لیست متخصصین تعمیر ماکروویو

شرکت تهران بوران

امتیاز 4.7 از 100

استاده در: تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی، ماکروفر و ماکروویو، جاروبرقی

مزایا: بازدید رایگان، ایاب و ذهاب رایگان، ضمانت 30 تا 365 روز، استفاده از قطعات اورجینال

این جایگاه برای شماست

امتیاز 4.1 از 22

برای جذب مشتری بیشتر، به متخصصین استاده بپیوندید

تعمیر ماکروویو

در این صفحه از استاده به معرفی نمایندگی تعمیر ماکروویو در تهران و قیمت تعمیرات مایکروویو همراه بررسی مشکلات موجود در این دستگاه می‌پردازیم، شیوه‌های نگهداری از آن را بیان می‌کنیم و به معرفی تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر ماکروویو در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران معرفی می‌کنیم.

قیمت تعمیر مایکروویو در سال 99

پیدا کردن قیمت تعمیرات ماکروویو یکی از بهترین راهکارها قبل از اقدام به تعمیر دستگاه می‌باشد که در ادامه به صورت کامل جدول قیمت تعمیر مایکروویو در سال 99 را قرار خواهیم داد:

خدمتقیمت
تعمیر برد ماکروویو250.000 تومان تا 365.000 تومان
تعویض برد ماکروویو90.000 تومان تا 740.000 تومان
تعویض میکروسوئیچ مایکروویو100.000 تومان تا 190.000 تومان
تعویض موتور گردان مایکروویو170.000 تومان تا 240.000 تومان
تعمیر ترموستات ماکروویو9.000 تومان تا 50.000 تومان
تعمیر لامپ مگنترون ماکروویو310.000 تومان تا 600.000 تومان
تعمیرات خازن مایکروویو80.000 تومان تا 180.000 تومان
تعمیر دیود مایکروویو50.000 تومان تا 190.000 تومان
تعمیر ورق نسوز ماکروویو100.000 تومان تا 180.000 تومان
تعمیر المنت ماکروویو140.000 تومان تا 180.000 تومان
تعمیر ترانس مایکروویو200.000 تومان تا 380.000 تومان

در تعیین قیمت تعمیر ماکروویو توسط نمایندگی معتبر و تعمیرکار متخصص این دو نکته را بخاطر بسپارید:

هزینه ایاب و ذهاب و دستمزد تعمیرکار ماکروویو هر یک به صورت جاگانه حساب می‌شود.

هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار ماکروویو

خدمتقیمت
هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار مایکروویوبین 20.000 تومان تا 35.000 تومان

هزینه ایاب و ذهاب جهت تعمیرات ماکروویو در همه نقاط غرب، شرق، شمال و جنوب تهران بسته به فاصله تعمیرگاه تا محل بسته به رنج اعلام شده متغیر است. برای دریافت هزینه دقیق ایاب و ذهاب میتوانید با شماره تعمیرکاران مایکروویو در استاده تماس بگیرید.

اجرت تعمیرکار ماکروفر در سال 99

خدمتقیمت
اجرت تعمیرکار مایکروویو در سال 9980.000 تومان

با مراجعه به نمایندگی‌ها و یا تعمیرگاه ماکروویو معتبر میتوانید گارانتی یا ضمانت 6 ماهه جهت تعمیرات یا تعویض قطعات مایکروویو خود را به صورت تضمینی دریافت کنید تا اگر در این بازه زمانی هرگونه مشکلی برای قطعات تعمیر شده یا تعویض شده مایکروویو به‌وجود آمد؛ بدون پرداخت قیمت و هزینه جهت رفع آن اقدام کنید.

تعمیر ماکروویو

ماکروویو یکی از وسایلی است که در زندگی ما کاربرد بسیاری پیدا کرده است. چرا که در زندگی امروز ما سرعت حرف اول را می‌زند و افراد معمولا زمان زیادی را برای گرم کردن غذا یا درست کردن آن نمی‌گذرانند. به همین دلیل شناخت نکات مهم در نگهداری آن و شناسایی یک تعمیرکار ماکروویو ماهر در محل زندگی به شما کمک می‌کند که راحت‌تر از مایکروویو خود استفاده کنید.

اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که تعمیر ماکروویو کار تخصصی است و نیاز به تعمیرکار ماکروویو باتجربه دارد. تعمیرکار باید شناخت کافی از ویژگی‌های برند تولیدکننده ماکروویو داشته باشد تا به درستی بتواند محل ایراد را پیدا کند و قیمت دقیقی جهت تعمیر آن بدهد. به علاوه این فرد باید تخصص کافی در باز کردن و بستن قطعات مختلف دستگاه داشته باشد تا در هنگام تعمیر دستگاه باعث ایجاد اشکال در جای دیگری از ماکروویو نشود. همچنین هنگام تعویض یا تعمیر دستگاه شما، باید از قطعات اورجینال و اصل استفاده کند تا طول عمر دستگاه بیشتر شده و کمتر نیاز به تعمیر پیدا کند و قیمت چندانی برای آن پرداخت نشود.

تعمیرکار باید شناخت کافی از ویژگی‌های برند تولیدکننده ماکروویو داشته باشد

اگر مایکروویو خراب شد نگران نباشید

شناخت یک تعمیرکار ماکروویو ماهر یا نمایندگی تعمیر ماکروویو معتبر و کار بلد در شهرتان می‌تواند نگرانی‌های شما را از بابت خرابی ماکروویو تا حد زیادی بکاهد. برای تعمیرات مایکروویو خود می توانید از متخصصین استاده کمک بگیرید. استاده تلاش می‌کنند برای شما عزیزان منبعی از برترین و باتجربه ترین تعمیرکاران و متخصصی تعمیرات ماکروویو ایجاد کند تا بتوانید به سادگی به آنها دسترسی داشته باشید.

متخصصین یا تعمیرکار ماکروویو باتجربه به اندازه کافی با قلق‌های تعمیر ماکروویو انواع برندها آشنایی دارند و به همین دلیل می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن اشکال را تشخیص داده و آن را برطرف کنند.

چرا تعمیرکار ماکروویو مجاز؟

یکی از مهم‌ترین نکات در استفاده از خدمات تعمیر ماکروویو این است که آن را به یک تعمیرکار مجاز بسپارید. چرا که در این صورت خیالتان راحت است که قطعات اصلی بر روی دستگاه شما نصب شده و مدت کوتاهی پس از تعمیر نیاز به تعمیر مجدد پیدا نخواهید کرد و در نهایت از پرداخت قیمت صرفه جویی خواهد شد.

یکی از کارهایی که تعمیرکاران غیرمجاز هنگام تعمیر ماکروویو شما انجام می‌دهند، استفاده از مگنترون‌های تقلبی مشابه اصل است. مگنترون قطعه اصلی ماکروویو است که همه کارهای این دستگاه به سلامت آن مربوط است. متاسفانه این قطعات تقلبی آنقدر حرفه‌ای طراحی شده‌اند که تشخیص اصل یا تقلبی بودن آن‌ها کار هرکسی نیست. به همین دلیل با مراجعه به نمایندگی تعمیر ماکروویو مجاز می‌توانید از اصل بودن مگنترون تعویض شده مطمئن باشید.

مگنترون قطعه اصلی ماکروویو است که همه کارهای این دستگاه به سلامت آن مربوط است.

یک مثال برای استفاده از تعمیرکار یا نمایندگی تعمیر ماکروویو باتجربه:

برخی مواقع نیز ماکروویو شما هنگام روشن شدن فیوز پرانده و خاموش می‌شود. یک تعمیرکار غیرمجاز فیوز دستگاه را یکسره کرده و برای مدتی کوتاه این اشکال را برطرف می‌کند. اما باید بدانید که فیوز ماکروویو خیلی دیر خراب می‌شود و قطعا این مشکل مربوط به خرابی فیوز نبوده و اشکال دیگری در دستگاه وجود دارد. با مراجعه به یک تعمیرکار مجاز این اشکال تشخیص داده شده و در اسرع وقت برطرف می‌شود.

تعمیر ماکروویو در محل یا منزل

یکی از مشکلاتی که بیشتر افراد با آن درگیر هستند این است که چگونه ماکروویو را به محل تعمیرگاه ببرند. چرا که علاوه بر مشکلات حمل و نقل این افراد نگرانند که حین حمل ماکروویو مشکلات دیگری نیز برای آن ایجاد شود. به همین دلیل استفاده از خدمات تعمیر ماکروویو در محل یا منزل می‌تواند برای این افراد بسیار مهم باشد. در این شیوه تعمیرکار به منزل یا محل کار شما مراجعه کرده و دستگاه را همانجا تعمیر می‌کند. در صورتی که دستگاه نیاز به تعویض قطعه داشته یا امکان تعمیر در محل وجود نداشته باشد، خود تعمیرکار آن را به تعمیرگاه برده و پس از تعمیر برمی‌گرداند.

خدمات نمایندگی تعمیر مایکروویو:

 • تعمیر مگنترون
 • تعمیر فن یا ترانس دستگاه
 • تعویض ورق میکا داخل ماکروویو
 • تعمیر موتور گردون
 • تعمیر تاچ پنل یا پنل دکمه‌های ماکروویو
 • تعمیر میکروسوییچ‌ها و شاخک درب دستگاه
 • تعمیر گریل ماکروویو
 • تعمیر منبع تغذیه دستگاه
 • تعویض مگنترون، پنل تاچ و دیگر قطعات اصلی

عیب‌یابی ماکروویو

عیب یابی ماکروویو قبل از تعمیر

ماکروویو دارای بخش‌های زیادی است که هریک از آن‌ها می‌توانند دچار اشکال شده و عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه کنند. در ادامه این بخش برخی از اصلی‌ترین عیوب ماکروویو و دلایل احتمالی آن‌ها را توضیح خواهیم داد تا خودتان در منزل یا محل کار بتوانید عیب‌یابی ماکروویو را تا حد امکان انجام دهید.

خرابی مگنترون

یکی از اصلی‌ترین دلایل خرابی ماکروویو در زمان تعمیر ماکروویو استفاده از ظروف با چاپ فلزی است. این ظروف باعث برگشت اشعه در دستگاه شده و برای مگنترون دستگاه مشکلات جدی ایجاد می‌کنند. از دلایل دیگر خرابی مگنترون می‌توان به نبود فاصله مناسب بین پشت دستگاه و محفظه قرارگیری اشاره کرد. این موضوع باعث برگشت هوای گرم به داخل دستگاه و آسیب به مگنترون می‌شود. همچنین روشن کردن ماکروویو بدون قرار دادن مواد غذایی در آن از دیگر دلایل بروز این مشکل است.

ظروف چدنی باعث برگشت اشعه در ماکروویو می‌شود و مگنترون دچار مشکل خواهد شد.

تعمیر گرم نکردن ماکروویو

این مشکل معمولا مربوط به خرابی مگنترون دستگاه است. چرا که خرابی این قطعه باعث ساطع نشدن امواج شده و در نتیجه ماکروویو گرم نمی‌کند. همچنین خرابی ترانس نیز باعث تولید نشدن ولتاژ لازم برای روشن شدن مگنترون شده و گرم نکردن ماکروویو را به دنبال دارد.

صفحه لمسی ماکروویو روشن نمی‌شود؟

در ماکروویوهایی که صفحه لمسی دارند خرابی این بخش می‌تواند باعث مشکلات زیادی شود. بیشتر تعمیرکاران هنگام مواجهه با این مسئله اقدام به تعویض کامل تاچ پنل ماکروویو می‌کنند. مرکز تعمیرات استاده تنها شرکتی است که این پنل‌ها را تعمیر می‌کند. این شرکت با ایجاد تغییر کوچک در مدار الکترونیکی پنل آن را کلیدی کرده و باعث افزایش طول عمر آن می‌شود. همچنین اگر دفعه بعد دستگاه شما خراب شود، هزینه تعمیر آن به شدت پایین می‌آید.

قطعات اورجینال در زمان تعمیر

استفاده از قطعات اورجینال در زمان تعمیر بسیار مهم است. قبلا توضیح دادیم که قطعات اصل و تقلبی موجود در بازار از نظر ظاهری تفاوتی ندارند. اما استفاده از قطعات تقلبی حتما باعث خراب شدن مجدد دستگاه در مدتی کوتاه خواهد شد.

تعمیر مایکروویو برای صدای زیاد

اگر پشت ماکروویوتان صدا می‌دهد در زمان تعمیر ماکروویو باید علت را در خرابی فن یا ترانس جست‌وجو کنید. البته خرابی ترانس دلیل معمول‌تری است که با ایجاد صدای وزوز در پشت دستگاه همراه است.

نگهداری مناسب از ماکروویو

موارد زیر از تجربه‌های تعمیرکار ماکروویو تا نمایندگی‌های معتبر تعمیر ماکروویو گفته شده است. پس با استفاده از این تجربیان می‌توانیم استفاده از خدمات تعمیر ماکروویو را کمتر کنیم.

 1. مطمئن شوید که محل قرارگیری ماکروویو فاصله کافی با دیوار دارد تا تهویه هوا به درستی صورت گیرد.
 2. از سالم بودن پریز برق مطمئن شوید. چرا که نوسانات ولتاژ خیلی زود می‌تواند باعث خرابی ماکروویو شود.
 3. حتما از ظروف مخصوص ماکروویو استفاده کرده و از قرار دادن ظروف فلزی در آن جدا اجتناب کنید.
 4. درب ماکروویو را به آرامی ببندید و از قرار دادن ظروفی که مانع بسته شدن درب می‌شود خودداری کنید.
 5. و در نهایت هرچه در نگهداری ماکروویو خود کوشا باشد به مرور زمان قیمت کمتری برای تعمیر آن پرداخت خواهید کرد.

سخن آخر

تعمیرات ماکروویو کاری تخصصی است که نیاز به تبحر و تجربه دارد. هم‌چنین با توجه به پیشرفت تکنولوژی برندهای مختلف همواره در حال پیشرفت و ارتقاء دستگا‌ه‌های خود هستند و به همین دلیل نباید دستگاه خود را برای تعمیر به هر کسی بسپارید.

مطالب مرتبط برای شما...

  برای سوال پرسیدن اینجا کلیک کنید  یا نظر خود را در کادر پایین بنویسید

Your email address will not be published.