متخصصین تعمیر صندلی اداری در تهران

متخصصین زیر از طرف استاده تایید شده و خدمات تعمیرات صندلی اداری را در شرق تهران، شمال تهران، جنوب تهران و غرب تهران ارائه خواهند داد.

کیوان اکبری

امتیاز 4.1 از 60

استاده در: تعمیرات تخصصی صندلی ماساژور، صندلی آرایشگاهی، صندلی اداری

برتری‌ها: ضمانت کتبی قطعات، استفاده از قطعات اورجینال، تضمین بازگشت وجه

پیام صداقت

امتیاز 4.3 از 143

استاده در: تعمیرات انواع صندلی، فروش و تعمیر قطعات صندلی

برتری‌ها: استفاده از قطعات اورجینال، تضمین بازگشت وجه، فاکتور رسمی، تضمین کتبی قطعات

در این روزها به دلیل افزایش قیمت صندلی‌ اداری برای خرید، گزینه تعمیر صندلی را می‌توان بهترین انتخاب برای داشتن یک صندلی جدید دانست. تعمیرات صندلی اداری ویا هر صندلی چرخدار ویا ثابت هزینه‌های مارا نسبت به خرید یک صندلی جدید بسیار کاهش می‌دهد.

تعمیرات صندلی از معدود خدماتی است که اگر به درستی انجام شود، حتی می‌تواند از یک صندلی نو و جدید کارایی و زیبایی بیشتری داشته باشد. فقط به شرط آنکه از تعمیر کاران باتجربه و حرفه‌ای برای تعمیر صندلی کامپیوتر ویا هر صندلی دیگه خود استفاده کنیم.

قیمت‌ تعمیر صندلی اداری

قیمت گذاری در تعمیر صندلی اداری نسبت به نوع صندلی، جنس قطعات صندلی اداری و نوع خرابی صندلی گردان و چرخدار مشخص می شود.

شرح خدماتقیمت (تومان)
تعویض جک و پوسته130.000 تا 220.000
تعویض پایه (5پری)100.000 تا 350.000
تعویض روکش(کف و پشت)250.000 تا 800.000
تعویض مکانیزم150.000 تا 700.000
تعویض چرخ (هر عدد)12.000 تا 20.000
تعویض دسته (جفتی)100.000 تا 300.000
تعویض پد دسته (جفتی)90.000 تا 300.000

حتما قبل از خرید قطعات صندلی اداری، درخواست ضمانت اصل بودن قطعات را از تعمیرکار صندلی خود داشته باشید. از تعمیرکار بخواهید تا با ضمانت کتبی و گارانتی اصل بودن قطعه صندلی اداری را تضمین کند. صفحه معرفی انواع قطعات صندلی اداری حتما بخوانید.

بهتر است قبل از تعمیر صندلی خود با تعمیرکار صندلی تماس بگیرید و با ارائه مشخصات صندلی خود از جمله نوع صندلی گردان و چرخدار، مدل صندلی و قطعه خراب شده، با حدود قیمت تعمیرات صندلی اداری خود آشنا شوید. میتوانید در قسمت نظرات، نوع صندلی و نوع خرابی خود را درج کنید تا حدود قیمت آن را متخصصین خدمات آنلاین به شما اعلام کنند.

مراقب کلاه بردارها باشید

یکی از مهترین قطعات صندلی، جک صندلی می باشد. جک صندلی بسیار نقش مهمی را در صندلی اداری بازی می کند و باعث بالا و پایین شدن صندلی شما می شود و همین امر هم باعث شده است که بیشتر صندلی ها نیاز به تعویض جک در زمان تعمیرات صندلی اداری داشته باشند. حال اگر شما با تعمیرکاران صندلی ویا فروشندگان قطعات صندلی اداری تماس بگیرید و درخواست قیمت را بکنید، با قیمت های مختلف مواجه خواهید شد ولی از سوی دیگر همه به شما قیمت یک نوع جک را می دهند.

اینجاست که سوء استفاده کنندگان می خواهند جک های بی کیفیت را به عنوان جک صندلی با کیفیت به شما با قیمت بالایی بفروشند.

برای اطلاعات بیشتر در باره جک ها لطفا مقاله جک صندلی اداری را مشاهده بفرمایید.

یکی از بهترین جک های موجود در بازار برای صندلی های اداری جک تایوان است. کلاه بردارها جک های چینی بی کیفیت را به شما به عنوان جک چینی می فروشند. در پایین چند عکس از یک جک تایوان وجود دارد. اگر جک شما به غیر از این علامت ها بر روی آن وجود داشت، جک شما به هیچ عنوان تایوان نیست.

قسمت بالایی جک به داخل مکانیزم صندلی خواهد رفت، پس شما امکان مشاهده این قسمت را بعد از نصب جک بر روی صندلی خود ندارد. حتما در زمان خرید از فروشنده و یا تعمیرکار صندلی اداری خود بخواهید جک را به شما نشان دهند.

کلاه‌بردارای برای فروش قطعات بی کیفیت!

در زمانی که شما متوجه این موضوع می شوید در انتظار شنیدن موارد زیر از طرف فروشنده ویا تعمیرکار صندلی خود باشید.

 • این کیفیتش خیلی خیلی بهتره
 • این جدیدترین قطعه با کیفیت بازار است
 • من به شما تضمین تعویض قطعه را خواهم داد

اولیین کاری که خواهند کرد ویا به شما خواهند گفت تضمین تعویض جک به شما است. البته این کار را هم شاید بکنند ولی مشکل کار کجاست: جکی که به شما فروخته شده ویا بر روی صندلی شما نصب شده است (جک تقلبی)، بیشتر از 4 برابر قیمت به شما فروخته شده است و اگر شما هم 3 بار برای تعویض جک اقدام کنید، باز هم آن فروشنده سود زیادی کرده است.

تعمیرات صندلی اداری در محل

تعمیرات صندلی اداری در محل

در صورتی که صندلی گردان یا چرخدار شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد امکان تعمیر صندلی در محل در همه نقاط شمال، جنوب، غرب و شرق تهران وجود دارد که تعمیرکاران متخصص استاده آماده خدمت رسانی در تمام نقاط تهران می‌باشند. قطعاتی مثل جک صندلی، پایه، مکانیزم و چرخ صندلی را متخصصان تعمیر صندلی می‌توانند در محل تعویض کنند. تنها اگر صندلی شما نیاز به رویه کوبی، تعویض فوم ویا جوشکاری داشته باشد نمی‌توان در محل تعمیر کرد. برای تعمیر صندلی گردان در محل نیز این امکان وجود دارد و میتوان در کمترین زمان توسط تعمیرکار صندلی مشکل تعویض یا تعمیر آن برطرف شود.

تعمیر صندلی چرخدار

انجام تعمیرات صندلی چرخدار در محل اگر تنها مشکل صندلی اداری شما، چرخ آن باشد زمان برای تعمیر صندلی چرخدار بسیار کمتر است و ظرف یک ساعت تعمیر و یا تعویض میگردد. البته توجه داشته باشید که برای تعداد بالاتر به زمان بیشتری احتیاج است. همچنین اگر میزان تعمیرات صندلی چرخدار اداری بیشتر باشد میتواند زمانی بین 1 روز تا چند روز را به خود اختصاص دهد.

بهترین قطعات صندلی اداری در تهران

برای خرید قطعات صندلی اداری گردان و چرخدار دو راه دارید که یا میتوانید از تعمیرکاران صندلی قطعه مورد نظر خود را خریداری کنید که برای این راه میتوانید با سرویس کار صندلی اداری استاده تماس بگیرید و قیمت قطعه مورد نظر را دریافت و سفارش دهید. راه دوم میتوانید به مرکز فروش قطعات صندلی اداری در تهران بروید و از چند فروشگاه قیمت بگیرید و درنهایت بهترین قطعه را از مرکز فروش خریداری کنید. مرکز فروش قطعات صندلی اداری در تهران واقع در شهرک صنعتی چهاردانگه می‌یاشد که مرکز اصلی آن است؛ همچنین می‌توانید به تعمیرکاران موجود در جمهوری مراجعه کنید و قطعه صندلی را خریداری کنید.

آموزش تعویض چرخ صندلی اداری

تعویض چرخ صندلی پیچی
آموزش تعویض چرخ صندلی پینی

آموزش جک صندلی اداری در منزل

آموزش تعویض جک صندلی

آموزش تعویض پایه صندلی اداری

آیا هر نوع صندلی را باید تعمیر کرد؟

کاملا پیداست که جواب این سوال خیر است و با در نظر گرفتن توضیحاتی که در زیر به آن می پردازیم جواب سوال شما مشخص خواهد شد. زمانی که صندلی ها تعمیر می شوند با تعویض یا در برخی موارد تعمیر برخی از قطعات صندلی هزینه آن مشخص می شود و بعد از تعمیرات صندلی، صندلی شما با یک صندلی جدید هیچ تفاوتی ندارد و شاید هم بهتر از یک صندلی جدید باشد، البته اگر کار به درستی انجام شود.

در برخی از موارد هزینه تعمیر صندلی اداری خیلی بیشتر از صندلی جدید خواهد شد.

حال خود شما با بررسی این مورد ( هزینه خرید صندلی جدید ) می توانید متوجه شوید که آیا صندلی شما باید تعمیر شود یا خیر.

قبل از تعمیر صندلی خود به نکات زیر توجه کنید

قبل از تعمیر صندلی خود به نکات زیر توجه کنید

اگر موارد زیر را در نظر بگیرید، می توانید با خیال آسوده تری اقدام به تعمیر صندلی اداری خود کنید.

آیا بعد از تعمیرات صندلی، ضمانت بابت تعمیر داده می شود؟

تمامی قطعاتی که بر روی صندلی شما استفاده می شوند باید دارای ضمانت نامه باشند ویا در فاکتور اعلام شود

به چه صورت متوجه شویم که تعمیر کار ما با تجربه است؟

حتما از تعمیر کار خود درخواست کنید که عکس تعدادی از نمونه کار های انجام شده را برای شما ارسال کند

هزینه ایاب و ذهاب تعمیرات صندلی به چه صورت است؟

قبل از همه چیز برای هزینه ایاب و ذهاب به توافق برسید. هزینه ایاب و ذهاب توافقی است و باید قبل از همه چیز مشخص شود

بهترین روش مشخص شدن هزینه تعمیرات صندلی به چه صورت است؟

عکس و مدل صندلی خود را برای تعمیر کار ارسال کنید. تا قبل از ارسال صندلی، هزینه تعمیر صندلی اداری شما مشخص شود

از چه فومی برای صندلی شما استفاده خواهد شد؟

از تعمیر کار خود درخواست کنید که از چه فومی برای صندلی استافده می کند ؟ فوم سرد بهتر است

از چه جکی برای صندلی شما استفاده می شود؟

بهترین برند جک که در ایران موجود است تایوانی است. توجه داشته باشید که تشخیص جک تایوانی و چینی برای شما بسیار دشوار است

از چه نوع مکانیزمی استفاده می کند؟

در صورت نیاز به تعویض مکانیزم صندلی شما، از تعمیرکار خود بخواهید قبل از تعمیرات، نوع و مدل مکانیزم را به شما اعلام کند

مراحل تعمیرات صندلی اداری

 1. ابتدا تمامی قطعات صندلی از یکدیگر جدا می شوند که به آن خرد کردن صندلی گفته می شود.
 2. سپس مکانیزم صندلی جدا می شود که در صورت نیاز به تعمیر، آن را جوشکاری می کنند.
 3. جک صندلی در این قسمت باز شده و مورد بررسی قرار می گیرد و اگر نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد در این قسمت انجام می شود.
 4. چرخهای صندلی از یک دیگر جدا می شوند و در صورت لزوم چرخ های صندلی تعویض می شوند.
 5. چرم یا پارچه صندلی که به آن روکش صندلی گفته می شود از پشتی و نشیمن گاه صندلی جدا می شوند. زمانی این کار انجام می شود که روکش صندلی
  نیاز به تعویض داشته باشد و یا نیاز به تعویض فوم یا ابر صندلی باشد.
  روکش صندلی در صورت نیاز به تعویض، تعویض و در صورت نیاز به تعمیر، تعمیر می شود. تعمیر برای روکش صندلی اداری توسط خیاط انجام می شود
 6. اینجا ما به فوم و ابر صندلی می رسیم. در صورتی که فوم یا ابر صندلی نیاز باشد تعمیر یا تعویض شوند در این قسمت انجام می گیرد که معمولا فوم یا ابر صندلی تقویت می شوند.
 7. اگر فوم یا ابر صندلی کیفیت خود را از دست داده باشند با اضافه کردن مقداری ابر یا فوم به آن، تقویت انجام می شود.
 8. درنظر داشته باشید که تمامی قسمت های در تعمیر صندلی اداری ، اکثر مواقع تعویض می شوند و تعمیر آنها به صرفه نیست.

فیلم بخشی از تعمیر صندلی اداری

از صندلی خود به درستی استفاده کنید

از صندلی خود به درستی استفاده کنید

در زمانی که جک صندلی بالا است، روی آن نپرید این کار باعث می شود جک صندلی خراب شود و دیگر قابل استفاده نباشد. (جک بالا و پایین نمی رود) در زمان نشستن روی صندلی روی نوک صندلی ننشینید یا وزن زیادی به نوک صندلی وارد نکنید. این کار باعث می شود تخته لایی صندلی به مرور زمان بشکند یا خم شود. در زمان نشستن روی صندلی، روی دسته های صندلی وزن خود را قرار ندهید. این کار باعث می شود دسته های صندلی بشکند یا فشار زیادی به قسمتی از نشیمن گاه صندلی وارد کند و باعث شکستن آن شود. صندلی هایی که روکش پارچه دارند شست و شو ندهید یا با دستمال نمدار آن ها را تمیز نکنید. این کار باعث می شود که فوم یا ابر صندلی از بین برود.

تا جایی که امکان دارد صندلی را روی فرش قرار ندهید. این کار باعث می شود که کرک و مو به چرخ های صندلی گرفته شود. مراقب دکمه های پشت شلوار خود باشید که این دکمه ها باعث پارگی پارچه یا چرم صندلی می شوند.

بیشترین موارد خرابی صندلی

خرابی فوم و ابر صندلی اداری: زمانی که اقدام به شست و شوی روکش صندلی می کنیم، فوم و ابر صندلی خراب می شوند.

شکستگی چرخ و یا عدم روانی چرخ ها: در زمان استفاده از صندلی بر روی فرش، پرز و کرک داخل چرخ می رود و باعث شکستگی و یا عدم روانی چرخ ها می شود.

شکستگی یا صدا دار بودن قاب فنر پشت صندلی: کار قاب فنر پشت صندلی، تنظیم نرمی و صفتی پشت صندلی است که اگر بیش از حد سفت شود به علت فشار به صدا درمی آید یا شکسته می شود.

یکی دیگر از موارد خرابی صندلی ، خرید صندلی ارزان است. صندلی های ارزان در کمترین زمان ممکن کیفیت خود را از دست خواهند داد.

مطالب مرتبط برای شما...

 1. Avatar عباس says:

  شماره تماس برای تعمیرکار صندلی گردان در محل محبت فرمایید

  • تیم پشتیبان استاده تیم پشتیبان استاده says:

   عباس عزیز سلام
   لطفا با متخصصین همین صفحه تماس بگیرید

 2. Avatar پیام صداقت(تعمیرکار صندلی) says:

  مجید عزیز سلام
  حتما با بنده تماس بگیرید. ما به شما تضمین دادیم و در صورت وجود هرگونه مشکل ما جوابگو شما هستیم.
  در نظر داشته باشید که خراب شدن جک شما ارتباطی به چینی یا تایوانی بودن جک صندلی نداره. دلایل زیادی میتونه داشته باشه برای خرابی جک صندلی.
  لطفا با بنده تماس بگیرید تا مشکل شما برطرف کنیم. ما به شما تضمین محصول با کیفیت و گارانتی داده ایم.

 3. Avatar امیران says:

  سلام من صندلی میز تحریر پسرم کج شده و به عقب برمیگرده کجا میتونم برای تعمیر ببرم؟؟و اینکه هزینه تعمیرشو بپرسم که آیا ارزش داره پول تعمیر بدم؟؟

  • Avatar پیام صداقت(تعمیرکار صندلی) says:

   سلام
   لطفا عکس صندلی به شماره موبایل ارسال کنید تا مدل صندلی و خرابی بررسی بشه و سپس قیمت به شما اعلام خواهد شد

 4. Avatar احمد says:

  سلام تخته کفی صندلی شکسته از کجا کفی صندلی تهیه میشود کرد

  • Avatar پیام علی صداقت ( تعمیر کار صندلی ) says:

   سلام
   هر نوع کفی که نیاز داشته باشید موجود داریم
   لطفا تماس بگیرید

 5. Avatar کاربر میهمان says:

  وقت بخیر میخواستم بدونم فوم کف و پشتی از کجا میتونم تهیه کنم

  • Avatar پیام صداقت ( تعمیرکار صندلی اداری) says:

   سلام
   تماس بگیرید و اگر موجود بود براتون ارسال میشه

 6. Avatar کاربر میهمان says:

  سلام .منم یه صندلی جکداراپن دارم که پایه بشقابیش از استوانه ش درحال جداشدنه.ولی تو شهر زنجان زندگی میکنم ادرس تعمیرگاه در زنجان میخوام ممنون میشم کمکم کنین

 7. Avatar حدیث says:

  سلام ایا صندلی که زیر بارون مونده و خیس شده چند بار باعث میشه جکش خراب بشه و دیگه کار نکنه؟؟؟؟یعنی صندلی ثابته و پایین نمیره اصن ربطی داره؟؟؟بنظرتون چرا اینجوری شده آب رفته توش؟ چیکار باید کرد ؟باتشکر

  • Avatar حدیث says:

   اقای ادمین لطفاجواب بده

  • Avatar پیام علی صداقت (تعمیر کار صندلی در نکت) says:

   با عرض پوزش در تاخییر به پاسخ
   اگر آب بسیار زیاد به جک صندلی برخورد کرده باشه، امکان داره که برای برخورد آب با جک صندلی شما باشه.
   در بیشتر مواقع این مورد پیش نمیاد و دلیل خرابی جک، چیز دیگری است.
   لطفا با شماره های درج شده در همین صفحه تماس بگیرید تا توضیحات کامل خدمت شما داده شود

 8. Avatar حدادی says:

  سلام ارتفاع صندلی تغییر نمیکنه همینطور پرسیدم گفتن جکش شکسته میتونم خودم تعمیر کنم؟ یا ممکنه دلیل دیگه داشته باشه؟ مرسی از راهنمایی شما

  • Avatar پیام صداقت says:

   سلام
   1- در بیشتر مواقع مشکل جک صندلی می باشد.
   2- بله امکان تعویض جک صندلی توسط خود شما وجود دارد.
   بهتره با صورت تلفنی مشاوره بگیرید و در صورت نیاز همکاران بنده در محل جک را برای شما تعویض خواهند کرد.

 9. Avatar مینا گلی says:

  سلام وقت بخیر
  من صندلی جک دار اپن و دادم کسی روکششو عوض کنه خراب کرد ، حالا کجا میتونم فقط نشیمنشو بگیرم وصل کنم روی پایه جکش؟ ممنون میشم جواب بدید?

  • admin admin says:

   باسلام
   لطفا در صفحه تعمیرات صندلی، با شماره تعمیر کار تماس بگیرید تا کامل به ضما توضیح دهند.
   و اگر نیاز بود آدرس یا مراکز خرید را به شما معرفی کنند.

 10. Avatar حسین says:

  باسلام و احترام
  من دو تا صندلی اداری دارم که روکش نشیمنگاهش پاره شده و اسفنجش بیرون زده کجا میتونم تعمیرش کنم

  • admin admin says:

   باسلام
   لطفا با شماره کارشناسی که در این صفحه درج شده است تماس بگیرید.
   باتشکر

 11. Avatar سجادی says:

  درود. فقط اشاره ای نکردین که در موارد مختلف مثلا در مکانیزم کدوم مکانیزم بهتره. انتظار داشتم و جستجو کردم در مقاله که ببینم ایا به این موضوع بر میخورم که بگین کدوم مکانیزم بهتره و مثلا اصطحلاک کمتری داره و عمر بیشتر!؟ من میخوام صندلی آرسین 747a03 بخرم ممنون میشم راهنمایی کنید ایا در این رنج یک تومن بهترین انتخاب صندلی حداقل در مکانیزم. همین مکانیزم سینکرون هست یا خیر,با تشکر

  • admin admin says:

   بادرود
   دوست عزیز لطفا مقاله مکانیزم صندلی اداری را مطالعه بفرمایید.
   توضیحات کامل داده شده است.
   بهترین باشید

 12. Avatar کاربر میهمان says:

  سپاس از مقاله خوبتون
  من به چه صورت می تونم این اطلاعات به صورت فایل پی دی اف داشته باشم؟

 13. Avatar کاربر میهمان says:

  سلام.گاز جک صندلی قابل شارژ شدن است؟

 14. Avatar کاربر میهمان says:

  خودتون هم این مواردی که گفتین انجام میدین ؟
  فکر نکنم 🙂

 15. Avatar کامران پوریان says:

  سلام
  تعمیر صندلی در محل هم انجام میشه ؟
  صندلی من باید بفرستیم یا میان تحویل می گیرند ؟
  هزینه حمل و نقل چه جوری حساب می شه ؟
  اگر جواب بدین ممنون می شم

  • admin admin says:

   باسلام
   بسته به نوع خرابی شما دارد.
   معمولا مشکلات جک در محل قابل تعمیر هستند .
   لطفا با کارشناسی که شماره آن در همین صفحه درج شده است تماس بگیرید.
   باتشکر

 16. Avatar گلمحمدی says:

  نمونه کارهای این شخصی که شماره گذاشتین از کجا میتونم ببینم ؟

  • admin admin says:

   باسلام
   لطفا در قسمت اطلاعات تماس، روی گزینه نمونه کار کلیک کنید.
   باتشکر

 17. Avatar امیررضا جودانی says:

  روکش صندلی وقتی چرم باشه
  میشه پارچه ای انداخت ؟

 18. Avatar هاشم says:

  نکته های خوبی بود.
  تعمیرکار صندلی برای همدان هم میتونید معرفی کنید ؟

 19. Avatar شایسته says:

  خدا به همتون برکت بده که اطلاع رسانی می کنید.

 20. Avatar امير جواد زنگنه says:

  قيمت ديستمزد تعمير صندلي چه جوري حساي ميشه ؟
  من براي شركت به سه تعميركار زنگ زدم
  هر سه تا يك قيمت به من دادن و ازشون پرسيده ميشه كه چرا اينجوريه ؟ ميگن اونا خوب نيستن ما خوبيم

  • admin admin says:

   باسلام
   لطفا برای مشاوره رایگان با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.
   درنظر داشته باشید که برای تعمیر صندلی از قطعات های باکیفیت استفاده شود. قبل از تعمیر صندلی از تعمیر کار خود بخواهید که مدل و نوع قطعات استفاده شده در صندلی را به شما اعلام کند.
   موفق باشید.

 21. Avatar محمد says:

  سلام خیلی مچکرم

 22. Avatar اشراقی says:

  سلام اگه نشیمن صندلی کثیف بشه چجوری باید تمیزش کنیم؟میشه راهنماییم کنید؟ممنونم

  • admin admin says:

   بستگی به نوع روکش صندلی شما داره.
   در هر صورت از پارچه نمدار استفاده کنید. از آب زیاد استفاده نکنید تا ابر یا فوم صندلی ازبین نره.
   باتشکر

 23. Avatar کاربر میهمان says:

  سلام اگه روی نشیمن صندلی کثیف شده باشه چجوری میشه تمیزش کرد؟لطفا راهنماییم کنید

  • admin admin says:

   باسلام
   بستگی به نوع پارچه یا چرم صندلی شما داره.
   برخی از پارچه یا چرم های صندلی قابل شت و شو است.
   موفق باشید.

 24. Avatar rahmanian says:

  سلام من روی صندلی کارم که میشینم احساس افتادن میکنم اصلا تعادل ندارم
  میشه راهنماییم کنید که دلیلش چی هست؟

 25. Avatar کاربر میهمان says:

  میشه آدرس تعمیر صندلی رابدید کجا باید ببرم

  • admin admin says:

   سلام
   تا چند روز آینده شماره تعمیر کار صندلی در همین صفحه قرار گرفته می شود.
   در نظر داشته باشید که امکان این وجود دارد که صندلی را برایشان ارسال یا تعمیرکار صندلی را از شما دریافت کند.

 26. Avatar نریمان says:

  سلام
  کسی تعمیر کار خوب میشناسه معرفی کنید ؟
  من چند بار برای شرکت این کارو کردم بیچاره شدم. در آخر هم پول 2 تا صندلی نو از من گرفتن و صندلی تعمیر کردند
  بعد از 1 ماه هم سوزن های دور نوار صندلی شل شد و نوار باز شد.
  اگر همون اول صندلی نو میخریدم خیلی بهتر بود برام

  • admin admin says:

   باسلام
   برای مشاوره رایگان و مشاهده نمونه کارها، با شماره درج شده در این صفحه تماس بگیرید.
   موفق باشید.

 27. Avatar farahani says:

  سلام
  چرا شماره تماس توی سایت نیست
  برای درست کردن صندلی باید با چه شماره ای تماس بگیریم ؟

  • admin admin says:

   باسلام
   درحال حاضر شماره تعمیر کار در این صفحه درج شده است.
   درنظر داشته باشید که سایت نکت در صورت همکاری با شرکت یا تعمیر کار معتبر، شماره آن را در سایت درج خواهد کرد.
   باتشکر

 28. Avatar مینا says:

  وقتی روی صندلی میشینی و پایین میره صندلی . این برای چیه ؟
  میتونم خودم توی خونه درستش کنم ؟ و سوال آخر اینکه چرا صندلی اینجوری میشه ؟
  این دومین صندلی من هست که این مشکل براش پیش اومده

  • admin admin says:

   مشکل از جک صندلی شماست.
   امکان داره گاز جک صندلی شما خالی کرده باشه. در این صورت با تعمیر جک مشکل شما برطرف میشه.
   در غیر این صورت جک باید تعویض کنید.
   بله می تونید خودتون جک تعویض کنید.
   دلیل های بسیار زیادی داره . در صفحه جک صندلی اداره به تمامی این موارد اشاره شده است.

 29. Avatar محمد says:

  مقاله مفیدی بود

 30. Avatar کاربر میهمان says:

  ممنونم از شما

 31. مهمان مهمان says:

  شما جایی میشناسین که فوم صندلی بفروشه . من چندجا زنگ زدم دونه ای نمیفروشن

  • admin admin says:

   باسلام
   برای خرید قطعات صندلی.
   لطفا با شماره درج شده در این صفحه تماس بگیرید.
   باتشکر

 32. Avatar حامد says:

  خیلی مقاله خوبی بود
  ممنون

 33. Avatar مقامی says:

  سلام من صندلیم نیلپر هست پارچه نشیمنگاهش پاره شده رنگ پارچه هم مشکی هست کسی میدونه هزینه روکش صندلی چقدر میشه

  • admin admin says:

   باسلام
   بسته به نوع صندلی داره.
   لطفا برای مشاوره رایگان با شماره درج شده در این صفحه تماس بگیرید.
   باتشکر

 34. Avatar Ali says:

  سلام.شما باید مدل صندلی خودتان را ارسال کنید تا برسی شه قابش در بازار موجود هست یا نه

 35. Avatar Ali says:

  سلام دوست عزیز. پایه صندلی رو هم خودتان می توانید تعویض کنید

 36. Avatar کاربر میهمان says:

  باید مدل صندلی رو بگید تا برسی شه قابش در بازار موجود هست یا نه

 37. Avatar سید says:

  بهتره صندلی درست کرد یا نو خردید من چند سال پیش صندلیمو درست کردم الان 4 ساله داره کار میکنه خیلی بهتره که صندلی درست کرد تا خرید

 38. Avatar عالی says:

  سلام
  پشت صندلی من یدونه قاب داره که اون شکسه
  از کجا می تونم بخرم
  خودمم میتونم اگر خریدم درستش کنم تو خونه ؟

  • admin admin says:

   باسلام
   بستگی به مدل صندلی شما داره.
   لطفا با شماره درج شده در این صفحه برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.
   باتشکر

 39. Avatar پرور says:

  من یدونه صندلی دارم که پایه صندلی شکسته
  خودم میتونم توی خونه عوض کنم پایه هارو ؟
  از کجا باید پایه بخرم ؟

  • Avatar تعمیر صندلی سعادت says:

   دوست عزیز اگر ویدیو آموزشی هارو نگاه کنید و خودتون هم کمی فنی باشین میتونید انجام بدین.

  برای سوال پرسیدن اینجا کلیک کنید  یا نظر خود را در کادر پایین بنویسید

Your email address will not be published.