لیست تعمیرکاران جک درب پارکینگ | کرکره برقی | درب اتوماتیک | آرامبند

درب‌های اتوماتیک ممکن است پس از مدتی به دلایل گوناگون خراب شده و به تعمیر نیاز داشته باشند. در این صفحه از بازار خدمات آنلاین “استاده” قصد داریم درباره تعمیر درب اتوماتیک و همراه معرفی تعمیرکار درب اتوماتیک و هزینه تعمیرات درب اتومات و خدمات تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای صحبت کنیم.

جهت اقدام برای تعمیر می‌توانید با شماره تعمیرکار درب اتوماتیک در بالا تماس بگیرید و اقدامات لازم را انجام دهید.

خدمات مربوط به تعمیر درب اتوماتیک

هزینه تعمیر درب اتوماتیک سال 1401

خدمتقیمت به تومان
هزینه تعمیر درب اتوماتیک از 140.000 تا 650.000
هزینه تعمیر درب اتوماتیک سال 1401

این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم:

نوع خرابی

هزینه تعمیر به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما مهم‌ترین عاملی که سبب تفاوت چشم‌گیر در هزینه تعمیر درب اتومات می‌گردد نوع خرابی و مشکل رخ داده برای آن است. همان‌گونه که در قسمت قبلی درباره‌ی دلایل مختلف خرابی و تعمیر صحبت شد، هر کدام از این موارد تعرفه متفاوتی برای تعمیر دارند. برای مثال هزینه تعمیر ریموت با هزینه تعمیر جک درب اتوماتیک بسیار متفاوت است.

هزینه تعویض قطعه

علاوه بر نوع خرابی، اگر در زمان تشخیص مشکل درب اتوماتیک، تعمیرکار تشخیص دهد که قطعه‌ای قابل تعمیر نبوده و نیازمند تعویض است، هزینه تعویض آن قطعه نیز بر هزینه تعمیر درب اتوماتیک اضافه خواهد شد. علاوه بر این مورد، تعداد لنگه‌های درب، ریلی یا کشویی بودن آن هم با هزینه تعمیر درب رابطه مستقیم دارند.

جنس درب اتوماتیک

از دیگر دلایلی که سبب تفاوت در هزینه تعمیر درب اتوماتیک می‌شود، جنس درب اتوماتیک است. برای مثال تعمیر درب شیشه‌ای با درب آهنی متفاوت بوده و به دقت و حساسیت بیشتر نیاز دارد. هم‌چنین ابعاد و وزن درب نیز بر سختی امر تعمیر درب تأثیر مستقیم گذاشته و باعث اندکی تفاوت در هزینه تعمیر خواهد شد.

علاوه بر موارد فوق، در برخی از موارد خرابی درب اتوماتیک ناشی از خرابی قطعات آن نبوده و به دلیل اشتباهات در نصب اولیه درب است. اگر محدوده و مسیر حرکت درب اتوماتیک به درستی تعیین نشود، ممکن است درب در هنگام باز و بسته شدن گیر کند. هم‌چنین تنظیمات مربوط به سنسورهای درب به خوبی عمل نکرده و درب به طور کامل بسته نشود. در این صورت باید مسیر حرکت و تنظیمات مربوط به سنسورها دوباره انجام شود.

تعمیر درب اتوماتیک

خرابی درب اتوماتیک به دلیل مختل کردن رفت‌وآمد و تردد می‌تواند بسیار اذیت‌کننده باشد. قطعات به کار رفته در درب اتوماتیک متعدد بوده و همین موضوع سبب می‌شود که تعمیرات آن ساده نباشد. بهتر است تعمیر درب اتوماتیک توسط تعمیرکار باتجربه و ماهر انجام شود تا دیگر قطعات آن دچار مشکل نشوند. قطعاتی که معمولا در تعمیر به آن‌ها پرداخته می‌شود به شرح زیر هستند:

تعمیر درب اتوماتیک

جک درب اتوماتیک

یکی از اصلی‌ترین دلایل باز و بسته نشدن درب‌های اتوماتیک، خرابی جک‌ آن است. جک درب اتوماتیک انواع مختلفی داشته که باید با توجه به ویژگی‌های درب انتخاب شود. در غیر این صورت در مدت زمان خیلی کوتاهی جک درب اتوماتیک از کار خواهد افتاد.

علت 5 تا از مشکلات و عیب جک درب پارکینگ را با کلیک روی لینک بخوانید.

سنسور درب اتوماتیک

از دیگر مشکلاتی که در تعمیر این درب مطرح می‌شود، مشکل بسته نشدن درب است. در مواردی که پس از خروج از پارکینگ، درب اتوماتیک بسته نشود، معمولا سنسور درب دچار مشکل شده است. این سنسور به دلیل قرارگیری در شرایط جوی مختلف مانند نور مستقیم خورشید یا برف و باران دچار اختلال می‌شود.

ریل درب اتوماتیک

بروز ایراد در ریل درب اتوماتیک سبب می‌شود که درب اتوماتیک به درستی نتواند باز یا بسته شود. اگر ریل درب اتوماتیک در اسرع وقت تعمیر نشود، آسیب بیشتری به سایر قسمت‌های درب وارد می‌کند. تعمیر درب ریلی پارکینگ + قیمت و عیب یابی درب ریلی پارکینگ

موتور درب اتوماتیک

از دیگر مواردی که باعث باز و بسته نشدن درب اتوماتیک می‌شود، خراب شدن موتور درب است. در فرایند تعمیر درب اتوماتیک تشخیص این که باز و بسته نشدن درب به دلیل خرابی جک یا خرابی موتور است، تنها توسط تعمیرکار باتجربه قابل انجام است.

ریموت درب اتوماتیک

یکی دیگر از موارد شایعی که در تعمیر درب اتومات دیده می‌شود، خرابی ریموت درب است. ریموت درب اتوماتیک به دلایل مختلفی می‌تواند از کار بیافتد که در هر صورت به راحتی و با صرف هزینه اندکی می‌توان این مشکل را برطرف نمود.

فیوز درب اتوماتیک

یکی از راه‌های تشخیص خرابی فیوز هنگام تعمیر درب اتوماتیک، صدای آن هنگام استفاده از ریموت است.

برد اصلی درب اتوماتیک

از قطعاتی که در تعمیر، عیب‌یابی آن سخت‌تر بوده و هزینه بیشتری را متحمل می‌کند، برد اصلی درب است. تشخیص ایراد برد اصلی و تعمیر آن نیازمند دانش فنی در این حوزه بوده و هر کسی قادر به انجام آن نیست.

شماره تعمیرکار درب اتوماتیک

تعمیرکار درب اتوماتیک می‌بایست استانداردهای خاصی را رعایت کند. کم نیستند افرادی که با هزینه‌ی پایین به تعمیر غیراصولی درب اتوماتیک اقدام می‌نمایند. این در حالی است که بعدها مجبور خواهید شد تا با پرداخت چند برابری اختلاف قیمت، مشکلات به وجود آمده برای درب اتوماتیک خود را برطرف نمایید. بنابراین توصیه‌ی ما به شما همراهان عزیز این است که هنگام اشکال و خرابی درب اتوماتیک، به تعمیرکار درب اتوماتیک متخصص و باتجربه مراجعه فرمایید تا به بهترین شکل ممکن عملیات تعمیرات و نصب انجام گردد.

شما می‌توانید با شماره تعمیرکار درب اتوماتیک در همین صفحه تماس بگیرید و اقدامات لازم را انجام دهید.

تعمیرکار درب اتوماتیک استاده

خدمات تعمیرات و نصب درب اتوماتیک در تهران قابل ارائه می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید به دنبال برقراری ارتباط با یکی از شماره‌های زیر، در تمامی روزها و کوتاه‌ترین زمان ممکن ارتباط برقرار کنید. همچنین شایان ذکر است تعمیرکار درب اتوماتیک اعزام شده در محل نسبت به تشخیص و عیب یابی دقیق مشکل به وجود آمده و ارائه‌ی راه‌ حل‌های اصولی و استاندارد جهت برطرف نمودن آنها اقدام خواهد کرد. برخی از مهم‌ترین خدماتی که تعمیرکار درب اتوماتیک ارائه می‌گردد، شامل موارد زیر می‌باشد:

 • تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک کرکره‌ای
 • تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک ریلی
 • تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک بازویی
 • تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک شیشه‌ای
 • تعمیرات تخصصی راه بند اتوماتیک
 • تعمیرات تخصصی جک درب اتوماتیک
 • تعمیرات تخصصی چشم و فتوسل درب اتوماتیک
 • تعمیرات تخصصی برد درب اتوماتیک
 • تعمیرات تخصصی اپراتور درب شیشه‌ای اتوماتیک
 • تعویض تسمه فرسوده درب اتوماتیک
 • و…

تعمیرکاران درب اتوماتیک در تمام مناطق و نقاط تهران از جمله: مرکز، شمال، شرق، غرب و جنوب و… آماده‌ی خدمت رسانی و انجام سفارشات شما همراهان عزیز می‌باشند.

مزایای تعمیرکار درب اتوماتیک در استاده

در این بخش به بررسی مهم‌ترین مزایای انتخاب مجموعه‌ی متخصصین تعمیرکار استاده می‌پردازیم:

 • انجام خدمات تعمیر درب اتوماتیک در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • پوشش‌دهی تمامی نقاط تهران
 • پرداخت کم‌ترین و به صرفه‌ترین هزینه
 • کادری متشکل از باتجربه‌ترین و ماهرترین متخصصین تعمیرکار درب اتوماتیک
 • ضمانت اصل بودن قطعات تعویض شده

هزینه تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

خدمتقیمت به تومان
هزینه تعمیر برد درب اتوماتیک شیشه ای200.000 تا 800.000
هزینه تعویض موتور درب اتوماتیک شیشه ای200.000 تا 500.000
هزینه تعویض چشمی درب اتوماتیک شیشه ای 100.000 تا 280.000

درب اتوماتیک شیشه ای دارای مجموعه‌ای از قطعات، لوازم، چشمی‌ها، فریم و … می‌باشد. بنابراین هنگامیکه درب اتوماتیک نصب و راه اندازی می‌شود در واقع این مجموعه در اختیار دارندگان درب اتوماتیک قرار خواهد گرفت. زمانیکه یکی از این قطعات از کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترین قطعات دچار خرابی شود، با رفع اشکال، ترمیم یا تعویض خواهد شد بدون آن که سایر قطعات تعویض شوند.

قیمت تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

همانطور که گفته شد امکان دارد درب اتوماتیک شیشه ای دچار خرابی شود که در این مواقع باید با کارشناسان تماس گرفته و به تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای بپردازید. در این شرایط، معمولا کارشناسان به محل مورد نظر مراجعه کرده و پس از بررسی‌های لازم، هزینه تعمیر درب را به طور تقریبی تخمین می‌زنند. معمولا زمانیکه تعمیرکاران از مرکز معتبری به تعمیر درب می‌پردازند، پس از تعمیر آن، ضمانت نامه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهند که طبق آن، اگر درب بر اساس مدت مشخص شده در ضمانت نامه دچار همان خرابی شود، به صورت رایگان مجددا به تعمیر درب اتومات شیشه ای می‌پردازند.

هزینه تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای متغیر می‌باشد که از جمله این عوامل، می‌توان به نوع خرابی، میزان خرابی و… اشاره کرد. برای مثال گاهی اوقات ممکن است قطعه‌ی خراب شده در درب اتوماتیک، نیاز به تعویض نداشته باشد و تعمیر شود ولی در بعضی مواقع نیز ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد. بنابراین هزینه تعویض قطعه با تعمیر قطعه، متفاوت بوده و معمولا بیشتر می‌باشد.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

امروزه با پیشرفت تکنولوژی درب‌های جدیدی به نام درب‌های اتوماتیک تولید می‌شوند که نسبت به درب‌های قدیمی مزایای زیادی دارند و این موضوع باعث شده که این گونه درب‌ها طرفداران زیادی داشته باشند. یکی از این مزایا  درباره مصرف انرژی آن‌ها است که نسبت به سایر درب‌ها بسیار پایین ‌تر می‌باشند. همچنین قابلیت حرکت در  راستای محور عمودی و افقی را نیز دارند.

درب‌های اتوماتیک به دلیل اینکه در محیط مورد نظر، آسایش و امنیت ایجاد می‌کنند، در بیشتر مکان‌ها از جمله اماکن تجاری، مراکز صنعتی، ساختمان‌ها، بیمارستان‌ها و… مورد استفاده قرار می‌گیرند. در واقع درب‌ اتوماتیک به‌وسیله ریموت کنترل یا چشمی‌های حساس به نور یا حرکت، باز و بسته می‌شود. درب‌های اتوماتیک انواع مختلفی دارند که یکی از آن‌ها، درب اتوماتیک شیشه ای است.

تمام شدن عمر مفید قطعات درب اتوماتیک شیشه ای

یکی از مواردی که باعث اختلال در درب اتوماتیک شیشه ای می‌شود، تمام شدن عمر مفید قطعات آن است که در این صورت  معمولا با تعمیر قطعات یا تویض آن‌ها، اختلال برطرف خواهد شد. برای مثال در بعضی از مواقع، درب اتوماتیک ممکن است به هنگام قطع برق، باز و بسته نشود. در حالیکه اپراتور نصب شده روی دستگاه، باتری بک آپ داشته و به دلیل تمام شدن عمر مفید باتری، درب دچار اختلال شده است. در واقع باتری درب اتوماتیک همانند سایر باتری‌ها مانند باتری موبایل، عمر مفید دارد و باید سالیانه تعویض شود.  

اختلال در عملکرد سنسور درب

یکی دیگر از مواردی که باعث اختلال در عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای می‌شود، اختلال در عملکرد سنسور درب اتوماتیک می‌باشد. در واقع، این مشکل ممکن است بر اثر شست و شوی نادرست درب یا خوردن ضربه به سنسور درب، ایجاد شده باشد. در این مواقع، فرد تعمیرکار سنسور درب را مجددا تنظیم کرده تا شرایط به حالت عادی برگردد. همچنین ممکن است به تعویض سنسور درب بپردازد.

تعمیر ریل و کاور درب اتوماتیک شیشه‌ ای

نکته مهمی که حین تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای باید مورد توجه قرار می‌گیرد، اطمینان از سالم بودن ریل و کاور درب می‌باشد. این بخش از درب اتوماتیک شیشه ای نسبت به سایر قسمت‌ها کم‌تر دچار خرابی می‌شود.

در واقع با گذشت زمان، در این قطعات، فرسایش ایجاد می‌شود که هنگام تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای معمولا باید آن‌ها را تعویض نمایید.

تعمیر موتور درب اتوماتیک شیشه‌ ای

یکی دیگر از مواردی که باعث خرابی درب اتوماتیک می‌شود، خرابی موتور آن است که باید تعمیر شود. درب‌های اتوماتیک شیشه ای در ابعاد و اندازه‌های گوناگون تولید می‌شوند.  بنابراین موتور آن‌ها با یکدیگر متفاوت می‌باشد. هنگام خراب شدن موتور درب، تعمیرکار به بررسی و تعمیر آن پرداخته و در صورت لزوم، آن را تعویض می‌کند.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک

قبل از اینکه به نحوه نصب کردن و تعمیر درب اتوماتیک بپردازیم می خواهیم نگاهی به مزایای استفاده از این درب ها بپردازیم.

درب‌های اتوماتیک در معماری مدرن، برای بیشتر ساختمان‌ها کاربرد دارند: مراکز خرید، دفاتر اداری، فرودگاه ‌ها، بیمارستان ها، هتل ها، و حتی خانه ‌ها. این درب‌ها زیبایی مخصوص به خود را دارند و در ساختمان بسیار زیبا جلوه می‌کنند.

استفاده از درب‌های اتوماتیک مزایای بسیاری دارد که به طور خلاصه به برخی از آن‌ها اشاره می کنیم:

 • مردم درب‌های اتوماتیک را ترجیح می­دهند: طبق آمار گرفته شده در آمریکا، تقریبا ۹۸.۹۹ درصد از مردم، درب‌ اتوماتیک را به دیگر درب‌ها ترجیح می­دهند.
 • راحتی: به دلیل استفاده نکردن از دستگیره در درب‌های اتوماتیک و عدم استفاده از دست برای باز و بسته کردن آن ها، این نوع از درها بسیار پرطرفدار هستند و راحتی در استفاده را به همراه دارند.
 • درب‌های بهداشتی: دستگیره درب ها، مخصوصاً مکان‌های پر رفت و آمد و عمومی، یکی از منابع میکروب‌ها و انتقال بیماری‌ها به شمار می­رود. با نصب و تعمیر درب‌ اتوماتیک در این مکان ها، یکی از موارد رعایت بهداشت را انجام داده اید.
 • جلوگیری از هدر رفت انرژی: افراد معمولاً وقتی درب را باز می‌کنند، فراموش می‌کنند که آن را ببندند و همین امر موجب هدر رفت انرژی می‌شود. درب‌های اتوماتیک برای جلوگیری از هدر رفت انرژی بسیار مفید هستند چرا که فقط زمانی که لازم است باز می‌شوند.
 • قابلیت دسترسی برای همه: بسیار مهم است که یک دفتر یا شرکت (یا هر مکان دیگری)، پذیرای همه افراد باشند. افرادی که از صندلی چرخدار استفاده می‌کنند و یا افراد دیگری که از لحاظ فیزیکی مشکل دارند، از نوع درب استقبال بیشتری می‌کنند.
 • راحتی در استفاده و نگهداری: با توجه به استاندارد‌های بالای این نوع از درها، نگهداری آن‌ها کار راحتی به حساب می‌آید و استفاده از آن‌ها نیز نیاز به هیچ دانش خاصی ندارد و هر کسی می­تواند به راحتی از آن‌ها استفاده کند. اما برای نصب و تعمیر درب اتوماتیک باید به متخصصین آن مراجعه کرد.