لیست تعمیرکاران پکیج در تهران

یکی از بخش‌های اساسی در پکیج، شیر اطمینان پکیج است. این قطعه که معمولاً در قسمت زیر پکیج تعبیه‌شده، وظیفه دارد تا هنگامی‌که فشار پکیج به دلایل مختلف بالاتر از حد استاندارد رفته با خارج کردن آب از پکیج فشار را به عدد استاندارد برساند تا خطر دفع شده و آسیبی به قطعات پکیج وارد نشود. جهت اقدام برای تعمیر شیر اطمینان پکیج می‌توانید با شماره سرویسکارهای معرفی شده در همین صفحه از استاده تماس بگیرید و جهت تعمیر پکیج خود اقدام نمایید.

تعمیر شیر اطمینان پکیج

با توجه به اینکه این قطعه از اهمیت بالایی در تنظیم فشار و امنیت پکیج برخوردار است، لازم است همیشه از سلامت این قطعه اطمینان لازم را داشته باشید. ازاین‌رو در ادامه متن کمی با مبحث تعمیر شیر اطمینان پکیج بیشتر آشنا خواهید شد. پس تا انتها با ما باشید:

بعضی مواقع ممکن است شما شاهد باشید که پکیج‌تان با مشکلاتی مانند افزایش فشار یا نشت آب روبرو است. این‌طور مواقع به‌احتمال‌ زیاد فنر یا حتی خود شیر اطمینان دچار نقیصه فنی شده و لازم است تعمیر یا حتی با نمونه مشابه آن تعویض گردد. بعضی مواقع نیز به دلیل فرسودگی شیر اطمینان یا حتی وارد شدن ضربات غیرمنتظره به این شیر یا مثلاً وارد شدن شوک گرمایی، شیر اطمینان آسیب‌دیده و با مشکل روبه‌رو شده باشد.

جهت اقدام برای تعمیرات برد پکیج در استاده روی آن کلیک کنید.

مسیر لوله‌های پکیج، یک مسیر بسته و بی‌دررو به حساب می‌آید؛ هنگامی‌که شما متوجه نشت در این مسیر بسته می‌شوید، برای جبران آبی که از طریق نشتی از سیستم پکیج خارج‌شده است مجبورید شیر پر کن را بازکرده و مخزن پکیج را با آب جدید پرکنید. ظاهراً شما این کمبود آب را با این کارتان جبران کرده‌اید و مشکلتان برطرف شده است. اما ناخواسته به پکیج آسیب می‌رسانید و مشکلات جدیدی برای پکیجتان ایجاد می‌کنید.

هنگامی‌که آب جدید وارد پکیج می‌شود، این آب، مواد معنی جدید از جمله نمک را همراه با خود وارد سیستم پکیج می‌کند. با چرخش‌ آب در سیستم پکیج و تماس آن با شعله، این املاح تبدیل به رسوب شده و قطعات رسوب می‌کنند. به‌این‌ترتیب پکیج شما با مشکلات جدید مواجه خواهد شد.

درنتیجه در مواقعی که شما با نشتی مرتب آب مواجه هستید، درصد زیادی از نشتی مربوط به شیر اطمینان است که باید برای تعمیر آن اقدام کنید. این اتفاق احتمالاً به خاطر انباشته شدن رسوبات بین دیافراگم و شیر اطمینان رخ‌داده است. برای رفع این عیب باید ابتدا شیر اطمینان را جدا کنید، داخل محلول دیسکلر قرار دهید و پس‌ازآن شیر اطمینان را به‌خوبی بشویید. اغلب با انجام این کار عیب رفع می‌شود. اما در دیگر مواقع ممکن است عیب، به خاطر آسیب شدید به دیافراگم یا صدمه دیدن فنر شیر اطمینان باشد. این‌جور مواقع بهترین راه برای حل مشکل، تعویض شیر اطمینان پکیج است.

در بالا به تعمیر شیر اطمینان پکیج پرداختیم . در صورتی که آشنایی با مسایل فنی مرتبط با پکیج دارید به احتمال زیاد می تواند دست به کار شوید. اما پیشنهاد می کنیم با توجه به حساسیتی که این قطعه دارد در صورتی که اندکی شک و تردید دارید با یک متخصص حرفه ای تماس بگیرید.