی در مدت زمان تعیین شده، آن را تعمیر کنند.

تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا

دلایل خرابی دستگاه فتوکپی توشیبا

دستگاه فتوکپی توشیبا امکان دارد به دلایل مختلفی دچار خرابی و نیاز به تعمیر شود که برخی از آنها به شرح زیر می‌باشد:

کم‌ رنگ بودن تصویر فتوکپی توشیبا

ممکن است تصویر فتوکپی توشیبا کم‌ رنگ شود. این خرابی دلایل مختلفی دارد که مهم‌ترین آن می‌تواند خراب شدن درام دستگاه یا تمام شدن پودر دولوپر دستگاه باشد. در چنین مواقعی برای رفع این مشکل با نمایندگی فتوکپی توشیبا تماس گرفته و به رفع مشکل بپردازید.

روشن نشدن دستگاه کپی توشیبا توشیبا

یکی دیگر از خرابی‌های دستگاه کپی توشیبا که نیاز به تعمیر دارد، روشن نشدن آن است. روشن نشدن دستگاه می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد که می‌توان به قطع بودن برق دستگاه، ایراد دکمه‌های پاور، برد دستگاه و… اشاره کرد.

ایجاد خطوط سفید در تصویر چاپ شده توسط دستگاه توشیبا

در بعضی از مواقع در تصاویر چاپ شده دستگاه خطوط سفیدی ایجاد می‌شود. برای رفع این خرابی باید سیم شارژهای TC و MC  را تعویض کرده و سپس به بررسی  میزان پودر دولوپر بپردازید. پس از انجام این کارها چک کردن درام دستگاه نیز توصیه می‌شود.

تکرار شدن تصویر توسط دستگاه کپی توشیبا

یکی دیگر از خرابی‌های دستگاه فتوکپی توشیبا، تکرار شدن تصویر می‌باشد. این خرابی نیز به علل متعددی ایجاد می‌گردد که مهم‌ترین آن، خرابی تفلون هیتر دستگاه است. برای رفع این خرابی باید بلید و درام دستگاه را بررسی کرده تا در صورت نیاز آنها را تعویض نمایید.

سیاه شدن کاغذ کپی

یکی از شایع‌ترین خرابی‌های دستگاه کپی توشیبا، سیاه شدن کاغذ کپی است. این خرابی نیز دلایل زیادی دارد که از جمله‌ آ‌ن‌ می‌توان به استاندارد کار نکردن کارتریج یا بی‌کیفیت بودن آن، خرابی درام دستگاه و… اشاره نمود.

نتیجه گیری

دستگاه کپی توشیبا یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین دستگاه‌های کپی است که پس از خرید باید با استفاده صحیح و سرویس به موقع آن، از ایجاد خرابی‌های احتمالی جلوگیری کنید.

دستگاه کپی توشیبا امکان دارد به‌دلیل عوامل زیادی خراب شود که در این صورت برای تعمیر دستگاه کپی توشیبا باید با نمایندگی تخصصی آن تماس گرفته و در اسرع وقت به رفع خرابی بپردازید.