متخصصین تعمیر مبل در تهران

محمد حسین مطلبی

امتیاز 4.5 از 23

استاده در: تعمیرات مبل، تولید مبل، تعویض روکش مبل، رنکاری مبل، فروش پارچه مبلی، دوخت کاور مبل

مزایا: ایاب و ذهاب رایگان، تضمین 1 ساله پارچه مبلی، ضمانت بازگشت وجه، تحویل 1هفته‌ای

این جایگاه برای شماست

امتیاز 4.1 از 22

برای جذب مشتری بیشتر، به متخصصین استاده بپیوندید

در تلاشیم که امروز به هرچه که در پیرامون تعمیر مبل است بپردازیم. به بررسی موارد زیر در این صفحه از استاده خواهیم پرداخت:
هزینه تعمیر مبل ، آموزش تعمیر مبل در منزل ، تعمیرات مبل راحتی ، انواع روکش مبل ، بهترین زمان تعمیرات مبل ، بهترین روش برای مشخص شدن تعمیر کار مبل حرفه ای ، معرفی انواع قطعات مبل ، انواع پارچه مبلی و… در زمان تعمیر مبل خود شما می توانید با کمی بررسی برخی از هزینه هارا مشخص کنید.

تعمیر مبل

تعمیر مبل یکی از بهترین روش ها برای پرداخت هزینه کمتر نسبت به خرید مبل جدید است.
چندین نکته در زمان تعمیرات وجود دارد که نیاز است آشنایی بیشتری با این نکات داشته باشیم تا در هزینه و قیمت های تمام شده صرفه جویی کرده باشیم و از همه مهمتر با بالاترین کیفیت خدمات را از تعمیر کار خود دریافت کنیم.

هزینه تعمیر مبل

در موارد زیر که به آنها اشاره شده است نمی توان هزینه مشخصی را در نظر گرفت ولی سعی کردیم که حدود قیمت را مشخص کنیم.

تعمیر مبل برای تعمیرکاران مبل به دو دسته زیر تقسیم بندی می شوند. و بیشتری هزینه  دستمزد را در بر خواهند داشت. به صورت جداگانه به هرکدام می پردازیم. در نظر داشته باشید که امکان دارد مبل شما نیاز به فقط یکی از آنها برای تعمیر داشته باشد.

رویه کوبی مبل

رویه کوبی مبل

رویه کوبی مبل از مهمترین قسمت‌ها در زمان تعمیرات مبل است. این کار آنقدر حساس است که در این قسمت می‌توان مشاهده کرد که اگر بهترین رویه کوبی مبل برای شما انجام شود، شما صاحب یک مبل جدید شده اید که کیفیت و ماندگاری آن از مبل‌های نو بسیار بالاتر است.

رویه کوبی مبل استیل و رویه کوبی مبل راحتی تفاوت‌های چندانی در زمان تعمیرات مبل دارند. تعمیرکاران حرفه‌ای مبل که آنها با نام رویه کوب بیشتر می‌شناسیم، تجربه بسیار زیادی باید در زمینه رویه کوبی مبل داشته باشند تا بتوانند رویه کوبی مبل استیل ویا رویه کوبی مبل راحتی را به بهترین شکل کار کنند.

هزینه رویه کوبی مبل چقدر است؟

دستمزد رویه کوبی یکی از پر هزینه ترین فعالیت ها برای تعمیر مبل است. که بستگی به 2 مورد دارد.

 1. نوع و متراژ پارچه ای که برای رویه کوبی مبل استفاده می شود
  1،000،000 تومان تا 4،000،000 تومان
  این هزینه برای یک دست مبل 7 نفره است. یا یک مبل 7 نفره را در نظر بگیرید که در پشت مبل هم از پارچه استفاده شده. کاملا منطقی است که هزینه دستمزد رویه کوبی یک مبل که در پشت آن پارچه استفاده نمی شود از مبلی که در پشت آن پارچه استفاده شده است، بیشتر شود.
 2. حرفه ای بودن تعمیر کاری که رویه کوبی را انجام می دهد.

موارد زیر هزینه هایی هستند که پس از تماس با تعمیر کار  مشخص خواهند شد.

 • هزینه خرید پارچه برای رویه کوبی مبل که به خود شما بستگی دارد
  شما مسئول خرید پارچه مبلی هستید. ولی حتما از تعمیر کار خود در این رابطه مشاوره های لازم را بگیرید. این مورد مهم باعث می شود که شاید هزینه های شما کمتر شود و از پارچه یا چرم خوبی برای مبل خود استفاده کنید. برخی از تعمیر کاران مبل با تجربه خوبی که در این زمینه دارند، خرید پارچه مبل شما را خودشان انجام می دهند که در این صورت کافی است تنها رنگ پارچه و طرح دلخواه خود را لحاظ کنید.
 • هزینه ایاب و ذهاب نسبت به توافق شما با تعمیر کار صورت می گیرد؛ در بعضی از مواقع تعمیر کار هزینه ایاب و ذهاب را بر عهده خواهد گرفت.
 • رنگ آمیزی بدنه مبل (در صورت نیاز)
 • شخص یا شرکت تعمیر کننده
  نسبت به حرفه ای بودن تعمیرکار هزینه خدمات آنها با سایر تعمیر کارهای دیگر متفاوت می باشد. می توان به برش پارچه اشار کرد که هر چقدر برش پارچه مبل شما به خوبی انجام شود، رویه کوبی مبل شما بهتر انجام خواهد شد. پس توجه داشته باشید که اختلاف قیمت تعمیر کارها با یکدیگر نسبت به این موارد متفاوت می باشد.
 • در صورت نیاز مبل شما به رنگ کاری مبل یا هر موارد دیگری که نیاز به نجاری داشته باشد، هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

در نظر داشته باشید که در زمان استفاده از پارچه های گران قیمت برای رویه کوبی مبل، بهتر است تعمیر کار حرفه ای این کار را انجام دهد. که در پایین به شما برای تشخیص دادن یک تعمیر کار حرفه ای کمک خواهیم کرد.

تشخیص کیفیت کلاف مبل

دستمزد تقویت یا تعمیر کلاف مبل، یکی دیگر از بیشترین هزینه های تعمیرات مبل است. کلاف مبل به اسکلت اصلی مبل گفته می شود که قسمت های آن شامل چوب، فوم یا ابر، تسمه ها و فنرها است.

زمان استفاده از متخصصین تعمیرات مبل در استاده، بازدید و کارشناسی مبل کاملا رایگان است

به دلیل نوع طراحی مبل، کاربر به سادگی نمی تواند کلاف مبل را مشاهده کند. نوع اتصال کلاف مبل باید به درستی بررسی و تعمیر شوند و در صورت نیاز به تقویت یا تعویض اجزاء آن که در بالا به آن اشاره شد اقدامات لازم از طرف تعمیر کار شما صورت می گیرد.

رویه کوبی مبل ارزان

رویه کوبی مبل کار بسیار سختی است که استادکاران باتجربه به عنوان رویه کوب فقط می‌توانند این کار را به درستی انجام دهند. تبلیغات مثل رویه کوبی مبل ارزان یا تعویض رویه مبل ارزان شمارا گمراه نکند. اگر رویه کوبی مبل شما به درستی انجام نشود، بعد از چند روز موارد زیر را مشاهده خواهید کرد.

 • باز شدن یا در رفتن منگنه‌ها
 • بازشدن ویا در رفتن لمسه‌های مبل
 • چروک خوردن ویا کش آمدن پارچه مبل

رویه کوبی ارزان فقط یک تبلیغ است برای دور ریخته شدن پول شما. هیچ رویه کوب ماهری با هزینه کم اقدام به تعمیرات مبل نمی کند.

از چه پارچه ای برای مبل خود استفاده کنیم؟

پارچه مبل مهمترین عامل زیبایی مبل و دکوراسیون داخلی ما هستند. در زمان تعمیرات مبل انتخاب پارچه مبلی از بزرگترین چالش ها به حساب می آید. (البته بعد از انتخاب و پیدا کردن یک تعمیر کار حرفه ای) کیفیت پارچه، طرح و رنگ هایی که با دکوراسیون داخلی و منبت مبل همخوانی داشته باشند، قابل شستشو بودن آن ها، کهنه نبودن پارچه ها و … همگی موارد بسیار مهمی می باشند که هنگام انتخاب پارچه باید در نظر بگیرید.

آیا هر مبلی را باید تعمیر کرد؟

کاملا مشخص است که جواب این سوال خیر است. می توانیم با در نظر گرفتن موارد زیر، جواب این سوال که آیا مبل شما ارزش تعمیر دارد یا خیر؟ مشخص شود.

در صورتی که ساختمان مبل شما یا به صورت درست تر کلاف مبل شما کیفیت خوبی داشته باشد، می توان گفت که تعمیر مبل شما کار درستی است ولی در غیر این صورت یا پس از تعمیرات مبل، مبل کیفیت خود را به زودی از دست خواهد داد و فقط برای یک مدت کوتاهی مبل شما ظاهر خوبی دارد و یا هزینه بیشتری نسبت به خرید یک مبل جدید بابت تعمیرات مبل خود باید پرداخت کنید.

پیشنهاد می شود در صورت تمایل به تعمیر مبلی که کلاف خوبی ندارد، هزینه زیادی بابت پارچه مبلی خود پرداخت نکنید و در مقابل هزینه خوبی بابت پارچه خود در زمانی که مبل شما از کلاف خوبی برخوردار است پرداخت کنید چون پس از تعمیر مبل خود، یک مبل کاملا سالم و نو دارید که می تواند چندین سال برای شما قابل استفاده باشد.

برای متوجه شدن موارد بالا فقط کافی است که مواردی که در قسمت “قبل از تعمیر مبل بخوانید” را مطالعه بفرمایید

10 نکته طلایی که قبل از تعمیرات مبل باید بدانید

10 نکته طلایی که قبل از تعمیر مبل باید بدانید

با توجه کردن به موارد زیر می توانید هزینه های خود را برای تعمیرات مبل کاهش دهید، تعمیر کار خوبی برای تعمیر مبل خود انتخاب کنید و…

با چه روشی متوجه شویم که تعمیر کار مبل ما حرفه ای است؟

قبل از سفارش تعمیر مبل خود از تعمیر کار درخواست نمونه کارهای خودش را بکنید

بهترین روش براورد هزینه تعمیرات مبل چیست؟

عکس کامل مبل خود را برای تعمیرکار خود ارسال کنید

بهترین روش خرید پارچه مبلی چیست؟

مشاوره لازم را در رابطه با خرید پارچه مثل نوع آن یا محل خرید آن را از تعمیرکار خود بگیرید با توافق بین شما و تعمیرکار، خرید پارچه می تواند از طرف تعمیرکار صورت بگیرد. در غیر این صورت مشاوره کامل در رابطه با نوع پارچه، قیمت پارچه و محل خرید پارچه را از تعمیرکار خود بگیرید.

از چه جنس پارچه ای برای مبل خود استفاده کنیم؟

پیشنهاد می شود برای مبل هایی که کلاف خوبی ندارند از پارچه گران قیمت استفاده نکنید. از تعمیرکار خود در این زمینه مشاوره بگیرید. به دلیل نوع طراحی مبل، شما به سادگی نمی توانید متوجه شوید که کلاف در چه شرایطی است.

هزینه ایاب و ذهاب به چه صورت برای تعمیرات مبل محاسبه می شود؟

هزینه ایاب و ذهاب کاملا توافقی است.
قبل از ارسال مبل برای تعمیر کار یا زمانی که تعمیر کار برای دریافت مبل شما می آید، توافق های لازم برای هزینه ایاب و ذهاب را صورت دهید.

از چه فومی تعمیر کار استفاده می کند؟

بسته به نوع مبل شما مشخص خواهد شد ولی حتما قبلا شروع کار مشخص کنید از چه فوم یا ابری تعمیرکار می خواهد استفاده کند. فوم سرد، گرم و…

آیا کلاف مبل شما را بازسازی ویا تقویت می کند؟

قبل از شروع به کار تعمیر کار باید مشخص کند که آیا مبل شما نیازی به تعمیر ویا بازسازی دارد یا خیر و حتما قبل از بازسازی ویا تقویت کلاف با شما هماهنگی های لازم برای هزینه آن صورت بگیرد.

بدترین زمان برای تعمیرات مبل چه روزهایی است؟

بدترین زمان برای تعمیر، روزهای پایانی سال است. به دلیل محدود بودن زمان و سفارشات زیاد، کیفیت تعمیرکار برای تعمیر مبل شما پایین می آید.

 روند تعمیرات مبل به چه صورت است ؟

هزینه تعمیر مبل و آموزش تعمیر مبل
 • ابتدا پارچه یا چرم از خود مبل جدا می شود که به آن ها رویه مبل گفته می شود.
 • در اینجا خیاط دست به کار می شود. خیاط با استفاده از الگوی مبل، پارچه های جدید را برش می دهد و خیاطی را شروع می کند. از خود رویه قدیمی مبل به عنوان الگو استفاده می شود.
 • فوم یا ابر مبل بررسی می شود. در صورت نیاز آنها تقویت می شوند و یا در غیر این صورت به تعمیر فوم مبل باید اقدام کرد.
 • در برخی از مبل ها از ابر استفاده می شود و در برخی از مبل ها از فوم. که فوم ها به دو دسته فوم سرد مبل و فوم گرم تقسیم می شوند. حالت ارتجاعی و نرمی فوم سرد از گرم بیشتر است. به همین دلیل هزینه فوم سرد از گرم بیشتر است و این مورد یکی از دلایلی است که در هزینه تعمیر مبل تفاوت ایجاد می کند.
 • در این مرحله کیفیت کلاف مبل بررسی می شود. اگر کلاف مبل مانند فنرها، کش های مبل و … نیاز به تعمیر یا تقویت داشته باشند از طرف تعمیر کار باید انجام شود و تعمیر نشیمن مبل انجام گیرد.
 • در صورت وجود مشکل حاد در حال انجام کار، پیمان کار می بایست مشکل را به اطلاع کارفرما که مبل را در اختیار تعمیر کار قرار داده است برساند.
 • به دلیل نوع طراحی مبل که به سادگی نمی توان کلاف مبل را مشاهده کرد این مورد باید از طرف تعمیرکار به دقت بررسی شود و به اطلاع کارفرما رسانده شود. متاسفانه در برخی از تعمیر کاران مبل، مشاهده می شود که این مورد را به خوبی بررسی نمی کنند و بعد از مدت کوتاهی از تعمیر مبل، مبل کیفیت خود را از دست داده است و دیگر قابل استفاده نیست.
 • در آخر رنگ آمیزی یا تعمیر بدنه انجام می شود . (البته در صورت نیاز)
 • اگر بدنه مبل نیاز به تعمیر داشته باشد باید از طرف تعمیر کار اقدامات انجام شود. البته با هماهنگی کارفرما. تعمیر بدنه چوبی با بدنه مبل فلزی با هم متفاوت هستند و هزینه های آن با هم فرق دارند. (هزینه تعمیر مبل فلزی بیشتر از مبل چوبی است)
 • در صورتی که بدنه مبل نیاز به رنگ کاری داشته باشد، رنگ کار این کار را انجام می دهد که به صورت معمول شکستگی های مبل برطرف می شود، سپس لکه گیری انجام می شود، سمباده زده می شود و در آخر 2 تا 3 دست رنگ زده می شود.

همانطور که مشاهده می کنید به سادگی با در نظر نگرفتن یا کمکاری موارد بالا ، تعمیر کار می تواند هزینه های خود را کاهش دهد. لطفا این موارد را قبل از اقدام به تعمیرات با تعمیر کار چک بفرمایید.

آموزش تعمیر مبل در منزل

در برخی از مواقع خود شما می توانید دست به کار تعمیرات در منزل شوید. این مورد به خرابی مبل شما بستگی دارد. اگر سطحی باشد و شما حوصله آن را داشته باشید می توانید این کار را در منزل انجام دهید.

در زیر چند ویدیو آموزشی جمع آوری شده است که امیدواریم با مشاهده آنها بتوانید تعمیر مبل در منزل را انجام دهید.

در پایان:

دقت داشته باشید که برای انجام هرگونه خدمات آنلاین در زمینه تعمیر مبل با متخصصین آن‌ها در تماس باشید تا در نهایت از کار خود رضایت کامل داشته باشید.

مطالب مرتبط برای شما...

 1. Avatar فاطمه محسنی فر says:

  با سلام و خدا قوت وباآرزوسلامتی وشادکامی به دست اندر کاران همه مطالب مربوط به تعمیر مبل وانتخاب پارچه وپرسش وپاسخ هارو مطالعه کردم پاسخ سوالم را هم گرفتم. سپاس

 2. Avatar هدایتی says:

  سلام وقت به خیر هدایتی هستم عکسی از مبل رو وات ساپ براتون ارسال میکنم مبل ما کلافه جنس محکم و خوبی داره ولی دیگه ابرهای نشیمنگاه و تکیه گاه از بین رفته و چوبش کاملا مشخص شده و با دست قابل لمس هست میخواستم هزینه تعمیر آون رو بهم بفرمایید

  • Avatar محمدرضا پرزیوند ( تعمیرکار مبل ) says:

   سلام
   هزینه از طریق واتس اپ به شما اعلام خواهد شد

 3. Avatar سلیمانی says:

  سلام مبل ۷نفره مخمل دارم فنرش دررفته آدم نشستنی چوبش دست بزنی معلومه چقدرمیشه

  • Avatar محمدرضا پرزیوند ( تعمیرکار مبل ) says:

   سلام
   برای مشخص شدن هزینه تعمیر کلاف مبل باید عکس ارسال کنید
   لطفا عکس مبلتون به شماره موبایل درج شده در همین صفحه واتس اپ کنید

 4. Avatar N❤E says:

  سلام ما یه دست مبل هفت نفره مدل فرشته داریم که مبل سه نفره تشک وسطی گود شده اینو بگم که تشک مبل ها جدا نمیشه ثابت هستند آیا میشه تعمیر کرد یا خودمون تو خونه درستش کنیم

  • Avatar محمدرضا پرزیوند ( تعمیرکار مبل ) says:

   سلام
   لطفا عکس مبل به شماره موبایل ارسال بفرمایید.
   معمولا به دلیل از بین رفت ابر یا فوم مبل این مشکل به وجود میاد که در این صورت باید تعویض بشه یا در برخی موارد تقویت بشه

 5. Avatar آرین نظری says:

  سلام من میخوام این حرفه رو یاد بگیرم از کجا باید شروع کنم

  • Avatar پرزیوند (تعمیرکار مبل در نکت) says:

   سلام
   بهترین کار، کارآموزش در کنار یک شخص باتجره در زمینه تعمیرات مبل است.

  • Avatar محمدرضا پرزیوند ( تعمیرکار مبل ) says:

   تلفنی تماس بگیرید با مدیریت راهنمایی تون میکنیم

 6. Avatar پرزیوند says:

  سلام
  1- بله امکان دوخت تشکچه وجود دارد.
  2- قیمت درست کردن کوسن ویا تشکچه به مواردی زیادی مثل ابر، پنبه، پر و… بستگی دارد. بهتر است به صورت تلفنی تماس بگیرید.

 7. Avatar شیرین says:

  من میخام یدونه فوم مبل ۱۰۰*۶۰ با روکش مخمل تهیه کنم که به عنوان تشکچه ، گوشه نشیمن بزارم ،رنگش هم نخودی باشه که با مبلمان خودم ست باشه، آیا امکانش هست تعمیرکار مبلمان اونو واسم بسازه؟ و اگه اینجا، کسی انجام میده قیمت تمام شده ش چقد میشه؟
  اگه قابلیت دوخت سطحی در پشتش باشه که مجبور نشم کوسن بزارم برا تکیه دادن که خیلی خوبه،

 8. Avatar حسين عليپور says:

  سلام ، يكدست مبل راحتي 7 نفره چرمي دارم كه چرم آن پوسته پوسته شده و كلاف و فوم آن هيچ ايرادي ندارد ، با توجه به پرس جوي انجام گرفته نياز به 30 متر پارچه دارد . با توجه به محل سكونت ما در فرديس چگونه ميتوانم براورد هزينه كنم؟

  • Avatar پرزیوند says:

   باسلام
   نیاز به مشاهده عکس از مبل شما است و اطلاعات بیشتر
   لطفا با شماره های همین صفحه تماس بگیرید

   • Avatar حسين عليپور says:

    سلام ، لطفآ يك شماره اي جهت ارسال عكس مبل از طريق تلگرام يا سروش يا واتس آپ اعلام بفرمائيد

   • Avatar کاربر میهمان says:

    سلام دسته مبل من فرو رفته میخاستم ببینم هزینه تعمیر چقدر است

    • Avatar پرزیوند says:

     سلام
     توضیحات خیلی کمی دادین
     هزینه تعمیر دسته بستگی به نوع چوب، پارچه و نوع خرابی است.
     لطفا یا توضیحات بیشتری بفرمایید ویا عکس دسته را به شماره موبایلی که در همین صفحه است ارسال بفرمایید.

 9. Avatar منصور زالی says:

  با سلام ، آیا تعویض فوم مبل راحتی در منزل امکان پذیر است ( بدون کندن رویه و تعویض آن ) اگر امکان دارد لطفا شخص مطمئنی را معرفی فرمایید متشکرم

  • admin admin says:

   باسلام
   بسته به نوع مبل شما داره، لطفا با شماره‌های همین صفحه تماس بگیرید

 10. Avatar Mona says:

  سلام من پارچه مازراتی میخوام از کدوم شهر و تولیدی تهیه کنم که مناسب در بیاد

  • Avatar محمدرضا پرزیوند ( تعمیرکار مبل ) says:

   چند متر میخواهید؟ با شماره های دفتر یا مدیریت تماس بگیرید راهنمایی تون میکنیم

   • Avatar کاربر میهمان says:

    سلام یکی از مبل های استیلم کفیش نشست کرده ایا می توان از زیر کفی را تعمیر کرد تا به پارچه آسیب نرسد؟

    • Avatar محمدرضا پرزیوند ( تعمیرکار مبل ) says:

     سلام
     باید از زیر شکافت دید اگر در حد شل شدن تسمه ها ش باشه میشه اگر کلاف مبل باشه نه متاسفانه

 11. Avatar کامیاب says:

  سلام من میخواستم خیاطی مبلمان رو از صفر تا صد یاد بگیرم،اگه میشه لطفا راهنمایی کنید

 12. Avatar م ب says:

  با سلام
  ما یکدست مبل استیل قدیمی و اصیل داشتیم که برای رویه کوبی و لکه گیری های کوچک به تعمیرکار دادیم. اما وقتی مبلمان را تحویل دادن دیدیم نه تنها لکه گیری نشده، که رنگ سطحی که زدن نامنظم و تیره تر از رنگ اصلیه و خیلی واضح بخشهایی تیره تر و بخشهایی رنگ قدیمی و کمرنگتره و علاوه بر آن مبلمانی که سالم تحویل داده شده بود تماما زخمی شده و خراش و خرابی طرحها و رنگ پریدگی بسیاری دارد. لطفا راهنمایی کنید که آیا جایی هست که بشه از ایشون شکایت و اعلام خسارت کرد؟ و آیا تعمیر این خرابکاریها طوریکه واصح نباشد امکانپدیره؟ ممنونم

  • admin admin says:

   باسلام
   1- متاسفانه هیچ سازمانی وجود ندارد که بتوانید به صورت اختصاصی این مورد را پیگیری بفرمایید.
   این مورد بسیار زیاد مشاهده شده است که به دلیل انتخاب نکردن یک تعمیر کار معتبر و باتجربه این چنین مشکلاتی به وجود می آید.
   2- بله امکان درست شدن بدنه مبل شما است
   لطفا برای مشاوره با شماره های همین صفحه تماس بگیرید

 13. Avatar کاربر میهمان says:

  سلام تعویض روکش مبل درکرج هم دارید

 14. Avatar مسعود says:

  واقعا متاسفم واسه بعضی از این تعمیرکارا
  طرف مبل آشغالو ورداشته کلا سرویس کرده به اسم نو تو دیوار بهمون فروخته پس فردا دیدیم دوباره همون آگهی یه مبل جدید… کلی گشتم فهمیدم خانوادگی دزدن مبلو نو میکنن میذارن تو یه خونه بابای طرفم میاد میگه جهاز دخترمه داره میره خارج به اسم نو قالب ملت میکنن زنگم زدم بهش ترسیده فقط فحشم داده
  تو رو خدا انصاف رو رعایت کنید چرا برای پیشرفت پاتونو رو شونه های بقیه میذارید

  • Avatar امیرشجاعی says:

   سلام وقتتون بخیر ما 1دست مبل بوگاتی 7نفره داریم که میخوایم روکش دوتا سه نفره ها و میز وسط را عوض کنیم جنس پارچه مثل خودش باشه فقط رنگشو میخوایم عوض کنیم هزینش چقدر میشه

   • Avatar محمدرضا پرزیوند ( تعمیرکار مبل ) says:

    سلام
    برای دریافت قیمت دقیق، لطفا عکس مبل را به شماره موبایل درج شده در صفحه ارسال بفرمایید
    تا قیمت دقیق به شما اعلام شود

 15. Avatar رحمانی says:

  سلام
  آیا خانومها هم میتونید تعمیر مبل انجام بدن

 16. Avatar کاربر میهمان says:

  برای تعمیر مبل استیل فنر دار، ایا فوم سرد هم روی فنر کار میشود، ایا فوم برای مبل فنر دار سفت نمیشود، که نشستن روی مبل راحت نباشد، وبا ایجاد فوم ایا حالت قوس روی تشک مبل فنر دار از بین میرود، وتخت میشود، ممنونم

 17. Avatar Reza says:

  سلام خسته نباشید .ما قبل عید 1 دست مبل 7 نفره مدل بوگاتی سفارش دادیم ولی از رنگش راضی نیستیم .میخوایم پارچه و رنگشو عوض کنیم .به نظرتون هزینه چقدر میشه؟

  • admin admin says:

   باسلام
   برای راهنمایی کاملتر لطفا با تعمیر کار که در همین صفحه شماره آن درج شده تماس بگیرید.
   کاملا بستگی به نوع پارچه شما داره که میخواهید انتخاب و خرید کنید. مابقی آن دستمزدی است که تعمیرکارها برای تعمیر مبل شما دریافت می کنند.
   باتشکر

  • Avatar الناز says:

   سلام. من مبل خونمونو اینجا تعمیر کردم و پارچشو عوض کردم. کارشون خیلی خوبه افشین گویلی . باهاشون تماس بگیرید

 18. Avatar behzad sameh says:

  درضمن خدارو شكر ميكنم كه هميشه مشتريان عالى و پر بركت و دستو دلبازى رو هميشه سر راه من قرار داده،كارهاى من عمدتا كلاسيك ،تمام دوخت لورنزو ايتاليا(جك دار)چستر،هوكلاى آلمان،استيل مصرى،عربى وتمام مبلهاى تركيه ازجمله استقبال،بللونا،كليم،يووزلاروبهترين كار تو دنياى مبل كشورمون ايران (مبل ايران)هستش كه هميشه باعث افتخارمون هستش.خدايا شكرت.در ضمن چندسال سابقه كار پيش چندتا از استاد كاران تركيه رو دارم.

  • admin admin says:

   باسلام
   امیدوارم همیشه پیروز و موفق باشید.
   امیدوارم موفقیت های بزرگی در زمینه کاری داشته باشید و همیشه سلامت و هر روزتان پربرکت باشه.
   بادرود

 19. Avatar behzad sameh says:

  سلام وقتتون بخير بهزاد سامه هستم تقريبا دوازده ساله كه تو كار مبل هستم وكارگاهم تو اورميه هستش وتواورميه فقط كارهاى تخصصى افراد خاص كه نميتوانند كارشون رو به هركسى اعتماد كنند (ازجمله دكتران،مهندسان،وافراد بامنصب….)كار ميكنم وحتى چندتا سفارش از خود تهران هم داشتم كه كار رو از تهران واسم فرستادن(هزينه ى حمل هم براشون مهم نبوده چون كار واسشون مهم بود)وبارضايت كامل كارو پسند كردن وآماده همكارى با كسانى هستم كه كار خاص خودشون رو ميخوام بابهترين كيفيت،درضمن اين اعتماد به نفس رو مديون رضايت كامل تمام مشتريانمون هستم

 20. Avatar صابری says:

  این شماره ای ک گذاشتین واقعا ادم بدقول و بی اخلاقی هستن!

  • admin admin says:

   سلام آقای صابری عزیز
   مورد شما پیگیری خواهد شد و با شما در این زمینه تماس گرفته می شود.
   ممنون از پیامی که گذاشتین

 21. Avatar علیرضا جلیلوند says:

  سلام تو گوگل سرچ کنید علیرضا جلیلوند تخصصی ترین تعمیر کار مبل هستم با ۲۹ سال سابقه اگر عضو کانال ما بشید که لینکش تو گوگل هست تمام نمونه کارهای ما تو کانالمون هست که حتما به ما سفارش کار خواهید داد

 22. Avatar ورقائی says:

  سلام وقت بخیر
  من یه سوال دارم من یه مبل راحتی خریداری کردم که دورو هست یعنی یه طرف ساده یه طرف گلدار پشتی های مبل که تکیه میدیم داخلش الیف مصنوعی یا همون پشم شیشه است هیچ حفاظی هم نداره همون پارچه رو داخلش الیاف گذاشتن دوتا دکمه پشتو جلو دوخته شده موقع خرید فروشنده گفت قابل شستشو هست حالا کثیف شده اگر من الیافش رو خالی کنم رویه رو بشورم خراب میشه بخوام دوباره پرش کنم؟ایا حتما باید بدم قالیشویی بیاد بشوره.

  • admin admin says:

   باسلام
   لطفا با تعمیر کارات تماس برقرار کنید تا راهنمایی های لازم را برای این مورد انجام دهند.
   باتشکر

  • Avatar باران says:

   سلام من مبلم ال پیکاسو هست دسته مبلام ترک خورده میخواستم بدونم هزینه تعمیرش چقدر میشه

   • admin admin says:

    سلام
    لطفا با شماره های همین صفحه تماس بگیرید و عکس مبل خود را ارسال کنید
    باتشکر

 23. Avatar کاربر میهمان says:

  سلام .وقتتون بخیر
  منم استاد تعمیرات مبلم
  با بیست سال تجربه .مشهد

  • Avatar فرزانه کرمی says:

   سلام ادرس تعمیر از کرمانشاه میخواستم کرمانشاه شعبه ندارین ممنون از لطف شما وقت بخیر

 24. Avatar بهنام says:

  آموزشگاهی هست که تعمیر مبل آموزش بدن ؟

 25. Avatar کاربر میهمان says:

  تعمیر مبل در محل چجوری انجام میشه ؟
  من تماس گرفتم میگن همچین چیزی امکان نداره شما چرا نوشتی تعمیر مبل در محل.

  • admin admin says:

   باسلام و احترام
   در نظر داشته باشید که تعمیر مبل درمحل بسته به نوع خرابی مبل شما صورت می گیرید.
   معمولا خرابی های کوچک را شما در منزل نسبت به آموزش های ارائه شده، خودتان می توانید انجام دهید.
   پیروز باشید

 26. Avatar فاطمه شفیعی says:

  سلام
  از کجا میتونم پارچه مبلی با قیمت مناسب بخرم ؟

  • admin admin says:

   باسلام
   لطفا مقاله پارچه مبلی در نکت را مطالعه بفرمایید.
   باتشکر

   • Avatar مریم says:

    عرض
    برای تعمیر مبل منزلم به یک تعمیرکار خوب احتیاج دارم. منزل بنده صادقیه است.
    لطف میکنید معرفی بفرمایید؟
    با تشکر

    • admin admin says:

     باسلام
     لطفا با تعمیر کاری که در همین صفحه شماره آن درج شده است تماس بگیرید.
     باتشکر

 27. Avatar لیلا حقانی says:

  با سلام مبل ما فومش تو رفتگی پیدا کرده بعضی قسمتاش خودمون میتونیم تعمیر کنیم ؟

  • admin admin says:

   باسلام
   فوم مبل شما باید تعویض بشه
   بستگی به نوع فوم داره
   اگر فوم شما به صورت جداگانه در مبل قرار گرفته شده باشه، خودتون هم میتونید این کارو انجام بدین.

 28. Avatar علی says:

  سلام کلاس اموزش تغییرات مبل وصندلی لطف کنید معرفی بکنید

  • admin admin says:

   سلام
   دوست عزیز، بعید می دونم که برای این نوع کارها کلاس آموزشی باشه
   بهتر هست که در کنار یک تعمیر کار خوب کار و کسب تجربه کنید.

 29. Avatar پیام says:

  برای کرج تعمیرکار کاردرست کسی میشناسه ؟

  • admin admin says:

   باسلام
   درصورت همکاری سایت نکت با یک شرکت معتبر، شماره در سایت قرار خواهد گرفت.
   باتشکر

  • Avatar الناز says:

   بله من مبل خونمونو اینجا درست کردم کارش عالی بود دهقان ویلا افشین گویلی

  • Avatar کاربر میهمان says:

   سلام بله

 30. Avatar فدوی says:

  سلام من یه تعمیر کار منصف میخوام آگه سراغ دارید اطلاع بدید

  • admin admin says:

   باسلام
   درصورت همکاری سایت نکت با یک شرکت معتبر، شماره در سایت قرار خواهد گرفت.
   باتشکر

 31. Avatar آوا says:

  سلام خسته نباشیدمن آدرس یک تعمیرمبل میخواستم دراندیمشک

 32. Avatar کاربر میهمان says:

  سلام خسته نباشیدمن آدرس یک تعمیرمبل میخواستم دراندیمشک

  • admin admin says:

   باسلام
   درصورت همکاری سایت نکت با یک شرکت معتبر، شماره در سایت قرار خواهد گرفت.
   باتشکر

 33. Avatar مجتبی درفکی says:

  سلام با عرض پوزش از اینجایی که بنده خودم تعمیر کار مبل هستم و اساتید بده به نامهای تعمیر و سفارشات مبل هستن هیچ گاه در هیچ سایت یا جای تبلیغات ندارن بلکه مشتری ها از بابت کار خود به یکدیگر معرفی میکنند

  • admin admin says:

   باسلام
   نمیتوان گفت که کسی که در شبکه های اجتماعی یا سایت های اینترنتی تبلیغ می دهد، مشتری ندارد یا خدمات خوبی ارائه نمی دهد.
   دوست من، یکی از بهترین روش های جذب مشتری یا بازاریابی یا برندینگ، تبلیغات دهان به دهان است. روشی که شما می فرمایید بسیار خوب است ولی در نظر داشته باشید که این یکی از روش های تبلیغات و بازریابی است.
   روشی مثل تبلیغات در فضای آنلاین هم یکی دیگر از روش های بازاریابی یا تبلیغات است.

 34. Avatar امیر says:

  ما توی همدان زندگی می کنیم تعمیر صندلی برای همدان هم انجام میشه ؟

  • admin admin says:

   باسلام
   در حال حاضر خیر. در صورتی که تعمیرکار در شهر همدان مورد تایید نکت باشد، اطلاعات تماس یا وب سایت در سایت قرار خواهد گرفت.
   باتشکر

 35. Avatar علیرضا جلیلوند says:

  سلام.من علیرضا جلیلوند هستم ۲۹ ساله که رویه کوب مبل هستم و این ای دی تلگرام من هستش که می تونید ببینید نمونه کارهامو شماره تماس من هم در کانال هستش .به کیفیت کار من نمره ۲۰ خواهید داد.با تشکر از سایت خوبتون

  • admin admin says:

   سلام آقای جلیلوند
   می تونید یک درخواست همکاری به آدرس ایمیل نکت info@nect.ir ارسال کنید.
   پس از بررسی از طرف کارشناسان. شماره شما در سایت قرار خواهد گرفت
   موفق باشید

  • Avatar کاربر میهمان says:

   وات ساپ گروه دارید شماره بزارید کار ها رو ببینیم

   • admin admin says:

    باسلام
    لطفا با شماره درج شده در صفحه تماس بگیری.
    در نظر داشته باشید که نمونه کارها در همین صفحه وجود دارد.
    باتشکر

 36. Avatar ساناز افشان says:

  میشه یک شرکت تعمیر مبل معتبر معرفی کنید ؟

  • admin admin says:

   باسلام
   درصورت همکاری سایت نکت با یک شرکت معتبر، شماره در سایت قرار خواهد گرفت.
   باتشکر

 37. Avatar سارا مجلسی says:

  سلام
  چرا مثل صفحه تعمیرات صندلی اینجا هم شماره تعمیر کار مبل نداره ؟ از کجا باید شماره تعمیر کار مبل خوب پیدا کنم ؟

  • admin admin says:

   سلام
   در صورتی شماره یا آدرس سایت تعمیر کار یا شرکتی در این زمینه در صفحه قرار خواهد گرفت که از طرف نکت قابل قبول و تاییده شده باشد.
   باتشکر

  • Avatar مسعود خمسه says:

   تعمیرات تخصصی مبل مسعود

   مفتخر است با بیش از 20 سال تجربه در کارگاهی مجهز، جهت تعمیرات تخصصی انواع مبلمان ومصنوعات چوبی خدمات زیر را در تمام نقاط شهر تهران ارائه نماید:

   تعمیرات تخصصی انواع مبلمان ایرانی وخارجی

   تعمیرات تخصصی انواع جک و قطعات مبلمان خارجی

   تعمیرات تخصصی انواع مبلمان تختخواب شو و جک دار

   تعمیر و بازسازی مبلمان قدیمی

   تعمیر مبلمان پشت حصیری

   تعمیرات تخصصی انواع مبلمان چرمی

   انجام خدمات رنگ کاری، رویه کوبی ونجاری مبلمان و مصنوعات چوبی

   آماده همکاری با هتل ها

   • admin admin says:

    باسلام
    لطفا برای درج اطلاعت کسب و کار شما، با مدیر سایت تماس بگیرید.
    باتشکر

   • Avatar تولید و تعمرات مبل says:

    تعمیر انواع مبلمان استیل کلاسیک راحتی سلطنتی. مدلای ترکیه ای. انقدرم به کارمو ایمان داریمو تو کارمون درجه یکیم هیچ بیانه ای قبل کار نمیگیرم..
    آدرس تهران پونک مراد اباد..

    • Avatar زیبا says:

     ممنون ازاطلاعاتتون ایا میشود پازپارچه فبلی مبل استفا ه کرد؟

     • admin admin says:

      باسلام
      معمولات تعمیرات مبل زمانی انجام میشود که پارچه مبل کیفیت مناسب خود را از دست داده ویا پاره شده است. به همین دلیل از پارچه جدید استفاده می شود.
      ولی زمانی که شما نیاز به تعمیر کلاف مبل دارید ویا میخواهید بدنه مبل خود را رنگ کنید، این کار امکان پذیر است ولی با سختی بسیار زیاد.

  برای سوال پرسیدن اینجا کلیک کنید  یا نظر خود را در کادر پایین بنویسید

Your email address will not be published.