ناخن کار

از دیرباز، اهمیت به زیبایی، تمیزی و آراستگی دست‌ها و ناخن‌ها در میان خانم‌ها مرسوم بوده است. از این رو، رسیدگی‌ به ناخن‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اما گاهی بنا بر دلایلی همچون مشغله زیاد و عدم داشتن زمان کافی جهت مراجعه به آرایشگاه، ترجیح خانم‌ها بهره‌مندی از خدمات ناخن کار در منزل می‌باشد.


در این صفحه از “استاده” با ما همراه باشید تا در صورت نیاز، از خدماتی چون خدمات ناخن در منزل و ناخن کار خانگی استفاده نمایید. از شما دعوت می‌گردد تا این مطلب را تا انتها دنبال کنید تا با شماره بهترین ناخن کار و جدول قیمت خدمات آنها در منزل نیز آشنا شوید.

شماره ناخن کار حرفه‌ای

می‌توانید با شماره‌های موجود در همین صفحه از استاده جهت رزو و مشاوره ناخن، تماس بگیرید.

شماره ناخن کار

به طور کلی، از آنجایی که خدمات مربوط به زیبایی و زیباسازی ناخن از اهمیت زیادی در میان خانم‌ها برخوردار است، توصیه می‌گردد جهت بهره‌مندی از این خدمات استاده استفاده نمایید. خدمات مربوط به ناخن کار خانگی از تنوع زیادی برخوردار است که برخی از مهم‌ترین آنها به شرح موارد زیر است:

 • خدمات ترمیم ناخن در منزل
 • ترمیم و کاشت ناخن به صورت طبیعی
 • ژلیش ناخن طبیعی
 • از بین بردن خط ترمیم
 • ترمیم ناخن شکسته و هوا گرفته
 • کاشت ناخن و طراحی
 • کاور ناخن
 • انواع کاشت ناخن هلویی، ژله‌ای و…


آنچه که این مجموعه و خدمات در منزل آن را متمایز می‌کند، قابلیت ثبت سفارش آنلاین و آشنایی با میزان تجربه، توانمندی و طرح و سابقه کار هر یک از طراحان است. شما می‌توانید قبل از ثبت سفارش و نوبت خود در استاده، با مشخصات هر یک از ناخن کاران و اطلاعاتی از جمله شماره تلفن آنها آشنایی یابید و از خدمات آنها را با مناسب ‌ترین قیمت در منزل به کار بگیرید.

ناخن کار در منزل

از جمله خدمات ناخن کار خانگی می‌توان به انواع خدمات مربوط به ناخن از جمله مانیکور، پدیکور، انواع مختلف کاشت و طراحی ناخن و لاک و ژل اشاره کرد. نیروهای ناخن کار در استاده دارای تخصص زیادی در حرفه‌های مختلفی از خدمات ناخن هستند و با ارائه بهداشتی‌ترین خدمات ضمن بهره‌گیری از به روزترین ابزار در صدد کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود هستند.
در جدول زیر، میزان هزینه و لیست قیمت برخی از رایج‌ترین و پرمخاطب‌ترین خدمات درخواست شده از سوی بانوان آورده شده است.

ناخن کار در منزل

گفتنی است عوامل زیادی بر میزان قیمت هر یک از خدمات تاثیر می‌گذارد که برخی از مهم‌ترین آنها با جزئیات در ادامه مطلب توضیح داده شده‌اند.

 1. مقدار خرابی ناخن و میزان مواد استفاده شده توسط ناخن کار خانگی تاثیر زیادی در میزان قیمت دارد. به طور کلی هر چقدر میزان شکستگی و هواگرفتگی ناخن بیشتر باشد، مقدار زمان صرف شده، مواد پودری استفاده شده و همچنین قیمت و مبلغ دریافتی نیز بیشتر خواهد بود.
 2. نوع کاشت انتخابی توسط مشتری نیز در قیمت تاثیر زیادی دارد. انواعی از کاشت ‌ها از جمله ژله‌ای و هلویی نسبت به کاشت ساده هزینه بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند و از زحمت بیشتری توسط ناخن کار برخوردارند.
 3. برند و میزان مواد مصرفی توسط ناخن کاران نیز یکی دیگر از موارد مهم اثرگذار بر هزینه خدمات ناخن در منزل می‌باشد. این روزها با افزایش روزافزون میزان قیمت مواد و ابزارآلات، هزینه‌های گزاف و متغیری برای ناخن کاران مطرح می‌گردد که متخصصین استاده با عرضه بهترین خدمات ضمن استفاده از به‌ روزترین ابزار، با قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ای نیاز شما را برآورده می‌سازد.
 4. در نهایت، کیفیت کار ناخن کاران و سابقه و مهارت طراحان نیز نقشی کلیدی در قیمت ایفا می‌کند. هر چه توانمندی و سرعت کار بهتر باشد، هزینه و مبلغ دریافتی در ازای انجام خدمات نیز افزایش می‌یابد. لازم به ذکر است استاده بهترین ناخن کاران را برای انجام خدمات در منزل به شما معرفی می‌نماید تا هزینه‌های اضافی را به ناخن کاران نابلد و تازه کار نپردازید.