برند سامسونگ یکی از محبوب‌ترین برندهای وسایل برقی در میان ایرانیان است. به همین دلیل اطلاع از اشکالات رایج در وسایل این برند و شناخت نمایندگی‌های مجاز آن می‌تواند برای همه مفید باشد. یکی از وسایل پرکاربرد در میان خانواده‌ها جاروبرقی است. تعمیر جاربرقی سامسونگ امری تخصصی است و هنگام آسیب دیدن آن باید از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ یاری بگیرید. در ادامه این صفحه از خدمات استاده ما برخی از مهم‌ترین اشکالات رایج در جاروبرقی سامسونگ و نحوه مراقبت از آن را به همراه معرفی نمایندگی‌های مجاز برای تعمیر جاروبرقی توضیح می‌دهیم.

قیمت تعمیر جاروبرقی

نوع خدمتقیمت
هزینه تعویض بلبرینگ جاروبرقی سامسونگ80،000 تا 190،000
هزینه تعویض سیم پیچی موتور جاروبرقی سامسونگ100،000 تا 190،000
هزینه تعویض کلکتور سامسونگ30،000 تا 85،000
هزینه تعویض پروانه جاروبرقی سامسونگ50،000 تا 100،000
هزینه تعویض ذغال جاروبرقی سامسونگ50،000 تا 80،000
هزینه تعویض بوش جاروبرقی سامسونگ35،000 تا 65،000
هزینه تعویض بالشتک جاروبرقی سامسونگ15،000 تا 110،000
هزینه تعویض سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ100،000 تا 610،000
هزینه تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ70،000 تا 200،000
قیمت تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ550.000
قیمت تعویض موتور جاروبرقی سامسونگ480.000 تا 900.000
قیمت خرطومی جاروبرقی سامسونگ40.000 تا 120.000

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

خوشبختانه شرکت سامسونگ شعب زیادی در سراسر کشور دارد. برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ حتما به نمایندگی‌های معتبر اعتماد کنید. چرا که این نمایندگی‌ها قطعات بهتری بر روی جاروبرقی شما می‌اندازند و تعمیرات آن‌ها همراه با ضمانت انجام می‌شود. ضمن اینکه تعمیرکاران این نمایندگی‌ها تبهر کافی برای تعمیر جاروبرقی را دارند و می‌توانند در زمانی کوتاه به بهترین نحو آن را تعمیر کنند. ضمنا توجه کنید که جاروبرقی تعمیر شده قطعا مثل جاروبرقی اورجینال نیست و برای استفاده از آن باید بیشتر مراقب باشید. استاده با معرفی نمایندگی‌های تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران شما را در این زمینه همراهی خواهد کرد.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در محل

یکی از خدماتی که این روزها کار افراد را راحت‌تر کرده است انجام تعمیرات لوازم برقی در محل می‌باشد که خدمات جاروبرقی سامسونگ از این قائده مستثنی نمی‌باشد. شما می‌توانید جهت انجام تعمیر جاروبرقی سامسونگ در محل از خدمات آنلاین استاده استفاده نمایید تا دیگر برای انجام تعمیرات دستگاه خود به نمایندگی مراجعه نکنید. از مزایای استفاده از تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در محل توسط نمایندگی‌های مجاز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. حضور مشتری حین انجام کار توسط تعمیرکار
 2. تضمین قطعات اورجینال مصرفی در صورت تعویض قطعات جاروبرقی سامسونگ
 3. دریافت گارانتی 6 الی یک ساله از جانب نمایندگی
 4. تشخیص خرابی به صورت تخصصی در کوتاه‌ترین زمان
 5. تحویل جاروبرقی در موعد مقرر

عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی سامسونگ روشن نمی‌شود!

در چنین مواردی ابتدا باید سالم بودن پریز برق یا کابل برق جاروبرقی را چک کنید و بعد ببینید که دوشاخه سالم است یا خیر. همچنین باید از قطع نبودن یا خراب نبودن سیم‌جمع‌کن نیز مطمئن شوید. تعمیرکاران پس از رسیدگی به این موارد برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ سلامت دکمه خاموش و روشن، برد جاروبرقی و ترموستات آن را نیز ارزیابی می‌کنند‌.

جهت اقدام برای تعمیر برد جاروبرقی در استاده می‌توانید روی آن کلیک کنید یا با شماره تماس‌های موجود در بالا تماس بگیرید.

صداهای غیرطبیعی از جاروبرقی سامسنگ

قطعا صدای جاروبرقی چندان صدای خوشایندی نیست. اما باید بدانید که یکدست بودن همین صدای ناخوشایند نشان از سلامت جاروبرقی دارد. درصورتی‌که صدایی به جز صدای همیشگی از جاروبرقی شنیدید، به خراب بودن موتور آن شک کنید و به فکر تعمیر موتور جاروبرقی باشید. البته گاهی امکان دارد این صدا ناشی از گیر کردن چیزی در لوله و خرطومی جاروبرقی یا اتصال نادرست آن نیز باشد.

چرا مکش جاروبرقی سامسونگ ضعیف است؟

پیش از آن که برای مکش نامناسب به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ رجوع کنید، کیسه جاروبرقی را چک کنید. ممکن است کیسه اشتباه در جای خود رفته باشد یا بیش از حد پر شده باشد. پس‌ازآن لوله جاروبرقی را چک کرده و ببینید چیزی در آن گیر نکرده یا سوراخ نیست. در نهایت فیلتر جاروبرقی را نیز ببینید تا از تمیزی و سلامت آن آگاه شوید. اگر هیچ یک از این موارد مشکل نداشت به سراغ نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ بروید تا موتور جاروبرقی را چک کند.

در این میان امکان دارد که تسمه جاروبرقی سامسونگ نیز آسیب دیده باشد مثلا با وجود یک شیء که مانع از کارکرد صحیح آن می‌شود؛ یا فرسودگی تسمه که باید جهت رفع آن‌ها اقدام کرد.

همچنین ممکن است یاطاقان‌های جاروبرقی سامسونگ آسیب دیده باشند که در این صورت در خوشبیتانه‌ترین حالت می‌توان به آنها روغن زد و یا در نهایت به تعویض آنها پرداخت.

دلیل یکسره شدن دور موتور جاروبرقی سامسونگ چیست؟

اگر با فشردن دکمه‌های مختلف جاروبرقی اتفاقی نمی‌افتد باید برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ اقدام کنید. این موضوع احتمالا به دلیل خرابی پتانسیومتر جاروبرقی است که باعث می‌شود دور موتور آن ثابت بماند. البته در بعضی مواقع قطعی دکمه‌ها نیز ممکن است باعث ایجاد این مشکل شود.

علت جمع نشدن سیم جمع کن جاربروقی سامسونگ

این مشکل مربوط به دکمه سیم‌جمع‌کن یا فنر جمع کننده سیم است و معمولا با تعویض فنر یا دکمه قابل حل خواهد بود. اما قبل از اقدام برای تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ می‌توانید سیم را به صورت کامل از دستگاه خارج کنید و دکمه سیم جمع کن را فشار دهید تا سیم به درون دستگاه برود. ممکن است با انجام این کار مشکل برطرف شود.

گرم شدن بیش از حد جاروبرقی سامسونگ

اگر پشت یک جاروبرقی در حال کار ایستاده باشید حتما متوجه هوای گرمی که از آن خارج می‌شود شده‌اید. خروج این هوای گرم کاملا طبیعی است اما نه تا وقتی که خیلی زیاد گرم شده و بدنه جاروبرقی نیز داغ شود. اگر چنین موردی را مشاهده کردید حتما در اسرع وقت به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ مراجعه کنید. چرا که گرم شدن جاروبرقی به موتور آن آسیب میزند و می‌تواند هزینه زیادی روی دستتان بگذارد.

نگهداری از جارو برقی سامسونگ

اگر به‌خوبی از دستگاه خود استفاده کنید، خیلی دیرتر نیازمند تعمیر جاروبرقی سامسونگ می‌شوید. بنابراین هنگام استفاده از جاروبرقی سامسونگ نکات زیر را در نظر بگیرید.

 • سیم جاروبرقی را در نزدیک‌ترین پریز بزنید تا هنگام جارو کردن خیلی کشیده نشود. همچنین مراقب باشید که سیم زیر جارو یا دیگر وسایل منزل نرود.
 • برای جارو کردن سیم را تا آخر بیرون نیاورید و هنگام جمع‌کردن نیز دکمه را خیلی محکم فشار ندهید که سیم با سرعت جمع شود.
 • مطمئن شوید که اشیای تیز یا برنده وارد جاروبرقی نمی‌شود.
 • هنگام جارو کردن لوله را مدام به هر طرف محکم نبرید. این کار باعث می‌شود خرطوم جاروبرقی خیلی زود پاره شود.
 • قسمت‌های خیس را با جاروبرقی جارو نکنید.
 • محیط‌های بیرون از خانه را با جاروبرقی‌های خانگی جارو نکنید.
 • پس از چند بار جارو کردن کیسه جاروبرقی سامسونگ را خالی کنید تا در دفعات بعدی برای مکش زباله‌ها به موتور فشار کمتری بیاید.

سخن پایانی

یکی از مهم‌ترین نکات برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ اطمینان از تخصص تعمیرکار و اصل بودن قطعات است. بنابراین برای این کار حتما به یکی از نمایندگی‌های معتبر مراجعه کنید. توجه کنید که رعایت نکات گفته شده در این صفحه شما را دیرتر به تعمیر محتاج می‌کند. همچنین دقت کنید که تعمیر جاروبرقی کار شما نیست. پس با دست‌کاری کردن بیهوده کار را از آنچه هست بدتر نکنید.

آخرین مطالب تعمیر جاروبرقی در استاده مگ