شکستگی پنل و ضربه خوردگی صفحه تلویزیون از طرف کارشناسان زیر قابل تعمیر یا تعویض نیست.

معرفی نمایندگی‌های مجاز و معتبر تعمیر تلویزیون ال جی در همه مناطق غرب، شرق، شمال و جنوب تهران از دیگر خدماتی است که می‌توانید در سایت استاده به آن دسترسی داشته باشید. تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی توسط متخصصین معرفی شده در استاده در کوتاهترین زمان و با استفاده از قطعات اورجینال انجام خواهد شد.

ال جی یکی از بهترین برند‌های تلویزیون بوده که با تولید تلویزیون‌های با‌کیفیت، اعتبار بالایی در بازار دارد. تعمیر تلویزیون ال جی در بعضی اوقات به راحتی در منزل و توسط خود فرد صورت گرفته و در برخی از موارد، تعمیرات تخصصی بوده و باید به نمایندگی‌های تخصصی و معتبر مراجعه کرد. ما در این صفحه از خدمات آنلاین استاده علاوه بر معرفی متخصص و قیمت تعمیر تلویزیون ال جی به برخی از مشکلاتی که ممکن است برای تلویزیون ال جی پیش بیاید اشاره خواهیم کرد‌ و روش حل آن‌ها را نیز توضیح خواهیم داد.

قیمت تعمیر تلویزیون ال جی

خدمتقیمت به تومان
قیمت مین برد تلویزیون ال جی800.000 تا 5.800.000
قیمت پنل تلویزیون ال جی2.700.000 تا 15.000.000
قیمت پنل تلویزیون ال سی دی ال جی 42 اینچ4.500.000
قیمت برد تلویزیون ال جیبا متخصصین تماس بگیرید
قیمت مین برد تلویزیون ال جی42lv371004.700.000
قیمت برد پاور تلویزیون ال جی800.000 تا 2.500.000
قیمت فلت تلویزیون ال جیاز 150.000 به بالا

قیمت تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی به عواملی همچون مدل تلویزیون، شدت خرابی و نوع قطعه‌‍‌ای که دچار ایراد شده بستگی دارد. گاهی اوقات قطعه مورد نظر کمیاب بوده و یا در داخل کشور ما موجود نیست که به همین دلیل قیمت خرید آن بالا خواهد رفت. در برخی موارد نیز شدت خرابی تلویزیون ال جی کم بوده اما تعمیر آن توسط افراد ناشی، به ایراد‌های آن اضافه نموده و متعاقبا قیمت تعمیر تلویزیون ال جی نیز بیشتر خواهد شد.

لازم است توجه بفرمایید که در بعضی موارد خرابی تلویزیون LG، قطعات دارای مشکل را می‌توان با قیمت کمتر از مراکز رسمی خریداری نمود اما این کار به ضرر شما بوده و ممکن است آن قطعه تقلبی باشد. خرید قطعه تقلبی احتمال خراب شدن دوباره تلویزیون را بالا برده و باعث آسیب رسیدن به سایر اجزاء تلویزیون خواهد شد.

قیمت مین برد تلویزیون ال جی

خدمتقیمت به تومان
مین برد تلویزیون ال جی800.000 تا 5.800.000

مین برد یکی از قطعات داخلی تلویزیون بوده که خرابی آن باعث روشن نشدن تلویزیون و قطعی صدا خواهد شد. قیمت مین برد تلویزیون ال جی با توجه به مدل تلویزیون متفاوت بوده و انواع آن از 800.000 تومان تا 5.800.000 تومان قیمت گذاری شده است.

قیمت پنل تلویزیون ال جی

خدمتقیمت به تومان
پنل تلویزیون ال جی2.700.000 تا 15.000.000

پنل تلویزیون ال جی قطعه‌ای مربوط به ال سی دی بوده و در اثر ضربه خوردن یا پرتاب شدن جسمی به سمت تلویزیون دچار ایراد خواهد شد. قیمت این قطعه نیز به مدل تلویزیون بستگی داشته و رنج قیمت آن از 2.700.000 تومان تا حدود 15.000.000 تومان است. بهتر است قیل از اقدام به تعویض پنل تلویزیون این صفحه را بخوانید.

قیمت پنل تلویزیون ال سی دی ال جی 42 اینچ

خدمتقیمت به تومان
پنل تلویزیون ال سی دی ال جی 42 اینچ4.500.000

پنل تلویزیون ال سی دی ال جی 42 اینچ حدودا 4.500.000 تومان قیمت دارد.

قیمت برد تلویزیون ال جی

خدمتقیمت به تومان
برد تلویزیون ال جیبا متخصصین تماس بگیرید

قیمت تعمیر برد تلویزیون ال جی بسته به اینکه تلویزیون ال جی چمد برد دارد متغیر بوده که به این منظور می‌توانید با شماره متخصصین تعمیرکار تلویزیون در استاده تماس بگیرید تا قیمت دقیق را دریافت نمایید..

قیمت مین برد تلویزیون ال جی42lv37100

خدمتقیمت به تومان
مین برد تلویزیون ال جی42lv371004.700.000

قیمت برد پاور تلویزیون ال جی

خدمتقیمت به تومان
برد پاور تلویزیون ال جی800.000 تا 2.500.000

برد پاور قطعه‌ای داخلی در تلویزیون ال جی است که جریان برق را از ورودی گرفته و میزان لازم و استاندارد را به تلویزیون می‌رساند. برد پاور انواع متفاوتی داشته و بنا‌بر مدل خود، قیمت برد پاور تلویزیون ال جی متفاوت است.

قیمت فلت تلویزیون ال جی

خدمتقیمت به تومان
فلت تلویزیون ال جیاز 150.000 به بالا

فلت تلویزیون ال جی قطعه‌ای است که در صورت ورود آب به داخل تلویزیون دچار مشکل شده و از کار خواهد افتاد.

تعمیر ال سی دی تلویزیون ال جی

ممکن است در اثر برخورد اجسام با تلویزیون، استفاده طولانی مدت و غیر استاندارد بودن ولتاژ ورودی، نیازمند تعمیر ال سی دی تلویزیون ال جی شویم. این مورد جزء تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی به شمار رفته و برای رفع ایراد آن باید حتما به نمایندگی تخصصی مراجعه کرد. قطعات به کار رفته در ال سی دی تلویزیون ال جی بسیار حساس بوده و اگر به دست فرد ناشی تعمیر شود، آسیب‌های جبران ناپذیری به تلویزیون ال جی وارد خواهد شد.

خدمات نمایندگی تلویزیون ال جی شامل:

 • استفاده از فرد متخصص جهت تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی
 • پاسخ دهی به برخی از مشکلات سطحی به صورت تلفنی
 • پیدا کردن علت خرابی تلویزیون ال جی
 • تعمیر نمودن قطعه خراب در صورتی که قابل تعمیر باشد.
 • تعویض نمودن قطعه خراب با قطعه جدید و سالم که ضمانت اصالت کالا دارد.
 • تعمیر تلویزیون ال جی در منزل شما و بدون نیاز به مراجعه حضوری

آیا تعمیر تلویزیون ال جی در منزل امکان پذیر است؟

در برخی موارد جزئی مثل به هم ریختن تنظیمات تلویزیون ال جی، امکان تعمیر آن در منزل وجود دارد؛ اما در سایر موقعیت‌ها مراجعه به نمایندگی برای تعمیر تلویزیون ال جی ضروری است. توجه بفرمایید که مراجعه به نمایندگی تخصصی و معتبر تعمیر تلویزیون ال جی، نقش بسزایی در کاهش هزینه‌های شما دارد.

خدمات پس از فروش تعمیر تلویزیون ال جی

هنگامی که شما برای استفاده از خدمات پس از فروش تعمیر تلویزیون ال جی به نمایندگی تخصصی مراجعه کرده و ایراد تلویزیون خود را با آن‌ها در میان می‌گذارید، نمایندگی با توجه به مشکل ذکر شده متخصص مربوطه را اعزام خواهد کرد. متخصص فرستاده شده تجربه کافی را برای نصب یا تعمیر تلویزیون ال جی داشته و شما با اطمینان می‌توانید تمام امور را به او بسپارید. همچنین قطعات نصب شده یا تعویض شده توسط نمایندگی، دارای گارانتی بوده و با توجه به زمان ذکر شده در گارانتی می‌توان از مزایای آن استفاده نمود.
قطعاتی که توسط نمایندگی نصب یا تعویض گردد کاملا سالم و اصل بوده و همانند قطعات تقلبی قیمت بسیار بالایی ندارد.

به خاطر داشته باشید که قبل از تماس با نمایندگی حتما فاکتور خرید و تاریخ گارانتی تلویزیون خود را مشاهده نمایید تا در صورت اعتبار داشتن کارت گارانتی نیازی به پرداخت هزینه جهت تعمیرات تلویزیون ال جی نداشته باشید.

تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی

بک لایت قطعه‌ای حیاتی برای تلویزیون بوده که وظیفه رساندن نور برای پخش تصویر را به عهده دارد. تلویزیون‌های قدیمی از فلورسنت برای این امر استفاده می‌کردند که در طی زمان به صرفه نبودن آن اثبات شده و لامپ‌های ال ای دی جایگزین فلورسنت شدند. این قطعه به دلیل ورود جریان برق غیر استاندارد خراب شده و قابل استفاده نخواهد بود. گاهی اوقات تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی امکان پذیر بوده و در برخی موارد نیز باید حتما تعویض گردد.

عیب یابی و رفع خرابی تلویزیون ال جی

در ابتدا بهتر است بدانید که چه مشکلاتی ممکن است برای تلویزیون ال جی پیش بیاید؟

 • روشن نشدن تلویزیون
 • روشن شدن یا خاموش شدن خودکار
 • وصل نشدن تصویر
 • عادی نبودن تصویر به لحاظ رنگ، کیفیت و وضوح
 • پخش صدا بدون تصویر
 • نبودن برخی کانال ها در منوی تلویزیون

برای تعمیر ایراد‌های به وجود آمده چه باید کرد؟

مشکلات گفته شده در بالا، یا به صورت تخصصی و یا توسط صاحب تلویزیون ال جی تعمیر خواهد شد؛ البته ذکر این نکته ضروری است که تعمیز تلویزیون ال جی بهتر است به دست فرد متخصص یا نمایندگی مورد اطمینان انجام شود تا مشکل بزرگ‌تری برای آن پیش نیاید.

روشن نشدن تلویزیون:

گاهی دلیل این مشکل نرسیدن ولتاژ برق کافی یا شدت جریان بیش از حد به دستگاه برای روشن شدن است. برای رفع این مشکل بهتر است که تلویزیون را خاموش کرده و اجازه دهید تا چند دقیقه بگذرد. سپس آن را دوباره به برق وصل کرده و امتحان کنید. بهتر است که برای سلامت بیشتر تلویزیون ال جی از یک محافط استفاده شود تا در صورت کاهش یا افزایش جریان ورودی برق، به تلویزیون آسیب نرسد. اگر با این اقدام تلویزیون شما روشن نشد، می‌بایست به نمایندگی تخصصی ال جی مراجعه نموده تا تلویزیون تعمیر گردد.

روشن شدن یا خاموش شدن خودکار:

این مشکل ممکن است به چند دلیل رخ دهد که ما آن‌ها را شرح خواهیم داد.
ممکن است برق منزل شما دچار مشکل شده و شدت جریان برق آن تغییر پیدا می‌کند. در این صورت با وجود یک محافط، سیستم به طور خودکار خاموش خواهد شد. برخی اوقات نیز ممکن است تنظیمات تلویزیون ال جی به دست شما یا کودکتان به طور اتفاقی تغییر کرده و زمانی برای خاموش شدن آن در نظر گرفته شود. این ایراد علاوه بر موارد گفته شده، وجود مشکل در برد تلویزیون را نیز اعلام می‌دارد که برای حل آن لازم است به نمایندگی تخصصی مراجعه نمود.

در بعضی موارد نیز وسایل برقی دیگر منزل و اتصالات تلویزیون، امواجی را به سوی آن هدایت کرده که سبب خاموش شدن تلویزیون ال جی خواهد شد. در این موارد لازم است دستگاه‌های دیگر را خاموش کرده و اتصالات را قطع کنید تا مشکل حل شود.

وصل نشدن تصویر:

این مشکل مربوط به قطعات داخلی تلویزیون ال جی بوده و به طور قطع نیاز به مراجعه به نمایندگی دارد. قطعات گفته شده عبارتند از: ماژول و بک لایت. این قطعات حساسیت بالایی داشته و آسیب رساندن به آن‌ها در بعضی موارد، استفاده از تلویزیون را نا‌ممکن خواهد کرد؛ اما با تشخیص به موقع و تعمیر آن می‌توان از قطعات ذکر شده دوباره استفاده کرد.

عادی نبودن تصویر به لحاظ رنگ، کیفیت و وضوح:

اکثر موارد گفته شده در این ایراد به دست خود فرد و به راحتی قابل حل خواهد بود. در بسیاری از مواقع، کنجکاوی افراد به خصوص کودکان موجب تغییر تنظیمات تلویزیون ال جی شده و در تصویر آن مشکل ایجاد خواهد نمود. این موارد با مطالعه دفترچه راهنمای تلویزیون ال جی و مطلع شدن از حالت کارخانه هر کدام از موارد یا مشورت با نمایندگی تلویزیون ال جی، حل خواهد شد.

پخش صدا بدون تصویر:

در این مورد لازم است که در ابتدا چند مورد را چک کنید تا از خرابی تلویزیون ال جی مطمئن شوید. از قطع نبودن صدا به طور دستی و توسط خودتان اطمینان حاصل کنید. پس از چک کردن این مورد به سراغ تنطیمات بروید و بررسی کنید که نوع خروجی صدا از بلندگوی تلویزیون ال جی باشد. در صورت چک کردن تمام این موارد و تعمیر نشدن تلویزیون باید به فرد متخصص مراجعه بفرمایید.

نبودن برخی کانال ها در منوی تلویزیون:

برای حل این مشکل باید از کیفیت آنتن و محل قرار گیری آن اطمینان حاصل کنید. در صورتی که مشکل از آنتن دهی و سیگنال رسانی بود، با اداره مخابرات نزدیک به محل زندگی خود این ایراد را در میان گذارید. اگر این مورد ایرادی نداشت با کمک تنظیمات تلویزیون ال جی کانال‌ها را بازیابی کرده و منتظر شوید تا این فرایند تکمیل گردد. اگر باز هم مشکل حل نشد با متخصص این امر مشورت نمایید.

در پایان

امروزه سرگرمی‌های به روز و جدیدی در اختیار جامعه قرار گرفته است؛ اما تلویزیون هنوز هم جایگاه خود را به عنوان یک سرگرمی پر‌طرفدار حفظ کرده و روز به روز امکانات جدیدی را برای مصرف کنندگان اضافه می‌کند. تلویزیون از آن قبیل وسایل برقی است که به دلیل استفاده زیاد و طولانی مدت، بیشتر در معرض خراب شدن قرار دارد. قیمت بالای تلویزیون باعث شده تا افراد به جای تعویض آن در مواقع خرابی، به سمت تعمیر تلویزیون رفته و مدت‌های زیادی را از آن استفاده کنند. پس به خطر داشته باشید که جهت تعمیر تلویزیون ال جی و یا سایر تلویزیون‌ها با برندهای مختلف حتما به نمایندگی‌ها و افراد متخصص مراجعه کنید که استاده این امکان را برای شما فراهم آورده است.

آخرین مطالب تعمیر تلویزیون در استاده مگ