خدمات مربوط به تعمیر صندلی

در این روزها به دلیل افزایش قیمت صندلی‌ اداری برای خرید، گزینه تعمیر صندلی در محل را می‌توان بهترین انتخاب برای داشتن یک صندلی جدید دانست. تعمیرات صندلی چرخدار در محل ویا هر صندلی چرخدار و یا ثابت هزینه‌های مارا نسبت به خرید یک صندلی جدید بسیار کاهش می‌دهد.

تعمیرات صندلی از معدود خدماتی است که اگر به درستی انجام شود، حتی می‌تواند از یک صندلی نو و جدید کارایی و زیبایی بیشتری داشته باشد. فقط به شرط آنکه از تعمیر کاران باتجربه و حرفه‌ای برای تعمیرات مبلمان اداری خود استفاده کنیم.

قیمت‌ تعمیر صندلی اداری

لطفا جهت دریافت قیمت دقیق با شماره‌های موجود در صفحه تماس بگیرید.

قیمت گذاری در تعمیر صندلی اداری نسبت به نوع صندلی، جنس قطعات صندلی اداری و نوع خرابی صندلی گردان و چرخدار مشخص می شود.

بهتر است قبل از تعمیر صندلی خود با تعمیرکار صندلی تماس بگیرید و با ارائه مشخصات صندلی خود از جمله نوع صندلی گردان و چرخدار، مدل صندلی و قطعه خراب شده، با حدود قیمت تعمیرات صندلی اداری خود آشنا شوید. میتوانید در قسمت نظرات، نوع صندلی و نوع خرابی خود را درج کنید تا حدود قیمت آن را متخصصین خدمات آنلاین استاده به شما اعلام کنند.

حتما قبل از خرید قطعات صندلی اداری، درخواست ضمانت اصل بودن قطعات را از تعمیرکار صندلی خود داشته باشید. از تعمیرکار بخواهید تا با ضمانت کتبی و گارانتی اصل بودن قطعه صندلی اداری را تضمین کند. صفحه معرفی انواع قطعات صندلی اداری حتما بخوانید.

مراقب کلاه بردارها باشید

یکی از مهترین قطعات صندلی، جک صندلی می باشد. جک صندلی بسیار نقش مهمی را در صندلی اداری بازی می کند و باعث بالا و پایین شدن صندلی شما می‌شود و همین امر هم باعث شده است که بیشتر صندلی ها نیاز به تعویض جک در زمان تعمیرات صندلی اداری داشته باشند. حال اگر شما با تعمیرکاران صندلی و یا فروشندگان قطعات صندلی اداری تماس بگیرید و درخواست قیمت را بکنید، با قیمت‌های مختلف مواجه خواهید شد ولی از سوی دیگر همه به شما قیمت یک نوع جک را می‌دهند.

اینجاست که سوء استفاده کنندگان می خواهند جک های بی کیفیت را به عنوان جک صندلی با کیفیت به شما با قیمت بالایی بفروشند.

برای اطلاعات بیشتر در باره جک ها لطفا مقاله جک صندلی اداری را مشاهده بفرمایید.

یکی از بهترین جک های موجود در بازار برای صندلی های اداری جک تایوان است. کلاه بردارها جک های چینی بی کیفیت را به شما به عنوان جک چینی می فروشند. در پایین چند عکس از یک جک تایوان وجود دارد. اگر جک شما به غیر از این علامت ها بر روی آن وجود داشت، جک شما به هیچ عنوان تایوان نیست.

قسمت بالایی جک به داخل مکانیزم صندلی خواهد رفت، پس شما امکان مشاهده این قسمت را بعد از نصب جک بر روی صندلی خود ندارد. حتما در زمان خرید از فروشنده و یا تعمیرکار صندلی اداری خود بخواهید جک را به شما نشان دهند.

کلاه‌برداری برای فروش قطعات بی کیفیت!

در زمانی که شما متوجه این موضوع می شوید در انتظار شنیدن موارد زیر از طرف فروشنده و یا تعمیرکار صندلی خود باشید.

 • این کیفیتش خیلی خیلی بهتره
 • این جدیدترین قطعه با کیفیت بازار است
 • من به شما تضمین تعویض قطعه را خواهم داد

اولین کاری که خواهند کرد ویا به شما خواهند گفت تضمین تعویض جک به شما است. البته این کار را هم شاید انجام دهند ولی مشکل کار کجاست: جکی که به شما فروخته شده ویا بر روی صندلی شما نصب شده است (جک تقلبی)، بیشتر از 4 برابر قیمت به شما فروخته شده است و اگر شما هم 3 بار برای تعویض جک اقدام کنید، باز هم آن فروشنده سود زیادی کرده است.

تعمیرات صندلی اداری در محل

تعمیرات صندلی اداری در محل

در صورتی که صندلی گردان یا چرخدار شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد امکان تعمیر صندلی در محل در همه نقاط شمال، جنوب، غرب و شرق تهران وجود دارد که تعمیرکاران متخصص استاده آماده خدمت رسانی در تمام نقاط تهران می‌باشند. قطعاتی مثل جک صندلی، پایه، مکانیزم و چرخ صندلی را متخصصان تعمیر صندلی می‌توانند در محل تعویض کنند.

تنها اگر صندلی شما نیاز به رویه کوبی، تعویض فوم ویا جوشکاری داشته باشد نمی‌توان در محل تعمیر کرد. برای تعمیر صندلی گردان در محل نیز این امکان وجود دارد و میتوان در کمترین زمان توسط تعمیرکار صندلی مشکل تعویض یا تعمیر آن برطرف شود.

کافی است با شماره تماس موجود در صفحه تماس بگیرید تا مشاورین استاده به سوالات شما پاسخ دهند و تعمیرکاران جهت تعمیر صندلی در محل شما حضور یابند.

تعمیرات مبلمان اداری

در ابتدا باید بدانید که تعمیرات مبلمان اداری شامل تعمیر صندلی اداری، تعمیر میز اداری و تعمیر مبل اداری خواهد بود که جهت شروع به تعمیر مبلمان اداری بهتر است قبل از انجام کار، متخصصین به صورت کامل به بررسی تمام اجزای مبلمان اداری بپردازند و پس از بررسی‌های لازم اقدام به تعمیرات و دادن هزینه نهایی کنند.

توجه داشته باشید که متخصصین تعمیرات مبلمان اداری در استاده می‌توانند شما را در جهت مشاوره و اقدامات لازم، یاری رسانند. می‌توانید در این خصوص با شماره‌های موجود در بالا تماس بگیرید.

علاوه بر موارد گفته شده تعمیر مبلمان اداری را می‌توان دربردارنده:

 • تعمیرات میزهای کامپیوتر
 • میزهای کنفرانس
 • پارتیشن‌های اداری
 • قفسه‌ها
 • انواع صندلی‌های اداری از جمله صندلی‌های کنفرانس، مدیریتی

و … دانست. هر یک از شرکت‌ها ممکن است نوع خاصی از مبلمان اداری را از نظر جنس و مدل داشته باشند که جنس مبلمان اداری می‌تواند از نوع چوبی یا mdf و روکش‌های چرمی مصنوعی یا طبیعی و یا روکش‌های پارچه‌ای باشد که قطعا در هزینه نهایی تعمیرات مبلمان اداری موثر خواهند بود.

تعمیر صندلی چرخدار

برای انجام تعمیرات صندلی چرخدار در محل اگر تنها مشکل صندلی اداری شما، چرخ آن باشد زمان برای تعمیر صندلی چرخدار بسیار کمتر است و ظرف یک ساعت تعمیر و یا تعویض می‌گردد. البته توجه داشته باشید که برای تعداد بالاتر به زمان بیشتری احتیاج است. همچنین اگر میزان تعمیرات صندلی چرخدار اداری بیشتر باشد می‌تواند زمانی بین 1 روز تا چند روز را به خود اختصاص دهد.

تعمیر چرم صندلی اداری

تعمیر چرم صندلی اداری یکی دیگر از خدماتی است که در بازار خدمات آنلاین استاده ارائه می‌شود. برای اقدام به این کار می‌توانید با شماره موجود در بالای صفحه تماس بگیرید و جهت اقدام برای تعمیرات چرم صندلی خود اقدام نمایید. همچنین می‌توانید جهت دریافت قیمت دقیق تعمیرات چرم صندلی عکس صندلی خود را در واتساپ ارسال نمایید تا هزینه نهایی را دریافت نمایید.

پوسته پوسته شدن چرم صندلی، پاره شدن چرم و سوختن آن نیاز به کار تعمیرات دارد که می‌توانید از کارشناسان استاده در زمینه تعمیر چرم صندلی در محل مشورت بگیرید تا اقدامات لازم توسط تعمیرکار انجام شود.

بهترین قطعات صندلی اداری در تهران

برای خرید قطعات صندلی اداری گردان و چرخدار دو راه دارید که یا میتوانید از تعمیرکاران صندلی قطعه مورد نظر خود را خریداری کنید که برای این راه میتوانید با سرویسکار صندلی اداری استاده تماس بگیرید و قیمت قطعه مورد نظر را دریافت و سفارش دهید.

راه دوم می٬توانید به مرکز فروش قطعات صندلی اداری در تهران بروید و از چند فروشگاه قیمت بگیرید و درنهایت بهترین قطعه را از مرکز فروش خریداری کنید. مرکز فروش قطعات صندلی اداری در تهران واقع در شهرک صنعتی چهاردانگه می‌باشد که مرکز اصلی آن است؛ همچنین می‌توانید به تعمیرکاران موجود در جمهوری مراجعه کنید و قطعه صندلی را خریداری کنید.

آموزش تعویض چرخ صندلی اداری

تعویض چرخ صندلی پیچی
آموزش تعویض چرخ صندلی پینی

آموزش جک صندلی اداری در منزل

آموزش تعویض جک صندلی

آموزش تعویض پایه صندلی اداری

آیا هر نوع صندلی را باید تعمیر کرد؟

کاملا پیداست که جواب این سوال خیر است و با در نظر گرفتن توضیحاتی که در زیر به آن می پردازیم جواب سوال شما مشخص خواهد شد. زمانی که صندلی ها تعمیر می شوند با تعویض یا در برخی موارد تعمیر برخی از قطعات صندلی هزینه آن مشخص می شود و بعد از تعمیرات صندلی، صندلی شما با یک صندلی جدید هیچ تفاوتی ندارد و شاید هم بهتر از یک صندلی جدید باشد، البته اگر کار به درستی انجام شود.

در برخی از موارد هزینه تعمیر صندلی اداری خیلی بیشتر از صندلی جدید خواهد شد.

حال خود شما با بررسی این مورد ( هزینه خرید صندلی جدید ) می توانید متوجه شوید که آیا صندلی شما باید تعمیر شود یا خیر.

قبل از تعمیر صندلی خود به نکات زیر توجه کنید

قبل از تعمیر صندلی خود به نکات زیر توجه کنید

اگر موارد زیر را در نظر بگیرید، می توانید با خیال آسوده تری اقدام به تعمیر صندلی اداری خود کنید.

آیا بعد از تعمیرات صندلی، ضمانت بابت تعمیر داده می شود؟

تمامی قطعاتی که بر روی صندلی شما استفاده می شوند باید دارای ضمانت نامه باشند ویا در فاکتور اعلام شود

به چه صورت متوجه شویم که تعمیر کار ما با تجربه است؟

حتما از تعمیر کار خود درخواست کنید که عکس تعدادی از نمونه کار های انجام شده را برای شما ارسال کند

هزینه ایاب و ذهاب تعمیرات صندلی به چه صورت است؟

قبل از همه چیز برای هزینه ایاب و ذهاب به توافق برسید. هزینه ایاب و ذهاب توافقی است و باید قبل از همه چیز مشخص شود

بهترین روش مشخص شدن هزینه تعمیرات صندلی به چه صورت است؟

عکس و مدل صندلی خود را برای تعمیرکار ارسال کنید. تا قبل از ارسال صندلی، هزینه تعمیر صندلی اداری شما مشخص شود

از چه فومی برای صندلی شما استفاده خواهد شد؟

از تعمیر کار خود درخواست کنید که از چه فومی برای صندلی استفاده می‌کند؟ فوم سرد بهتر است

از چه جکی برای صندلی شما استفاده می شود؟

بهترین برند جک که در ایران موجود است تایوانی است. توجه داشته باشید که تشخیص جک تایوانی و چینی برای شما بسیار دشوار است

از چه نوع مکانیزمی استفاده می کند؟

در صورت نیاز به تعویض مکانیزم صندلی شما، از تعمیرکار خود بخواهید قبل از تعمیرات، نوع و مدل مکانیزم را به شما اعلام کند

مراحل تعمیرات صندلی اداری

 1. ابتدا تمامی قطعات صندلی از یکدیگر جدا می شوند که به آن خرد کردن صندلی گفته می شود.
 2. سپس مکانیزم صندلی جدا می شود که در صورت نیاز به تعمیر، آن را جوشکاری می‌کنند.
 3. جک صندلی در این قسمت باز شده و مورد بررسی قرار می گیرد و اگر نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد در این قسمت انجام می شود.
 4. چرخهای صندلی از یک دیگر جدا می شوند و در صورت لزوم چرخ های صندلی تعویض می شوند.
 5. چرم یا پارچه صندلی که به آن روکش صندلی گفته می شود از پشتی و نشیمن گاه صندلی جدا می شوند. زمانی این کار انجام می شود که روکش صندلی
  نیاز به تعویض داشته باشد و یا نیاز به تعویض فوم یا ابر صندلی باشد.
  روکش صندلی در صورت نیاز به تعویض، تعویض و در صورت نیاز به تعمیر، تعمیر می شود. تعمیر برای روکش صندلی اداری توسط خیاط انجام می شود
 6. اینجا ما به فوم و ابر صندلی می رسیم. در صورتی که فوم یا ابر صندلی نیاز باشد تعمیر یا تعویض شوند در این قسمت انجام می گیرد که معمولا فوم یا ابر صندلی تقویت می‌شوند.
 7. اگر فوم یا ابر صندلی کیفیت خود را از دست داده باشند با اضافه کردن مقداری ابر یا فوم به آن، تقویت انجام می‌شود.
 8. درنظر داشته باشید که تمامی قسمت‌ها در تعمیر صندلی اداری، اکثر مواقع تعویض می‌شوند و تعمیر آنها به صرفه نیست.

فیلم بخشی از تعمیر صندلی اداری

از صندلی خود به درستی استفاده کنید

از صندلی خود به درستی استفاده کنید

در زمانی که جک صندلی بالا است، روی آن نپرید این کار باعث می شود جک صندلی خراب شود و دیگر قابل استفاده نباشد. (جک بالا و پایین نمی رود) در زمان نشستن روی صندلی روی نوک صندلی ننشینید یا وزن زیادی به نوک صندلی وارد نکنید. این کار باعث می شود تخته لایی صندلی به مرور زمان بشکند یا خم شود. در زمان نشستن روی صندلی، روی دسته های صندلی وزن خود را قرار ندهید.

این کار باعث می شود دسته های صندلی بشکند یا فشار زیادی به قسمتی از نشیمن گاه صندلی وارد کند و باعث شکستن آن شود. صندلی هایی که روکش پارچه دارند شستشو ندهید یا با دستمال نمدار آن ها را تمیز نکنید. این کار باعث می‌شود که فوم یا ابر صندلی از بین برود.

تا جایی که امکان دارد صندلی را روی فرش قرار ندهید. این کار باعث می شود که کرک و مو به چرخ‌های صندلی گرفته شود. مراقب دکمه‌های پشت شلوار خود باشید که این دکمه ها باعث پارگی پارچه یا چرم صندلی می‌شوند.

بیشترین موارد خرابی صندلی

خرابی فوم و ابر صندلی اداری: زمانی که اقدام به شست و شوی روکش صندلی می کنیم، فوم و ابر صندلی خراب می شوند.

شکستگی چرخ و یا عدم روانی چرخ‌ها: در زمان استفاده از صندلی بر روی فرش، پرز و کرک داخل چرخ می رود و باعث شکستگی و یا عدم روانی چرخ ها می‌شود.

شکستگی یا صدا دار بودن قاب فنر پشت صندلی: کار قاب فنر پشت صندلی، تنظیم نرمی و صفتی پشت صندلی است که اگر بیش از حد سفت شود به علت فشار به صدا درمی آید یا شکسته می شود.

یکی دیگر از موارد خرابی صندلی ، خرید صندلی ارزان است. صندلی های ارزان در کمترین زمان ممکن کیفیت خود را از دست خواهند داد.

آخرین مطالب تعمیرات صندلی در استاده مگ